Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 421
  • 267
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 178
Мардж, кипиш от интелект, ша знайш

от прическата ще да е  Blush

# 151
  • Мнения: 11 329


Червена шапцице, ти не ми ли zабеляzваш прическата, как да ме боли  Mr. Green
да ти подшушна клю, днес срещнах майка ти да се раzхожда в нашата гора, явно с тоzи карнавал сме се раzчули и хора от испанско срещнах, а що гости и скрити се мотаха, да вzемем да сложим Джеймса на входа да къса билети.

Ми тя е чула, че вълка  иска да ме яде и е тръгнала да ме търси.
Слагай Джеймс да къса билети.

# 152
  • Мнения: 3 423
Аааааааааааааау, какъв неzемен убавец ни е посетил Party Party Party
Падам от кеф.
Тъкмо каквито ги харесвам _маzни у дебели, с много секс апил.
Йес, йес, йес
Само дето не zнам дали ще мога да се вредя от жирафчето Wink

Няма да го бъде това. Отсега ти казвам. Аз в чест на карнавала едва се уредих от Грами, сега и ти се набутваш у "А"-лига. Шапчицеееей, за да риташ у "А"-лига, трябва да бягаш бързооу, къде си тръгнала с тези цици, докато ги раздрусаш, хубавецът ме е стиснал мене. Цврък, вече скимтя от форфройде. Което няма нищо общо с Фройд, да си имаме уважението.
Има и втора причина, та да не ти се отвори парашутът. Ти така като го гледаш хубавеца неземен, да не си мислиш, че е малоумен, а? Той по късополи малолетни не си пада, ако и да са цицорести. (Що се отнася до циците, аз му стигам, за другото е Грамчо цущендиг) Хубавецът не иска да си има вземане-даване с другарката Мери Попинз, дето, въпреки многообещаващата й фамилия нищо добро не обещава, ако хубавецът се подлъже по тебе. Знаеш как родителите зорко бдят да не кривнат пубертиращите им чада по наклона, нали. Така че си трайкай покорно, подрипвай си от крак на крак и си дръж полата, да не я отвее вятърът вихрогон. Че после нито ловецът, нито другарката Попинз ще могат да те спасят от лапите на видния буфосинхронист Кумчо Вълчо. На мен Лиска ми каза да внимавам. И аз й вярвам.

# 153
  • Мнения: 11 329
Знаех си аz, че номера с буфосинхрониста ще иzлеzе на бял свят.
Пуста Лиска,  би 007 по информираност Whistling

# 154
  • Мнения: 2 292
оооооооох , ще припадна  Joy

# 155
  • Мнения: 3 423
оооооооох , ще припадна  Joy

недей, няма кой да те спасява.
отивам да цицоподавам, после
съм пак сред вас, кукундрели.

# 156
  • Мнения: 2 292
кукундрел си ти   Grinning и то голям  Heart Eyes на кого ще цицоподаваш? да не би мускулестия да пребори дивите прасета и да се добра до прекрасната жирафка   Joy Joy Joy айде лека ви нощ  и да ми разказвате утре какво сте правили нощеска Laughing

# 157
  • Мнения: 7 605
кукундрел си ти   Grinning и то голям  Heart Eyes на кого ще цицоподаваш? да не би мускулестия да пребори дивите прасета и да се добра до прекрасната жирафка   Joy Joy Joy айде лека ви нощ  и да ми разказвате утре какво сте правили нощеска Laughing

 Joy
 Joy
 Joy
Сладуранки  Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 6 390
Весе, Коко Бенд,
само ние ли се цепим от колектива и не се маскираме????
Ще ни мъмрят zа самоотлъ4ка а?

Аz ли4но ШаШава станах, а вие не zнам.
4акам с нетърпение срядата ( И тук въвъ форума и в действителност).

Ина4е пък сте готини и мир цари. Това е най_важното.

Хахаха аз незнам на кой свят се намирам като отворя темата  Joy

# 159
  • Мнения: 847
Наистина мацки ,вашата тема ни събра вси4ки да ви 4етем....
Ма евала ви ,поне си правито готиното Laughing
А Сърфлайн,Мистик и Лиска са супер с тените нови аватари...и аз като Коко докато ви разбера коя кой е ,и кой коя е.... Joy Joy
Хайде весел карнавал ,ма що не пуснете малко снимки да видим за какво иде ре4??

# 160
  • Мнения: 1 335
1.Жирафката искам да я питам дали не сме били заедно в университета, така или иначе се оказа че имаме общи познати. Но не вярвам да ми отговори. Пък знае ли човек Rolling Eyes.
2.Аз за скорпионите мога да напиша малка книжка. Докато ги разбереш е зор голям, после някак си става по рутинно, но винаги изненадата е част от играта.

С тебе може да съм учила.
Но кажи ми, къде е Несито?

Несито ме гони бе. Не виждаш ли колко съм бърза на педалите.

Виждам луд  купон тече тука. Браво на вас, забавалявайте се.

Много станахме и нямам време да следя кой , кой е.Но гледам, че ни се носи славата и други ни четат.

Айде до по късно, че тука ми скачат по главата.

# 161
  • Мнения: 1 610
Пруст, Ве , не видиш ли че тук пише вход и такса , уей! Тц, да му се не види, тоз гост пак го изтървах.. Crossing Arms
Много ни пропуска палатката, мушмороци!По-добре някой на тоалетните да сложим.Ще раздаваме безплатна бира и като ги накъдри жирафката едни , ще се попикават от смях!Един през друг ще бягат! А ако някой не си плати билета за двете нули, ще го пъхнем в една тоалетна с Убавеца.Дето се вика, дупце да му е яко!

Каската, няма да излагаш съсловието счетоводно! Туй законите ги ядем ние финасистите кат' топли л..ната. Може да се вземат майчински от българска фирма.  Peace  Превеждат ти ги на сметка в онази същата маестро карта и толкова. Никъде в закона не пише, че ако майката пребивава в чужбина не й се полага отпуска по майчинство.  Laughing
В този ред на мисли, Жирафката може да ме е била по информираност, ама не се давам по параграфа хитрост аз!Нищо, че на нея информатор й е Лиска!

Тас, само на тасове ще ми станеш дето се пишеш агентка!!   Joy Joy Никакъв агент не си ти, ами си един глашатай в Тазманийската гора .  hahaha Правилно ти каза Татяната, че в декларацията за полагаема еднократна помощ има изискване детето да се отглежда в БГ,но тъй като закона пропуска като сито,РУ "социални грижи" няма основание да ти откажат помощта , ако не е спазено това условие. Документите, които се подават са оригинално удостоверение за раждане, т.е. не става въпрос за ЕГН изобщо. Също така детето трябва да притежава удостоверение от ЕСГРАОН т.е. постоянен адрес, идентичен с този на майката. Изискуема е лична карта на настойника. Попълва се информация от другия родител и се изисква негов подпис също така. Повече инфо - сряда!

Гаргамеле, много ти дълга човката, бе.Да не те е праснала някой карамелка или плочка  шоколад и да ти е излязла цицина? Давай информация от извора на карнавала. Или и вие си бяхте забравили чадъра?  Laughing Моя мъж каза догодина, няма бебе -мебе идваме на карнавал при теб! поздрав   bouquet

Джери, ти хубаво сиренце ще си купиш с 100 евро, ами я кажи въведе ли го сиренцето ? На мен след тази болест на малкото агентче ми се скапа софтуеъра и ми се проби системата на захранването. Ама нали съм агент от мъжки пол, не мога да цицоподавам. Най ми се иска да вържа една помпа с АМ и да си яде на корем.

# 162
  • Мнения: 3 423
Иль ете т ън пътит оммъ, пиуетъ какауетъ, иль ете т ън пътит оммъ...
ки аве т юн дроль дьо мезон, ки аве т юн дроль дьо мезон...
В тоз мезон торба с бонбони, пиуетъ какауетъ, в тоз мезон торба с бонбони
и хубавец по гръб легнал, и хубавец по гръб легнал.
Припев:
Ниикой не моуже да гаали косите тий, кактоу ааз, кактоу аз,
никой не моуже да гледа в очите тий, кактоу ааз, запоумний...

# 163
  • Мнения: 1 242
и аz успях да иzмамя поне мамунката  Joy

Тука неква принцеса си мисли, че като тя е заблудена ху из ху и другите не могат да се оправят из ху из ху - джунглата. Мамунката може да има трески за дялакне, но за сметка на това трудно се поддава на инсинуации Mr. Green Заблýдена принцесо, зéми се раззаблуди ху из ху, ОК Laughing

Трески за делкане има и държавата - родителница наша. Не знам аз вас и за вашите сестри, но аз лично минала година (октомври 2006) се подписах под текст, който удостоверяваше, че "отглеждам детето (живородено) в страната" едва тогава получих помощта от 200лв. Внесох ги в спестовния влог на детето в ДСК да се почерпи някога с един помръжляк (ванилов)  Mr. Green Най ме кефи, че на оригиналния акт за раждане отзад пишат: помощта получена. Подпис (не се чете). Печат.
Оправдание: "Еми, братята на Хубавеца неземен се редят иначе по няколко пъти."
Чак ме досрамя, че ме набутаха вътре самите служители. Ако знаех, че наравно с братята роми ще ме дамгосат, нямаше да им се вържа на приказките: "Стига се излага, като ти дават - еж!"
Сега ме е срам, ама като близах сладоледа се кефих, а!? Mr. Green
Хау!

А това с българското майчинство...  пак мога много да ви разказвам, счетита със счетита под прикритие.

Утре моят бандит ще е маскиран раздавач на правосъдие в градината. И без това му викат "менъджер" Laughing

# 164
  • Мнения: 2 292
гледате ли хитовете на Мадона? много я харесвам. невероятна е. изпяла ли е нещо, което да не е хит?
шшшшшшшшшшшшшшшт да не смутим жирафката и хубавеца излегнат  Embarassed

и не съм аз изгубена, ами шапчицата се затрила и не се прибрала вечерта в къщи (мадам Попинз каза) . Може да хапва свинско под прозорците на жирафката. щом хубавеца е изтрепал толкова много прасета, защо да не хапне малко свинско, че само на  бабиния боб да я кара, не си е работа .
Жорката пак се опита да се развихри, ама някаква си Никол го плаши  Sick



 

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 23:13 от princessa

Общи условия

Активация на акаунт