Пъзели 64

  • 8 331
  • 410
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 886
Така пускам снимки в скрит текст. Уточнявам, че още не съм ги редила Simple Smile
Скрит текст:






Скрит текст:

# 196
  • Русе
  • Мнения: 996
Може ли за мен пъзела Magnolia и Yazz puzzle мандала? И да ми кажеш в металната кутия,какво е изображението?

# 197
  • Мнения: 422
За мен бисквитките на Кобъл, моля Simple Smile

# 198
  • София
  • Мнения: 1 886
Може ли за мен пъзела Magnolia и Yazz puzzle мандала? И да ми кажеш в металната кутия,какво е изображението?
Yazz трябваше да го изрежа защото е обещан Simple Smile на Ели но и тя продава. Мога да и сложа листче. Магнолия за теб.
За мен бисквитките на Кобъл, моля Simple Smile
Слагам ти едно стикер че Simple Smile

# 199
  • Мнения: 276
За мен двата на Eurographics - коктейлите и Св.Валентин Smiley

# 200
  • Мнения: 6 153
Аз май искам Амстердам и Коледният влак Трефл Праймовете.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 36 616
За нула време ще ти се освободи гаража за нови попълнения Simple Smile

# 202
  • София
  • Мнения: 1 886
Аз май искам Амстердам и Коледният влак Трефл Праймовете.
Отделила съм ти ги Simple Smile ако кажеш са за теб Simple Smile
За нула време ще ти се освободи гаража за нови попълнения Simple Smile
Ми освободи се доста да Joy

# 203
  • Мнения: 6 153
Отделила съм ти ги Simple Smile ако кажеш са за теб Simple Smile
Ще се жертвам за науката. Обаче въобще нямам в момента къде да ги слагам, тъй че ги забави тези, я колко хубаво са ти подредени.

# 204
  • Мнения: 6 910
Охх, става тежко, защо точно като съм разорено се скъсват да качват нови пъзели Joy
Има още малко Равенсбургери, включително и този коледния, който мисля Хай Спийд искаше, а може би и някой друг - https://www.ozone.bg/product/pazel-ravensburger-ot-1000-chasti-vesela-koleda/

От новите шарени кръгли има само един, но се надявам да качат и другите. Има и кръгъл с Уенсдей, новия на Карън, има и Стичове, даже някои нямат снимки още.

# 205
  • Мнения: 276
Омръзна ми вече!!! Тъкмо успях да се самонавия, че не мога да имам всички пъзели, които искам и БУМ нови шмитове и равенси. Това на нищо не прилича, но този път ще удържа и ще чакам намаления. Smiley

И един прекрасен равенс, който ми достави огромно удоволствие и пак ми напомни защо толкова много обичам тази марка. Парче след парче без чуденки и съмнения, пълен кеф.

Mystic Skies, Ravensburger 1000

# 206
  • Варна
  • Мнения: 36 616
Бухтичка, да, искам го!!!

Аделка, точно този отворих снощи, ще го опаткам уикенда Simple Smile

# 207
  • Мнения: 1 467
Абсолютно, това на нищо не прилича. Тъкмо вчера бях разгледала и не бях харесала почти нищо, сега нови пъзели. Държа се засега, само пратих два линка на мъжа ми, че имахме повод за подаръци Innocent

# 208
  • Мнения: 382
Има още малко Равенсбургери, включително и този коледния, който мисля Хай Спийд искаше, а може би и някой друг - https://www.ozone.bg/product/pazel-ravensburger-ot-1000-chasti-vesela-koleda/

Ооооооо и аз го искам този Sad Но се свърши вече, днес получих Шмида с къщата и един на Cherry Pazzi, който ми излезе златен с безумната доставка от puzzlemania, така че официално нямам капацитет за повече пъзели.

# 209
  • Мнения: 6 153
Schmidt - Kiona Gold 1000
Абсолютен фаворит ми е, много красив! Имам и другия кон шаман, но ще си взема и еднорозите от серията.


За кой Чери става въпрос с безумната доставка?

Общи условия

Активация на акаунт