Пъзели 64

  • 8 326
  • 410
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 569
И ние сме фенове и на Supernatural (освен маса други сериали), но аз пъзели по сериали като цяло не редя, че не съм фен на мърчандайз практиката. С Приятели обаче исках да наредя поне един; само дето нито една от другите картинки не ми е харесвала дори минимално. Тази като я видях, веднага си я познах; беше малко след като Матю Пери си отиде. Тогава нещо бях на черно-бяла вълна, за ранзообразие. На мен ми беше по-скоро интересно труден пъзела, не чак труден труден Simple Smile
Днес започнах един Трефл от Йоанка, на мен си ми харесва марката и това е. Явно съм всеядно Grinning

П.П. Днес сефтосахме количката ей тук по нашата павирана улица, човекът бе доволен. И след това като го налегна едно спане, даже яде заспал.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 886
Тони децата обичат да им друса. Преди години с една приятелка разхождаме бебета в Стара Загора и се скъсаха да реват, нямаше къде да им друсне да заспят. Те софийски бебета и искат да им друса Joy браво че сте сефтосали по улицата, а скоро може и из София.
Катето да докладва как върви и нейния корем Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 328
Записвам се и аз в новата тема с един ravensburger

# 18
  • Мнения: 382
ToniShu, браво, че вече се разхождате, дано всичко оттук нататък е наред. И на мен ми харесва Трефл. Малко отстъпват като качество на сглобка и дебелина на картона на други марки, но пък имат хубави картинки, на добри цени са и дори окачих на стената един техен и като е вече залепен въобще не изглежда като пъзел с лошо качество.

Аз смятам "Приятели" за приятен сериал и като го хвана по телевизията си го оставям да върви, но не разбирам световния възторг от него. За други сериали от този тип не се правят пъзели, което е жалко, аз бих наредила някой пъзел с картинка от "Женени с деца" Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 8 569
В болницата гледах Алф по някой от няколкото БГ канала, които имаше в ТВ системата им (аз ви казвам, че беше зле; и никакъв WiFi нямаше) . Та поне до време се зачудих защо  няма пъзели с Алф ч, аз бих редила с кеф!

# 20
  • Свищов
  • Мнения: 874
Тони, супер е че вече сте у дома и се разхождате. Малката (малка, малка колко да е малка вече на почти 100 месеца) като беше бебе само в количката заспиваше през деня. Та за това след разходка ѝ се миеха колелата и се тътреше в спалнята или коридора до откат в съпровод на бял шум от таблета.

Колкото за пъзели с Алф се сетих, че като малка имах и редях до откат този:
https://cdn6.focus.bg/bazar/2a/fp/2ad6189bcdaba77114ffedaa8294e46e.jpg

Не знам къде съм го забила обаче, ако още е в прилично състояние.

# 21
  • София
  • Мнения: 639
Минавам само да кажа Здрасти Simple Smile  Като видях колко теми съм пропуснала и лошо ми става. Ние караме някъв бебешки пубертет и е лудница. Сега уча Лори да реди най-простите бебешки пъзели и има някакъв интерес.

Последна редакция: пн, 08 апр 2024, 11:33 от _krisinka_

# 22
  • Мнения: 382

Колкото за пъзели с Алф се сетих, че като малка имах и редях до откат този:
https://cdn6.focus.bg/bazar/2a/fp/2ad6189bcdaba77114ffedaa8294e46e.jpg

Не знам къде съм го забила обаче, ако още е в прилично състояние.

Имаше точно такива пъзели с Алф през 90-те години - малки, не повече от 100 части. После обаче нещо заглъхнаха, а и всичко беше залято с Дисни пъзели и детските мозайки с Алф замряха. И докато съм на носталгична вълна, да кажа, че имах като малка много красиви пъзели на Равенсбургер от 200-300 части, ама наистина страхотни. И сега бих ги наредила с удоволствие. С тази марка започна любовта ми към пъзелите. А сега не мога да си харесам дори една тяхна картинка - или са ми много "фотографски" и скучни, или твърде детски (разбирайте, Дисни). Много ми се реди нещо тяхно заради самото усещане на парченцата и това колко добре се нареждаха.

# 23
  • Мнения: 3 383
Нещо взе да ми се реди пъзел Simple Smile
Сега ще се отворя някой от запасите си (имам нови 4-5 пъзела , изобщо не отваряни и не са редени) ще си избера един и ще се цопна в темата Simple Smile)

Какво стана с колективната поръчка от амазон, ще поръчвате ли нещо ?

# 24
  • София
  • Мнения: 862
Евето ме призова и давам отчет. Grinning

Расте корема, тежи ми вече и ме боли. Чакам с нетърпение да родя, но и имам довършителни работи из нас преди това, които се очаква тази или следващата седмица да ги оправим. След това да идва бебока когато иска.

Впрочем Зори също изпитва голям интерес към бебешки и детски пъзели. Реди такива с по 12 парчета без проблем. Но продължавам да крия големите от нея, а сили нямам да направя 1000 части за един ден докато е в яслата. Хем ми се иска да редя и за да освободя място, ама някак имам чувството, че до пъзел ще стигна пак ноември-декември.

# 25
  • Мнения: 276
Тони, супер, че вече се разхождате. Моят син след първата си разходка спа непробудно няколко часа, даже ядене не търси. Малко се бях притеснила, но така им действа първи сблъсък с чистия въздух и слънчицето Relaxed

Ох, с голям кеф бих редила пъзел с Алф, даже преди време обмислях поръчков да си направя и да го закача в стаята на детето, че и той много го обича.

А този черно-белия на Приятели, много, ама много ми хареса, въпреки че съм сигурна, че ще е доста труден. Аз също гледам сериали със зомбита и всякакви ужасии, но обичам и Приятели, че и Отчаяни съпруги даже Stuck Out Tongue, въпреки че втория няма нищо общо със заглавието и е супер зарибяващ.

И да споделя, от известно време детето започна да проявява интерес да реди пъзели и понеже аз вкъщи си нямам нито един, онзи ден реших да му купя (вече си имам и оправдание за нови пъзели) някой с малко части, че още не е готов за 500 и нагоре. И кой ме би през ръцете кръгъл, че и на някаква неизвестна марка да му взема.
Та, добре че реших да го наредя преди да му го дам, че сигурно щях да го откажа да реди за цял живот.
300 части, но няма такава мъка, частите влизат навсякъде, супер размазани, не разбираш домат ли редиш, доматено пюре ли, ужас тотален. Може и над 2 часа да съм го редила идея нямам, но ми скъса нервите.
Споделих с детето и той каза, че ще го реди когато задобрее толкова, че за един час да реди пъзел от 1000 части, което за него означавало никога LaughingLaughing

Pizza Margarita, марка - неизвестна, 300 части (като за 1500) Smiley

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 295
Не съм редила скоро, но се записвам в новата тема. И се радвам много за добрите новини от Тони.
Нов пъзел от озон с 127 липси…броих частите, това някакъв рекорд май е Stuck Out Tongue Winking Eye

# 27
  • София
  • Мнения: 1 886
Аз днес оползотворих обедната почивка Simple Smile и малко след работа. Много ми е добре за тренировки без мъж и деца.

И имам смс за пъзела за неделя Simple Smile

Последна редакция: вт, 09 апр 2024, 09:23 от евето

# 28
# 29
  • Мнения: 2 379
Trefl, 1000 части🐶🐱

Общи условия

Активация на акаунт