Пъзели 64

  • 8 361
  • 411
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 498

Gibson  500 части.

# 31
  • София
  • Мнения: 8 569
Не съм редила скоро, но се записвам в новата тема. И се радвам много за добрите новини от Тони.
Нов пъзел от озон с 127 липси…броих частите, това някакъв рекорд май е Stuck Out Tongue Winking Eye
Колко липси?? Я разкажи, моля!

# 32
  • Мнения: 4 035
Отварям аз едно вретено, с едни люляци, закупени отдавна от Бухтичка и намирам познайте какво вътре Simple Smile

Много благодаря Бухтичка, добре го отворих, че можеше да се развали Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 1 886
Йоана извинявам се че не казах, ама аз нали слагам по два в кутия и го видях ама изключих, особено с този кокос Simple Smile
Този мисля да го редя с ровене като кокошка

# 34
  • Мнения: 693
Castorland 1500

Отдавна не бях редила марката, тънички ми се видяха този път частите. Но нали редя, каквото е купувано, Blush ще се мине през всичко.

Тони, все си мисля как е момчето, храни ли се, харесва ли му у дома, ти как си. Браво на вас.

Кате, още малко остана и Зори ще е кака.
Kissing Heart

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 295
Не съм редила скоро, но се записвам в новата тема. И се радвам много за добрите новини от Тони.
Нов пъзел от озон с 127 липси…броих частите, това някакъв рекорд май е Stuck Out Tongue Winking Eye
Колко липси?? Я разкажи, моля!
Да, 126 липси и аз бях шокирана. Този е пъзела  вярно че беше 6лв само, поръчах го за да закръгля сумата на поръчката, но все пак…
Беше запечатан, когато го отворих видях че има няколко части в кутията и като вдигнах торбичката се оказа с дупка. Но тогава въобще не ми мина през акъла че може да има липси, като го почнах половината рамка липсва и затова ги броих, няколко пъти. Ами здраве да е!
 Та някой тук го беше почнал ако има липси, пращам Grinning

# 36
  • Мнения: 4 035
Похвалих ли се, паднах до 50 пъзела вкъщи. Е тази седмица чакам още 2, имам 2 при Евето и няколко при Аделка, но все пак, в момента са точно 50 Simple Smile От които даже един е сортиран и чака да започна редене

# 37
  • Мнения: 2 379
Йоанка, браво:)
Аз в момента имам 13 неотворени пъзела и един изсипан за започване:)

# 38
  • София
  • Мнения: 1 886
Искате ли да прегледам пак моите запаси и да пусна снимки с какво ще се разделям и да почна между тренировките да редя обещаните Simple Smile иначе ще си ги трупам.

# 39
  • Мнения: 4 035
Евееее, тъкмо се похвалих и пак искаш да ме заринеш Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 36 616
Аз искам!

# 41
  • Мнения: 277
Йоанка, това си е супер бройка. Аз не помня кога съм падала под 100, та това ми е целта на мен, но хич не виждам как ще стане в близките години.

Еве, и аз искам Stuck Out Tongue

Аз започнах да вадя от запасите пъзелите с мини части и стартирах с любимите ми кучета.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 886
Евееее, тъкмо се похвалих и пак искаш да ме заринеш Simple Smile
ти при мен имаш и един запазен, но те чакам да ти намалеят още и тогава Simple Smile

ще видя довечера да дръпна колата за да мога да снимам Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 апр 2024, 11:32 от евето

# 43
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Искаме как да не искаме.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 249

Еве, и аз искам Stuck Out Tongue

Аз започнах да вадя от запасите пъзелите с мини части и стартирах с любимите ми кучета.


Коя марка и колко части е?

Общи условия

Активация на акаунт