ЕКО стикер

  • 294
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, аз имам един въпрос относно ЕКО стикерите.
Началото на годината регистрирах кола докарана от Швейцария, euro 5. Не ми сложиха никакъв стикер за ЕКО категория, единствено ми дадоха стикерче за минал пръв технически преглед който не знам, трябва ли да е залепен?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 113
Катаджийския преглед е един малък сребрист правоъгълник и се лепи долу в ляво до стикера за гражданска.
Вече следващите, извършени на пункт за ГТП указват категорията на МПС и се лепят по средата на стъклото, горе.

Стикер за еко категория никой не ви лепи.

# 2
  • Мнения: 5
Катаджийския преглед е един малък сребрист правоъгълник и се лепи долу в ляво до стикера за гражданска.
Вече следващите, извършени на пункт за ГТП указват категорията на МПС и се лепят по средата на стъклото, горе.

Стикер за еко категория никой не ви лепи.
Аз получих малък стикер, който го залепих долу ляво. Еко стикер не съм получил.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 113
Догодина с втория преглед. Там ще определят колата в коя категория е.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Вече следващите, извършени на пункт за ГТП указват категорията на МПС и се лепят по средата на стъклото, горе.

Стикер за еко категория никой не ви лепи.

Вече се лепи долу в ляво. Много тъпо.

# 5
  • Мнения: 5
Догодина с втория преглед. Там ще определят колата в коя категория е.

Благодаря много. Цял ден се занимавам да звъна по и институции, не си вдигат телефона или не знаят къде да ме препрятат.
Относно малкия сребрист стикер, той задължителен ли е да бъде поставен?

# 6
  • Мнения: 2 903
Задължителен е. Увери се, че са ти отразили евро категорията в талона, защото тия еко стикери на практика ги издават по написаното в талона.

Общи условия

Активация на акаунт