нашите сладурчета

  • 3 733
  • 129
  •   1
Отговори
# 105
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Първото искахме да е момиченеце  Heart Eyes,тати чак се беше поболял на тая тема-момиче,та момиче.Е явно наистина много сме го искали,за второто нямахме претенции-пак е девойка хубава  Heart Eyes Hug

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 907
Исках момиче и бях сигурна че е  Mr. Green , обаче в 4 - тия месец ми казаха, че мойта девойка си има пишка  Mr. Green Е, що рев изревах  Embarassed , да ме пита човек защо  Embarassed  . Сега не бих могла да си представя да имам момиче  newsm78
Ама много бих се радвала, живот и здраве ако / като му дойде времето Вики да стане батко на една малка девойка  Grinning .

# 107
  • Мнения: 2 386
Винаги съм искала момиченце, дано имам такова някой ден (още ми е рано)..  Wink

# 108
  • София
  • Мнения: 1 877
Ми преди всичко исках живо и здраво бебче, но ако кажа, че ми е било напълно безразлично ще излъжа. Първия път много ми се искаше да си имам момиченце и така се получи Heart Eyes. А за втория бях убедена, че е момченце и познах Mr. Green! Не че щях да се разочаровам каквото и да се беше случило де...

# 109
  • София
  • Мнения: 4 589
Искаше ми се да е момченце и такова се оказа. newsm44  Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 1 735
Момиче.
Такова и получих!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 3 205
Исках да е момче, усещах, че ще е момче и е момче.
Сега искам момиче, но нямам никакво усещане. Ще видим какво ще излезе.

# 112
  • Мнения: 1 272
Нямах конкретно желание. Важно беше да е живо и здраво. Но за следващото сякаш повече ми се иска да е пак момиченце. Струват ми се по-обичливи и "благодарни" за отглеждане. ВИж третото може и да е момче - за разнообразие  Peace

# 113
  • Мнения: 766
Аз си мислех, че е момче- таткото пък си искаше момиче  Laughing
Е този път е както мъжа иска - момиче  Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 3 069
И тримата исках да са момчета.
За моя радост така и стана Wink

# 115
  • София
  • Мнения: 1 345
Исках момиче, надявам се вторият път да е такова Blush

и аз така , но за миг не съм помислила вече след раждането защо не е

# 116
  • Мнения: 184
исках момиче,но е момче но сега се радвам повече че е момче

# 117
  • Мнения: 46
исках момче и имах усещането че ще  е момче,и наистина се случи и си имам прекрасен син

# 118
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Без значение.

# 119
  • Мнения: 1 101
Момиченце исках, но се оказа момче. И аз сега не мога да си представя какво е да си майка на девойка, то било прекрасно да имаш син Laughing Дано скоро малкото ми мъжле стане батко на момиченце. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт