Кога забременяхте?

  • 11 455
  • 195
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 042
Бях на 22, студентка в 3-ти курс. Само мъжът ми работеше. Просто решихме, че е момента да имаме дете. Трудно беше /97 -98г имаше доста голяма криза в икономиката/, но се справихме.
Стига човек да има желание, преодолява всичко.

С дребният забременях на 28. Времената вече бяха малко по-добри. И двамата с мъжът ми работехме.

# 166
  • Мнения: 701
На 26-ще родя на 27.

# 167
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Забременях на 21, родих на 22  Grinning Студентка трети курс. Не работех, живеехме при нашите, мъжът ми изкарваше парите в семейството.

# 168
  • Мнения: 1 098
Забременях на 25 г. Завърших висшето си образование две години преди това. По това време работех. Бременността ми е мн желана. Смятам, че и двамата се чувстваме готови. Според мен вие сами най- добре може да си прецените кога да имете дете. Успех! Peace

# 169
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Здравейте
Аз забременях на 21,а таткото на синът ми беше на 17(молехме се да стане на 18 преди бебчо да се роди:о)Всъщност трудности срещнах само в началото, когато се роди моят син - чудех се дали съм добра майка,дали ще се справя.И досега понякога ми се струва, че не съм майка на сина си, а просто добра приятелка, която му е необходима докато порасне.Баща му май още не е разбрал,че летенето из облаците трябва да е свършило,а вече мислим за второ бебче:о).Някък си като на магия продължаваме да си живеем както преди, като изключение правят само големите купони вкъщи,лудниците по цял ден и по цяла нощ.Сега сме само малко по - кротички от преди и може би малко по - разумни...но не много;о)
Другото, което се промени е - преди аз работех(а работата ми беше лека, но изклчително забавна) и издържах мен и тати,а сега той работи,а ние с бебчо се мотаем;о).И всичко е супер;о)

# 170
  • Мнения: 649
Бях на 20г, когато забременях. Бременността не беше случайна. По това време аз работех и учех (все още уча - завъшвам бакалавърска степен, смятам да не отлагам и магистърската), мъжа ми и той работеше, но не учи.
Ако наистина искате бебе, нищо не може да ви попречи да го имате и сега. Стига да имате достатъчно средста, защото те не са за пренебрегване. Вярно, ще ви бъде трудничко, но вярвам, че ако желанието е толкова силно, ще се справите! Peace

# 171
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На 25г изобщо не планувахме деца,имах добра работа и мислех ,че ми трябва още време!Когато разбрахме,аз си казах,че това е края за сега на работата и си останах в къщи с мъжа ми.Имахме средства,а след това разчитахме само на мъжо!

# 172
  • Мнения: 857
Родих на 19г беше планувано и в същото време неочаквано все още не съм записала висше, но работя и аз и мъжа ми/35/

# 173
  • Мнения: 1 353
Забременях на 25 след дълго чакане на желаната бременност. Работихме и двамата и детето си дойде по план. Трудности ще срещне човек и ако работи, така че няма златна среда според мен. А за отглеждането в чужбина от студенти е същото като и в България-трудно, но постижимо стига да имаш желание и смелост, защото ще жертваш все нещо.

# 174
  • Мнения: 195
Забременях на 21. Напълно неочаквано! Живот и здраве ще родя на 22 години!  Peace
Работя от 2 години в голяма фирма и едновременно уча - 2 курс съм задочно. Дано само след раждането да смогвам с изпитите.
Татито също работи, но на него май ще му се наложи да прекъсне за известно време следването.

# 175
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Първия път на 23.Сега на 27, а ще родя на 28.Първия път не беше планирано, но не и нежелано.





















# 176
  • Мнения: 471
На 28 и родих на 29. Завърших преди 7 години, работя....просто сега му дойде времето.

# 177
  • Мнения: 2 336
Забременях на 28год. , ще родя на 29год.

# 178
  • София, център
  • Мнения: 3 455
на 28, 4м. след сватбата, бях завършила и си работех, мъжът ми също!

# 179
  • Мнения: 1 029
На 29 г., завършила образованието си и със стабилна работа. Бяхме напълно готови и бременността беше планирана и желана. 

Общи условия

Активация на акаунт