Отговори
# 615
  • Мнения: 22 144
Как бе, Кате, обожаваме сценария Smiling Imp

Мистери, сега те прочетох за развитието на сериите в Сърбия. Ти направо разби детските мечти на троловете Stuck Out Tongue Winking Eye

# 616
  • София
  • Мнения: 1 883
Рени, ПР за АфРам днес от 18:00. Онур Акай ще е гост на Билал. Ще разказва какво са правили 4 часа на яхтата Joy

# 617
  • Мнения: 213
MysteryG, а дали Онур ще представи доказателствен материал за тези 4 часа Joy?  Или ще си говори каквото му падне?

# 618
  • Мнения: 70
Рени, ПР за АфРам днес от 18:00. Онур Акай ще е гост на Билал. Ще разказва какво са правили 4 часа на яхтата Joy

Къде може да го гледаме ?

# 619
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 868
Онур Акай никога не е предоставял доказателства. При него е положението е: ако искате ми вярвайте, ако искате - не Joy Не знам защо някои хора му се сърдят. Бил платен... Ми че те всичките са платени. Бирсен пя толкова време колко успешна и незаменима за дизито е Бучето. Изведнъж забрави за нея, вече се прехвърли на Шербета и яко ги ПР-ари. Ясно е, че вече друг плаща.

# 620
  • Мнения: 70

Най-обсъжданите актриси в X .
На първо място е Afra❤

# 621
  • София
  • Мнения: 1 883
Тук ще има лайв
https://youtube.com/@BilalOzcanTV?si=28IanUh-_TZ58tFi

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 17:37 от MysteryG

# 622
  • Мнения: 426
Уникални! Както и да се снимат. ❤️❤️❤️

# 623
  • Мнения: 2 423
Привет.
Целият  сезон  е за  войната на  Сейран и Ферит., Те се бият срещу себе си, един срещу друг, търпят атаки от тези същества около тях.. Нямат късмет и сега отново биват съборени, за да продължат от началото. Всичко това  е заради двете мумии- Халис и Хатуч.  Сякаш не бяха  достатъчни  Саффетовите , сега и тази се пръкна, а можеше да си ги спестим. Трябва да разбият психиката  на Сейран  и  да я въздигнат от пепелта отново. Имаме ли наистина нужда от този вид  мъки, които ще видим утре, и последиците от него до края на сезона, ако не и по-дълго?
Искрено се надявам да са ни пуснали по някаква пързалка и Сейран да е само упоена..
Може би съм досадна, но  ме е яд. Да бяха чели коментарите на фенове и Пр кампания щеше да е по-добре.  ..

# 624
  • Мнения: 22 144
Nina_Richi, те коментарите ги четат, всичко четат. Работата е там, че Шнура много иска да си "наложи на амела" Grinning

Ерсин Аръджъ ще бъде гост на "Рамо до рамо с Арда", в неделя от 13,45

https://twitter.com/huyde12/status/1780974390324203573

# 625
  • Мнения: 926
Идвааа 66/3 (100% 🤣🤣🤣)

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 18:52 от BELL-

# 626
  • Мнения: 2 423
Еве. Ще видим какво, ще успее да постигне. IllRolling Eyes
Какви иконки, настръхнаха ми косите?   Песледните епидоди настроението е, като на умеселително влакче....Ill

# 627
  • Мнения: 70
Ще има трейлър


Ако трябва да бъда честна не знам дали искам да го гледам

# 628
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 868
Що, бе, Сейранче? Гледай и ни разкажи.

# 629
  • Мнения: 926
Сега само остава и Ифа да се завърне бременна!

Общи условия

Активация на акаунт