нашите сладурчета

  • 3 722
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 618
здр. мами, моите кръстници  и двамата много искаха момиченце и им се роди момче. Казаха,ч е ще правят опити докато излезе момиче......, а сега имат вече трето момченце.....

# 61
  • Мнения: 4 668
Винаги съм искала и бях сигурна , че ще е момченце  Laughing
Ако имам второ живот и здраве - пак искам да е момче !

# 62
  • Мнения: 2 040
Винаги съм си мечтала за момченце и момиченце, така че 1-вото ми детенце нямаше значение какво ще е .. надявах се и се молех само да е живо и здраво, без значение пола .. Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 3 827
Исках момиче, надявам се вторият път да е такова Blush
И аз така.

# 64
  • Мнения: 3 116
Аз искам и от двата пола по няколко, 5 общо Simple Smile

Само че, доктора каза максимум 2, аз казах 3, доктора се съгласи и така ме ограничиха до 3 дечурлига. Първото щъка във вкъщи и е момиче, значи едно от следващите две (да сме живи и здрави) ще трябва да е момченце Simple Smile

# 65
  • Мнения: 522
И аз и мъжа ми искахме първото да е момченце,а второто момиче Grinning.До тук плановете са осъществени,остава да поработим за момиченцето Laughing.

# 66
  • Мнения: 379
здр. мами, моите кръстници  и двамата много искаха момиченце и им се роди момче. Казаха,ч е ще правят опити докато излезе момиче......, а сега имат вече трето момченце.....
могат да продължат да се опитват докато си направят футболен отбор  Joy
и мъжът ми така ме заплашва като го предупредя да внимава, че поне второто го искам момиче Crazy

# 67
  • Мнения: 1 264
Аз нямах препочитания, наистина. Година и половина правихме опити за бебче и когато разбрах, че съм бременна бях на върха на щестието. Измислихме име за момиче, не знам защо, по лесно се споразумяхме и си казах, че ако е момиче поне няма да се налага да мислим име за момче, че с мъжките имена хич не можехме да постигнем консенсус  Mr. Green Е, ама в петия месец ни казаха, че 100% ще е момче  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 298
Още от малка си представях, че ще си имам сладко момиченце,  с което да си играя и да й правя разни прически  Crazy, е засега доктора каза, че ще е момиче, та май мечтата ми ще се сбъдне, живот и здраве  Heart Eyes Party

# 69
  • Мнения: 385
Винаги съм искала да бъда млада майка на момиче-кокиче и ето на - ОГРЯМЕ! Grinning

# 70
  • Мнения: 11 607
Благодаря на Бог,че каквото исках - това и ме огря!

# 71
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Винаги съм искала първото ми детенце да е момче. Но като забременях изведнъж ми се приска да е момиче  Rolling Eyes, обаче си усещах, че ще бъде момче и си се роди сладко и красиво момченце, което много обичам Simple Smile.

# 72
  • Мнения: 69
исках момче - имам момиче

# 73
  • Мнения: 2 015
Аз исках да е мургавичко, като баща си, но се роди бяло, като пуканка Laughing.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 750
Вътрешно винаги съм знаела, че ще имам момиче. И то години преди изобщо бебето да е било на дневен ред. Няколко месеца преди да забременея с мъжа ми обсъждахме все женски имена. Той също много искаше момиче. И го имаме - най-прекрасната принцеса!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт