Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17

  • 20 681
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 815


Честита Баба Марта на всички малки и малко по-големички  Mr. Green !
Да сте бели и червени, здрави и засмени!


Хайде сега и по едно кафе, че да не ме забравите  Laughing



Лек и ползотворен ден!!!

# 256
  • Мнения: 1 184
Е, Любе, крайно време беше да се появиш. Тук ме измъчиха с тези кафета  Joy. Как върви работата?

Честита Баба Марта на всички! Да сме румени и червени, здрави и засмени  Hug.

Ноичка, виждала съм само 2 пъти мутауа. Първия път беше точно преди да замина да раждам Рая. С големия корем правихме последни покупки на подаръци и по едно време видях група от 3ма мутауа и двама полицаи. Толкава се развълнувах, че започнах да казвам на Фоуад "Виж, мутауа, мутауа". Но май въодушевлунието ми е било малко по-големичко, че хората се притесниха и този по-средата /май по-главния/ каза на мъжа ми да ми каже да си покрия главата. Отпред имаше двама младежа и те започнаха да се обръщат и да ми се смеят. Голям майтап беше. А втория път беше преди 1 година /пак в същия мол/, но господина беше много културен и на много добър английски ми каза да се покрия косата. Само това е за вече близо 5 години. Те май вече не обикалят така, както преди. Поне тук при нас.
Аз нямам мартенички  Cry. Моите много остаряха и преди време трябваше да ги изхвърля. Останала ми е само една, а не съобразих да купя прежда да си направя. Тази година ще се закичваме виртуално, а за догодина сме помолили баба от БГ да ни купи и ще си ги вземем през ваканцията.
 Hug

# 257
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Честита Баба Марта и от мен!
МНого здраве и късмет!
аз колата вече я закичих! чакам З да се събуди.

Ноя, аз обичам много ирланска музика Heart Eyes тази, здрав рок и техно- добри, особено при чистене Joy но сега с малкия ще трябва да си купя ай-пот.
вчера Бути ми каза, че за убитите французи било много мътна историята. много се съмняват дали не е нагласена история, защото са ги убили близо до Мекка. а там на радиус от поне 50 км е забранено за немюсюлмани newsm78 . ма то какво ли не е мътно в тази Сауди.

аз почвам да се замислям догодина да правя местен паспорт. днес мъжо се е карал с някакъв младок, който се опитвал да го убеди, че не съм местна и съм нямала същите привилегии #Cussing out хората се трепят за тия паспорти само аз се дърпам Mr. Green

Любе, те под педикюр тук разбирали само да ми изчистят кожичките на пръстите на краката. стъпалата ги чистят със специален трийтмънт Laughing
уж щеше да е 80 дхс всичко , а след цялата процедура плюс ме зарибиха та си купих едно олийце и един крем и олекнах с 250 дхс Joy а и + бакшиша......
хубаво, че ми дадоха някаква карта. още веднъж и третия път е безплатно. Heart Eyes
но иначе добре се справиха момичетата. и масаж ми направиха Laughing

На Касба има традиционен пазар и нещо като Луна парк за децата. ако на някой му се ходи.

айде , че много се разписах!
пс-то отива на поправка, така че ще липсвам 2-3 дена!
Лек ден от мен!

# 258
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Баба Марта бързала,
мартенички вързала,
да сме бели и червени, румени засмени!!!!


# 259
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
сетихте ме за тия "брадатите"
имам си един в семейството тук, но пак не мога да им свикна. като приемах Исляма един такъв от Сауди и един пакистанец " ми разказаха играта". връщаха ме гаднярите , че не съм научила нещата както трябва и не съм била готова Shocked колко рев съм им изревала...... но и аз инат.
на 2-рия път пак се заяде- всичко съм знаела, но защо съм била треперала.... Бути като отвори една уста, забрави, че е в ислямски съд Laughing

# 260
  • Мнения: 3 461
Е,Люба ти се появи най-после.  bouquetЛипсваш,не само за кафето. Hug

Кате,ти разкраси целия форум,само тук не се вясваш никаква Twisted Evil Heart EyesСтига си изневерявала с тази Красива мама. Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 927


честита баба марта!! много здраве и любов!!

В емирствата мутауи съм срещала много често, особено в Шарджа. Имах и една смешна история с един дето дойде да ми предлага брак  Sick. Ходех в едно у-ще да науча нещо повече за исляма и там една местна като ме видя и реши, че след като съм бяла и висока , отговарям на високите изисквания на нейния брат  Shocked.Аз и казах,че не смятам да се омъжвам скоро, но това не попречи на "жениха" да се появи на работата ми на следващия ден  Laughing. Гледайки настрани ме попита на немски ли говорим в БГ за да ми дадял книжки за исляма  #Crazy  #Crazy.
 Следващия път, когато отидох в у-щето жените ме почнаха още от вратата защо съм слагала грим ( религиозника се оплакал  #Shocked ) #Crazy, никой праведен мусюлманин нямало да ме вземе  Joy  hahaha Горката аз!!
Ами нищо не можах да науча, но ми беше за урок да стоя далеч от прекалено религиозни хора. Странни птици, брей!  Mr. Green

# 262
  • Мнения: 1 728
Честита Баба Марта и от мен!



Много здраве и дълголетие на вас и близките, пък щъркелчето да донесе най-хубавите подаръци на нашите бременни момичета  Grinning

# 263
  • Мнения: 1 655

Честита баба марта на всички, да сте румени засмени, бели и червени , много здраве и щастие на вас и цялото ви семейство!
Много ми е интересно с тази Матауа, азсъм виждала в кувеит такива дето са с къси дишдаши и дълги бради но никога не са ми правили забележка!Аз съм ходила  мног пъти с абая и без кърпа на главата!Но то в кувейт си е доста разпуснато!приятелките ми си ходят по потници и голи кореми, както в дубаи!
но веднъж ходихме в един отдалечен квартал,където живеят само беду и там ни гледаха като марсианци а аз бях спола до коляното!направо щях да умра от срам!
А веднъж ходихмена лейдис даъ на плажи и едно деца ни замерваха с камъчета!ние му викаме защо бе малкия, а то поглежда майка си и продължава, а и тя нищо не му каза жената!хора всякъкви!
А с каишките сами се отпускаи прави крачки но със проходилката на фишер прайс и ние имаме такова, като колело накоето се разтваря седалката и става буталка!но като направи два тигела на стаята и не иска повече и това не може да завива той я преобръща,иначе музикатаи е супер!
Хаиде лек ден от мен!

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 11:44 от Kremi_m

# 264
  • Мнения: 341
Честита баба Марта момичета!!!
Много здраве и късмет за Вас и всичките ви близки хора!!!

# 265
  • Мнения: 462


Честита Баба Марта!

Да сте здрави, усмихнати и красиви, а за който желае и по един щъркел да го навести (може и с 2 вързопчета ) !  Praynig Hug

Ноя, представям си как си пишеш невъзмутимо на компа, а около теб кипи оживление  CrazyИ аз харесвам много ирландска музика, а също и разни други етно музики - латиноамерикански и т.н.
Много интересно това с тези мутауа, а със случката на Веси щях да падна  Laughing. Аз не ги харесвам (визирам тези от рода на Мюсулмански братя ) , защото използват религията, за да подтискат хората и да се утвърдят в обществото. Според мен не могат с ум или други способности и затова са избрали този начин . Мое мнение  Stop Аз пък в Йемен не видях т.нар религиозна полиция, но може и да не съм я разпознала , там и без това всеки 2-ри е запасал по един автомат Калашников или нож и се разхожда  #Crazy.
Тук е слънчице и хората са с хубаво настроение !
Догодина ще ви изпратя мартеници от тук ( за Ели ми стана мъчно, че си няма  Hug) на всички, които пожелаят !
Лек ден!

# 266
  • Мнения: 3 804
честита баба марта на всички,тук в сирия няма такава полиция всеки си се облича както си иска.весси и на мен са ме спирали жени по улиците за да ме сватосват,последния път бях бременна в 2 месец и бяхме на гости големите играеха навън с други деца и след като доидоха,сватовниците казаха че това не са мои деца и аз само се опитвам да се измъкна.след като ги убедих ме питаха дали имам сестри или приятелки-неомъжени.
креми сами сигурно не яде защото му никнат зъби ,ние сме така при всеки нов зъб
 newsm78

# 267
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИчКИ !МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ВИ ПОЖЕЛАВАМ!

# 268
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
честита баба марта на всички слънчеви мами и  прекрасните им дечица и от мен !!!   Весели , засмени , румени ,  червени  и много , много здрави - големи целувки и по двете бузки  от леля Пенка !!!

# 269
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
честита баба марта на всички!!!!!!!!!!!!здрави и добри4ки!

Общи условия

Активация на акаунт