нашите сладурчета

  • 3 720
  • 129
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 948
Много исках момче.Така и стана. Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3 089
и двата пъти исках девойка. сега чакаме младеж и разбира се няма да го оставя в родилния дом  Joy

# 47
  • Мнения: 8 917
Исках само да е здравичко - останалото е без значение, но се радвам супер много, че си имам момиченце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз също тайно се надявам на момче, пък и лекарят 5 пъти ми каза , че ще е момче.

Живот и здраве после искам и момиченце!!!!

# 49
  • Мнения: 45
az do posledno ne znaex kakvo beb4e 6te imam,edva kogato go rodix razbrax,4e imam mom4entse i bqx nai 6tastliviq 4ovek na sveta.a otnosno za tova kakvo sam si me4tala da imam moga samo da kaja,4e me4tata mi se sbadna.

# 50
  • Мнения: 326
На мен лекарите първия път ми казаха че ще е момиче, а аз толкова исках син и така стана.  Втория път не се виждаше бебето както трябва, но исках момиче и наистина се появи момиченце.  Вярвам, че ако е силно желанието на една майка за определен пол то се сбъдва.

# 51
  • Мнения: 171
Аз искам да имам и двете  Peace С малката си мислех, че ще е малък и тайно са надяавах да е момиче  Party Няма значение какви са, важното е да са живи и здрави и ние покрай тях  Hug

# 52
  • Мнения: 6 164
Много, много, много исках момче, беше ми фикс-идея, дори се разревах пред кабинета с триизмерния, докато чакахме с мъжа ми, че ако е момиче как ли ще погледна дъщеря си в очите, все едно не съм я искала.  Rolling Eyes Добре, че не ми се наложи - пишка видяхме. Mr. Green Joy Мечтала съм за момче и момиче - момчето първо, после момичето - баткото да пази малката и т.н... Но сега имам чувството, че момчетата са ми слабост и ще се радвам да имам и второ момче. Но и момиче ще си го обичам де...

# 53
  • Мнения: 2 631
Много исках момче.Така и стана. Heart Eyes

 Peace

# 54
  • Мнения: 1 273
Винаги съм искала (пък и като се замисля вътрешно, съм и знаела), момче. Така и стана Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 360
Искала съм здравичко детенце!Сега имам две...........момиченца  newsm56 newsm56

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Момиче и такова си имам!!!!  bouquet

# 57
  • Мнения: 119
Искахме моми4е и  Господ ни дари с такова,Дано всеки кой каквото иска това да му се ражда,щастието е огромно! 

# 58
  • Мнения: 1 174
 Simple Smile Ами аз уж нямах предпочитания към пола, но когато гинекологът каза, че вероятно ще ставам "мъжка майка"...сълзи ми потекоха. CryНе знам защо се изплаших.После разбрах,че ще е момиче и...сега съм много щастлива! Grinning Heart Eyes Следващото детенце,живот и здраве, може вече да е момче Simple Smile

# 59
  • Мнения: 351
Аз винаги съм искала да имам едно момченце и едно момиченце. Вече си имам една малка принцеса, остава да поработим по въпроса и за момченце. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт