Наш'то малко валентинче ще е МАЙско животинче

  • 12 606
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 65
Dana, сладкото е като наркотик - колкото повече ядеш, толкова повече ти се яде.
Аз преди не можех без сладичко, ако имаше възможност само това да ям...
Но ми забраниха всякакво сладко, поради риска да развия гестац. диабет. И като спрях да ям, не ми се яде вече...
Е, понякога пускам по някоя сълзичка пред магазина с баклавички до нас, но няма как за каузата...  Peace

# 256
  • Мнения: 14
Здравейте мами, и аз се реших да се присъединя към отбора на майските мами.  Казвам се Румяна на 30г втора бременност-термин 18.05-момиче,първо детенце Рая-19.03 ще навърши 3г

# 257
  • София
  • Мнения: 1 402
Добре дошла на rumbai   bouquet

благодаря за поканата и на Shemetka но аз май ще се въздържа   bouquet

# 258
  • Мнения: 3 089
добре дошла, румба-и   bouquet
вярно 9.5 кила не са много, но аз съм си едричка по натура хи-хи-хи. аз и сега се целя до не-повече от 8, но май ще стигна 10-ката. все тая. така или иначе грандиозната ми цел е да махна 10 кила от нормалното си тегло, та общо към 20 ще имам да свалям. задружно ще си помагаме в отслабването.
а сладко си хапвам колкото ми душа сака. спрях шоколода, защото се поизприщвам от него. вчера полудях за толумби, но не намерих, и взех половин кило ягоди с надеждата като ги посипя с половин кило захар да заместят толумбите. е много бяха гадни.

# 259
  • Мнения: 832
е, някои отслабват. аз напълнях.

за този път съм замислила яки диети от първия ден още. в никакъв случй няма да допусна д астана пак огромна крава.  при мен кърмата беше в невероятни количества...

подкрепям майчето, и аз не наддадох много 11 кг за цялата бременност (за сега съм +4-5) и изобщо не ми личи, но аз съм си доста на кг. кърма имах в огромни количества и редовно изхвърлях, но кг не се промениха и след раждане, кърмене и т.н. стабилизирах отгоре 7 кг. сега твръдо съм се зарекла да не позволявам това да се повтори - дали ще е диетолог, спорт или глад...не знам още, но ще се взема в ръце. Майче абицизонат ми цел е също горе долу към 20 кг, но не знам дали ще успея.
благодаря на Шеметка за инфото, но ще пропусна, защото и без това работат ми е в повече и неделите ако не се почива просто ще ми е в повече...
за сладкото - искрено съчуствам на Болонеса...

# 260
  • Мнения: 3 089
ама колко си приличаме с теб...

# 261
  • Мнения: 1 030
Бях на преглед при доки от снощи ниско долу ме стяга корема като ,че ли ми става топка ниско долу.Няма нищо тревожно изписа ми Магнерот 3 по 1 табледка комбинация с Нош па.Ако продължава до утре да му се обадя незабавно и така момичета аз от 2.03. съм болничен до 6.04. до тук с работата.Жалко но така решихме с доки понеже трябва да си почивам повече ама аз като съм се разработила като,че ли ще свърши работата.Скг.аз съм +10 споко още ще се качва от сега нататък ще е тежко с тия тумби ще се търкаляме.С Йоанка се въстановявах две години с каране на колело голям кеф.Добре дошла в отбора РУМИ.  bouquet Hug

# 262
  • Мнения: 16
Здравейте, девойки!
Не съм ви проверявала от няколко дни и ето, че сте изписали пак има-няма цялата темичка Simple Smile
Майчето, много е як този слинг! Чудя се дали и в БГ се продават такива и дали е удобно? Ти не можеш ли да пробваш с Петра или вече е голяма за такова приспособление? Вижда ми се удобно, особено когато бебокът е по-лек, вместо човек да влачи цяла количка, това си е добро решенние.
Момичета, днес бях на ЖК. Поизпросих си ново изследване на ПКК, урина и микробиология, че имам чувството, че ако аз не си поискам, или ако не напомня, ще има да си чаааакам. Е, както и да е, отвори ми се парашута, та утре ще ходя да ми точат кръвчицата и после ще докладвам, за да обменяме инфо кой как се движи.
От вчера и аз имам съмнения като някои момичета тук, че имам хемероиди и днес трябваше и това да проверявам на ЖК-то. Май има нещо такова, но засега не ми дадоха никакви лекарства или мазила. Дано не се влошат нещата и не почнат да ме болят.
Шеметка, това за курса е интересно, но дали всеки може да се запише? Да не подлудим твоята позната щом е безплатно? Laughing Ще взема да помисля и да се консултирам с мъжо. Ако може да ме води и после да ме връща обратно - бива, ама да не ми се налага да обикалям сама, че съм малко вече тромавичка.
Иначе, с килцата аз съм вече +10 и дано не стигам повече от +14, че после някой трябва и да ги сваля...

Чао засега и приятна вечер!

# 263
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Здравейте!
За килограмите и кърменето-аз се скъсах да ям, докато кърмех-и сладко, и солено, и всичко. И не мръднах от килограмите от изписването. Ако малко си бях наложила диета и някакви упражнения (заради таласемията не мога да спортувам активно) сигурно доста щях да сваля. Ама и аз този път се заричам да карам на таратор и салати и въобще да не се тъпча, че сега си сърбам попарата. ooooh!
Dana, и аз съм от майките с колички в Морската тези дни, ама като не се сетих да ти пиша. Embarassed Хайде, при следващото ми излизане ще обявя, който иска да се видим. Hug

# 264
  • София
  • Мнения: 4 590
Шеметка, кутията ти е пълна. Изтрий нещо, ако може, за да ти пиша. Wink

# 265
  • Мнения: 41
Passion, получих майла ти, утре ще ти пусна инфото, че ми е на служебната поща Simple Smile

Тони, мисля че няма да има проблем, според мен се опитват да се наложат на пазара, щом и агенция са си наели:) който иска смело да звъни на телефоните, дето съм написала, не им правя реклама в никакъв случай. Имам възможност да ви запиша, и като е без пари що да не намажем, пък те не са пускали по форуми, аз само в нашия  си казвам за това Party

# 266
  • Мнения: 533
rumbai,,Добре дошла!
Svetla K.,не се притеснявай те мъжете са така,моя ходи да играе футбол всеки ден!Вече цялата патология е събрана в тялото му!
Лека вечер от мен!

# 267
  • Мнения: 3 089
ако имате възможност да отидете на курс за родители - бягайте и хич не се змаисляйте. ние си платихме този в ма-ма. изобщо не съжалявам. когато раждах, край нас нямаше приятели с бебета; ние бяхме първите; нямаше с кой една приказка да си кажем на бебешка тематика, а много неща не вълнуваха. мацките от училището показаха практически как се сменя памперс и се къпе бебе, какви удобни пози има за кърмене, обсъдихме дрешките и най-удобните такива за новородени, мазила, памперси, прохождане, играчки. не че иначе детето ти ще стои надрискано цял ден и неизкъпано - пак ще се оправиш някак, или пък без играчки и дрехи, но си по-уверен, ако някой ти е показал преди това стъпките.

тони - ето, пресни-пресни снимки с дете и слинг. не е неудобно, в интерес на истината, но ми е странно. с второто ще свикна Simple Smile а и дано не ми се наложи да мъкна много-много петранче както съм с корема, че бая тежи диването. вчера се наложи ок. километър да я нося и после мислех, че ще родя.
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2237724
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2237726
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2237727

Вече цялата патология е събрана в тялото му!
hahaha

# 268
  • Варна
  • Мнения: 2 317
majceto, гледам твоята Петра с бибата в устата. Ти смяташ ли да я отказваш преди да дойде другото бебе? Аз се чудя какво да правя. После ми е чудно как ще ги отказвам и двамата наведнъж. А ако не го откажа сега, после, докато и другото ползва биба ще е невъзможно си мисля. newsm78 Въобще как я мислиш тази работа? Другите, ако имат опит или подобни дерзания да казват и те. Hug

# 269
  • София
  • Мнения: 2 493
ами аз тая работа с бибата я свърших преди 2 седмици. Много искам и памперса да махна преди да се появи бебето, ама това ми се струва по-трудно Sad

Общи условия

Активация на акаунт