Що си мислех

  • 1 727
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 143
Г-жа Смутена-Засрамена, звучиш ми доста нагличко или аз не те разбирам?  newsm78   

# 16
  • Мнения: 174
Момичета, за какво спорите?
Съжалявам, не разбирам предмета на темата...

Хм, и аz не раzбирам...

Единственото което раzбрах е че приятелката на Госпожата zабременяла след като докторите вдигнали ръце (да и е живо и zдраво детето).

Гжа, ако си имала намерение да вдъхнеш надежда на пишещите тук опиши историята на приятелката ти в "как се сбъдна мечтата ни да имаме дете" и така...

Лично мнение
Питаше къде си сбъркала...Някой от постовете ти са пълни с оценки и критика (или поне се въzприемат така), а ми се струва че жена която ЛИЧНО не се е блъскала с години в стената наречена беzплодие няма моралното право да раzмахва пръстче в тоzи форум.

  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 6 364
Криете се в клуба на проблемнозабременяващите. Никой не ни разбира. А какво правите да ви разбират?  О, не, вие не можете да ни разберете.

какво правим ли?

www.zachatie.org

иди и виж.

# 18
  • Мнения: 2 524
Джам, що се хабиш, като пак няма да разбере за какво иде реч въпросната Госпожа.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Джам, що се хабиш, като пак няма да разбере за какво иде реч въпросната Госпожа.
Именно. Следващата подобна тема да си я пусне в Клюкарника Mr. Green

# 20
  • Мнения: 920
Реакциата ми беше породена от 1 изключително злобно изказване на Лали. Съвпадна с ПМС при мен.
Джам, имах предвид какво правите да ви разберат "другите" - прочетох и това, че е имало много противолечиви отговори на петицията за Ин-витро. Нормално е.

Ако вашите приятели са казали нещо неадекватно, то рядко е от злоба - по-скоро е от загриженост.
И аз бих искала да дам на приятелите си списък как да се държат. Но те затова са приятели - в добро и лошо. И да ми показват моите грешки.

Пожелавам ви да имате деца, ако това не е в разрез с изискванията.

# 21
  • Мнения: 7 716
Пожелавам ви да имате деца, ако това не е в разрез с изискванията.
Не бъди цинична. Глупостта ти я прощавам, но цинизмът  - не.
Това, че имаш две деца не те прави по-различна от всеки друг. Човек не знае какво го чака в този живот. Мисли, преди да нараняваш. Може един ден да поискаш още едно, както аз например, и да попаднеш в графата вторичен стерилитет, независимо, че преди това лесно си забременяла. А може на твоите деца да се случи да не станат никога родители и чак след години да разбереш мъката тук.
Мери си думите, защото Бог забавя, но не забравя.
Коя си ти, г-жа Никоя, за да унижаваш момичетата тук?
Тук са най-стойностните хора, които някога съм срещала. За разлика от теб.
Само защото не ме харесваш, обиди толкова хора тук и трета тема подхвана.
Ами като не ти харесвам - не ме чети.
Моля модераторите да заключат темата. Който разрал, разбрал.

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 13:14 от Lali

# 22
  • Мнения: 4 324
Реакциата ми беше породена от 1 изключително злобно изказване на Лали. Съвпадна с ПМС при мен.
Джам, имах предвид какво правите да ви разберат "другите" - прочетох и това, че е имало много противолечиви отговори на петицията за Ин-витро. Нормално е.

Ако вашите приятели са казали нещо неадекватно, то рядко е от злоба - по-скоро е от загриженост.
И аз бих искала да дам на приятелите си списък как да се държат. Но те затова са приятели - в добро и лошо. И да ми показват моите грешки.

Пожелавам ви да имате деца, ако това не е в разрез с изискванията.

За неадекватното поведение, злобата или загрижеността бая има да прочетеш докато вникнеш в самият проблем. За съжалени или по - скоро за радост, преди да преживееш нещо такова няма да имаш идея за какво точно става въпрос. Не може да се обясни с думи, не може да се опише, не можеш да разбереш .....

Последното ти изречение, не ми се коментира .......

Темата отново е безмислена. Има лични, ако искаш на някого да кажеш нещо - използвай ги.

п.с. надявам се ПМС вече да е преминал .....

# 23
  • Мнения: 7 716
Хе-хе-хе, отдавна съм ги забранила личните. Няма какво толкова да обсъждам. Само загуба на време. Laughing

# 24
  • Мнения: 920
Да, премина. Живот и здраве. Ако можеше и злобата на Лали да премине   Някога Praynig

# 25
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Пожелавам ви да имате деца, ако това не е в разрез с изискванията.
Не бъди цинична. Глупостта ти я прощавам, но цинизмът  - не.
Това, че имаш две деца не те прави по-различна от всеки друг. Човек не знае какво го чака в този живот. Мисли, преди да нараняваш. Може един ден да поискаш още едно, както аз например, и да попаднеш в графата вторичен стерилитет, независимо, че преди това лесно си забременяла. А може на твоите деца да се случи да не станат никога родители и чак след години да разбереш мъката тук.
Мери си думите, защото Бог забавя, но не забравя.
Коя си ти, г-жа Никоя, за да унижаваш момичетата тук?
Тук са най-стойностните хора, които някога съм срещала. За разлика от теб.
Само защото не ме харесваш, обиди толкова хора тук и трета тема подхвана.
Ами като не ти харесвам - не ме чети.
Моля модераторите да заключат темата. Който разрал, разбрал.
smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт