Ягодка - обсъждане на продукти 4

  • 10 947
  • 309
  •   1
Отговори
# 225
  • Русе
  • Мнения: 343
, аз съм с Фема, мислех с Елегантна, но после реших Фема, понеце всички от там си поръчват и да не сбъркам нещо
Странно. Аз тъкмо се връщам от ОББ - затворили са гадовете Close! Та утре сутринта, като преведа парите ще видя кога ще тръгнат нещата от там.

# 226
  • Мнения: 2 152
Ами всички банки по принцип работят до 16:00часа с клиенти.Аз като отидох ти знаеш, едни стълби, пък съм с количка.Тряба да се запишеш на някакво устройство - сума разправии.Една касиерка ме видя как се пъна с малкия и ми помогна да си преведа парите по-бързата процедура.Директно на касата и за нула време стана Grinning

А този сити блок с фактор 15  пише, че става за под грим, т.е. след овлажнителя, си слагаш този крем и отгоре грима.Той е 40мл. за 18,50долара
Другия, който ДиДn е показала е 30мл. за 22,50, но той пък спомага за премахването на черни точки и други несъвършенства..По-различен е някак си. Нека Монда да каже, че разбира повече

# 227
  • Мнения: 13 512
Тази серия дерма Уайт е за азиатския и арабския пазар. Тя е избелваща като цяло и не ви я препоръчвам . Вземете си обикновенния Сити блок- фактор 25 или 40. Ползвате го след 3тата стъпка  или след дневния крем- като последен продукт  преди ФДТ,ако ползвате такъв.

# 228
  • Мнения: 670
Хайде на лаковете,народеееее

това е за 6 лака с доставка до БГ
Subtotal:    $35.60
Shipping:    $0.81
Tax:    $0.00
Total:    $36.41

Монда,
моля те,сподели повече подробности за поръчките от този сайт,от къде се получава пратката,някаква допълнителна такса,освен тази,която си написала има ли?Мисля да си поръчам шампоани на Paul Mitchell.Нямах много време да огледам сайта,но забелязах някои неща,които са по-евтини от ягодата.
Благодаря ти предварително  bouquet

# 229
  • Мнения: 13 512
Няма друго- това е. Получават се както ягодката- в пощата. Но моля ти се, по продуктите в другия сайт да се пише в другата, тема,защото ще настане хаос. Аз затова ги разделих. Също така и цветотерапията на Бах пуснах отделна тема в Здравния.

# 230
  • Мнения: 670
Няма друго- това е. Получават се както ягодката- в пощата. Но моля ти се, по продуктите в другия сайт да се пише в другата, тема,защото ще настане хаос. Аз затова ги разделих. Също така и цветотерапията на Бах пуснах отделна тема в Здравния.

Благодаря ти много за бързия отговор.Аз не съм видяла,че има отделна тема .Ще си поправя грешката Wink

# 231
  • Мнения: 14 489
Ако видите ,че колета е отварян си проверете дали не липсва нещо вътре има опис на продуктите.


как виждаш дали не е отварян? те не са запечатани, като обикновена кутия са затворени и овързани с панделката. аз ги отварям в пощата де, ако има нещо да се разправям.
как виждате че е в българия продукта ви?
при мен пише само изпратено.
обяснете ми моля защото всичко идваше навреме, последния сет трябваше да дойде днес, а нямам бележка от пощата.

# 232
  • Русе
  • Мнения: 343
как виждате че е в българия продукта ви?
при мен пише само изпратено.
обяснете ми моля защото всичко идваше навреме, последния сет трябваше да дойде днес, а нямам бележка от пощата.[/color][/b]

Отиваш на тази страница http://www.bgpost.bg/index.htm#Bul/new_services.htm, "Проследяване на международни пратки". Там вкарваш Item id, /който имаш от Хонг Конг-ските пощи/ и ти излиза датата и часа на пристигане в България.

А аз пак с въпрос...
Поръчах си този сет http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57349&goChar=E /чантата много ми хареса  Grinning/, ама някой да каже какво точно е Slimmetry Visible Contouring Lotion и кога се ползва спрямо другите продукти в сета /или са съвсем отделни/ Rolling Eyes.
Пак Благодаря! 

# 233
  • Мнения: 1 393
аз съм ползвала околоочния и ...не ми харесва. нито е превантивен като All about eyes, нито  върши нещо,както repairwear или на ести  серума....никаква работа е /според мен/. Ако някой е пробвал и другите на Клиник и този му е  допаднал най-много- да си каже...

Ами, ето казвам си.  Wink
И аз най- много харесвам All about eyes. Но този, който е All about eyes RICH (поне той на мен ми действа по- добре от другия).
А този, за който пита pepe, според мен е някакъв стар на Клиник, който даже вече не се произвежда. Аз не бих купила него, по- добре (100 пъти по- добре) си купи All about eyes. Или Repairwear (но аз лично  за него отзиви нямам, защото не съм го ползвала).

# 234
  • Мнения: 14 489

Отиваш на тази страница http://www.bgpost.bg/index.htm#Bul/new_services.htm, "Проследяване на международни пратки". Там вкарваш Item id, /който имаш от Хонг Конг-ските пощи/ и ти излиза датата и часа на пристигане в България.

А

благодаря ти много    bouquet

# 235
  • Русе
  • Мнения: 343
(100 пъти по- добре) си купи All about eyes. Или Repairwear (но аз лично  за него отзиви нямам, защото не съм го ползвала).
All about eyes се надявам утре да го взема Grinning. А за Repairwear реших да изчакам, за да видя първо ефекта от  All...., защото още нямам изявени бръчки....уж Twisted Evil

# 236
  • Мнения: 13 512
Поръчах си този сет http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57349&goChar=E /чантата много ми хареса  Grinning/, ама някой да каже какво точно е Slimmetry Visible Contouring Lotion и кога се ползва спрямо другите продукти в сета /или са съвсем отделни/ Rolling Eyes.
Ей, полудяха тез женоря:-) Този продукт - го подари на майка си Wink Нищо не представлява, дрън-дрън- педобрява лицевия контур- да го скулптурира, уж лифтинг, ама не...абе нищо не е!
Най-хубавият продукт в целия сет за мен е Advanced Night Repair / за теб е чантата Laughing/. Хидра комплийт е много свеж,лек и приятен хидратант...аз за него имам теория,че мирише на лукс, на скъпа козметика..такова е усещането. Илюзиониста- не е най-добрата спирала на Ести...,но- ето един по-евтин начин да опиташ възможно най-много продукти.  Wink Друг е въпросът дали са подходящи за твоята възраст, ама ...като си криете годините в профила.... Joy

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 18:56 от monda

# 237
  • Мнения: 5 622
Да питам за лаковете- на Шипинг метод, какво избрахте?  newsm78

# 238
  • Мнения: 14 489

верно е Crazy мога да дам обаче компетентно мнение /не щото съм поръчвала толкова много, ами щото по цял ден разучавам този сайт, майка ми ме скъсва от бъзик/- най-изгодни са сетовете на клиник и на елизабет арден /сега обаче няма хубави от последните/. на ести са много мънички продуктите, а сетовете са скъпи
докато при клиник винаги има 2-3 че и повече неща които са с грамаж 30 - 50 мл

# 239
  • Мнения: 13 512
най-изгодни са сетовете на клиник и на елизабет арден /сега обаче няма хубави от последните/. на ести са много мънички продуктите, а сетовете са скъпи
докато при клиник винаги има 2-3 че и повече неща които са с грамаж 30 - 50 мл[/color][/b]
на Ести продуктите са по-скъпи, отколкото на Клиник. там силата е в Анти- ейдж и ...както знаете- си е цифра тази  грижа. Затова и сетовете са по-скъпи. Все пак Ести притежава и Клиник:-)

Общи условия

Активация на акаунт