Отговори
# 90
  • Мнения: 13 650

Joy Охх, как се отбелязва денят на парите*..
    С много пари, Софи, с много пари! И купон на яхта, както казва Феми, но за някои реален, а за нас въображаем.






Скрит текст:









# 91
  • Мнения: 10 418

Скрит текст:

Moneybag

хайде от мен празничната торта
*чувалче с пари*
Joy Joy

# 92
  • Мнения: 13 650
хайде от мен празничната торта
*чувалче с пари*
Joy Joy
    Тази торта "плаче" и за един хубав коктейл.
     Наздраве, момичета! За Международния ден на парите, който така тихичко се изниза, Stuck Out Tongue Winking Eye както и парите в портфейла ми.



# 93
  • Мнения: 27 512
Добро пролетно утро Flowers Tulip
Кафенцето и поздрава от вас.

# 94
  • Мнения: 13 650
Здравейте, момичета!


"Всеки ден е красив, ако го посрещнеш с усмивка, погледнеш на него като на чудо и го усетиш с всички сетива."

Събуди се, усмихни се на слънцето и животът ще се усмихне на теб!
Приятен ден!


   
Амине отново е в спортната зала.

    
Суде рекламира сериала си.




   
Толга лайква публикации на иранските фенове:


    
А аз съм се заплеснала по Халюк, но следя зорко и Ариен.



# 95
  • Мнения: 10 418

Heart Eyes любимеца и днес го няма

# 96
  • Мнения: 13 650
Heart Eyes любимеца и днес го няма
    Софи, появи се преди 17 минути, за да ни подсети, че в петък 26 април започва „Arjen” по Gain.

Скрит текст:

    Да сложа и Халюк - за цвят и настроение.













# 97
  • Мнения: 27 512
Добро петъчно утро !
Преди задачите за деня  да пием кафенце за разбуждане и закусим. CoffeeCoffeeCookieCakeCake

# 98
  • Мнения: 13 650
Здравейте, момичета!


"Животът е като карането на колело, за да запазите равновесие, трябва да продължите да се движите."
Алберт Айнщайн

Затова смело вървете напред - мечтайте и дерзайте!
Усмихнат ден!



19 април - Международен ден на велосипеда

Паметният 19 април е обявен за Ден на велосипеда през 1985 г. от професор Томас Робъртс от Университета в Северен Илинойс, САЩ, който отбелязва датата с купон в дома си. Седем години по-късно той изпраща покана за празника на свои приятели и колеги и така слага началото на ежегодното  му отбелязване.
Защо е добре да си велосипедист? Причината не е една. Придвижването с велосипед спестява пари, спестява време – с колелото най-тарикатски можете да се промушвате между колите на задръстванията и да застанете начело на километричната верига…, на която иначе щяхте да сте най-отзад с автомобил. Велосипедът е по-здравословен и за вас и за околните. За половин час каране на колело, в зависимост от интензивността, можете да изгорите между 250 и 350 калории. Еха, какви цифри! И разбира се, не на последно място, е фактът, че придвижването с велосипед не отделя вредни емисии, за разлика от автомобила.











# 99
  • Мнения: 10 418

Flowers Bouquet не е с велосипед но и с мотор е хубав,
а тази фотка ме шашна, досега беше с бръснаря,
сега и с ЛЛ..
Joy

# 100
  • Мнения: 13 650

     Софи, албанката се чуди с какво да привлече вниманието ни, ама не ѝ се получава. Всички фенове са вперили поглед в Ариен - валят "любовни" послания под всяка негова фотка.


Цитат
О, БОЖЕ МОЙ ! Не мога да дишам 😭❤️‍🔥✨️
ВИЖТЕ ТАЗИ ХАРИЗМА 🤌🏻🥵
Цитат
Хора, наистина не мога повече 🥵❤️ 🔥 Каква е тази харизма .. Поне помисли за сърцето ми, не бъди нещастен 😭
Цитат
Arjen Nakmet идва.. 🥵❤️ 🔥

# 101
  • Мнения: 10 418

Уауу, и Амине се качи на кон след албанката,
стреснах се като я видях извън фитнеса
Joy

# 102
  • Мнения: 13 650
Уауу, и Амине се качи на кон след албанката,
стреснах се като я видях извън фитнеса
Joy
     Софи, сега остава албанката да влезе във фитнеса и да се подреди до Амине... Joy
     Помислих си, че Амине е публикувала фотката с кончето, ама не... Тя само тренировки публикува - спортистка ли ще става, за Олимпиада ли се готви... не мога да разбера.
     
От сторито на Амине.

     
     Оказа се, че Месут е пуснал новата снимка с надпис: "Най-новото ни любимо хоби 😎 🐎🫶🏼❤️" Поне да беше фотнал и Амине сама на коня, ама не... не може тя сама да се показва.


     
Ново и от Алмеда.

# 103
# 104
  • Мнения: 13 650
Здравейте, момичета!


"Думите, които идват от сърцето, винаги достигат до сърцето."
Низами

Желая ви невероятен ден, изпълнен с енергия, сила, вдъхновение и доброта!



20 април – Международен ден на свободния печат

През 1991-ва година 20-ти април е обявен за Международен ден на свободния печат от организацията "Репортери без граници". Година по-късно - през 1992-ра г., денят е обявен за такъв и от ЮНЕСКО.
В центъра на мисията си ЮНЕСКО поставя взаимното разбирателство и диалога посредством медиите.
Съществуват паралелни понятия като свобода на медиите, свободен печат, но се обединяват в свободата на словото. Това не е термин, отнасящ се само до медиите. Свободата на словото е признак и за свободно общество. Това е ценност, която има за цел да обогатява демокрацията, да се поощрява мисленето, размяната на идеи, дори сблъсъка на възгледи.





Общи условия

Активация на акаунт