Пъзели 64

  • 15 846
  • 692
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Ох, мацки, кажете с какво приложение си обработвате снимките. Знам, че съм питала и съм сигурна, че бях си направила скрийншот на отговора, но съм го затрила. Много ме е яд!

# 181
  • София
  • Мнения: 1 917
Само снимам с Гугъл фото малко изрязвам и съм готова Simple Smile

# 182
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Абе и аз така ама понякога не успявам да я центрирам и се чудя може ли това да се коригира. Сега ще ти покажа. Тая снимка я прави щерката и дори на максимум да изрежа покрай нея, пак няма да е прогледно, а това ужасно ме дразни. Та се чудех дали няма някое приложение или просто да чакам утре на дневна светлина да си я снимам аз.

# 183
  • Мнения: 2 000
HighSpeed, с Genius scan мога да я изрежа така, но не разбрах дали този ефект търсиш..

# 184
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Да! Перфектно! Сега ще го потърся да си го инсталирам. Мерси ❤️

# 185
  • Мнения: 2 460
                                                                                        Един по-старичък Cobble Hill,който се оказа и труден    
  

# 186
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 795
Фиксирането на снимка с телефон е много трудно, особено ако ръцете ти са във въздуха. Освен това трябва да гледаш и екрана преди да снимаш, за да видиш дали е идеално изравнено от всички страни. Аз ползвам помощни средства за фиксиране на ръцете и така правя снимките.

# 187
  • Мнения: 136
Ето и два мои любими пъзела на Schmidt Simple Smile)



# 188
  • Мнения: 2 405
Много са хубави, но и тъмни:)

# 189
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Много хубави картинки имат тия пусти Шмид-ове. Не че не ме кефят като качество, но много трудно ги разглобявам после, парче по парче вадя. В това отношение Равенсите са ми любими, защото хем не са твърде хлабави, хем лесно се развалят после. Ама като им видя картинките на Шмид и купувам, какво да правя Simple Smile

# 190
  • София
  • Мнения: 1 917
Слязох до гаража Simple Smile направих снимки сега трябва и в нас да снимам и привечер ще кача Simple Smile да сте свършили работа да не ви нарушавам работния процес Simple Smile

# 191
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Заставам на standby.

# 192
  • Мнения: 136
Много са хубави, но и тъмни:)

Да, но много ми харесаха. Между другото художничката рисува само такъв тип изображения. Дракони и цветовете на дъгата. Сега ще поръчам още два нейни и след това съм се насочила към Дисни пъзелите на Шмид, защото и те са много красиви. Вече не знам къде да ги слагам, но продължавам да поръчвам😂😂

Вчера пък от Джъмбо си взех пъзел, сега ще видя дали ще е добре.

# 193
  • Мнения: 4 061
И аз добавих 11 нови пъзела в любими, на Schmidt и Eurographics. Но няма да купувам за сега, ще чакам намаления. И без това нещо напоследък редя много по-малко от друг път. Едва - едва, по един пъзел седмично.

# 194
  • Мнения: 502
И аз харесах няколко пъзела но чакам намаление за Великден.

Общи условия

Активация на акаунт