Знаете ли кого видях - 44 тема

  • 37 116
  • 263
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 4 028
Кирил Петков пред Народния театър, митинг на
ДБ, Промяната и д-р.
Нисък невзрачен с изсулени дънки.
Явно не е бил той, защото той е висок над 1.80.

Около 180 е, но потвърждавам, че е невзрачен и изсулен.

# 181
  • Мнения: 3 296
Възможно е да е изсулен, аз като го виждах на няколко пъти беше все още премиер, наперен, с хубави костюми, строен като манекен.

# 182
  • Мнения: 14 453
Е,като не е с костюм е изсулен.Така съм го виждала.Явно дрехите променят цялата визия.

# 183
  • Мнения: 14 742
Понеже и аз съм виждала КП на живо,не го намирам за висок над 1,80м.Ако не се занимаваше с политика,никога няма да го загледа човек.Няма как да изглежда като манекен с това коремче и малък ''бюст'' дето ги има.

# 184
  • София
  • Мнения: 2 484
Видял е и по-добри времена, определено.

# 185
  • София
  • Мнения: 16 213
Весито от Денсинг Старс (професионалистката на Емрах), много красиво гримирана. На масата до нея имаше леко оплешивяващ, не особено впечатляващ, набитичък  русолявичък младеж.

# 186
  • Мнения: 24 601
Явор Гърдев караше тротинетка с маска на носа и устата Rolling Eyes

# 187
  • Мнения: 7 717
Христина Бобокова, много красива.

# 188
  • Мнения: 2 513
Тази вечер след работа на Графа видях Корнелия Нинова с един пълен, висок млад мъж, вървяха и си говореха приятелски.
Стори ми се, че Нелито леко понакуцва.

# 189
  • София
  • Мнения: 23 080
Тази вечер в публиката на Капките- Христо Пъдев и жена му, Анелия Луцинова и Искра Ангелова. На Христо Пъдев и папарашка снимка имам. 🤣
Скрит текст:

# 190
  • Мнения: 4 585
В десет часа тази сутрин срещнах Виктор Николаев на Графа. Изненадах се, че водещите си тръгват веднага след края на предаването.
Явор Борисов близо до БНТ.

# 191
  • София
  • Мнения: 23 080
Едвам не се сблъсках с Йосиф Сърчаджиев на входа на Столична библиотека, може и към театъра да е отивал. Беше с бастун, но не го ползваше през цялото време. Честно казано предвид статиите, които излязоха за него напоследък, мислех, че изглежда по-зле, вече как се чувства, не знам.

# 192
  • Мнения: 149
Евгени Минчев тази сутрин пресичаше светофара на Славейков и Графа. Сам, в черно, с кожено яке и бомбе.
А вчера следобед, на площад Народно събрание Деница Симеонова (ППДБ), много сладка на живо. И тя беше с кожено яке и големи очила.

# 193
  • София
  • Мнения: 16 213
Деница, която говори на парапетен новговор български?

# 194
  • Мнения: 2 513
Сутринта на Мария Луиза срещнах Левон Хампарцумян.

Общи условия

Активация на акаунт