Болки ниско долу между апендисит и яйчник

  • 299 738
  • 281
  •   2
Отговори
# 120
по принцип секса     трябва да носи удоволствие а не болка    щом има болка има проблем за това на доктор няма страшно

# 121
ще и кажа, само дано да не е бременност  Praynig

# 122
споко не е възможно

# 123
Благодаря за успокоението, дано да си права  Praynig

# 124
 Sad здр. искам да попитам някои дали се е сблъсквал като моят проблем .Сложих си спирала и след два месеца я махнах,заради инфекция ,поради което се е обострил и аднексита ми, а аз дори и незнаех ,че имам такова заболяване .Сега цикълът ми е по обилен имам и болки и незнам какво да вземам,гинеколога ми каза от но-шпа се усилвало кървенето хем ме боли ,хем ми върви силно. CryПоне аулин или вит.ц и аз незнам какво да правя....Ако някои може да ми даде съвет пия и чай от шипка и лайка един път да ми свърши по вече никакви спирали Naughty

# 125
Здравейте! От около 10 дни имам периодични болки ниско долу в областта на яйчниците, понякога болките са много силни и пробождащи , а друг път по-слаби, но болките не са постоянни. Освен това имам и запек и се чудя, на какво може да се дължат болките Thinking Дали са свързани с яйчниците или с корема? Освен това когато правя секс ме боли много силно ниско долу корема newsm78 Sad Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна Hug

# 126
 SadЗдр. не си ли ходила на гинеколог заради тия болки,аз поне два пъти ме гледаха на ехограф не мога да кажа ,че са ми силни болките  тъпи придружени със парене във двата яйчника ,което отива и към левият крака това се казвало хроничен аднексит.Това заболяване е свързано и със дразнене на дебелото черво,може да имаш и газове и подуване и болки ,но трябва да те види гинеколог и аз бях на антибиотик сега като ми мине цикъла щте си слагам свещички противовъзпалителни.Да се надявам ,че всичко щте отшуми защтото напрво ми писна вече две седмици да се влача по доктори. Sad

# 127
  • Мнения: 233
Мисля че трябва да посетиш гинеколога си може и цистит да е но най добре се консултирай с док.

# 128
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Абе хора,направо откачам от притеснение като ги чета тия теми,от години страдам от хронични възпаления на яйчниците и когато се обостри винаги  ми се предписва антибиотик и така до следващия път.Никой обаче от гинеколозите досега не ми е предлагал да ми пусне изследване за хламидия,а четох тук по разните форуми че това било най-честата причина за такива възпаления.В момента от няколко дни съм с болки ниско в корема,но личната не ми обръща голямо внимание и още повече че сега било края на месеца и нямала направления,а и чакам да си взема резултат от цитонамазката,та тогава да видела имало ли нещо тревожно за което да ме прати на гинеколог.Направо съм  им бясна на тия джипита,та те на си ли чували че дори жената да няма никакви оплаквания е хубаво да ходи на профилактичен преглед поне веднъж годишно?! #2gunfire

# 129
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Абе хора,направо откачам от притеснение като ги чета тия теми,от години страдам от хронични възпаления на яйчниците и когато се обостри винаги  ми се предписва антибиотик и така до следващия път.Никой обаче от гинеколозите досега не ми е предлагал да ми пусне изследване за хламидия,а четох тук по разните форуми че това било най-честата причина за такива възпаления.В момента от няколко дни съм с болки ниско в корема,но личната не ми обръща голямо внимание и още повече че сега било края на месеца и нямала направления,а и чакам да си взема резултат от цитонамазката,та тогава да видела имало ли нещо тревожно за което да ме прати на гинеколог.Направо съм  им бясна на тия джипита,та те на си ли чували че дори жената да няма никакви оплаквания е хубаво да ходи на профилактичен преглед поне веднъж годишно?! #2gunfire

# 130
  • Мнения: 7
zdraveite,iskam da vi kaja 4e ot dva meseca nasam stra6no mnogo me boli desniq qi4nik,4ak i krakyt mi se shva6ta.imam 4uvstvoto 4e imam edin balon s voda i toi 6te se spuka.hodih dva puti na regled uj za aandisit no mi kazaha 4e tova e genekologi4no.v srqda 6te hodq na gineklog da vidim kakvo 6te kaje.mnogo se pritesnqvam.

# 131
  • Мнения: 242
zdraveite,iskam da vi kaja 4e ot dva meseca nasam stra6no mnogo me boli desniq qi4nik,4ak i krakyt mi se shva6ta.imam 4uvstvoto 4e imam edin balon s voda i toi 6te se spuka.hodih dva puti na regled uj za aandisit no mi kazaha 4e tova e genekologi4no.v srqda 6te hodq na gineklog da vidim kakvo 6te kaje.mnogo se pritesnqvam.

Имаш моите симптоми от преди време...Тогава бях с кистозни яйчници...Пиех противозачатъчни - Ясмин...Но всичко зависи от много неща все пак и е хубаво да се консултираш с гинеколог наистина...Не се притеснявай...

# 132
  • Мнения: 7
govorih s ginekologa mi i toi kaza 4e 6te me 4aka utre ve4erta v bolnicata.dali ima veroqtnost tova da e  za operaciq..?

# 133
  • Мнения: 3
ot men uspeh pri doktora da se nadqvame 4e ne e za operaciq moje da e samo vazpaleno ne6to i s obiknoven antibiotik da ti mine.ina4e az sam operirana ot apendisit i si boli dosta ...ne 4e iskam da te pla6a Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 242
govorih s ginekologa mi i toi kaza 4e 6te me 4aka utre ve4erta v bolnicata.dali ima veroqtnost tova da e  za operaciq..?

При всички случаи се консултирай с няколко гинеколога, ако ти предложат операция. Но все пак не си мисли лоши неща, защото може да става въпрос само за някакво възпаление...

Общи условия

Активация на акаунт