Бледо-розово течение

  • 176
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Бременна съм в 10г.с, нормално ли е от време на време,тоест един път да имам бледо-розово течение? Нямам болки. Надявам се,да има някой с такова подобно нещо,защото много се притеснявам да не става нещо лошо,утре съм на преглед! Понеже на предния си преглед бях при друг АГ и тя ми каза,че нямам бебче,а аз нито силно и обилно кървене съм имала,нито болки. Естествено,доста зле се почувствах,обаче отидох на второ мнение,отивам при него,той ме гледа на ехограф дори,а тя каза,че не можело да се вижда през ехографа бебчето,видя ме той и ми казва,всичко е наред тук си е бебчето,дори ме извика утре да чуем сърчицето му и да ме регистрира,за да започнем изследвания,дори термин ми каза,а предната АГ абсолютно нищичко и супер бързо ме преглеждаше... Доста дълго ви обясних,но съм притеснена с това кървене,моля ви,ако има някой с подобен или същия случай,кажете!

# 1
  • Мнения: 560
Посетете отново гинеколог. В 10 г.с. трябва да се вижда и сърдечна дейност.
Такова бледо розово течение може да е признак на отлепване

# 2
  • Мнения: 2
Посетих го точно тогава,АГ каза,че до края на 3ти месец ще спре,да имаше сърдечна дейност чухме му сърчицето дори,видяхме му ръчичките,крачетата общо взето расте,доктора ме успокои,че няма нищо опасно и м.Ноември ще си имаме бебче...Живот и здраве само!

Общи условия

Активация на акаунт