В седмицата на любовта, време е за втората черта :)

  • 2 070
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 272
Лали, може и тогава да е било. Аз за първи месец правя тестове и може да съм направила някой гаф Embarassed Но на 15 и 16 ден ми се появи и бледа втора черта /а това нали е отрицателен резултат/. Както и да е. Станалото - станало. Ще чакам.
Момичета, как изкарахте снощи празника? Аз честно казано, останах малко разочарована. Милият ми мислел, че ще празнуваме само Трифон Зарезан и беше купил само вино #Cussing out Аз направо побеснях, защото бързах да сготвя нещо вкусно, изпратих му две хубави Валентинки по и-мейла, а той....прави се на разсеян. Като видя, че с "извинявай" и "не исках да ти проваля вечерта" няма да ми мине лошото настроение, отиде в 21,30 ч. до Фамилията и купи две шоколадови бонбониери със сърчица. Като хапнах шоколадче, малко се кротнах. Но пък от винцето заспах много бързо Crazy Надявам се при вас празникът да е минал по-романтично Wink

# 31
  • Мнения: 2 120
И моя празник мина по почти същият начин. Правихме палачинки заедно и това беше разврата, защото съм в М. Иначе подарък - нъцки. Аз купих две бутилки вино с надписи `Аз` и `Той`, много оригинални, както и бонбониера сърце. От страна на мъжката част само помощ в приготвянето на вечеря и ...в хапването и пийването. Така че, Леичке, не се разстройвай. Има и други подобни истории. И още аз си мисля, че овуто ти е било на 17 ден исега ще ти нанеса стойностите във ФФ и ще пиша пак.

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 11:12 от Дара

# 32
  • Мнения: 553
На мен док не ми е казвал да лежа, само каза, че трябва да съм спокойна (нещо, което за мен беше най-трудно от всичко  Embarassed).


Боже, колко е трудно! Mr. Green

Не ти пожелавам да ти е трудно и стискам палци да си много спокойна мила  Hug
Просто при мен нещата сякаш вървяха на провал няколко дни след като започнахме стимулацията, но това е друга тема  Sad

# 33
  • Мнения: 2 120
Леичке ето как изглежда във ФФ графиката, но не съм отбелязвала нищо освен Т. и това вероятно малко бърка нещата.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2007-02-17
Ако не се отваря влез със следното име и парола във ФФ и там е само твоята графика.

annii17@mail.bg
98FE97

# 34
  • София
  • Мнения: 4 272
Мерси, Даренце Hug Как си се сетила само! Heart Eyes
А недосетливите ни мъже май трябват да празнуват на Цветница. И то не защото са цветя за мирисане, а защото са пълни дървета Laughing
Днес вече ми мина лошото настроение, защото се показа слънчицето Sunglasses и ми стана пролетно. Дано на всички вас времето да действа така, както и на мен Grinning

# 35
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Сутринта се събудих от великолепна песен на птиче...стана ми усмихнато.

# 36
  • Мнения: 2 120
Розичке, хубаво е, че си в добро настроение и да знаеш домъчня ми за теб. Я вземи драсни някои ред на лични какви ги вършиш?

# 37
  • Мнения: 334
Здравейте момичета! От скоро съм във форума, но отдавна Ви познавам. Вече Ви желая хубав уикенд тъи като се включвам почти в края на седмицата, но има защо.
Да Ви кажа така както трябваше да ми правят лапароскопия този месец изведнъж ме заболя корема и ми оперираха апендисита. Имах и изхвърлен фоликул и кръвоизлив в коремната кухина!  Rolling Eyes Не знам от какво е провокирано това изхвърляне на фоликула навън. Утре ще ходя на консултация да видим тази работа. Някоя от Вас имала ли е подобни проблеми?
Сега с тая рана не мога да си помисля за правене на бебета така че стескам палци за Вас! newsm10

# 38
  • Мнения: 390
Здравейте ,мацки!
Това ,че не пиша,не значи че не ви чета.Просто нямам с какво да се похваля.
Грипът ме свали(след ваканцията,както става обикновено!).Сополивя се и ходя на работа,щото с тези болнични...всички знаете.Та ръся бацили...  Sick
И така...

# 39
  • Мнения: 1 143
Мерси, Мишанка. Ще се опитам  Wink

# 40
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Таня, оздравявай бързо!

Шош как върви?  Wink

Сунар добре дошла и да не се задържаш дълго тук  Peace

Аз пък бях на мамолог за профилактика  Laughing Попаднах на лекарка, чийто син е от нашата партия... Жената веднага ме посъветва да подавам документи за програмата инвитро на НЗОК, понеже приемът започнал вече и да не се помотвам Wink

# 41
  • Мнения: 7 716
Жабче, побързай с документите. Има вероятност програмата да спре.

# 42
  • Мнения: 4 306
Жабче, давай по-експедитивно с документите. Аз започнах в сряда да се подготвям и в понеделник подадох.
След вчерашния преглед при ендокриноложката не станаха много по-ясни нещата. Сега трябва да правя последователни изследвания на пролактин /макар да е съвсем леко завишен/ да видим дали той не действа по някакъв начин на лх. Ако не е от това, докторката спомена за някакъв ЛХ-РХ тест. "Добрата новина" е, че реактивите за него не ги внасят в БГ.
Та другата седмица се надявам да имам повече яснота вече за какво ОЩЕ ни  предстои.

# 43
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета! Стискам палци на Жаби и на всички останали, които събират документи за касата. Не е толкова страшно подаването, макар че може да се наложи да стиснете зъби и да изтърпите просташкото отношение на някоя и друга чиновничка  Laughing Като излезете от РЗОК ще сте го забравили Wink

При мен нещата тази седмица се развиха динамично, макар и не много хубаво  Rolling Eyes Към колекцията си имам вече и диагноза "ендометриоза", след видяна 2см шоколадова киста на УЗИ. Стаменов се опита да поскрие новината. Всъщност подозирам че още предишния цикъл, когато ми говореше за наличие на киста, я е видял, ама е решил да не ме алармира. Twisted Evil Та сега е обещал да мисли нова стратегия за действия. Надявам се тази стратегия да минава през лапароскопия колкото се може по-скоро.

# 44
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Гриз съжалявам, дано бързо се оправят нещата  Sad

За съжаление не мога по-бързо, втората ни спермограма е насрочена за понеделник сутринта, а следобеда сме в клиниката с бумагите... Иначе сме почти готови с документацията. Мъжът ми е в София само през уикендите, а се оказа че почти никъде не правят спермограма с морфология в събота, а той работи в МВР и с тяхната тромава процедура докато вземе отпуска то стана март... Надявам се другата седмица да успеем да подадем документи все пак, че вече съня си изгубих от нерви. Сънувам кошмари как трябва да пътувам, а не мога да си стегна багажа и закъснявам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт