🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 15

  • 8 054
  • 216
  •   2
Отговори
# 15
  • Козлодуй
  • Мнения: 758


Е как наполовина бре, искам го целия Sweat Smile
За снимката на Марк говоря, не ми обръщайте внимание Stuck Out Tongue Winking Eye
Още не съм ви изчела, трябва ми 48 часа денонощие...

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 00:13 от Lunen_sun

# 16
  • Мнения: 3 786
Flushed ОМГ Джан е с шокираща красота ScreamScreamScream

-> https://twitter.com/cyfanpage_ita/status/1780705884714500308 Purple Heart





Промото на Виола вече се излъчва по Канал 5! Nature Boom

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 00:29 от grozdence*

# 17
  • Козлодуй
  • Мнения: 758
Йеее, Ели, спиш ли?
Грозденце, чудесна новина! Heart Направо не знам как ги улавяш във въздуха, благодаря ти!
Скоро, много скоро....
Прекрасен е, умирГам Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 786
И аз съм мъртва! Sob Joy





Виола: Здравей!
Демир: Ти се върна?
Виола: Приключих с криминалните новини, стига убийства и депресиращи истории.
Демир: И така, отиваме ли у дома? Open MouthJoy
Виола: Пропусна шанса си, ти и аз сме само приятели, нали?
Демир: Ти и аз никога няма да бъдем приятели! JoyJoy

с англ. субт.
-> https://twitter.com/ZValstango/status/1780719006065852534


Неспасяем случай! Joy


Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 03:16 от grozdence*

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 678
Ох Heart

# 20
  • Мнения: 3 786
Медиасет пуснаха промото в ТТ по нощите Rolling Eyes

-> https://twitter.com/fictionmediaset/status/1780726549303402709Nature FireNature Boom




Накратко - Франческо не се е променил много, нулево лично пространство Joy

"идва скоро"
Наистина се надявам да го излъчат много скоро! Heart

П.П. Феновете пишат, че ще е в сряда, очакванията са за 1-ви или 8-ми май.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 02:52 от grozdence*

# 21
  • Мнения: 10 830
Сънчо, спала съм, да... проспах тази прелест Joy В това промо Джано е вкарал целия си секси поглед и хапане на устни, на които е способен... Sweat Smile Що не пуснаха промо с Тури се чудя, всместо това провокативно видео? Grinning

Добре, това е добре, щом почна рекламата, значи има надежда да го пуснат скоро. Да ви кажа вече "скоро" ми е най-омразната дума Smiley

# 22
  • Козлодуй
  • Мнения: 758


Има много изобретателни хора и не мога да не споделя това с вас. Усмихнат ден ❤️

# 23
  • Мнения: 3 786
Препоръчвам да гледате втори сезон с дефибрилатор! Joy Иначе промото е много интригуващо, изглежда ще има горещ флирт.. Снощи този човек като ми се появи НЕОЧАКВАНО на екрана, ме остави така Open Mouth той ме уби в онази част от секундата в последното изречение, с неговото най-гадно лице на съблазнител Mask Казах ли, че е секси?, още по-секси, още по--опасен! Grin Нощес вече причини много, много вреди.. колективно опустошение гледах в ТТ Joy
Сега изчезвам, че закъснявам, хората ме чакат от 15 мин., а аз тук се обяснявам за вредните явления Joy

# 24
  • Мнения: 41 699
Добро утро,момичета!



Страхотна новина си имаме!Благодаря за всичко,което сте донесли!Джан е страхотен! Blue HeartNature Star





кратко клипче с кадри само на Джан от промото
https://vk.com/feed?q=%23CanYaman§ion=search&z=video-1993434 … -199343470_364383

Наминавам на бързо,че имам излизане....

Хубав ден ви желая!

ПП Докато пишен и търсех снимки още 2 отговора излязоха...


# 25
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Привет момичета на Джан.

И аз вземам пуканките и се нареждам на първия ред, защото след това промо-какво ни остава. Да гледаме и завиждаме на Франческа.

# 26
  • Мнения: 41 699
Здравейте следобедно! Two Hearts

Наминавам да пусна снимки от промото.Сутринта бързах за излизането и поста ми беше кратък! Wink
За това сега ви пускам и две преведени статии....Simple Smile





звукът към видеото изписва,че е недостъпен поне при мен...
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456261489%2Ff52 … l_wall_-199343470
🆕🆕🆕
От Policlinico Umberto1 в #IG

В събота, 20 април, от 12 часа на обяд ще се състои тържественото откриване на новото отделение по детска невропсихиатрия „Джовани Болеа“ в поликлиника „Умберто I“ на Via dei Sabelli 108, Рим. Тази нова реалност е резултат от турнето „Разбийте стената“, инициатива на асоциацията @canyamanforchildren в сътрудничество с нашата болница, която има за цел да повиши осведомеността за дискомфорта на тийнейджърите.

Чрез месеци всеотдайна работа създадохме по-топла и по-приветлива среда за нашите малки пациенти. Изказваме специални благодарности на Сдружение „Джан Яман за децата“ за ангажираността и решителната подкрепа при реализирането на проекта.

Събитието в събота, в присъствието на нашия главен изпълнителен директор Фабрицио д'Алба, административния директор Джоя Амадей и главния медицински директор Франческо Пизани, ще бъде емоционален момент за всички. Ние сме дълбоко благодарни на нашите партньори и дарители: вашата подкрепа направи значителни подобрения за нашата болница и за младите момчета и момичета, за които се грижим.

Благодаря ви много за вашия принос към тази важна стъпка напред.

Не пише,че Джан ще присъства.Явно е зает покрай тренировките и началото на снимките на ''Сандокан''



✒📰 🇮🇹 Пресата на Италия
Джан Яман в Албано, 14 май, за снимките на филма „Сандокан

Известният турски актьор Джан Яман ще бъде очакван в Castelli Romani във вторник, 14 май, когато Албано Лациале става снимачна площадка за приключенията на легендарния малайзийски пират Сандокан.

След като "измами" своите фенове, които търпеливо го чакаха в Дженцано на снимачната площадка на филма "Viola come il m are", известният турски актьор Джан Яман ще бъде очакван в Castelli Romani във вторник, 14 май, когато Албано Лазиале става снимачно място за приключението на легендарния малайзийски пират Сандокан.

Част от снимките на филма, продуциран от Lux Vide Fiat Spa, ще се проведат в живописните Цистерни, архитектурни перли от римската епоха, разположени в сърцето на града, които са построени от император Септимий Север между 2-ри и 3-ти век сл. Хр. за снабдяване с вода на лагера на Втория партски легион.

Така на 14 май Албано ще бъде сцената, на която ще оживеят вълнуващите приключения на смелия Сандокан, изигран от чаровния актьор Джан Яман.

Lux Vide Fiat Spa избра Албано като място за заснемане на този амбициозен филмов проект и за да се гарантира, че снимките протичат в пълно спокойствие и гарантират най-високо художествено качество, Cisternoni ще бъде запазен изключително за снимки от 13 до 16 май. През тези дни снимачният екип ще подреди и възстанови снимачните площадки, като се погрижи всеки детайл да бъде измислен с най-голяма прецизност.

Филмът ще бъде режисиран от Жан Микелини и Никола Абатанджело, двама талантливи режисьори, които умело и страстно ще пренесат епичната история на Сандокан на голям екран.

Джан Яман, известен с харизматичните си и завладяващи изпълнения и популярен с сериала „Крилете на мечтите“, ще бъде идеалният изпълнител за ролята на смелия и чаровен герой.



Приятен следобед! Flowers Four Leaf Clover

# 27
  • Мнения: 3 786
ИГ Lux Vide:

Готови ли сте? Снимките на Sandokan, международна поредица от събития,
продуцирана от LuxVide в сътрудничество с Rai Fiction, ще започнат на 22 април.
Сериалът ще бъде излъчен по Rai 1.

💁 Пълният актьорски състав: Джан Яман ще бъде Тигърът на Малайзия,
заедно с новодошлата Алана Блур като Мариана.
Към тях ще се присъедини Ед Уестуик като очарователния антагонист Лорд Брук,
докато Алесандро Прециози ще бъде лицето на емблематичния Янез де Гомера.
Към актьорския състав ще се присъединят още Джон Хана, Мадлин Прайс,
Жилберто Глиози, Марк Гроси и Самуеле Сегрето.


💡 Базиран по идея на Лука Бернабей, Сандокан ще бъде грандиозно
и епично екшън-приключение със силна връзка с околната среда,
написано от Алесандро Сермонета, Скот Розенбаум и Давиде Лантиери
и режисирано от Ян Мария Микелини и Никола Абатанджело.

📽 Снимките на Sandokan ще открият новия Teatro 7 в производствения център
на Formello и ще се проведат между Лацио, Тоскана, остров Реюнион
и емоционалната Калабрия, където е построена английската колония Labuan
в Lamezia Terme, с подкрепата на на филмовата комисия и регион Калабрия.





-------------------------------------------------------------------------------------

Американското издание "Variety"






Ед Уестуик („Gossip Girl“), Джон Хана („Мумията“) и британската новодошла Алана Блур
са готовят да се присъединят към турския водещ Джан Яман в „ Sandokan “,
рестартирането на Lux Vide на култовия италиански телевизионен сериал
за приключенията на неговия титуляр пират, който със своя пъстър екип
се бори срещу колониалните сили в Югоизточна Азия.

Снимките започват на 22 април извън Рим на това висококачествено рестартиране
на екзотичния епос на италианския писател Емилио Салгари. Оригиналният „Sandokan“,
режисиран през 1976 г. от Серджо Солима, изстреля индийския актьор Кабир Беди
до боливудска звезда, след като беше продаден в повече от 85 страни по света.

Новото завъртане на Lux Vide, собственост на Fremantle, върху легендарния “Sandokan”
се основава на идея от изпълнителния директор на Lux Vide Лука Бернабей,
разработена от Алесандро Сермонета (“Devils”); Скот Розенбаум ("Щитът");
Davide Lantieri (“Monterossi”) и режисиран от Jan Maria Michelini (“Devils”)
и Nicola Abbatangelo (“Doc”).  

В необичайна подредба, “Sandokan” ще бъде излъчен по водещата станция RAI1 на
италианския държавен оператор RAI и ще бъде разпространен по целия свят от Fremantle
с изключение на една територия. В Испания разпространител на шоуто е контролираната
от Берлускони Mediterráneo Mediaset España Group.

„Сандокан“ се развива в средата на 19-ти век на остров Борнео, където местните племена
даяк са доминирани от безмилостни британци „на върха на своята колониална мощ“,
както се казва в предоставения синопсис.

Новият „Сандокан“ също се описва като грандиозна епопея, със силен екологичен ъгъл.

Първоначално Сандокан (Яман) се занимава с пиратския си бизнес,
без да взема страна, ръководейки своя пъстър екип, който включва доверения
помощник Янез де Гомера, изигран от италианския A-lister Алесандро Прециози
(„Лъжливият живот на възрастните“). Всичко се променя по време на нападение,
когато Сандокан се пресича и избягва с Мариан (Блур), дъщерята на британския консул.
Ловецът на пирати лорд Джеймс Брук, изигран от Уестуик, ще бъде горещ по следите им.
Звездата от „Клюкарката“ е антагонистът на главната роля, „който няма да се спре
пред нищо, за да улови Сандокан и да спечели сърцето на Мариан“, се казва в резюмето.

Към актьорския състав на “Sandokan” се присъединяват и Мадлин Прайс (“Geek Girl”);
Джилберто Глиози (“I delitti del Barlume”); Марк Гроси („Zero Zero Zero“)
и Самуеле Сегрето („Stranizza d'amuri“).

„Ние сме много горди, че връщаме емблематичната сага „Сандокан“
обратно в италианските домове“, каза Бернабей в изявление.
„През последните няколко години работихме за създаването на международен проект,
който да подобри интелектуалната собственост на Emilio Salgari по съвременен начин.“

Ръководителят на драмата на RAI Мария Пиа Амирати подчерта,
че „Сандокан е митичен персонаж, който бележи историята на RAI“.

Йенс Рихтер, главен изпълнителен директор (Commercial and International)
във Fremantle, добави:
„Ние сме развълнувани да си партнираме с Lux Vide и Rai Fiction за това вълнуващо
и амбициозно преосмисляне на една добре обичана сага за нова публика по целия свят.“

Снимките на шоуто ще започнат във Формело, извън Рим, където снимачната площадка
на “Sandokan” ще открие новия Театър 7 в собствения продуцентски център на Lux Vide.
Снимките на “Sandokan” също ще се проведат в региона Лацио, в Тоскана,
на остров Реюнион в Индийския океан и в емоционалния регион
Южна Калабрия, където английската колония Лабуан е пресъздадена
в Ламеция Терме с подкрепата на Calabria Film комисия.

https://variety.com/2024/tv/global/ed-westwick-john-hannah-alana … yaman-1235974706/

Аз съм без думи............. изтръпнала съм в момента и не мога да мисля!
ОЩЕ НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ ВСИЧКО ЗАПОЧВА Mask

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 16:16 от grozdence*

# 28
  • Мнения: 69
alanahbloor “, Много се вълнувам най-накрая да споделя, че ще се присъединя към актьорския състав на Sandokan това лято! Работата с такъв талантлив актьорски състав и екип е сбъдната мечта.”🐅🫶

Джан е харесал поста и го е коментирал.

# 29
  • Мнения: 3 786
Толкова много страхотни новини от американското издание Variety.. развълнувана съм много! Heart Eyes
Още от сега пожелавам късмет на нашето любимо момче Heart и на целия актьорският състав,
както и на целия екип! 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿


ИГ публикация от Ed Westwick:
(и коментар от Лукс Виде)






Сторита от Джан:





Сторита от Rai1 Official:





Италианската преса пуска по няколко новини в минута... Всички са полудели Joy
а във фандома е някакъв безобразен хаос, не мога да ви опиша картината с думи CloseJoy

Фея, изглежда само ние двете сме тук Rolling Eyes

-------------------------------

Какъв сладък Ед Heart Eyes отговаря на Джановите фенки Grinning
....горката Мариана, какъв труден избор я очаква Joy


Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 16:41 от grozdence*

Общи условия

Активация на акаунт