Къде в Бургас? Тема 62

  • 11 390
  • 296
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 7 001
А колко трябва да струва, при положение че този торта е мъничка колкото едно парче/порция.

# 166
  • Мнения: 6 320
Цена за едно парче торта 4 лв. даже е много, но нали вече цените на тортите са надути до безобразие да кажем, че е нормална. И за кутийка 1 лв. е твърде много и със сигурност не струва толкова на складови цени. Коментарът, че е твърде евтино следователно е боклук каква цел има?

# 167
  • Мнения: 3 151
Цената отгоре е на малка паста,която не съм снимала. Тези на снимката са 7 лв. Един човек сам трудно би я изял по-скоро 2-ма .Голямата е 18.
Цената няма нищо общо с качеството.Тортите са много вкусни и като украси уникални.
Само за сравнение простите малки торти на Захаро за 4 човека са 12 лв без украса и не толкова вкусни.
Голямата снощи беше с боровинки Heart

Това е срязана .Фонданa го бях изяла Simple Smile.

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 10:32 от reninel

# 168
  • Мнения: 1 522
Цена за едно парче торта 4 лв. даже е много, но нали вече цените на тортите са надути до безобразие да кажем, че е нормална. И за кутийка 1 лв. е твърде много и със сигурност не струва толкова на складови цени. Коментарът, че е твърде евтино следователно е боклук каква цел има?
Малка кутийка маскарпоне в лидл е 5 лв., кутия истинска сметана минава 15, шоколадът (пак лидлски, най-обикновен е 2 лв.), яйца, брашно, набухвател изобщо няма да ги смятаме. Дори и да не е с маскарпоне, а обикновен варен крем - пак имаш яйца, брашно, масло, сметана. Вие си направете една калкулация колко би струвала торта с истински продукти. В тази пастичка няма нищо от горепосочените, за да е на такава цена. Е, има крем от чувал, разбит със сметана от 3-4 лв., готов блат от кашон, за да спестим промишления ток и готово.
Аз лично предпочитам да не ядем торта, отколкото да ядем нещо подобно.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Ми всеки сам да си преценЯ....
Които иска да яде торта,да яде торта,за колкото и пари да е. Който не иска да не яде.

# 170
  • Мнения: 3 151
Лина е права-ако искате яжте. Simple Smile Все пак цеховете не купуват от Лидл,а има достатъчно отстъпки и за количества.А да питам аз каква е гаранцията на "скъпите" торти,че не са направени със същите блатове  и продукти???? .А да ги пробутват като еко,био и прочеее... Защото аз знам за подобни случаи-не с торта с друго Simple Smile
Показах ги защото за мен са оргинални ,много вкусни,тип бутикови и големината ми е определяща. Няма кой да яде по 6-8 парчета. Мисля,че не съм единствена.

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 7 001
По принцип срадкарските цехове не купуват продуктите си от Лидъл и подобни, а направо от праизводител, което в някои случаи може да достигне дори напаловина по-ниска цена от тази, която даваме ние по хипермаркетите. А яйца в тези торти въобще не се слагат, а яйчен прах, те за това траят повече от седмица.

# 172
  • Мнения: 3 951
Бях купила такава торта  за 8 март.
Вида ме грабна , размера и . Никъде другаде няма такива . Вътре е блат и сметанов крем , даа. Не е нещо Уау , но понякога малкото внимание с нещо различно повече впечатлява .
Даже е подходяща  и за онази  американска щуротия, която се коментираше преди дни .

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 22:16 от This_season

# 173
  • Мнения: 386
Някой може ли да ми препоръча лятна занималня в Бургас? Гледам, че са се размножили доста за този сезон, но колкото по - голям избор, толкова по-трудно да се ориентира човек...

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 16 481
Търся мъжки тениски, да са с прилично качество и да не са по 80 лв броя. Нещо за работа, но не да не става за носене след 1 изпиране.
Виж в магазините за работно облекло.
Има различни видове,на нормални цени са. Качеството им е супер.

# 175
  • Мнения: 256
Търся мъжки тениски, да са с прилично качество и да не са по 80 лв броя. Нещо за работа, но не да не става за носене след 1 изпиране.
Виж в магазините за работно облекло.
Има различни видове,на нормални цени са. Качеството им е супер.
Ще проверя. Имам чувството, че нищо няма качество.

# 176
  • Мнения: 454
"Мечтатели" до Славейковото пазарче - препоръчана е по-нагоре в темата.

Някой може ли да ми препоръча лятна занималня в Бургас? Гледам, че са се размножили доста за този сезон, но колкото по - голям избор, толкова по-трудно да се ориентира човек...

# 177
  • Бургас
  • Мнения: 6 173
"Мечтатели" препоръчвам и аз, но едва ли са останали свободни места. Още през март бяха заети по наше време.

# 178
  • Мнения: 1 999
Здравейте, трябва да принтирам и подвържа дипломна работа, в "Дигитал" ли излиза най-изгодно, 60-70 страници са?

# 179
  • Мнения: 301
Мже да попитате и в smart studio, в подлеза зад Свободния университет са.

Общи условия

Активация на акаунт