Пъзели 64

  • 8 461
  • 414
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 277

Еве, и аз искам Stuck Out Tongue

Аз започнах да вадя от запасите пъзелите с мини части и стартирах с любимите ми кучета.


Коя марка и колко части е?

1500 мини части, правен е по поръчка. Мисля, че съм виждала подобен на Трефл, но от 1000

# 46
  • Мнения: 6 153
Eдно Чери от саморедящите се. На две сядания и беше готов.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 886
Да раздвижа малко темата Simple Smile Вижте какво намерих покрай 24-чаосвото състезание на Едука
https://www.apuzzlecom.com/catalogs/

# 48
  • Русе
  • Мнения: 996

Този много ми хареса,но го видях и в новите но Bluebird.Ще чакам тях да го заредят,че с Едука нещо не се харесваме.Гледм ,че пак пускат серия на Каталина Естрада,но кой знае кога ще стигне до нас.

# 49
  • София
  • Мнения: 8 569
Хора, някой иска ли да задържи цветният пътуващ на Графика? Не ми се занимава да продавам дори тези, които заемат рафта наредени, камо ли още един…
Обаче за под седмица наредих пъзел, очаквах да съм по-зле с времето 😄 Даже детето не е пострадало от моето редене - и яде, и се смее, и играем и всичкото му. Ама и ММ помага (да живей хоум офиса!) Simple Smile


Скрит текст:
Бяхме на контрола с Вики във вторник - излязоха добри изследванията, ама натрий на долна граница не ме радва, та опитвам да го тъпча с повече физиологичен разтвор). Вчера бяхме на педиатър и жената се оказа страхотна. Прати ни на ортопед с нейното име, та той вместо на 2.05 ще ни вземе тази събота.

Последна редакция: чт, 11 апр 2024, 17:43 от ToniShu

# 50
  • София
  • Мнения: 1 886
Този май е в мен с идеята да ти го върна Simple Smile браво на Вики, хем оставя майка си да се радва на хобито, хем изпълнява заръките на лекарите. Буба как реагира на Вики? Къде ще го водите на ортопед?

# 51
  • гр. София
  • Мнения: 1 586
Да покажа и аз пъзел Simple Smile Успех утре на състезанието!

# 52
  • Мнения: 277
Успех на Бухтичка в първата група от 9:30. Стискам палци и съм сигурна, че ще ги разбие. Flowers Four Leaf Clover
Hug

# 53
  • гр. София
  • Мнения: 1 586
Благодаря за информацията Simple Smile Точно се чудех в 9 ч ли ще започне.

# 54
  • София
  • Мнения: 8 569
Успех на състезателките ни днес!  Да мине гладко и да ви гледаме на финал! След световното малко смотано ще ми се вижда озонското състезание без коментар и с лоша картина, ама карай… Днешното редене ще гледам на запис, че в 10:15 сме при ортопеда (Еве, някакъв доктор Кацаров в някаква клиника Ортомедика) и сме предупредени, че се чака.

Моята пъзел маса се оказа с двойна употреба и като повикваник, та сега съм в дилема да отварям ли пъзел или.не Simple Smile

# 55
  • Мнения: 6 910
Оле, Тони, моля те, вземете си повивалник, не жертвайте баш пъзел масата Laughing

Благодаря ви, аз не бях влизала от няколко дни, защото не съм вкъщи, а пъзел не съм редила сигурно от седмица, та не се чувствам никак подготвена Joy И май за първи път от първата ми пъзелмания нямам абсолютно никаква идея какво ще редя, забавно се очертава Smile Но поне си намерих супер местенце, масата ми е светло кафява и добре осветена, само да не е много мрачно навън. И да не ми цъфнат децата на главата, че сме много народ Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 1 886
Ели успех!

# 57
# 58
  • гр. София
  • Мнения: 1 586
Направо е мъка. Не може да разбереш кой кой е и за какво се бори ( разбирай какво се реди)

# 59
  • Варна
  • Мнения: 711
Успех, Бухтичка, стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт