Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17

  • 20 664
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
здр от нас, с много слънце и прекрасно пролетно време! линда ве4е си е изкарала  на терасата столове, кукли и игра4ки и театрални4и!
много смело, ной4е!  Peace-айде де! недей пла4и, 4е аз ве4е ревах сутринта заради форумска тема! Cryпак ще ревна, 4е така ми се е стегнало сърцето! от 2 седмици ми е така, не знам, но не ми е на добро!
креми, поздравления за проходилото ти син4е!  bouquet  bouquet Hug
дани са болни, тежък грип, с много усложнения, дишане и тръшкане- не искат малките да пият лекарствата! Hug
ели, 4естита абая, как ходите с толкова дълги неща, не знам? бих се простряла на улицата от раз!ей, тогава мутауа, ще ме хванат ли за лошо поведение? или ще ме вдигнат като джентълмени? Mr. Green
какво му е на кхалед, миленка? падал ли е? а дима добре  ти върти номерца, това с премяната  Laughing!!!!лек ден от нас!
 

# 286
  • Мнения: 1 269
Ние сме на антибиотик.Дима е с 4ервено гърло и възпаление на ушенцето Confused
Марси не е падал сериозно,в на4алото мислехме,4е му се е схванал крака защото го държеше изпънат на шпиц.После се разкуца,за малко и запо4на да криви походката.Днес е добре,но като тръгне да бяга е като пате.Утре ще се консултираме с ортопед,дано да не е нищо сериозно Praynig

Много сужалявам за Дани.Дано да се оправят по-бързо Praynig

Ноиа не пла4и.Тя е голяма ве4е.Гледаи от положителната страна на нещата.Помисли само как ще ще си прекара супер детето. Hug

# 287
  • Мнения: 1 184
Някой няма ли да пусне нова темичка??? Ноя???
Недей да плачеш за Ния, миличка. Видя ли как добре се беше справило детето при инцидента с майка ти? И то през нощта  Shocked. Оправна е тя. Имай й доверие.
btw , нещо много се фокусираш върху разкрасяването напоследък(не,че имаш нужда  Heart Eyes),то прически абаи,тренировки ,да не наблягаш на последното най-вече? Thinking
А, имам нужда мила  Naughty. Не съм се поглеждала близо от година. По време на бременността нямах мерак, а после нямах възможност. Сега му е времето  Laughing.

Креми, абаята е подобна на тази която описваш, но е без камъчета и е с двоен ръкав. Много е файска  Mr. Green.
Марси, и аз мила в началото докато свикна хиляди пъти щях да падна, но сега съм ок. Даже и без да я повдигам /много нагоре Twisted Evil като Ноя/.
Дано Дани оздравяват скоро   bouquet.

# 288
  • Мнения: 3 461
Пуснах нова тема,помощ с линковете  Heart Eyes Hug,тръгвам за летището.

Общи условия

Активация на акаунт