Отговори
# 600
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Рени, отдавна се говори, че сценаристите на Шербета четат феновете на Чапкъна и пишат желаните сцени в техния си сериал Stuck Out Tongue Winking Eye
Това и с просто око се вижда Joy Но само от зрителите. Шнурът си мисли, че е по-велик от зрителите и си прави каквото си знае, докато тези от Шербета четат всичко наред, и както се вижда, доста успешно се справят. Рейтингите им са супер.

# 601
  • Мнения: 1 151
Здравейте дами,

Остава един ден до петък за новият епизод на Рибарчето.
Дано този път епизода да е преломен както пише Juliya.
Много искам вече да се срине влиянието на деспотичните
Халис и Хатуч върху семействата им.
Единият направил империя с чужд талант, създал фирми, магазини и
влияние с фалшиви методи. От позицията на богатството, съчетано с лошотията в
характера влияе  и командва на всички от семейството. С крясъци, викове, удряне
шамари, гонене от имението всява респект и страх.
Подобна е ситуацията и с лелята. Видя се, че у нея има не малко жестокост, която
проличаваше в семейството на Кязим. Не изпитваше жал и съпричастност към Есме
и момичетата когато той ги биеше жестоко. Държеше под ключ храна, дрехи, дори не
се хранеше заедно с останалите.
Съдбата обаче не случайно и е отредила дълго чакане на любимият човек. И когато това
се осъществи, не се сбъднаха желанията й за семейство.
Наказанието като бумеранг се върна, но върху съвсем невинната Сейран.
Сега е време Ферит да прогледне и разбере, че деде не е този, който е бил идол за подражание.

# 602
  • София
  • Мнения: 1 753
Само едно уточнение. И в Сърбия и в Румъния са на втори сезон след 50-ти турски епизод. При сърбите Орхан в момента е в затвора. Та не знам дали е някаква инерция от първи сезон или просто им харесва.

Гледам, че доста плюят Гюлгюн в Х. Аз не знам как е трябвало да реагира според тези хора. Зарадвала се е, че изхвърля Ифакат, това не значи, че не се притеснява за Сейран. Ифакат, която е виновна за почти всичко лошо, което се случва. Аз се радвам, че я изхвърлят, но не вярвам да си получи заслуженото.

Уразбулбени качи това кратко видео вчера, качвам го като гиф. Тогава се чудехме държат ли се за ръце, тук се вижда. Старо е, от преди една година, но нали такава е модата сега Stuck Out Tongue Winking Eye

# 603
# 604
  • Мнения: 1 151
https://twitter.com/HDelirdi/status/1780724530647806065?t=haH0aP … u3XHNMRXh3Ew&s=19
Цитат от Х:
"Това актьорско майсторство не може да се направи от мъже, които гледаме от години на екрана които наричаме добри актьори, нито една хилядна от тях. След Мерт Рамадан Демир, дори възприятието за добър играч се промени. Рамо е играч от световна класа, той не играе, той живее и оставя другите да го изживеят."

# 605
  • София
  • Мнения: 1 753
Добре е до утре следобед да изпишем темата наистина. Дано пуснат днес нещо интересно за обсъждане, че ПР-ът за тази серия е под всякаква критика.

# 606
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Добре е до утре следобед да изпишем темата наистина. Дано пуснат днес нещо интересно за обсъждане, че ПР-ът за тази серия е под всякаква критика.
Поне една ПР акция в реала да направят Rolling Eyes Много са зле...

# 607
  • Мнения: 233
Рени, отдавна се говори, че сценаристите на Шербета четат феновете на Чапкъна и пишат желаните сцени в техния си сериал Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз много се извинявам за глупавия въпрос, но как се казва сериала, на който казввате Шербета ? 😃

# 608
  • Мнения: 1 055
Утре един час преди епизода ще се активират. Джеси Шербет от боровинки се казва  или Сироп от боровинки нещо такова Kızılcık şerbeti

# 609
  • Мнения: 67
Дали днес ще пуснат трейлър? Или ще свърши като Ферит вижда нещо на телефона си?

# 610
  • Мнения: 22 043
Пишат, че Афра има сет в Лалезар конак - Чекмекьой, който май е къщата на синия дух. Правят промени, сигурна съм, но не е на 100 % Smirk

Рени, чакай де! Днес е четвъртък, още има време за пр-а Stuck Out Tongue Winking Eye

# 611
  • Мнения: 1 055
Дали днес ще пуснат трейлър? Или ще свърши като Ферит вижда нещо на телефона си?
Няма ли някой спойлер на 100% верен...май няма да има иначе,освен ако не ни изненадат като миналия петък. Епизода не ми се вярва да свърши как Ферит вижда телефона и да припадне

# 612
  • София
  • Мнения: 1 753
Ако серията свърши как Ферит припада ще съм в шок Scream

# 613
  • Мнения: 3 450
Ъхъ, всички или с лудост в очите, или натръшкани... да видим какво толкова не харесвате в сценария. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 614
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Ъхъ, всички или с лудост в очите, или натръшкани... да видим какво толкова не харесвате в сценария. Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз знам какво не харесвам - няма сценарий JoyJoyJoy

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 17:00 от Reni 🧿

Общи условия

Активация на акаунт