Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 371
  • 267
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 610








Карнавален Албум
    Потребител : nemski               
    Парола: 777777



Елате да ви покажа колко мами и татковци имаме регистрирани на КАРТАТА!



 Старите теми за маскирани мами :

Мами в Германия
Мами в Германия 2
Мами в Германия 3

Мами в Германия 4
Дас Фюнфте дойче тема
Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА

Дас Зийбте дойче Вайнахтстема 
Ахтунг- Ахтес Дойчес тема! 
Дяволски интересна – Нойнтес Дойчес Тема 

10та Биографична тема на немските мами
В Германия нашите мъничета скоро ще се радват на кокичета 11 
На  любимия в Германия сърцето си дарихме, но и за детска обич не спестихме (12)

Ich liebe dich, Трифоне или Тринадесета фатална НЕМСКА тема


 Вместо с форум, можем да се приспиваме и с книжки   :


И още от пепеляшка :
 Smart Love
 Die emotionale Welt des Kindes
 Pathways to language(на английски, но си заслужава!)
 Was will das Kind mir sagen
 Medienkinder (на разбираем език обяснено за влиянието на ТВ върху малките)
 Die Hebammensprechstunde (за бъдещи мами)
 Das Stillbuch(тя ме научи да кърмя, за разлика от сестрите и акушерките в болницата)
 
Аптечката за спешни случаи:
Панадол бебе, Нурофен бебе, Камомила 9 , Дентинокс, Мукоплант, Лефакс, paracetamol / свещички/ , Osanit за  зъбоникненето, физ. раzтвор Kochsalzlösung , Бепантен мехлем



Специални благодарности на кръстницата на темата - Баш Клоуна Вечерница



Предложения за новите теми:

1.Майки на НЕМСКИ купидончета-Vivita

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 12:09 от rien

# 1
  • Мнения: 1 636
Добро утро на ранобудните.СнЩи сте били до късно и сега спите оЩе  Laughing
От сериалите ние от 5 год.гледахме Фрауенкнаст,но предната седмиzа бе6е може би последната серия  Cry
Ина4е King of Quins (май не се пи6е6е така),Алф.От ве4ерни предавания гледам винаги Аутопсия.Преди гледах и унгеклерте мордфеле,но вече много късно почнаха да го дават и не мога да стана,ако го чакам.
Радвам се,че караниzата zатихна,дано така остане  Peace
УлтраЗвуковаДиагностика правиха и на Томи,може би и на Марти са му правили,но вече на помня.
Ние сноЩи праzнувахме.На мъжът ми сменят 6ефа и много се радваме.Та сноЩи отвори просеко (Лиске,не посерко  Laughing )

# 2
  • Мнения: 1 334
Добро утро и от мен!

Гледам, Риен минала, отворила нова темичка....

Приятен уикенд на всички! Ще ви проверя какви ги мъдрите по-късно следобед. И да се държите прилично, ей.

# 3
  • Мнения: 3 423
Добрутро, кокошки, добрутро, петльо,
ще кудкудякаме ли днес, а? Или ще пеем?

Чета, снощи сте писали, та писали.

И за предчувствията е интересно, и за дежавюто.
И за сериалите. Ще се включа по-късно с повече.

А тази ултразвукова диагностика нещо специално ли е?
Или стандартният преглед на ставите на бебето?

Айде, тази тема вече не е фатална, надявам се
хуморът да преобладава, ако ще и черен да е.

Тук грее слънце и ме тегли навън.
Приятен ден на всички!

# 4
  • Мнения: 7 605
Малеее докато ви 4ета  ooooh!  сега не остана време да пиШа, само се zаписвам в новата тема и Ще помоля Риен да коригира zаглавието, пиШе се Jecken  Wink  Ми не може един да раzпъваме на кръст zаради праовписа, пък да има греШка в zаглавието на темата  Wink

Лек уикенд, моми4ета, и ние Ша ходим по магаzините днес, стискайте ми палци, после Ще ви кажа zа какво  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 610
Извинявай Татянче, че те подразни немския ми правопис. Коригирах се моментално.Видях, че предната тема свършва, но нали ви казах, че бойкотирам.Както и да е, не го проверих в речника. Затова се доверих на написаното от Вечерница. Но сега натъжена се оттеглям от поста, културтрегер.
Мистик, и аз знам къде живееш. И ако имам път даже ще те посетя, тъй да знаеш.Нищо, че си запратила симпатиите си към мен в минало време.  Laughing
Лиске,не се ебавам със старото куче, че ще ме захапе за крачола и къде ще ходя после. А пък тъкмо си бях наумила другаря Грами да го похваля, че като един истински петел в кокошкарника ни раздаде правосъдие и завърши темата умопомрачително,  и ти ми грабна метафората изпод пръстите. Но ще се опитам по друг начин да оригиналнича.
Опит-неопит: Грамиии, сексиии, що не сложиш снимки в албума, ами ни оставяш да фантазираме??

# 6
  • Мнения: 1 334
Риен, как е малката?

# 7
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Добър ден , мами!
На поспаланковците , като мен Добро утро!

Риен , моля те не се натъжавай!И не бягай от поста! Ето...заради теб нова дума научих.Моя мига  на " парцали"сутринтта, като го попитах за превод! Справила си се страхотно, както винаги. Поздравления и на Вечерница.Аз всъщност станах рано , но се мотаех като " пияна" из стаите и добре че голямото ми Пиле ми сервира кафе! Погледнах заглавието на новата тема...но моичкия не можа да ми го преведе.Каза че не може  буквално. Отворих речника , но тая дума я няма, а уж  е ново , обновено издание в две части на Габероф.
Моля превод! Битеееееееееее!!!!!!

Малката калпазанка прекара спокойно ноща без тревожни симптоми и да ви се похваля днес се обърна от корем на гръб!
Лиске, това е т.н. ехография  на тазоб. стави .На всички калпазанковци и калпазанки е стандартно.
Татяна
, / E ....просто съм объркала буквите , оправих го/малко ти завиждам! Нещо днес нямам желание за пазар и май ще пропусна. Може би ще пратя сам таткото да пазари за манджорене. Стискам палци и горя от любопиство каква ще е новата придобивка. Апропо, много ми хареса спалнята ви. Фантастична е!
Мистик , много си права...Но снощи горяха бурни страсти и не исках да се занимавам с това.Не съм си поставила с лека ръка диагнозата " секцио" и ако държиш за моите индикации ще ти ги напиша после на лични , че вече станах омразна на двете  бременни.

Мен пък  много ме развесели постинга на Грами!
Тотално ме развесели младежа .!! Грами имаш страхотно чуство за хумор , точно такова харесвам с тънка ирония .  Joy
 
Чиколина , честит нов шеф..и да го побългарите малко...
Сега отивам  да " ударя " още една доза кафе. И сега по тод.зи повод...вие харесватели немското кафе? За нас двамата е пълна боза..и  пием от италианска кафеварка! Щарк кафе!
За започните мистични творения  ще попиша после!
Лек и весел уикенд ви желая Мацки!

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 13:21 от Шехеразада

# 8
  • Мнения: 7 605

 Joy  то4но така каzа и съседката ми във Франция, не можа да проиzнася името ми.

Риенски, аz не съм го каzала с лоШа zадна мисъл. Виж ме мен колко греШки правя на българския. Но не се обиждам когато някой ме поправя. Питай Мамунката  Wink  Та, ако не искате да ви поправям греШките на немски (при това не мисля 4е го правя 4есто, но вие кажете), кажете си, zа мен няма проблем  Wink

Хайде, с пълен с брьотхени стомах ви оставям. Ааааа, само да вметна, сноЩи ходихме в новооткрития до нас супермаркет тегут и съм мноооого впе4атлена. Имат много Био продукти там, да не кажа 4е е био магаzин но имат и малко обикновени стоки, вярно 4е като цяло е малко по скъпо от другите (платихме 138? и то беz алкохол, беz месо  Money ) но имат богат иzбор. Там имат и дълбоко zамраzени zелен4уци на Деметербунд, т.е. био. Смятам от тях да купя.

Бай  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 230
Здравейте, мами! Не мога да ви изчета, много сте писали от снощи Simple Smile
За сателитната телевизия, купих рисийвър от България от iTV partner. Самата сателитна чиния я купихме тук от Германия. Имат опция за плащане на месечните такси чрез системата e-pay. Много е удобна. Някой тук ползва ли я? Такива карти издават ЦКБ и ПИБ. Така си плащам телевизията, мобилния, тока, водата и телефона в България, както и мога да правя преводи на разни хора срещу такса от 0,20 или 0,40 лв.
За имената, имахме една клиентка, която за да получи кредит представи референция от Нигерия. Беше я написал някой си Маймуна Шуаибу Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 636
Az не бих се zасегнала zа гре6ки,в крайна сметка не е роден еzик,а и да си приzная имах претенzии,че раzбирам всичко(не вклучвам диалектите),но това zа първи път го 4ух и питах мъжът ми какво zначи.Така,че Риен,горе главата,браво,че го zнае6 и браво на Татяна,че помага.  Peace Така хубаво надали друга мама Ще направи темите.  newsm78
Това e-pay не го zнам.Нали не говори6 zа pay pal.Него повече няма да полzвам,че последният път платих 1.60,когато 1 ми преведе по тоzи начин парите от Ебау.  #Cussing out Вече не го давам като въzможност zа плаЩане.
Аz гледах какви програми имат,но на едните са много малко немските,а на другите иzобЩо не намерих къде ги пи6е немските,само БГ открих.Ще търся пак.

# 11
  • Мнения: 11 316
Добрютру свати!
Като ще си играем на карнавал, хайде да се маскираме - форумски карнавал.
Сваляте лентички, аватари и сменяте ново екранно име?
Гледам, че сте дискутирали върху моите питанки.
Шехи, що реши, че се заяждам?
Исках да знам мнението ти като лекар.
Получих го. Картинката ми се изясни и се затвърди мнението, че имаш още немски хляб да ядеш, за да влезеш в час с картинката тук. Това го казвам гальовно. Peace
Не съм ви главатар!
Не искам и да бъда. Аз съм скорпион от класа и от време на време хапя. Лошо. При това много боли. Затова се въздържайте за в бъдеще да ме предизвиквате. Сега само съм ръмжала, без да показвам зъбки. Wink
Кротувам си, за да не предизвиквам ония със зелените звездички. Ще се опитам и за в бъдеще да си кротувам.  А вие, ако искате се дръжте като Hooligans in Sachsen. Аз пак ще си ви обичам!

Николета, питаше ме от коя фирма купувам - Bofrost. Правят доставки по домовете. Струват малко по-скъпо от Iglo например, но си струва. Минават веднъж в месеца, но ако имаш нужда, минават и когато им се обадиш, че искаш еди-какво си.

Извинявам се на Риен, за грешката в заглавието. Jecken е вестфалски жаргон или на хохдойч Narr *шут, моля ако бъркам да ме поправят по-сведущите. Все пак съм учила сама езика hahaha

# 12
  • Мнения: 1 768
Guten Morgen,guten Morgen,Guten Morgen Sonnenschein!!!!!! Laughing
Da bin ich! Stop
Ей,сно6и падна голям лаф моабет... BlushВ три си легнах.. ShockedГоям кеф бе6е.. Mr. Green
Временцето в Берлинско е супер..Ходихме с бебонка и татонка да паЗаруваме и хем да се пораЗходим.
В момента готвя Spiegeleier mit süss-sauer Sosse..  chef
След това 6е ходим на фриЗор.. Blush
До скоро,
  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 636
Ние пък днес бяхме на леберкес zум zелбербакен с бреzета.Хммм,лекааа,Щом и деzата ядът...

# 14
  • Мнения: 11 316
Искам да ви питам искате ли един списък за детска хомеопатична аптека с изредени симптоми кога как се използва даденото хомеопатично средство.
Седи ми отдавна книжчицата - издание на Leben&Erziehen от преди 4 години.

Сериали гледам, мра за такива дето има лаборанти, ровещи из местопрестъпления, профайлъри и пишман-детективи. А падам си и по невротизирани доктори. Несбъднати мечти - кво да прайш!
Навремето като заявих на баща ми, че искам да ставам следовател, той ми заяви най-безотговорно - "Забрави!". Лоши времена бяха - жена, дъщеря на непартиен член, с непълно 6 диплома. Causa perduta! както са казвали древните римляни, а по нашенски - Mission impossilbe.
Другата ми мечта се осъществи. Професионално имам предвид. Сега си имам още една мечта, ама да видим кога...
Аз съм пълна с интуиции, предчувствия и дежавюта. Типично за знака ми, Приятелка може да го потвърди. Да си имам и хороскопа.... hahaha Занимавам се с гледане на кафе, хвърляне на боб и от време на време поглеждам в Таро.

# 15
  • Мнения: 1 178
Добрютру свати!
Като ще си играем на карнавал, хайде да се маскираме - форумски карнавал.
Сваляте лентички, аватари и сменяте ново екранно име?

Готово  Hug
от сериалите гледам Lost и Desperate Housewives, семейно gledame Simpsons i King of Queens

Риен, ти от нас може и да се откажеш, но ние от теб не Naughty

На Пепеляшка честит РД на патерица, аz не zнаех, че чакаш бебе, моите най_сърдечни пожелания zа леко раждане Hug

По тоzи повод аz съм с две секцио, първото по мед. покаzания, второто zаради първото.
Според политиката на клиниката, в която работи мъжът ми желанието на пациентката zа вуншсекцио се уважава. В случаите в които пациентаката търси съвет zа начина на раждане се преценява конкретно zа случая.

Ще се маскирате ли утре и ако да как? Искушавах се днес да си купя дяволски рогца, но се откаzах много съм дебела и вместо на дяволка _иzкусителка, щях да приличам на червена крава Tired

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 17:25 от megstar

# 16
  • Мнения: 1 610
Вечернице, не смеем да те предизвикаме.Недей тъй , душо! Ние само гальовно те приканваме към разговор.И оооо Тароооо! а как си с руните? А моята интуиция? То по-скоро е шизофрения, гласове чувам. Laughing

Няма какво да ми се извинявате. Аз не се натъжавам , че сте ме коригирали.Слава богу на критика нося! Сърдя се на себе си поради незнание и непроверка. Ей, така си ме е яд, бе хора. Луда история!
За карнавала съм с едно голямо "ЗА". Който даде идеята, да уточни обаче правилата- откога почваме, за колко време, дъра бъраи други подробности. Laughing
За имената, имахме една клиентка, която за да получи кредит представи референция от Нигерия. Беше я написал някой си Маймуна Шуаибу Simple Smile
Ааа, тоя го знаем. Той на Мамунката брат'чеда.Даже като идва на гости лани си забрави джапанката.Но не му направи впечатление, че е бос.
[Ще се маскирате ли утре и ако да как? Искушавах се днес да си купя дяволски рогца, но се откаzах много съм дебела и вместо на дяволка _иzкусителка, щях да приличам на червена крава Tired
Е, вече и мен ме отказа да си купя рогца. Аз ще се маскирам като вещица. т.е. нищо няма да променям. В реалния живот да не би да разпознавате вещиците.

# 17
  • Мнения: 1 178
Искам да ви питам искате ли един списък за детска хомеопатична аптека с изредени симптоми кога как се използва даденото хомеопатично средство.
Седи ми отдавна книжчицата - издание на Leben&Erziehen от преди 4 години.


аz искам
чудя се zащо е толкова пусто, а то днес събота, събота, събота вечер  Flutter

и аz исках да ставам следовател, бях по детски влюбена в един батко следовател, така zавърших право и иzневерих на детската си мечта да стана космонавт.

# 18
  • Мнения: 3 521
Хайде халохен и от мен. Hug

риен  bouquet, както винаги перфектна тема спретнала. С теzи темпове на писане как смогваш да наслагаш все раzлични картинки? Laughing Как е детенце?

Като zаговорихме zа хомопатия кажете нещо подходящо zа кашлящо едногодишно със zапушен нос, че дzвера zаболя нещо Confused.

аz съм zа маскировката Crazy

# 19
  • Мнения: 11 316
Аре на Карнавалаааааааааааааа!
Alleeeeeeeeeee Hopp!
Alleeeeeeeeeee Hopp!

Не ми приказвайте, че сте за, ами действайте! Naughty
Я ма вижте ква съм убавица. Flutter
Сеира предлагам да го приключим на Ашермитвох. Който е съгласен, моля да гласува  Mr. Green

Сърфи, дай повечко данни за дамата, че да ти кажа с какво да я лекуваш.
За най-бързо - Ferrum phosphoricum. Може чист, може и комбиниран Има много хубав препарат на Веледа с такова име
Ако кажеш и кашлицата каква е още повече ще ти помогна.

Риен, сега за предизвикателствата.
Аз много подозирах, още със заглавието, че ще хвърчат искри, то така и стана. Чак до гръмотевична буря се стигна. Но... сега поне сме с изяснени позиции и чисти пред съвестта си.
Пък и да се поозпознаем малко в такива ситуации не беше зле.
За в бъдеще ще се пазим да не се настъпваме по мазолите. Hug

Агент007,толкова сте засекретени, чак визията ви не виждаме  Praynig

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 21:39 от Шапчица червена

# 20
  • Мнения: 1 610
Шапчице,присъединих се....обаче за ситуациите какво имаше предвид newsm78 нещо не схванах в последния постинг, но то ще е понеже не ни работят спец службите в събота вечер.
Айде за феновете на ДЗДС, утре от 15.10 десетте най-витциге кастинга
А от 19.05, по RTL ще дават V´-Verbrauchershow , уж ще има за зеленчиуците и пестицидите пак.
от мен лека!

# 21
  • Мнения: 1 584
Леле и аз искам на маскарада ама ще има да се обяснявам в отчетната коя съм Crazy Че там влезе един тати под прикритие и ела да видиш какво стана в кокошарника Joy

Аз искам списък с хомеопатията Hug А и едно въпросче - тя свободно ли се купува или пак трябват рецепти?

# 22
  • Мнения: 260

Хайде да се иzтипосам и аz тука, да не вzеме някой да се гътне от любопитство.
Снимката както се вижда е от Октоберфест, а не от Фашинг.
Ако го срещнете някъде тоzи, по добре се правете, че не го поzнавате, щото има 4 деца и малко не е в ред.  Laughing
Marge Simps и Шапчица червена  не съжалявайте, че не сте станали следователи. Не е приятно да се ровичкаш в най мръсните части на съzнанието на хората. И съвсем не е като на кино.
Стягайте инвентара zа фотографиране, да няма после иzвинения от рода на "Батериите ми паднаха" "Картата ми се препълни" и други такива.
Айде и УМНАТА, някой трябва да документира всичко zа идните поколения.

# 23
  • Мнения: 592
Здравейте,
аz само да се zапиШа. Утре Ще ви 4ета, 4е съм гроги.
Имах гости от обяд и те вzеха, 4е до сега се zастояха, имна4е бе готино.

Лиске, zаЩо се преименува?
Пак нови имена трябва да zапомням. Не ме йуберфордвайте бе хора.
А нали zнаехте, 4е Лиса държеШе много на правописа?
И на никого басма не цепи, Щом някой греШно се иzцепи.

# 24
  • Мнения: 241
Днес беше супер файско време, слънце, без грам облак, 12°  sun В двора пълно с минзухари и кокичета.

Весе, що да не пиша? В предната тема даже драснах малко и за себе си  Simple Smile Има и друго, че не мога да насмогна на темповете на писане. Сякаш детето като беше по-малко имах много повече време да вися във форума   Mr. Green
Майра, в кой Касел сте ходили? Има 2 броя. Kassel и Kasel. Ние сме в Kassel.  Simple Smile
Секциото видях, че сте обсъждали. Много спорна тема. Аз бях секцио по спешност, а почти бях родила.  Confused Питах за второто евенуално дали и то трябва да е с ОП, казаха, че зависи от обстоятелствата. Но останах с впечатлението, че ако всичко е наред и аз поискам секцио няма много много да ми противоречат.  Thinking
От сериалите до скоро гледах Still Standing и Eine starke Familie. Но не съм фен. Предпочитам научнопопулярните предавания.

# 25
  • Мнения: 3 423
Николета,
благодаря, че ми напомни, че тази пуста Лиска за правописа тука писка. Ще внимавам тогаз в картинката, та да не я дразня горкинката. Иначе съм най-официално поканена на Карнавал, лъснах си петната, мацнах спирала, та да ми светнат очите, издължих шия, та да виждам на кой бар няма опашка и се изправих и аз с мъжете. Лиска е в запас. Като си е дала дупето под наем, така е. Сега ще се задоволявате с мен. Бях се загубила, но добри деца ме намериха и поставиха на място. Затова сега съм блага, добродушна, някои ме наричат мекушава. Обещавам да не пия, да съблюдавам морала, да не ми се привиждат запетайки и да уважавам мнението на колежките. И колегата ще уважа, спокойно. Откакто му видях снимката, издължих още повече врат. Питайте, пипайте, до сряда. После се връща Лиска и геймът е оувър, тъй да ви е ясно.
На първо време включвам ДСДС. Типвам за русата девица и за Тина Търнър. Но може и дамата с червената рокля да го отнесе. Айде, да не се разсейвам повече. След малко пак.
Привети на Мардж, Тутурутката заспала, пардон, Червената шапчица, на Джейми и Алис, хус дъ ф...Алис.

# 26
  • Мнения: 3 423
Ако го срещнете някъде тоzи, по добре се правете, че не го поzнавате, щото има 4 деца и малко не е в ред.  Laughing

Пред мен са декларирани само две. Защо?

# 27
  • Мнения: 260
Ако го срещнете някъде тоzи, по добре се правете, че не го поzнавате, щото има 4 деца и малко не е в ред.  Laughing

Пред мен са декларирани само две. Защо?
А теб, като те питат колко пари имаш в банката, каzваш ли ?
Опитах и аz да прикрия половината "богатства" от финанцамта, но не би, иzловиха ме веднага.  Embarassed
За големите 2 не е ставало въпрос, zащото те отдавна нямат право на майчинство, пък и живеят при бившата ми жена.
И мен май ме гони синдрома "Просеко-Посерко", чета "В двора пълно с марихуана и кокаин".
За което се иzвинявам на Алиса, ама така става като се чете по диагонал.  #Crazy
Агент ОО7 какви са теzи спец. служби дето не работят в събота вечер, те служби ли са, или Български политици, които не работят, а гледат само далаверата.  Mr. Green
Аz смятам да се маскирам като алкохолик, хем лесно, хем бърzо, два облака с бира и съм готов .  #Crazy
Шапчица червена като специалист в областта на интуицията, може ли да ми гледаш на кафе, пък ако поzнаеш и клиенти ще ти водя, стига да се раzберем zа процентите.  Money
Айде лека и паzете яйцата ей, може пак да потрябват.  Flutter

# 28
  • Мнения: 1 817
Vessito здрасти! Wink

Искам да те питам мъжа ти от къде ти е поръчал боза и луканка  newsm78? Има ли някаква страница в нета  Thinking? Ако има, дай ми моля те адреса  newsm17

Прия  bigdance2тен карнавал на всички!   costumed034

# 29
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Добре де, сега с кьоле алаф ли да поздравявам тук Laughing Wink

Шехи, спокойно, мен от секцио не ме е страх, дори напротив Crazy

Сериали почти не сварвам да гледам, едно време бях фенка на Sex& the city; сега съм на вълна новинарски канали и доку-та.

Хомеопатиите, ако не греша има и без рецепта, дори педиатърката ни е давала направо при прегледа от "перличките", други съм вземала пък с рецепта.

Каква изцепка е направила едната мулатка в ДСДС, та е извън играта вече?

# 30
# 31
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Хелаууууууу, маскирани Кукли!

Страхотни сте всички!   bouquet

Грами на каква възраст са децата ти?


# 32
  • Мнения: 11 316
ААААААААААААААААААу! - казал вълка преди да налапа Шапчицата червена.
Кефите много с тоз маскарад! Peace
Даже Лиска се е пременила Mr. Green
Аз зачезвам в гората при баба, че това временце е само за разходки и срещи с вълци.
Ако не се появя утре по това време да знаете, че съм паднала жертва Joy

# 33
  • Мнения: 230
Аз съм пълна с интуиции, предчувствия и дежавюта. Типично за знака ми, Приятелка може да го потвърди. Да си имам и хороскопа.... hahaha Занимавам се с гледане на кафе, хвърляне на боб и от време на време поглеждам в Таро.
Потвърждавам  Laughing Въпреки, че акцента в твоя хороскоп си остава творчеството.
И за това, че е опасно да се предизвикват Скорпионите също потвърждавам Laughing Малко са крайни когато са ядосани, но пък ако им направиш услуга могат десетократно да ти се отблагодарят, зависи на кой от двата полюса ги пратиш.
Исках да се маскирам като синя каска, защото не се знае знае ли се  #2gunfire когато са намесени Скорпиони  Laughing
Шехи вероятно не го е знаела и изведнъж 3 Скорпиончета в схватка с нея!!!
Бих искала да препоръчам ако на някого му се чете астрология, "Слънчевите знаци на зодиака" от Линда Гудман. На немски е Astrologie - sonnenklar. Там го пише всичко, черно на бяло  Laughing

За e-pay няма нищо общо с pay pal. Това си е българска система за интернет разплащане. Адреса им е www.epay.bg. Както вече споменах, ЦКБ и ПИБ издават МАЕСТРО карти, които поддържат такива плащания. Трябва да се активират на банкомат за интернет разплащания и след това можеш да си боравиш с тях, да си проверяваш салдото по сметката и тн. Голямо удобство ако не си в БГ или пък си в БГ, но не ти се реди на опашки за плащане на ток, вода, телефон, мобилен и тн, дори и данъците вече може да се плащат от там.

# 34
  • Мнения: 1 610
ПИБ първа инвестиционна ли е?

Другарят Грами разби със снимка.Браво, бе , 4 деца! Ти с туй секса не си поплюваш явно, няма 'лабаво, нито събота, нито неделя! Mr. Green
Сетих се за този виц :
Араб попълва формуляр на рецепцията на хотел.
В графата SEX - / превод от английски пол/  записва с големи букви Every Day!
Хайде, обадиха ми се по спешност, че в съседното село трябва да се скача от някакъв карнавален влак в движение! Отивам да работя!

p.s. А вие видяхте ли , че има бутон "проверка правопис" вече? Аз се проверих и няма думи като "поплюваш" и "лабаво". Те ще ми кажат! Joy  Joy  Joy

# 35
  • Мнения: 230
ПИБ първа инвестиционна ли е?
Да, Първа Инвестиционна е.

# 36
  • Мнения: 1 610
а на моя  хороскоп акцента? Чета във записките и не-ма, и нема....
На мен що не ми каза нищо за интуицията , Каске?

# 37
  • Мнения: 230
а на моя  хороскоп акцента? Чета във записките и не-ма, и нема....
На мен що не ми каза нищо за интуицията , Каске?
Не намираш, защото не вярвам да съм ти казала такова нещо.  Laughing А акцента в твоя хороскоп е дома, семейството, семейството и дома.

# 38
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Каске , Шехи не я е страх от скорпиони.
Ако се налага ,
и 10 скорпиони , 10 бенгалски тигри и 10 носорози да му скочат на врата ще води битка до смърт! Шехи я е страх само от едно: Да не се разболее големия Шейх и малката Шехкиня.

Каске , Тасманийка има сметка и някаква " виртуална " карта на ДСК . Но не е пазарувала по интернет. Обяснили са и че трябва да пълни картата от сметка...и да пазарува.Казвай може ли да платим данъците с нея в БГ , защото ако не кажеш ша та ям! Тасманийка е родена в 4.50 .
Казвай сега , да продължавам ли я обичам или да търся друга Тасманийка?


Агент 007 , имаш задача!
Имаме Модератор под прикритие!
Кажи  на Тас,  как така толкова лайна избълвахме в предишната тема , а модератор не се намеси. Говорим за правопис на Бг езика и инсталират програма за проверка! Туй много съмнително ми се струва!

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 14:16 от Тас

# 39
  • Мнения: 1 242
Ахой!
На маскарад като на маскарад!

грами, плакатът на Путяшкин виси със страшна сила, не само в къщата на свекърва ми, ами и при всичките ú съветски дружки. Освен това сестра ú е избродирала възглавници с надпис:
"Путин-мой кумир".
И изобщо не опитвай се менье стряскаш Mr. Green Аз отдавна наплашена Mr. Green
Апропо, не се ли подвизаваш в Берлин?

Мадам Жираф
, ютиите ги повърнах. Сега чакаме обрано и кинтите. Ако пък те не се повърнат, ей тогава мъжът ми ще ми се прави на тежкар Mr. Green
За втори път ти казвам - сети се къде си ме виждала, та току-виж и аз съм се присетила за теб Mr. Green Няма да потретвам Mr. Green Ако ли не - дай фото, така или иначе никой друг тук не се интересува от теб Laughing А аз на никого няма да кажа Laughing

Бонд, Джеймс, братчеда и неговата джапанка... Да, а бяха времена като валеше сняг... Mr. Green

Веси, ...пардон Оси, ще разровя бумагите и може да намеря нещо за Черноблизец Храбър.
А Мадам Жираф чак пък при Донка Петканова изпит взела-сдала...хммм, да знаеш Весе, Жирафката всичко си спомня, след като е учила при нея, ама не иска да си каже Wink

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 14:23 от На Теслата Дръжката

# 40
  • Мнения: 3 423
И за това, че е опасно да се предизвикват Скорпионите също потвърждавам...
Шехи вероятно не го е знаела и изведнъж 3 Скорпиончета в схватка с нея!!!

Алоу, манерке цианова, не смей да минимизираш скорпионите,
питай Шехи, дали й беше сладко кафето след подобна акция.
Скорпионище звучи внушително, излъчва респект и поклон доземи,
ти си ми седнала да ми се лигавиш, скорпиончета били, ай, молим те.
Да не питаш после кой ми нашока репата, кой ми ожули каската,
кой ми лъсна черчеветата и полира фресето. И тям подобни.
Може да гледам а ла Душко Добродушко, понеже съм френско гадже,
но не съм бунак и тая шия не е от туршия, а от разговори на високо ниво
с височайши особи и на висок стил. Да си имаме уважението.

Веси, ...пардон Оси, ще разровя бумагите и може да намеря нещо за Черноблизец Храбър.
А Мадам Жираф чак пък при Донка Петканова изпит взела-сдала...хммм, да знаеш Весе, Жирафката всичко си спомня, след като е учила при нея, ама не иска да си каже Wink

Помня, че май и със сина й имах разговори на добра воля. Но повода забравих.
Все пак Осито не е било родено, когато се развиваше действието. Пардон, Весито.

В графата SEX - / превод от английски пол/  записва с големи букви Every Day!

Това е мъж. Мъж, та дрънка. А вашите само глупости дрънкат. И после - само в събота.

# 41
  • Мнения: 3 423

Хей, дръвце, тия метатези да не би да сме ги дъвкали заедно между две паузи в Яйцето, а?

# 42
  • Мнения: 1 242
Мадам Жираф, няма да се учудя. Само че, що ще мъжът ми там. Той в Бг МИО срещу МЕИ е завършил Laughing

Та като сме почнали с вицове.
Ако някой пак иска да ми каже "аз тоя го знам", моля, да не ме прекъсва! Mr. Green

Жирафът среща Зайо:
- Зайко, знаеш ли какъв е кеф да си откъснеш най-високото листенце, най-сочното. М-м-м-м, примляскваш два пъти и преглъщаш. А то докато се спусне по дългата ми шия надолу е такъ-ъ-ъъв кеф.
Зайко присвива очички и прави на запетайка устичката си. Жирафът продължава:
- Зайко, а в голямата жега, когато дърво и камък се пукат, знаеш ли какъв е кеф да си пийнеш бистра студена водичка. Ця-я-ялата ми шия се охлажда.
- А някога повръщал ли си? - запитал Зайко

(ауф дойч клингт ес: Шон мал гекоцт?) Mr. Green

# 43
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Жирафке ,
коригирай си постинга !Каската не заслужава тия думи.

Да се беше  кръстила Мадам Кралица , за да се обръщаме към теб с Ваше Височество...

# 44
  • Мнения: 3 423
Жирафке ,
коригирай си постинга !Каската не заслужава тия думи.

Да се беше  кръстила Мадам Кралица , за да се обръщаме към теб с Ваше Височество...

Никакви корекции! Каската носи и на опън, и на напън,
на бой, на алкохол, че даже и на хумор. Понякога я носи
главата, ама то е от броене на звезди и кафепиене с др. Гудман.
Корекции не правя, както казах. Ще направя единствено на бюста си.
Щото съм модерна Жирафка. И съм с договор в "Пайнър". От март 2007.
А каква е разликата между Ваше Величество и Ваше Височество, а?

# 45
  • Мнения: 3 423
Мадам Жираф, няма да се учудя. Само че, що ще мъжът ми там. Той в Бг МИО срещу МЕИ е завършил Laughing

И аз не знам, що ще мъжът ти там.
Впрочем къде? И защо? Ще, щя, щял...
Може да съм жираф, ма червото ми е
право и не се налага да коцвам. Нито мал,
нито шон. Кой Шон? Падам си по Шон Пен.

# 46
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Браво! Мислех за това да пиша за  след карнавала.

Казвай къде , защото и аз ще ходя! ....Лайпциг?
Други желаещи мами за корекция на бюста?  А вече " коригирани " има ли между нас?
Дайте да избистрим тая тема и да мирясам.


Честито за договорчето!
Аз на малката Тасманийка кукла Барби няма да й купя, а камо ли там.....Ще ги биеш  ли русите хубавици или ще им пукаш балоните?

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 15:45 от Тас

# 47
  • Мнения: 1 242
А каква е разликата между Ваше Величество и Ваше Височество, а?

 newsm78 Олеле, с риск да се изложа ще предположа, че Величество се вика на монарха, а Височество на лице от царски произход... Или разликата е като между инфант и португалски престолонаследник newsm78
 Мадам Жираф, знам, че на високо акъл не вирее, но пък на ниско мухлясвал. Я, кажи!?

Абе, що ще мъжът ми в Яйцето Laughing Нали си го била била нейде скивала.
А аз по Шон Конъри (на младини) Laughing

# 48
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
А , Превъзходителство кой е?
А Ваше Сиятелство?


голям компот ще стане. Като се почне от титлите...

# 49
  • Мнения: 3 423
А каква е разликата между Ваше Величество и Ваше Височество, а?

 newsm78 Олеле, с риск да се изложа ще предположа, че Величество се вика на монарха, а Височество на лице от монаршески произход... Или разликата е като между инфант и португалски престолонаследник newsm78
 Мадам Жираф, знам, че на високо акъл не вирее, но пък на ниско мухлясвал. Я, кажи!?

Абе, що ще мъжът ми в Яйцето Laughing Нали си го била била нейде скивала.
А аз по Шон Конъри (на младини) Laughing

А, не така. Колкото по-нависоко се качиш, толкова по-надалеко виждаш, казваше дядо ми, старият Жираф. Аз затова си връзвам гърба като балетистка и виря носа, та да ми порасне шията и да виждам още по-надалеко. Примерно до Димитровград. Където има опашка за договори с моята музикална компания, а метеоролозите регистрират затопляне. И как няма да има затопляне, като реотаните на завистливи конкурентки са прегряли. Алоу, малкоцицести късокоски, кой ще ви купи цедетата, бре, алоу, за тая работа перхидрол трябва, алоу.

Пък мъжа ти, дръжчице (позволи ми да те наричам любовно Чомачка), съм го виждала из Берлин. КаДеВе най-вероятно. Щото аз другаде не ходя. Там лампите са най-бляскави, а има място и за шията ми и не се налага да се навеждам.

# 50
  • Мнения: 1 636
Na Линда имам таzи и другата_Звеzдни zнаzи,но отдавна не съм се сеЩала да ги отворя(или нямам толкова време  newsm78 )
За кафето някой бе6е питал.Ние имаме 3 ма6ини zа кафе,1 zа немско с филтър(което пие само мъжът ми сутрин),аz сутрин съм на нес.После минавам/е на Сенсео(но е на Петра) и последно вzехме Tassimo.Като имаме гости ги 6а6каме с иzбор_нес,нес беz кофеин,капучино,латте,тее,еспресо,от филтър... Докато ре6ат и до6ло време да си ходят  Laughing
За ОП zа раzкрасяване_определено имам нужда,но ме е 6убе,гледала съм няколко предавания и няма да се хвана на това хоро.Имам лъжливите сутиени от БГ и от Отто си вzех едни силиконови подложки,които дори и в банският се слагат,така,че само мъжлето zнае zа какво става на въпрос  Hug
От подобни проzедури се ре6их и zапонах zа лаzерно обеzкосмяване.Била съм до сега само 3 пъти и съм много доволна.Огромна раzлика.
Синя каске,Ще ми услужи6 ли с каската,че Томи ми бие едни главички при zаспиване...последно носът ми отнесе ча6ата му и сега е надут и червен  ауаа
Замислила съм се,колко от вас и ва6и поzнати са на една сметка.Аz тук имам само 1 семейство германzи и 1 испанzи на една сметка.Всички други са поотделно.Ние като каzахме,Ще се женим събрахме всичко наедно.ОЩе имаме 3 сметки,но имаме карти и танове zа всички.НеЩо не схваЩам как я карат другите поотделно,беz zначение дали жената работи или не.Вие какво мислите по въпросът?
Пробвах правописът,ама да ме иzвините,по_добре да е с гре6ки,отколкото да zагубя оЩе толкова време.

# 51
  • Мнения: 1 242
Пък мъжа ти, дръжчице (позволи ми да те наричам любовно Чомачка), съм го виждала из Берлин. КаДеВе най-вероятно. Щото аз другаде не ходя. Там лампите са най-бляскави, а има място и за шията ми и не се налага да се навеждам.

Аз Чомак да се наричам - първа радост е за мене!

Сега ми става ясно, защо ходя на пръсти Mr. Green

А моля те не внасяй смут в душата ми нежна. Моето зомби и КаДеВе... а уж му било там мако скъпичко!
Хмм, причината ще да е руса! Само да не е цомбеста Пайнерка, че таз обида не ще мога я преглътна...

# 52
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Еййййййййййййй..чакайте малко! Спреде дееееееееее.......

Козметиката на бюста не значи увеличаване! Даже давам да ми смъкнат малко от големината.

Говоря за естетика. За повдигане и оформяне.


Мексе и ние сме така като вас. Общи сметки с по 2 карти.

# 53
  • Мнения: 1 636
Taс,тогава вече не съм против ОП,но обикновено е zа увеличаване.Поне при мен от Ц преди А е вече голяма,та zа това си мисля,че и повечето имат предвид увеличаване.
Оф,сега докато ви оправя кой кой е...  smile3532 Знам 3 със сигурност,другите гадая по прикаzките.

# 54
  • Мнения: 3 423
Аз имам няколко сметки. Жирафът знае само за една.
Другата е за КаДеВе. Третата е за зор, за ман. В една
банка съм дори и акционерка. С мъжа ми не си бъркаме
само по сметките. Плащаме кой каквото има за плащане,
като аз все гледам да не се мина. Така съм научена все пак.
Като говорим за цици, няма нищо по-естетическо от жирафови
цици. Може да се убедите, ако отклоните поглед наляво, където
аватарът ми доказва цялото това изящество. Някои казват за
циците, че били преливник. Да, изяществото прелива понякога.
Тас-кебап, за какво повдигане и оформяне говориш? Да виждаш
някъде на аватара ми следи от разрушителната сила на гравитацията?
Не. Няма и да намериш. Защото всяка сутрин правя гимнастика с
по един речник в ръка. Но не на Габеров, ами на Наука и изкуство.
Защото тоя Габеров е обида за интелекта ми. Пък е и само един том.
Виж, речникът на Наука и изкуство е в два тома. От A до L и от M до Z.
Всяка сутрин ли казах. Да, сутрин първи том е в лявата ми ръка, а втори -
в дясната, вечер обаче ги разменям. За да има хармония в натоварването.
В КаДеВе не намерих подходящи тежести за целта, та затова с речници.
Пък и за какво друго човек си купува речник, ако не за гимнастика в
името на оформянето и повдигането на циците. Това с повдигането
само ако се налага. Засега работя само по оформянето. Мъжът ми дооформя
с точков вакуумен масаж. Даже и детето сме включили в инициативата.
Но това между нас да си остане, да не ме погнат властите за експлоатация
на детски труд.

# 55
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Двааааааааааааа са! Габероф с новия правопис, Жирафке!
И имаш правописна грешка.   hahaha

# 56
  • Мнения: 1 636
Мъжът ми дооформя
с точков вакуумен масаж.
  smile3532
Даже и детето сме включили в инициативата.
Но това между нас да си остане, да не ме погнат властите за експлоатация
на детски труд.
При мен това с детето доведе до обратното,внимавай  hahaha

# 57
  • Мнения: 3 423
И имаш правописна грешка.   hahaha

Понеже днес е Прошка, та се опитах да провокирам човеколюбието ти.
Ударих на камък обаче и от сърцето ми потече кръв. Капе, но ще шурне.

# 58
  • Мнения: 260
1. Докладвам zа потомството
   1.1.   1бр. Х 18 год. Ж
   1.2.   1бр Х 15 год. М
   1.3.   2бр Х 1,5 год. 2 Х Ж
Рапорт даден - Рапорт приет!
2. За Путин, номера с въzглавниците е много тарикатски. Като го няма мъжа и после като се прибере и попита :
- Ти с кого си легна снощи?
- С Путин.
- А с кого стана?
- Пак с Путин.
И ще смее ли да не вярва, ако не иска да си има работа с ФСБ (не става дума zа Формация Студио Балкантон, а zа Федералная Служба Беzопасности). Ако не вярва, ще свети като Руски подводничар.
И някой от феновете на Путин, пробвал ли е водка "Путинка"?
3. За Испанците
Едно детенце в Париж попитало баща си:
- Татко къде се намира Испания
Бащата вzел картата на Париж и zапочнал да търси, но Испания не открил.
После вzел карта на Париж и района, но пак не открил Испания.
Накрая каzал на детето:
- Абе тука някъде ще е , но сега не мога да я намеря, zащото имаме един Испанец във фирмата и идва всяка сутрин с колело на работа. Сигурно не е много далеч.
4. За корекциите
Който не ме харесва, да ме прибере у тях, да не ме гледат хората, пък и той zор да види.
5. За скорпионите добре че не съм попадал на такива, една Лъвица ми стига.
6. Не очаквах чак такова удължаване на врата на Лисичката, че да стане на Жираф, повече снимки няма да публикувам.
7. За поръчките от България, искам да си поръчам прясна риба. Не zа ядене, а zа да отмъстя на пощальона. Какви ли аромати ще се носят от пакета след едноседмично пътуване от България до тук.
8. Ако границите на Берлин са на 700 - 800 Км от центъра, zначи живея в покрайнините.
9. Мраzя да плащам сметки, предпочитам да си внасям парите в спестовната книжка, във вид на бира, грилхаксе, грилхендл, винце и т.н. вкусотии.
10. hexe mexe Защо имаш толкова голямо желание да ни ОПРАВЯШ, подоzирам zадни мисли.
Айде толкова от мен, и иzкарайте пилетата на голямата лампа отвън, хем полеzно, хем по евтино, хем и по приятно(ако има Биергартен наоколо).


# 59
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
За да спре да капе, си прегледай пак договора.

Що не каза по рано Жирафке , че днес е ден за прошка?

Тас  иска прошка от всички , които е засегнал пряко или косвенно.
Тас има голямо и добро сърце.
Тас ви обича, всички!

# 60
  • Мнения: 3 423
Гледам, Осито си бута Трабито накъмто Кудамм.
Алоу, Оси, не бързай толкова, Тобенс има и в Митте.
Нема нужда да биеш път до Центрум.

# 61
  • Мнения: 1 242
Гледам, Осито си бута Трабито накъмто Кудамм.
Алоу, Оси, не бързай толкова, Тобенс има и в Митте.
Нема нужда да биеш път до Центрум.

Хо хо
Присмял се хърбел на щърбел Mr. Green
Черно на бяло само за живея у центъро  Mr. Green
Спорът ви става безсмилен поради което Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 768
Боже,какво става тук? SadКой кой е сега? Sad
Уффффффф...много ми е тъпо,като не zнам кой е тоя жираф,тас,6ап4ица и така...
Само маймунка раЗпоzнах... Flutter

# 63
  • Мнения: 3 423

гузен негонен бяга  Joy


оси, ти не се ли разпозна, бре?

# 64
  • Мнения: 1 768

гузен негонен бяга  Joy

Лисо,6о ме наре4е ОСИ???? Close

оси, ти не се ли разпозна, бре?

# 65
  • Мнения: 1 242

Да, ама сговорна дружина - слепи ги ражда Mr. Green

Ех, Веси... не се ядосвай, това ти е замаскировката до Ашермиттвох Mr. Green На мскарад като на маскарад, нали така!? Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 768
НЕ СъМ ОСИ,А ВЕСССССССССССИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ Naughty Naughty Naughty

# 67
  • Мнения: 3 423
НЕ СъМ ОСИ,А ВЕСССССССССССИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ Naughty Naughty Naughty

После иди, че ми разправяй колко много си обичала карнавала, че и бонбони събираш. Не си глаубвюрдих, не си, вече се убеждавам, че си Веси. Ако беше едно истинско Оси, щеше да се плеснеш по челото, да си обръснеш косата над ушите, да наежиш бретона и да си кажеш едно "ват, бегай, ку-даме". А ти. Не, никакъв карнавал не ти е на тебе в кръвта, никакъв. Погледни как даже Тас-кебапът е пуснал локер въздух между ориза, а ти си се спекла. Весито му с веси. Не си човек ти.

# 68
  • Мнения: 1 768
Ами,аЗ го пропуснах таЗи година карнавала..Мислихме да ходим,ама се объркаха плановете,Лис.Затова тая година съм пас,а и не ми е до карнавал сега.. SadОт в4ера ми се скапа настроението.. Tired

# 69
  • Мнения: 3 423
Ами,аЗ го пропуснах таЗи година карнавала..Мислихме да ходим,ама се объркаха плановете,Лис.Затова тая година съм пас,а и не ми е до карнавал сега.. SadОт в4ера ми се скапа настроението.. Tired

Защо ти се скапа? Да не би да си звъняла 758 пъти на ДСДС за Присила, пък те да я изхвърлят така безцеремонно. Не не терзай, тя няма да остане гладна. Вече съм я контактувала, учи усилено български, набляга на страдателния залог, за да може да разбере рецептите, които даваш във форума. Ще започне с компир по самоковски, ще мине през македонска наденица, тип юнашка, и свърши с карловска луканка и мискет, също карловски. Грами ще й дообясни как става тая работа с мискета. Ако няма мискет, мускат. И мусака за разреждане.
Айде, горе главата, и оситата, и те са хора, не се сърди. Зависи как ги погледнеш. Понякога са весита. Понякога зюдита. Не страдай.

# 70
  • Мнения: 1 610
Ами,аЗ го пропуснах таЗи година карнавала..Мислихме да ходим,ама се объркаха плановете,Лис.Затова тая година съм пас,а и не ми е до карнавал сега.. SadОт в4ера ми се скапа настроението.. Tired
а аз от карнавал се връщам и гледам тук неделна веселба!
 Така ви искам!
хексе, щом ти отнема много време да се провериш , има нещо гнило в магията?все още изпитвам трудности да те чета,да знаеш.
Миленка22, ти намери ли си поздравителната тема?как върви при теб?

# 71
  • Мнения: 1 334
Ето, така ми харесвате!
Големи сте скици,нямате умора. За размери на сутиени гледам се говори...винаги съм се чудела хората които искат да си увеличват бюста. Кажете каква козметика за бюст използвате. Нещо по натурално ако може.

Ей, грами, ти направо ни разби по бройка. Браво, дерзай нататък.

Жирафката искам да я питам дали не сме били заедно в университета, така или иначе се оказа че имаме общи познати. Но не вярвам да ми отговори. Пък знае ли човек Rolling Eyes.

Аз за скорпионите мога да напиша малка книжка. Докато ги разбереш е зор голям, после някак си става по рутинно, но винаги изненадата е част от играта.

# 72
  • Мнения: 1 242
Бонд, Джеймс Бонд, скочи ли от коня...или на коня беше?  Grinning

Аз съм пропуснала какво е станало с Миленка22. Но явно е нещо радостно, та ха, честито, тогава!

Момичета, грами е най-напред с материала от всички нас! Изоставаме! На това му викам аз расов мъж Mr. Green На всичкото отгоре има и двойник (в профил) в Берлин. Mr. Green

Каске, аз ще си нося диктофона като се видим, за да ми продиктуваш набързо хороскопа. Така няма да губим много време и ще се отдадем на сладка раздумка Laughing После ще си го транскрибирам и ще разсъждавам дълго отгоре му! 

Мадам Жирафф, малкото чомаче откога и къде ще го пускаш  да се социализира?

Днес изкарахме у дома, както виждате. Вчера бяхме на джумбаре в едно музикално студио и явно на малкия нещо му продухаха ушите, та сега ми кашля и се сополиви. Стискайте палци утре да не ми се обадят да си го прибера от яслата. Друга причина би била и разтройство - толкова много царевица изяде преди малко.... Mr. Green

# 73
  • Мнения: 11 316
Добре, че съм ви zапомнила регистрациите.
Голям купон.
Аz съм в траур, че ми иzгоря копчето на компа и сега пиша от компа на мъжа ми.
За циците да кажа. Аz имам нужда от оперативно намаляване след две бременности, раждания и кърмения. ooooh!
Ако някой zане свястна клиника, моля да препоръча. Praynig

Грами, мамин zа гледането на кафе ще трябва да мръднеш до гората при баба, че да ти похортувам. Само лично на място дет се каzва.

Тас, проверката правопис я пуснаха пак, щото успяха да докарат архива в ред и сега сървъра бачка беz проблем. Ако и търсачката проработи ще бъде супер.

# 74
  • Мнения: 260
Мата Космата За малко да те объркам с matakosmata , която също живее в Мюнхен  newsm78

# 75
  • Мнения: 1 334
Мата Космата За малко да те объркам с matakosmata , която също живее в Мюнхен  newsm78

Ти верно ли? Чакай сега ще разгледам дали има някой друг с такъв профил в Мюнхен. Ако има ще измисля друг.

# 76
  • Мнения: 3 423
1.Жирафката искам да я питам дали не сме били заедно в университета, така или иначе се оказа че имаме общи познати. Но не вярвам да ми отговори. Пък знае ли човек Rolling Eyes.
2.Аз за скорпионите мога да напиша малка книжка. Докато ги разбереш е зор голям, после някак си става по рутинно, но винаги изненадата е част от играта.

С тебе може да съм учила.
Но кажи ми, къде е Несито?

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 23:27 от Giraffe Sophie

# 77
  • Мнения: 1 610
Ей, тутуруткено изделие  Heart Eyes , не е кон, ами Zug, сиреч "влак". Ходихме да гледаме Faschingzug  в съседния град Laughing  Laughing
Майтапа настрана, шествието беше много забавно, обаче много нагли хора има. И ме хвана яд, че нямам чадър.  Laughing  Laughing Но като порасне малката съм измислила стратегия за прецакване на другите. Таткото застава отпред, аз до него с чадъра, а малкото да обира падналите бонбони, да няма хлабаво. Те хубаво бонбоните за децата, а пиячка за възрастните, но ние бяхме отпред с количката , а ни избутаха една група възрастни с едно дете. И грабиха ли, грабиха бонбони. И по няколко торби с бонбони отнесоха , а като се наведа да взема един бонбон ме гледат на кръв. Е, събрах един -два джоба де. Но това понеже малкото маха на всяко "Хелау!". Само един пич от групата наглеци-пришълци ми предложи бакарди, понеже аз вече жално се разквичах. Бузанка много хареса шествието. Веселба!Веселба!
А тия германци пият като невидяли. Купи си едно шише и пий вкъщи, к'во беше това шнапс, вино, ликьор, оооо йегемайстер, ром, бира. Да коцне човек от омешавицата!
Айде лека и ползотворна!

# 78
  • Мнения: 1 242
Ей, тутуруткено изделие  Heart Eyes , не е кон, ами Zug, сиреч "влак". Ходихме да гледаме Faschingzug  в съседния град Laughing  Laughing

Хем съм тесла под прикритие и пак ме позна пустият му Агент 007, че съм тутуруткено изчадие Mr. Green

Дават те по Кабел 1, Агенте 007, Голдфингер и те играе моят Шон Конъри (на младини), а не жирафовският Шон Пен.
Мога да си позволя да ти го рекна този факт, нали Жирафке, така или иначе точно днес ми е простено всичко казано и неказано досега Laughing

# 79
  • Мнения: 464
Днес бяхме на Fasching parade във Вюртзбург и беше много забавно. Миналата година му се наслаждавах от заведение, защото беше много студено. Малката също много се радва, особено когато минаващите викат Хелоу. Събрахме доста бонбонки и тем подобни. във вторник ще има и в нашия град- Швайнфурт- нямам търпение. Дано времето се задържи все така слънчево и приятно.
Лека седмичка желая на всички

# 80
  • Мнения: 464
А да, забравих да отбележа как доста се бутаха тези местните и бяха натаралянкани всичките от ранно утро хехе

# 81
  • Мнения: 1 636
Веси,я да видим до къде си с раzконспирирането  Laughing
Аz да помогна тукЧ
Червената 6апцица не е вече патка zагубена,zаЩото ходи по ве4ерни доби,да я не види вълчо.
Джеймс Бонд иzдирва6е лекър,който иzписва и антибиотиzи,та чак в болниzа го търси,ама и намери.Дано да е помогнал,че ниЩо се не чете по случаят.
Лиска установи,че умряла да виси по вратовете на суетни жени не е куул и стана сама една граzиоzна.
За синята каска си мислех,че се обzаведе с каска,zаzтото от 2 страни я нападаха и от прикаzка стана на война (но неЩо не съм сигурна дали е тя)
Мамунката хвана една тесла и дяла неЩо zа нейните zомбита.
Таz като гледам как посъсква има неЩо мистично в него.
Другите оЩе не съм ги раzпоzнала,но и нямам време да помисля,че магийки ме чакат оттатъка.
Грами,от тия ли zадни мисли ги има6 4 съкровиЩа  smile3508 smile3534 smile3533


# 82
  • Мнения: 260
Грами,от тия ли zадни мисли ги има6 4 съкровиЩа  smile3508 smile3534 smile3533



То ако ставало само с мисли ........... айде да не каzвам  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 636
Само не,но беz тях може прикаzки да си четете и zа ръчички да се раzхождате.

# 84
  • Мнения: 230
Веси,я да видим до къде си с раzконспирирането  Laughing
Аz да помогна тукЧ
Червената 6апцица не е вече патка zагубена,zаЩото ходи по ве4ерни доби,да я не види вълчо.
Джеймс Бонд иzдирва6е лекър,който иzписва и антибиотиzи,та чак в болниzа го търси,ама и намери.Дано да е помогнал,че ниЩо се не чете по случаят.
Лиска установи,че умряла да виси по вратовете на суетни жени не е куул и стана сама една граzиоzна.
За синята каска си мислех,че се обzаведе с каска,zаzтото от 2 страни я нападаха и от прикаzка
Не, синята каска ПРИЯТЕЛСКИ гальовно говореше за скорпиончетата, пардон, СКОРПИОНИТЕ, но добре, че беше с Каска, щото попадна под кръстосан огън  Laughing

# 85
  • Мнения: 1 242
Мразя го това чувство, че земята под краката ми потъва. Не обичам да се срещам със смъртта. Не я разбирам и ме е страх от нея. Не от моята собствена, а от тази, на хората които обичам... Мислех си, че е останала в старата и в по-старата година, но ето…няма стара, няма нова. Нейният календар тече против нас. Идва и ми прибира сигурността, която ми дава семейството. Топлината. Чувството на принадлежност.
Знам, че някога пак ще се видим. Не съм дорасла обаче да го почувствам. Егоист съм, защото искам  когато се прибера да заваря цялото си семейство, така както го оставих, всички приятели, такива, каквито бяха…но няма! Тя идва и ги прибира…каквото е останало там за прибиране. По един или друг начин…

Простете ми, че развалям карнавалното настроение! Исках само да ви кажа, да се радваме наистина на всеки Божи ден. Утре може да е различно.
Лека и одухотворена!

# 86
  • Мнения: 241
Хубав маскарад. Вече съвсем се омотах кой кой е Crazy Добре, че хексето вкара малко светлина...
Грами, как само ми дрогира градинката.  Mr. Green Това ме подсети за една история, дето разправяше прабаба ми.
Събирали се те, моми и момци край селото, палели огън. В него фъчкали и троскута и .... И после се смеели, смеели ....

Хора, престанете да ме шашкате с тия скорпи истории. Отглеждам си една такава в къщи.
И всички скорпионки, които познавам са все едни такива характери и все командват парада.
Като ви слушам, май трябва да си пратя нервите до Кремиковци за закалка, че как се възпитава такъв характер   Mr. Green
За ОП на циците съм с 2 ръце за, не трябва да изчакам следващито бозайниче.
Тесла, що така мрачно? Да не се е случило нещо?




# 87
  • Мнения: 1 636
Алиса,теб неЩо не мога да те раzпоzная.
Виж,zа синята каска точно това бе6е другото предположение,но не zнаех кое Ще е от двете.
Тесличке,да не би аz неЩо да ти скапах настроението???  newsm78

# 88
  • Мнения: 1 242
Тесличке,да не би аz неЩо да ти скапах настроението???  newsm78
Не, как можа да си го помислиш Confused Ти си лъчезарен човек Grinning
Някой от семейството ми го няма между нас вече. Това е.
Лека! Не искам и вас да натъжавам. Утре ще е един по-хубав ден! Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 242
Ако искате да си оправите настроението, дето ви го размътих с мрачни мисли, посетете албумчето ни.
Грами си е изложил съкровищата на показ.
Голе-е-еми сладурани!
Пу-пу да ги акат кокошките!

# 90
  • Мнения: 3 423
Таz като гледам как посъсква има неЩо мистично в него.

Хексе-мексе, слаби са ти картите, бледи са ти бенките, абе, дето се вика, разсейваш се.
Този озъбен тас-кебап няма нищо общо с мистичното, като изключим любовта неземна.
Недей да дезинформираш стройните редици, че няма нужда да се изпъвам, за да прозра
подривната ти дейност. Добре, че е Синята Каска, та да наблюдава безпристрастно и да
регулира с подходящи подръчни или подкрачни средства всяка стъпка встрани. Мерси.

Тесларова, това животът в крайна сметка се оказва голяма тесла, нито ни пита кога да се
родим, нито ни пита кога му омръзваме. Важното е да не сме пропуснали да оставим нещо
след себе си и духът ни да намери спокойствие някой ден. Съжалявам!

# 91
  • Мнения: 1 636
Ups...  ooooh!
Ами или съм се раzсеяла,или Ще пробвам с оправданието,че съм отскоро във ва6ите редиzи,или е комплимент,че такава хубава маскировка е направена  smile3501
Я да ви раzведря настроението с тоzи адрес,ако имате време http://www.frauenfeindlichesarschloch.de/
Лека от мен

# 92
  • Мнения: 260
Ако искате да си оправите настроението, дето ви го размътих с мрачни мисли, посетете албумчето ни.
Грами си е изложил съкровищата на показ.
Голе-е-еми сладурани!
Пу-пу да ги акат кокошките!
Ама аz току що zапочнах, още не съм свършил.

# 93
  • Мнения: 3 423
Грамчо, дай малко ноухау, как ги правиш ти тези работи,
явно само с подсъзнание не става. На нас ни се паднаха в
питата по Коледа близнаци, та се питам, дали да вярвам и да
се впускаме в това опасно начинание. Твоят опит какво учи?

# 94
  • Мнения: 1 178
Спрингфилд 00:11
15 карамелки, 1 пикник на лайбниц и 1 свирка, можеше и повече, но добрия чичко, който с охота ни даваше бонбоните си се метна на една карнавална кола, от която вместо лакомства раzдаваха шнапс... догодина повече, въпреки че се съмнявам шефа на моя жълтурко пак да ни покани, от година на година zакъсняваме в прогресия, не можем да прихванем от таzи немска точност и това е.
Всъщност аz бях много органиzирана, децата ме промениха, кърменето също, а дали не е от рибешкия ми характер.
Каске, като се zавърнеш от мисия, моля да попиташ zвеzдите zа мен  Praynig

Няма нищо мистично в таzманийския дявол, но коя е таzи Селеzньова  Thinking
Грами си е грами и е истински богат, като си zатърсиш zетьове насам моля  Wink

# 95
  • Мнения: 260
Грамчо, дай малко ноухау, как ги правиш ти тези работи,
явно само с подсъзнание не става. На нас ни се паднаха в
питата по Коледа близнаци, та се питам, дали да вярвам и да
се впускаме в това опасно начинание. Твоят опит какво учи?
Мерака е най важното, пък ако е само едно, няма рекламация . Joy

# 96
  • Мнения: 1 768
Гледам,гледам вие сте наистина много карнавално настроени..Та се питам може ли преЗ таЗи седмица да се обсъждат ванжи не6а или само 6е го даваме на zабавления по карнавалски? newsm78

# 97
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Ваше Височество Жирафке,
не разбирам..На тас кебап ли искаш да те накълцам или да пратя днес Тасманийка у вас да сготви тас кебап. И моля те , манииииииии  го тоя ориз от гарнитурата че ние ориз не папкаме.
И по повод близнаците, недей рискува щото преди година на мен се падна късмета с бебето и ей...сега.Една малка Тасманийка ми бърбори и диктува кво да пиша.

Хексе мексе , идвам да помагам!
Ти обичаш да миеш бебешки шишета от една известна марка и обичаш песента : Чикооооооо от Портооооо Рикооооооооооо..
Госпожа Алиса обича аромата на ябълки но обича да си хапва специален сорт: Синя превъзходна.

Сега скивах ,че чете някакъв Даниел.. А сега де?

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 10:00 от Тас

# 98
  • Мнения: 2 292
zдравейте веселяци  Wink
Мистик, можеш ли да ми кажеш , моля те, къде се намира таzи zоологическа градина, zа която писа в предната тема? Благодаря.
Мамунке тъжна, много е лошо да ти липсва някой и да zнаеш, че не можеш повече да го намериш там, където преди си можела  Sad моят дядо почина преди 3 години и всеки път , като се прибера в България и не го видя в кухнята или на дивана да гледа футбол, или да си чете нещо на кревата и чак тогава осъzнавам, че в същност никога повече той няма да е там. Като пътувам със самолета все си мисля, че ще zаваря нещата така, както са в най хубавите ми спомени  Sad На мъжа ми също му е мног омъчно zа неговия дядо , но той каzва, че е сигурен, че те ни гледат от някъде и ни се радват и много ни обичат (не е набожен, просто е много мил)  Wink та ако ще ти помогне, мисли си и ти така  Hug мисли си, че може би ти не виждаш някого, когото обичаш, но той може да те гледа и се радва и на теб и на децата ти и не иска да те вижда тъжна  Hug

# 99
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Опаааааааааа!
Госпожа Алиса не е госпожа Ябълкова , а госпожа Лох нес папка ябълки.Грешка!
Тя ходи само с една обувчица , защото другата притиска до сърцето си нейния принц.

Червена шапчице , станахме три госпожи за корекции , но трябва да изчакаме госпожа Алиса.
Пък и аз се разсеях...Тая година не пуснахме късметче с бебе в коледната баница , но догодина зная на кого ще се падне тоз прослувут късмет. Та ще  и мен трябва  да изчакате.

# 100
  • Мнения: 2 292
Няма нищо мистично в таzманийския дявол, но коя е таzи Селеzньова  Thinking


до сега стана ясно, че има дъщеря скорпионка  Hug

# 101
  • Мнения: 1 610
алиса е гуинни!- каза агентът
всички сте ми ясни!
къде са мистик и дезита питам аз , обаче..
И, Трабл мейкърче, как така Швайнфурт бе!Ми то ти си на един хвърлей/ 20 км/ Айде дано се оправи малката и ще дойдем и на тоз парад!
С ВЛАКА!
Grami, страхотни са...Близначета, но толкова различни . И темпераментни. Майка им , ако не се е побъркала, ще да е героиня. Все едно аз със 2 Бузанки  #Crazy . Голям купон ще да е!
мАМУНКЕ, СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ  bouquet

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 11:09 от Агент ОО7

# 102
  • Мнения: 3 423
Та се питам може ли преЗ таЗи седмица да се обсъждат ванжи не6а

Да, Веси, може.

не разбирам..На тас кебап ли искаш да те накълцам или да пратя днес Тасманийка у вас да сготви тас кебап. И моля те , манииииииии  го тоя ориз от гарнитурата че ние ориз не папкаме.

Обясни, моля те, на тас-кебапа за ориза. Какъв тас-кебап е без ориз! А?

Сега скивах ,че чете някакъв Даниел.. А сега де?

Или например кой е този Даниел? Синя каска в подкрепа на Грами? Чужд петел наежен? Френско гадже от островите? И кой е Шнайдер? И има ли връзка с Шиндлер?

# 103
  • Мнения: 3 423
На хоризонта има четирима гости.
Кой ги е поканил и носят ли подаръци?
Агеннт ОО7, що спиш?!

# 104
  • Мнения: 11 316
Тас, виж zа корекциите сега. Ако питаш мъжа ми направо се е раzвел, ако си направя корекция. Щото качих 3 номера чашки #Crazy. Едри, яки и бесни. Ама на мен ми тежат вече. КО да прайш, старост нерадост Joy

Мацки, вие що се бъркате бе? Аz ви хванах още от началото коя кой е. Имате си стил на писане. Виж жирафчето се опита да си го смени, ама  от хапливия еzик не можа да иzбяга.
Синята каска бие по точки, води дипломатически мисии, горката.
Сори, нямам тире Confused
Принцеса, по ме кефиш в тоя вид. Може би zаради палмичката Wink
Да ти кажа zа другата тема. Ако искате като се постопли, наминете към нас, хем ще видите на място zа какво иде реч, хем ще грилнем някоя пържолка.

Мардж, тебе не те ли уцели някоя карамелка по главата? Мен всяка година ме уцелват. А как болииии Crazy Ние ще ходим на лов zа карамелки следобяд. Нашия цуг почва в 13 ч.

Мамунке, голям гуш от мен.  Hug Много са неприятни такива новини. Важното е ние да се радваме на живота и да го оценяме.

# 105
  • Мнения: 3 521
Буууууу, Mr. Green.

Едно добрутро от моя мрачен шльос...Беz бой приzнавам един от гостите съм аz bowuu.

# 106
  • Мнения: 1 610
Сладурана...от романтика на мрачен шльос!  Laughing
Жирафке, не спя , ами използвам телепатичните си способности да ги изведа от неведение тези гости и да се покажат в целия им блясък. Или мрачне вид  Grinning. Друго не мога да направя, ограничили са ме модераторите до толкова. И какви подаръци? No martini, no party! Нали така , няма да се излагаме, я?
И на мен ми харесва на принцесата аватара- много свежо!
Шапчице, верно, че боли като те цапне бонбонката по тиквоча...Ама какво да се прави, ще се жертваме!
Абе, мацки, като се бъркате толкова кой кой е, свиркайте да ви просветля как се разкриват костюмирани особи във форума...Мен ни шапка червена, ни жираф могат да ме заблудят!
И да не забравим грами- Да знаеш,че и в Мюнхен имаш двойник! Но не се казва грами, ами Младен!И не е в Мюнхен през цялотот време, а си ходи до БГ.

# 107
  • Мнения: 3 423
Агенте, ти може да си агент, ама аз имам дълга чевръста шия. Като я опъна, виждам и аз кой кой е. Всичките ги знам. Но съм пич и няма да ви ги издам. Ти с твоя двоен стандарт пари множиш, може да си позволиш да подшушнеш самоличността на тук присъстващите.
Веси, какво се е оклюмал носът ти, къде ти са розовите очила, бре, налей малко оптимизъм, защо така посърна, че и за сериозни неща искаш да си говорим. Мани го тоя Черноризец Храбър, изпял си е песента, като му е било до пеене, нойе менер браухт дас ланд, пролет иде.

# 108
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Кво става от тас кебап без ориз ли? Гулаш. Гарнитура залц картофелн и задушени моркови.
Салата " Снежанка"= Тцацики , Кебабчета=Чевабчици....да им го......на дойчовците!

Кажете ми на мен непросветения повода за карнавала.
В Венеция възниква по повод отвличането на една девойка от" простолюдието" и спасяването й   обединява кастите в един ден на годината.

А тук, защо? Мъжа ми нали е Оси и не можа да ми обясни.

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 12:21 от Тас

# 109
  • Мнения: 2 292
аz доколкото мога да преценя , карнавала тук е нещо , като нашите Заговеzни и кукери по това време, движи се май спрямо Великден. Мисля, че е нещо, като начало на псотите при нас. Ако твърде мног осъм объркала нещата , иzвинявайте.
ще наминем и към шапчицата, но сега трябва да боядисваме старот ожилище. голяма гадост е това боядисване, при това имаме от една жълта и една zелена стя да направим бели  ooooh! ooooh! ooooh!  голяма работа ще падне. Пък и трябва да се чисти. Гадост.
Аz пък да се оплача от ТВ то. Покаzаха една рецепта zа пресни скумрийки печени във фурната върху алуфолио с лимон и масло и картофи с кройтер фрисшкеzе и те в алуфолио във фурната ... каzаха zа 20 мин. са готови на 200 градуса. Глупости на търкалета. Картофките си няха съвсем твърди след 20 мин. или моята фурничка е zле  newsm78 newsm78 newsm78

# 110
  • Мнения: 3 521
Тас, аz zатова харесвам италианците_отиваш в ресторанта викаш "Пържолааааа" и ти носят пържола Laughing... а иначе чебапче и чифте присъстват в почти всички менЮта иz Банските кръчми...но това zа Снежанката ми е най_драzнещо_с ръка на сърцето си го приzнавам...

Като се zаговорихме zа карнавали някой бил ли е на карнавалите във Венеция и Рио? Да раzкаже как е Party.

Мамунке, най_искренни съболеzнования. Голямо гуш и от мен Hug.

# 111
  • Germany
  • Мнения: 1 262
2 дена не съм влизала, и вие взехте, че се маскирахте и сега само Лиска и Риен разпознавам Rolling Eyes Rolling Eyes Човек малко да ви изпусне от поглед и веднага сте измислили нещо значи Laughing Laughing

# 112
  • Мнения: 3 423
2 дена не съм влизала, и вие взехте, че се маскирахте и сега само Лиска и Риен разпознавам Rolling Eyes Rolling Eyes Човек малко да ви изпусне от поглед и веднага сте измислили нещо значи Laughing Laughing

До сряда с маскарада.
После като както си се знаем.

# 113
  • Мнения: 3 521

До сряда с маскарада.
После като както си се знаем.

що бре, аz тъкмо zапочнах да си харесвам тъмнта половина Crossing Arms...пасва ми на времето, пфуууй Whistling.

# 114
  • Мнения: 2 907
Добър ден от мрачен Берлин, младежо и женоря.
И ние в събота събирахме бонбони,
Кво да се прави, умцугът ни препречи пътя.
Гледам, много атрактивни сте станали всички,
Но на мен очето ми хвана Грамчо.
И той хубавец като мен.


# 115
  • Мнения: 1 636
За карнавалът не съм се zамисляла zаЩо,кога и как.Като се прибере половинката Ще го раzпитам.
Принzесата не я раzпоzнавах,но сега,като е писала zа гоzби ми се струва,че вече zнам коя е  Laughing
Грами и на мен ми иzглежда поzнат.Както и на 6о6и мъжът,но не zнам от къде.Ако 6о6и се е маскирала тук пи6и моля те,дали е от БГ или е германеz и дали е живял и работел иz Мунхен.Аz не съм фиzиономист,но или има двойник,или го поzнавам.

# 116
  • Мнения: 1 768
Някой от вас пости ли от днес? Peace

# 117
  • Мнения: 2 907
Гирафе, шъ знайш, че ако ми пуснеш
Ще ти импонирам и ще те препоръчам
При приятелите в Пайнер.
Ама само ако свирнеш с мен.
Да не стане някое недоразумение.
И големи цици ще ти платя, липосукция,
Ботокс инжекцийка тук и ботокс ампулка там,
Ша стане певица от теб, чувствам го.

# 118
  • Мнения: 1 584
Хайде барабар Джери с мъжете, опс с котките Mr. Green

Къде се е чуло и видяло принцеса да готви Crazy Ама принцесите не боядисват стари къщи, така че Принцеске стягай придворните Simple Smile

# 119
  • Мнения: 3 521
неземен хубавец , а бе ти първо тия червени домати, после тоя Убавелник иzпляска...докато се усетиш ще метнеш черния молив в коша и ще тръгнеш с червило Кристал Бейби на ЕЛ Mr. Green.

Айдеееееееее....и урисаното писмо ни настигна...добре, че съм дегеzиран дzвер, че да не ме лови магията ooooh!

Весси, аz постя по принцип всяка година zа Коледа и Великден. Не zащото съм набожна, а zаради естетическия ефект Embarassed.

# 120
  • Мнения: 2 907
А не тъй, Хуйчо Буйчо,
Не ме базикай. Аз домати не ям.
Щото хващам запек от тях. И не само.
Хихик.

# 121
  • Мнения: 2 292
хубавеzо, моля те не я публикувай повече снимката на таzи гадория , че ми е повръща като я гледам. много ми е неприятен тоzи гнусник.
а zамисли ли се , че ако жирафата е така добра да ти пусне , ще трябва да викаш пожарникарите или да купуваш прескъпа висока стълба????
Hui Buh , аz си мисли, че ти си Весито???????????????????????

# 122
  • Мнения: 1 636
хубавеzо, моля те не я публикувай повече снимката на таzи гадория , че ми е повръща като я гледам. много ми е неприятен тоzи гнусник.
а zамисли ли се , че ако жирафата е така добра да ти пусне , ще трябва да викаш пожарникарите или да купуваш прескъпа висока стълба????
Hui Buh , аz си мисли, че ти си Весито???????????????????????
И на мен ...
Е,съвсем ви обърках.Аz си мислех,че ти си Весито  newsm78
Всички с червени 6апчиzи и агентите да идват на помоЩ zа раzконспериране.

# 123
  • Мнения: 3 521
Hui Buh , аz си мисли, че ти си Весито???????????????????????

топло, топло, ама студено Mr. Green. Не губи кураж идва нов тираж. За мен остава удоволствието, че поне един човек успях да иzмамя...хихи Flutter


Ноуууу комент Joy

# 124
  • Мнения: 2 292
По повод омлетите и иzварата ще ви кажа една мног оготина рецепта , zа мен поне.
Значи яйцата се раzбъркват с мляко и се пържи омлет, като палачинка (беz брашно раzбира се) . Иzварата се раzбърква с наряzан наситноп пресен лук, магданоz и черен пипер .  Омлета се навива като палачинка с плънка приготвената иzвара.
Още една страхотна салаат от фенхел . Настъргва се фенхела, подправя се със zехтин и сол, добавят се zелени маслинки и се раzбърква с кисело мляко. Става невероятно свежа салатка  Hug

и аz успях да иzмамя поне мамунката  Joy

# 125
  • Мнения: 2 907
Госпожо Принцесори, как гадория,
Как не понасяш. Не обиждай проминентите
Бе принци.
Цял свят ме иска. Мъжете преждевременно
Еяку-свирят, жените - мед им капе от устите.
А ти, гадории.
Аз съм ви шансът да ви вкарам в
Шоубизнеса.
Не ми се подигравайте. Аз поне не се
Срамувам да си покажа целулита.
Той Грамко знае, че ша го схрускам
Ако ми дойде.
Вий, женорята не разбирате.

# 126
  • Мнения: 2 292
уф , май ще търпя до края на карнавала да гледам маzното туловище   Confused Confused Confused

# 127
  • Мнения: 3 521
не маzно_мускулесто newsm53 newsm03

# 128
  • Мнения: 2 907
Ми ето - хуито гледа ясно и
С устрем в бъдещето.
С елан. Такива хора ни трябват във фирмата.
Таквиз, дето зад туловището
Виждат моето жадно за любоф сърце.
Хуе Буе, още малко подмазване и
Сме те направили и теб фолкзвезда.
А Грамко къде изчезна, защо не ми пишеш,
Грамко???
Аз зарад твойта сластна аура си показах
Истинската същност.

# 129
  • Мнения: 6 390
Лелелелеее какво става тука бе  #Crazy #Crazy #Crazy
Луда ме направихте с тези маскировки  Crazy Mr. Green
Почвам от начало темата, че съм пълен шах  в това заварено положение Mr. Green

# 130
  • Мнения: 3 521
още малко подмазване и
Сме те направили и теб фолкзвезда.

ОбещаАш ли? Ааа?

# 131
  • Мнения: 3 423
Някой от вас пости ли от днес? Peace

Веси, аз постя от вчера, не го ли проумя.
Не хапвам нищичко. Даже и от тас-кебапа съм се отказала.
За да ми се заглади и заелеганти шията, да стане въртелива,
еластична, да може не само осморки да правя с нея, ами да я
завия като ахтаабаан, та като се пусне по нея човек, да му се
завие и свят, и природа, та и свитки да му излезнат даже.
Постенето не е на хубаво. Защото задълбава бръчките.

Гирафе, шъ знайш, че ако ми пуснеш
Ще ти импонирам и ще те препоръчам

Оуу, хубавецо неземен, Адонисе мой ненагледен, погледни какво вратле изопнах,
белким те съзра на хоризонта, пък ти за бонбони си бил. За афтър ейт. Когато ще
ти се отдам всецяло. За да имаме време до зори. Когато Пайнърите отварят тезгяха.
Грамито някак ще го пренасочим на друг коловоз, евентуално при Хуйчи Буйчи, та
да не ни разсейва, надявам се, че и двете страни ще ни целуват ръка. Ако не и крака.
Как да не ти посвиря. Може даже и да ти попея. Високите тонове ги вземам с изпънат врат.
Кой се притесни, че няма да се разберем. Алооооу, аз тази шия да не я отглеждам залудо, бе,
алооооу, така се извивам, че мога от позиция мост да си целуна носа, за разлика от вас,
дето само напред се навеждате, и то за без пари. Аз откакто не ям тас-кебап, мога всякакви
гънки да правя, даже наляво и надясно. Този договор с Пайнър не е случаен. Друга жирафа
в Пайнър няма. Няма и да има. А ти, принцесо, си лек стриптийз васер, ако ме разбираш. Нито
вкусът ти вкус, нито аватарът ти джазов. Другите просто ти се мазнят. Докато ти си мислиш, че
цялото мазно се е концентрирало в хубавеца неземен. Не позна. Друго си е да се отъркаш от мазно, но няма и как да го разбереш, защото освен грами само аз имам паролата за това под белите мустачки. Айде, спирам, та да имате време да осмислите написаното, после пак.

# 132
  • Мнения: 2 292
сега пък ни чете някаква си майка???????????????????????
жирафке сори, посипана ми е главата с пепел, горко съжалявам, не ми прещй жирафско проклятие, че ако ми се схване врата няма как да целуна жабока си  ooooh! ooooh! ooooh!
а с хубавеца ще си паснете и още как. вече ви виждам във символа на хармонията (ин и ян) ... той до колкото zнаем има голям ... , пък ти имаш дълъг и красив гъвкав врат  Joy Joy Joy но той и беz това zа дълъг и гъвкав мечтае (дано не му иzлеzне преz носа чак  #Crazy #Crazy #Crazy гледайте да не прекалите с натискането)   а и ти си вzеми една кислородна маска  Hug Hug Hug

# 133
  • Мнения: 3 423
Айдеееееееее....и урисаното писмо ни настигна...добре, че съм дегеzиран дzвер, че да не ме лови магията ooooh!

Благодаря ти, Джейми Бондич, че заличи урисаното писмо. Не можах да преглътна правописните грешки. Орисано, бе, алоооу, писма седнали да ми пишат, без да са научили българския език. Поне пишете на езици, дето знаете, бе, алооооу. Това дори и една такава добродушна жирафа като мен не прощава току-така. Колкото и да е загладила косъм от предлюбовна игра с постпилингирани жребци с побелели от мерак мустаки. Орисия, не урисия. Това с урисията е като на просеко посерко да кажеш. Боли, нали?!

# 134
# 135
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Нищо  не разбрах.
Кой го боли и защо?
Какво орисано писмо?
Кой е Джери?
Жирафке , от вчера ме мъчиш с тоя Пайнър.
Аз чалга не слушам , ама ти такава реклама му направи..
Азисчо , скъпи, метни един диск насам да чуем.
Сега бива да се изтипоса и Глория трактористката и дуета ще е пълен.

# 136
  • Мнения: 2 907
Гирафке, мамина мила, много ми аресваш!
Наистина ще станем лиебеспаар, ще станем
Героите на нова приказка, няма 100 сън,
Или Розенрот...
Само се питам защо Тасинцето ме копира,
Аз веднъж да си пробвам силите,
В абсурдно/приказно-модернистично/софистикирано
Писателстване.
(Ей ти на с какво моето дете си играе. Вече толкова е близано и хвърляно, че точките по тялото и най-вече врата са се изтрили, ама очите са все така ясни и willig  Laughing )


А принцито каза, че ин и янг е нашата съдба. Само трябва да ми пуснеш.

# 137
  • Мнения: 3 423
Който се е докосвал до мен знае, че при допир скимтя, да не говорим, че където и да ме стиснеш, квича и се огъвам от кеф. Верно, петната ми изчезват с времето, но то е, за да може да се наслади човек на формите ми натюр. Както казах, нямам нужда от корекции никъде, защото, когато Създателят ме е създавал, не си е поплювал, не се е и разсейвал. Нямало е чалга, та да му качва адреналина и да му отклонява ръцете в неприлична посока.
Моето дете има мое копие, та да не му липсвам, когато се задържа подозрително дълго в облепената с мрамор стая в резултат от прекаляването с домати, круши или моркови. Това копие беше изчезнало безследно преди време, но когато човек се усмихва заучено на съседите, има резултат, намериха копието и сега мога пак да се уединявам в онази стаичка. Току-що изпринтих облика на неземния хубавец и копието ще положа на една ръка разстояние, ламинирано междувременно, за да не го отмие влагата. Както не искам да отмие и мисълта за скорошната синергия. Вие знаехте ли, че песента "Стисни ме тук, стисни ме там, навсякъде ме стискай" всъщност е създадена в моя чест, а? Откъде ще знаете, като слушате само чалга. Пък това е класика, ей, нищо не разбирате. Кажи им, Тас-кебап.

# 138
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Агенция Тас влиза да съобщи важна новина.

Към всички Аниматорки на бебета:


Полага се еднократна помощ в размер на 200лв , независимо че децата са родени в ДЕ.
Трябва да се извади БГ акт за раждане и се подава молба за помощта към районното кмество.

# 139
  • Мнения: 592
Весе, Коко Бенд,
само ние ли се цепим от колектива и не се маскираме????
Ще ни мъмрят zа самоотлъ4ка а?

Аz ли4но ШаШава станах, а вие не zнам.
4акам с нетърпение срядата ( И тук въвъ форума и в действителност).

Ина4е пък сте готини и мир цари. Това е най_важното.

# 140
  • Мнения: 1 584
Весито, аз не постя, че мишките треви не пасат Crazy

Тоз тас-кебаб сложна манджа, ама се захващам ей сега да видим какви ще ги сготвя Thinking

Мамунка,  Hug

# 141
  • Мнения: 7 605
Тас, старо инфо пускаШ. Пък и то важи само zа деца, които живеят в БГ.

# 142
  • Мнения: 1 584
Tatjana, инфото на Тас е правилно - помощта е за всяко родено мишле (българче). Независимо дали живее в БГ Peace
Аз още не съм си ходила в БГ и не съм ги взела - ама с 200лв колко сиренце ще си купя Mr. Green

# 143
  • Мнения: 7 605
Добре де, ама тук във форума Що zа теми има то4но zа тия 200лв, 4е трябва да се подпиШе, 4е детето живее в БГ  Thinking

# 144
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Така е! 100 евро са нищо , но щом ги дават ...

Капка по капка вир става, са казали хората. Twisted Evil


Не е  така! На сестра ми оставих пълномощно да се занимава..и на нея изрично са и подчертали че имам право на тях независимо , че детето е родено и живее в де.
За детските ,които са около 18 лв месечно, за тях искат детето да се отглежда в БГ , за да имаш право на тях.

Да се похваля: Малката Тасманийка си има вече ЕГН. Как при преброяване след няколко години може българските граждани от 6 млн. да станат на 9млн.?   hahaha

За статистиката да отбележа: Малката е не само скорпионче ами е и червенокоса.Супер комбинация , нали? Дупе да ми е яко! Бягам...че реве от глад!

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 18:47 от Тас

# 145
  • Мнения: 11 316
Аааааааааааааау, какъв неzемен убавец ни е посетил Party Party Party
Падам от кеф.
Тъкмо каквито ги харесвам _маzни у дебели, с много секс апил.
Йес, йес, йес
Само дето не zнам дали ще мога да се вредя от жирафчето Wink

# 146
  • Мнения: 230
Каске , Тасманийка има сметка и някаква " виртуална " карта на ДСК . Но не е пазарувала по интернет. Обяснили са и че трябва да пълни картата от сметка...и да пазарува.Казвай може ли да платим данъците с нея в БГ , защото ако не кажеш ша та ям! Тасманийка е родена в 4.50 .
Казвай сега , да продължавам ли я обичам или да търся друга Тасманийка?
Тас, не мога да направя хороскоп само с час на раждане. Трябват ми и останалите данни като дата, година и място на раждане.
С картите на ДСК не съм запозната. Доколкото ми е известно само МАЕСТРО картите на ЦКБ и ПИБ са свързани с e-pay. Нарочно наблягам на МАЕСТРО, понеже те имат и други видове /ВИЗИ И т.н./, които не поддържат e-pay.
За въпроса с 200 лева, който постави и аз съм чувала, че имаме право на тези пари, независимо къде е детето, стига да има ЕГН, тоест да е регистрирано в БГ. Което между другото сме длъжни да направим преди да е навършило 6-месечна възраст, понеже иначе ще плащаме скромната глоба от 30 евро, платими в консулска служба Берлин, например.
И като стана въпрос за това, някой знае ли как стоят нещата ако сте били назначени в българска фирма и после излизате в майчинство, но живеете в ДЕ? Имате ли право на тези майчински или по-скоро се вземат немски? Или нищо не се взема?
Хексе, нарочно не препоръчах втората книга на Линда, понеже е малко по-окултна и ми се струва насочена към по-езотеричните читатели.
Тесличке, съжалявам за близкия човек! А за диктофона, къде и кога?

# 147
  • Мнения: 1 178
Гледам,гледам вие сте наистина много карнавално настроени..Та се питам може ли преЗ таЗи седмица да се обсъждат ванжи не6а или само 6е го даваме на zабавления по карнавалски? newsm78

до сряда по въzможност да се въzдържаме от обсъждането на важни неща  Mr. Green, ако нещо не търпи отлагане, в отчетните или готварския.  и аz имам въпрос към Хуйчо Буйчо, но ще си трая до сряда Wink
единственото иzключение е zа дръжцитата, тя си има сериоzна причина.

Червена шапцице, ти не ми ли zабеляzваш прическата, как да ме боли  Mr. Green
да ти подшушна клю, днес срещнах майка ти да се раzхожда в нашата гора, явно с тоzи карнавал сме се раzчули и хора от испанско срещнах, а що гости и скрити се мотаха, да вzемем да сложим Джеймса на входа да къса билети.
Май всичко е zаради тоz неzемен хубавец, главата ми не го побира как може един прост чай да прави такава кожа #Silly Тук има някаква мистерия Thinking  Да иzпратим Джеймса на мисия да я раzследва той тая работа. С парите от билетите ще го качим на влака zа галско.

# 148
  • Мнения: 3 423
Мардж, кипиш от интелект, ша знайш

# 149
  • Мнения: 1 178
И като стана въпрос за това, някой знае ли как стоят нещата ако сте били назначени в българска фирма и после излизате в майчинство, но живеете в ДЕ? Имате ли право на тези майчински или по-скоро се вземат немски? Или нищо не се взема?

това не го раzбрах, нали си иzляzла в майчиство, zначи ти плащат, zа какви други майчински става въпрос?
Да ти пратя ли иzвадка от zакона на лични, да не спамим карнавалната?

# 150
  • Мнения: 1 178
Мардж, кипиш от интелект, ша знайш

от прическата ще да е  Blush

# 151
  • Мнения: 11 316


Червена шапцице, ти не ми ли zабеляzваш прическата, как да ме боли  Mr. Green
да ти подшушна клю, днес срещнах майка ти да се раzхожда в нашата гора, явно с тоzи карнавал сме се раzчули и хора от испанско срещнах, а що гости и скрити се мотаха, да вzемем да сложим Джеймса на входа да къса билети.

Ми тя е чула, че вълка  иска да ме яде и е тръгнала да ме търси.
Слагай Джеймс да къса билети.

# 152
  • Мнения: 3 423
Аааааааааааааау, какъв неzемен убавец ни е посетил Party Party Party
Падам от кеф.
Тъкмо каквито ги харесвам _маzни у дебели, с много секс апил.
Йес, йес, йес
Само дето не zнам дали ще мога да се вредя от жирафчето Wink

Няма да го бъде това. Отсега ти казвам. Аз в чест на карнавала едва се уредих от Грами, сега и ти се набутваш у "А"-лига. Шапчицеееей, за да риташ у "А"-лига, трябва да бягаш бързооу, къде си тръгнала с тези цици, докато ги раздрусаш, хубавецът ме е стиснал мене. Цврък, вече скимтя от форфройде. Което няма нищо общо с Фройд, да си имаме уважението.
Има и втора причина, та да не ти се отвори парашутът. Ти така като го гледаш хубавеца неземен, да не си мислиш, че е малоумен, а? Той по късополи малолетни не си пада, ако и да са цицорести. (Що се отнася до циците, аз му стигам, за другото е Грамчо цущендиг) Хубавецът не иска да си има вземане-даване с другарката Мери Попинз, дето, въпреки многообещаващата й фамилия нищо добро не обещава, ако хубавецът се подлъже по тебе. Знаеш как родителите зорко бдят да не кривнат пубертиращите им чада по наклона, нали. Така че си трайкай покорно, подрипвай си от крак на крак и си дръж полата, да не я отвее вятърът вихрогон. Че после нито ловецът, нито другарката Попинз ще могат да те спасят от лапите на видния буфосинхронист Кумчо Вълчо. На мен Лиска ми каза да внимавам. И аз й вярвам.

# 153
  • Мнения: 11 316
Знаех си аz, че номера с буфосинхрониста ще иzлеzе на бял свят.
Пуста Лиска,  би 007 по информираност Whistling

# 154
  • Мнения: 2 292
оооооооох , ще припадна  Joy

# 155
  • Мнения: 3 423
оооооооох , ще припадна  Joy

недей, няма кой да те спасява.
отивам да цицоподавам, после
съм пак сред вас, кукундрели.

# 156
  • Мнения: 2 292
кукундрел си ти   Grinning и то голям  Heart Eyes на кого ще цицоподаваш? да не би мускулестия да пребори дивите прасета и да се добра до прекрасната жирафка   Joy Joy Joy айде лека ви нощ  и да ми разказвате утре какво сте правили нощеска Laughing

# 157
  • Мнения: 7 605
кукундрел си ти   Grinning и то голям  Heart Eyes на кого ще цицоподаваш? да не би мускулестия да пребори дивите прасета и да се добра до прекрасната жирафка   Joy Joy Joy айде лека ви нощ  и да ми разказвате утре какво сте правили нощеска Laughing

 Joy
 Joy
 Joy
Сладуранки  Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 6 390
Весе, Коко Бенд,
само ние ли се цепим от колектива и не се маскираме????
Ще ни мъмрят zа самоотлъ4ка а?

Аz ли4но ШаШава станах, а вие не zнам.
4акам с нетърпение срядата ( И тук въвъ форума и в действителност).

Ина4е пък сте готини и мир цари. Това е най_важното.

Хахаха аз незнам на кой свят се намирам като отворя темата  Joy

# 159
  • Мнения: 847
Наистина мацки ,вашата тема ни събра вси4ки да ви 4етем....
Ма евала ви ,поне си правито готиното Laughing
А Сърфлайн,Мистик и Лиска са супер с тените нови аватари...и аз като Коко докато ви разбера коя кой е ,и кой коя е.... Joy Joy
Хайде весел карнавал ,ма що не пуснете малко снимки да видим за какво иде ре4??

# 160
  • Мнения: 1 334
1.Жирафката искам да я питам дали не сме били заедно в университета, така или иначе се оказа че имаме общи познати. Но не вярвам да ми отговори. Пък знае ли човек Rolling Eyes.
2.Аз за скорпионите мога да напиша малка книжка. Докато ги разбереш е зор голям, после някак си става по рутинно, но винаги изненадата е част от играта.

С тебе може да съм учила.
Но кажи ми, къде е Несито?

Несито ме гони бе. Не виждаш ли колко съм бърза на педалите.

Виждам луд  купон тече тука. Браво на вас, забавалявайте се.

Много станахме и нямам време да следя кой , кой е.Но гледам, че ни се носи славата и други ни четат.

Айде до по късно, че тука ми скачат по главата.

# 161
  • Мнения: 1 610
Пруст, Ве , не видиш ли че тук пише вход и такса , уей! Тц, да му се не види, тоз гост пак го изтървах.. Crossing Arms
Много ни пропуска палатката, мушмороци!По-добре някой на тоалетните да сложим.Ще раздаваме безплатна бира и като ги накъдри жирафката едни , ще се попикават от смях!Един през друг ще бягат! А ако някой не си плати билета за двете нули, ще го пъхнем в една тоалетна с Убавеца.Дето се вика, дупце да му е яко!

Каската, няма да излагаш съсловието счетоводно! Туй законите ги ядем ние финасистите кат' топли л..ната. Може да се вземат майчински от българска фирма.  Peace  Превеждат ти ги на сметка в онази същата маестро карта и толкова. Никъде в закона не пише, че ако майката пребивава в чужбина не й се полага отпуска по майчинство.  Laughing
В този ред на мисли, Жирафката може да ме е била по информираност, ама не се давам по параграфа хитрост аз!Нищо, че на нея информатор й е Лиска!

Тас, само на тасове ще ми станеш дето се пишеш агентка!!   Joy Joy Никакъв агент не си ти, ами си един глашатай в Тазманийската гора .  hahaha Правилно ти каза Татяната, че в декларацията за полагаема еднократна помощ има изискване детето да се отглежда в БГ,но тъй като закона пропуска като сито,РУ "социални грижи" няма основание да ти откажат помощта , ако не е спазено това условие. Документите, които се подават са оригинално удостоверение за раждане, т.е. не става въпрос за ЕГН изобщо. Също така детето трябва да притежава удостоверение от ЕСГРАОН т.е. постоянен адрес, идентичен с този на майката. Изискуема е лична карта на настойника. Попълва се информация от другия родител и се изисква негов подпис също така. Повече инфо - сряда!

Гаргамеле, много ти дълга човката, бе.Да не те е праснала някой карамелка или плочка  шоколад и да ти е излязла цицина? Давай информация от извора на карнавала. Или и вие си бяхте забравили чадъра?  Laughing Моя мъж каза догодина, няма бебе -мебе идваме на карнавал при теб! поздрав   bouquet

Джери, ти хубаво сиренце ще си купиш с 100 евро, ами я кажи въведе ли го сиренцето ? На мен след тази болест на малкото агентче ми се скапа софтуеъра и ми се проби системата на захранването. Ама нали съм агент от мъжки пол, не мога да цицоподавам. Най ми се иска да вържа една помпа с АМ и да си яде на корем.

# 162
  • Мнения: 3 423
Иль ете т ън пътит оммъ, пиуетъ какауетъ, иль ете т ън пътит оммъ...
ки аве т юн дроль дьо мезон, ки аве т юн дроль дьо мезон...
В тоз мезон торба с бонбони, пиуетъ какауетъ, в тоз мезон торба с бонбони
и хубавец по гръб легнал, и хубавец по гръб легнал.
Припев:
Ниикой не моуже да гаали косите тий, кактоу ааз, кактоу аз,
никой не моуже да гледа в очите тий, кактоу ааз, запоумний...

# 163
  • Мнения: 1 242
и аz успях да иzмамя поне мамунката  Joy

Тука неква принцеса си мисли, че като тя е заблудена ху из ху и другите не могат да се оправят из ху из ху - джунглата. Мамунката може да има трески за дялакне, но за сметка на това трудно се поддава на инсинуации Mr. Green Заблýдена принцесо, зéми се раззаблуди ху из ху, ОК Laughing

Трески за делкане има и държавата - родителница наша. Не знам аз вас и за вашите сестри, но аз лично минала година (октомври 2006) се подписах под текст, който удостоверяваше, че "отглеждам детето (живородено) в страната" едва тогава получих помощта от 200лв. Внесох ги в спестовния влог на детето в ДСК да се почерпи някога с един помръжляк (ванилов)  Mr. Green Най ме кефи, че на оригиналния акт за раждане отзад пишат: помощта получена. Подпис (не се чете). Печат.
Оправдание: "Еми, братята на Хубавеца неземен се редят иначе по няколко пъти."
Чак ме досрамя, че ме набутаха вътре самите служители. Ако знаех, че наравно с братята роми ще ме дамгосат, нямаше да им се вържа на приказките: "Стига се излага, като ти дават - еж!"
Сега ме е срам, ама като близах сладоледа се кефих, а!? Mr. Green
Хау!

А това с българското майчинство...  пак мога много да ви разказвам, счетита със счетита под прикритие.

Утре моят бандит ще е маскиран раздавач на правосъдие в градината. И без това му викат "менъджер" Laughing

# 164
  • Мнения: 2 292
гледате ли хитовете на Мадона? много я харесвам. невероятна е. изпяла ли е нещо, което да не е хит?
шшшшшшшшшшшшшшшт да не смутим жирафката и хубавеца излегнат  Embarassed

и не съм аз изгубена, ами шапчицата се затрила и не се прибрала вечерта в къщи (мадам Попинз каза) . Може да хапва свинско под прозорците на жирафката. щом хубавеца е изтрепал толкова много прасета, защо да не хапне малко свинско, че само на  бабиния боб да я кара, не си е работа .
Жорката пак се опита да се развихри, ама някаква си Никол го плаши  Sick



 

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 23:13 от princessa

# 165
  • Мнения: 1 242
Иль ете т ън пътит оммъ, пиуетъ какауетъ, иль ете т ън пътит оммъ...
ки аве т юн дроль дьо мезон, ки аве т юн дроль дьо мезон...
В тоз мезон торба с бонбони, пиуетъ какауетъ, в тоз мезон торба с бонбони
и хубавец по гръб легнал, и хубавец по гръб легнал.
Припев:
Ниикой не моуже да гаали косите тий, кактоу ааз, кактоу аз,
никой не моуже да гледа в очите тий, кактоу ааз, запоумний...


Буахахахахах Joy
Е, сега вече ако не си легнете, не знам кога ще е Joy

# 166
  • Мнения: 2 292
те са си легнали, сега отмарят, пак легнали и после пак ще се активират (може би пак легнали , но може и да сменят позите и да проявят въображение)

# 167
  • Мнения: 1 610
Правилно, тесличке.При нас и половинката се подписа. Що за безумие чужденец да се подписва на непреведен документ. Ама нейсе! После ми оспориха Великата еднократна  помощ, но не ми дадоха акта веднага. Тоест беше се зациклил случая като позицията Убавец- Жирафка. Тогаз и аз, тесличке,  умрях от срам, че като Родата на Убавеца хутрувам. Ама срам не срам, оспорих! И бях възнаградена за дерзанието!

# 168
  • Мнения: 7 605
Хубаво де, хитруШки, ами какво Ще правите като раzберат 4е детето по4ти не пребибава в БГ? (става много лесно)  Thinking

# 169
  • Мнения: 1 584
Джери, ти хубаво сиренце ще си купиш с 100 евро, ами я кажи въведе ли го сиренцето ?

Брей брей брей, какъв агент си ти като не си открил още отговора. Айде от мен да мине - сега ще дам джокер - докато си взема помощта ще съм го въвела сиренцето, че може и до пържолките да сме стигнали hahaha

Хей, принцеске, ще наклаветим на хубавия принц на бял кон какви ги знаеш ти. Я кажи отде се образова - да не би в замъка да имаш интернет  hahaha

Моят информатор само каза, че имам право. По таз причина не си получих и оригинала на акта за раждане. Чакал ме заедно с помощта newsm78 Повече подробности нИ знам и нИ споря  Peace

# 170
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Еййййййййййй....нещо дане ви кажа..... и  ме нашляпахте с бъз и коприва.   #Cussing out
Отивам да си измия дупето и да намажа с кремче " Пенатен"   Joy

Щях да пиша за още нещо ,но както сте подпалили , ще излезе и госпожа Тесларова, а с нея работа не искам да имам.

Ма взехте кинтите , налиииииииии!  hahaha

# 171
  • Мнения: 1 610
Аз , Джери, отговора го знам, но те изпитвам  Laughing
Татянче, нали това казвам.В закона няма дефиниция на понятието "детето се отглежда в бг", нито периода, за който се отглежда детето. В момента на подаване на декларацията детето сме го отглеждали там, после божа работа, сменили сме си решението и  сме се пренесли в немско. Къде в закона пише, че родители, които не отглеждат детето си в БГ,  2 месеца след получаване на помощта например, са длъжни да я върнат?  Sunglasses
Еее, не е лесно агент да си! Акъл все трябва да даваш как се прецаква системата!

# 172
  • Мнения: 3 423
Хубаво де, хитруШки, ами какво Ще правите като раzберат 4е детето по4ти не пребибава в БГ? (става много лесно)  Thinking

Така си мислиш ти. Кой и как ще разбере къде пребивава детето? Пощите са мудни, телефоните - скъпи, компютрите - едва седнало е Джоре ДОС поддържат, не бой се, регистрираш ли си чавето на твоя си адрес, няма страшно. И аз съм в Крюгер Парк регистрирана, но всъщност черпя топлина изпод юргана на неземния хубавец. Да не съм луда да ме снимат заблудени туристи и да ми залязва бързо слънцето. Не. Сгушвам се на топло при хубавеца, обгърне ме, доверя му се и изцвиля. Пък от Крюгер Парк вземам комисионна за златните рандове с моя облик. Ех, живот.

# 173
  • Мнения: 7 605
Софи  Joy

Не бе, сериоzно. Всяко влиzане и иzлиzане в страната се регистрира на границата. Пък и при съмнение могат да поискат да видят паспорта на детето.

# 174
  • Мнения: 3 423
Софи  Joy

Не бе, сериоzно. Всяко влиzане и иzлиzане в страната се регистрира на границата. Пък и при съмнение могат да поискат да видят паспорта на детето.

Доколкото знам, българските деца проимват паспорт едва на 16.
Или лична карта. Преди това нямат нищо.
Не вярвам някой в България да следи стриктно всичко това.
Служителите ги интересува много повече, дали е излязъл новият
брой на "Грация", примерно и могат ли да пекат чушки без чушкопек.

# 175
  • Мнения: 7 605
Софи  Joy

Не бе, сериоzно. Всяко влиzане и иzлиzане в страната се регистрира на границата. Пък и при съмнение могат да поискат да видят паспорта на детето.

Доколкото знам, българските деца проимват паспорт едва на 16.
Или лична карта. Преди това нямат нищо.
Ами, не е вярно. Задграни4ен паспорт имат.

# 176
  • Мнения: 1 610
ААА Софи, излагаш се! Имат бебетата паспорт ,даже със снимка имат. На 3 дена да е , пак искат паспорт. И пак със снимка. И без да се виждат ръце на фона. Фантазия! Бузанка даже виза има за Германия!
Чушко без чушкопек са открили как се пекат- това от много чудене сигурно-  с горелката дето пърлят прасето!

# 177
  • Мнения: 3 423
Софи  Joy

Не бе, сериоzно. Всяко влиzане и иzлиzане в страната се регистрира на границата. Пък и при съмнение могат да поискат да видят паспорта на детето.

Доколкото знам, българските деца проимват паспорт едва на 16.
Или лична карта. Преди това нямат нищо.
Ами, не е вярно. Задграни4ен паспорт имат.

Не е задължителен обаче. Само ако пътуват.
ААА Софи, излагаш се! Имат бебетата паспорт ,даже със снимка имат. На 3 дена да е , пак искат паспорт. И пак със снимка. И без да се виждат ръце на фона. Фантазия! Бузанка даже виза има за Германия!

Това е нещо ново. По мое време паспорт се вадеше само ако децата пътуват.
За алъш-вериша в България не трябваше паспорт. Не мисля, че всяко българско
дете има паспорт. Трябва да питам хубавеца, дали братчедите му имат. Не вярвам.
Виж, ако им се приходи на карнавал в Кьолето, тогава трябва паспорт.

# 178
  • Мнения: 7 605
Софи  Joy

Не бе, сериоzно. Всяко влиzане и иzлиzане в страната се регистрира на границата. Пък и при съмнение могат да поискат да видят паспорта на детето.

Доколкото знам, българските деца проимват паспорт едва на 16.
Или лична карта. Преди това нямат нищо.
Ами, не е вярно. Задграни4ен паспорт имат.

Не е задължителен обаче. Само ако пътуват.

Ми като не пътуват, не иzлиzат и от страната и имат право на таzи премия от 200лв  hahaha

# 179
  • Мнения: 1 610
Е да де, да де! Нашите деца нали пътешестват...Те и децата на братчедите на Убавеца пътуват. Предимно по карнавалските ширини. Където има хора, има и манджа. А германиците едни завеяни. Как да не им претъраши млада Хубавица джобовете!
 Ами хорицата и децата от Угърчин нямат паспорти. Че свят не са виждали. И няма тенденция това да се промени.
Ето ние докато броим печатите по паспортите как са се ориентирали в съседната тема с рекордна посещаемост. Сложили са на тоалетната брояч и касичка. И не се намаля нивото на опашките. http://images13.snimka.bg/002228422.jpg

p.s. ето го нашия селски карнавал, но не са много добри снимките ще ме прощавате
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=106869

# 180
  • Мнения: 3 423
Е да де, да де! Нашите деца нали пътешестват...Те и децата на братчедите на Убавеца пътуват. Предимно по карнавалските ширини. Където има хора, има и манджа. А германиците едни завеяни. Как да не им претъраши млада Хубавица джобовете!
 Ами хорицата и децата от Угърчин нямат паспорти. Че свят не са виждали. И няма тенденция това да се промени.

ебен

# 181
  • Мнения: 1 610
Шапчице, нещо за кафенцето утре сутрин от сайта на "Шоуто на Слави":

Не мога да не ви разкажа и приказката за арменската Червена Шапчица, известна като Червенян Шапчицян. Тръгнала Червенян Шапчицян в араратската тъмна гора, срещнала вълка, разговорила се с него и в накрая стигнала до къщата на баба си, да я наречем Бабаян. Влязла червената щапчица и видяла, че изпод юргана наднича зловещо лице и я гледало мрачно. - Бабо, защо са ти толкова големи ушите? - плахо попитала Червенян Шапчицян. - За да те чувам по-добре, детето ми - казала Бабата. - А защо са ти толкова големи очите? - За да те виждам по-добре детето ми! - А защо ти е толкова голяма устата? В този миг бабата отметнала одеялото, скочила в леглото и изкрещяла: - Защото съм Маги Халваджиян, а ти си жертва на "Сладко отмъщение"!!!!

Лека от мен

# 182
  • Мнения: 3 423
не разбрах вица

# 183
  • Мнения: 1 610
Жирафке, вицът е плитък, но нали е за червената шапчица!  Joy  Joy
 

# 184
  • Мнения: 260
Абе купих си една машинка, ама сега не zнам дали да я регистрирам?
Кой ще ми помогне? Може би Синята Каска ?
Я погледнета тук, ако не ви zатруднявам много.
http://www.frigger.de/index.php?/dasa.htm
Ако някой иска да помогне, нека попълни картата и ми я иzпрати.
Много благодаря на отzовалите се другарчета, обещавам да си играя само с тях.   bouquet

# 185
  • Мнения: 3 521
Абе купих си една машинка, ама сега не zнам дали да я регистрирам?
....

муахахахаха hahaha...хареса ми отговора "In Polen ", много по_истинско от Афганистан. Шнепхен майна Mr. Green.

И при нас, както при Агента, вчера мина карнавала. Баварска работа_най_масовият костЮм беше дирндл, 2 кльос и 6 биир Rolling Eyes Mr. Green. в 17ч. народа беше пиян zалян, в 19 вече нямаше неодрайфано кЮше Mr. Green.

Чудя се как имате нерви да се zанимавате с вичките папири при регистрацията на детето в БГ...явно на мен още ми държи от сватбарството и мръсни думи като община, акт zа раждане и бивша сл. Есграун не искам да чувам преz следващите 5 години(минимум Crossing Arms)....Все пак на печелившите честито  bouquet Mr. Green

Снощи сте били много спокойни_очаквах днес да сме с нова тема. Уауууу Rolling Eyes.

# 186
  • Мнения: 1 242
Добр`утро мадамами Grinning

Татянче, те  една баЗа данни не могат да направят и примерно среЩу едно и съЩо ЕГН само една помоЩ да се получава, та ти пиШат по оригиналните документи, а ти очакваШ да тръгнат да преследват къде си отглеждам детето. А и детето по три месеца е било в годината в Бг. Да посмеят само Mr. Green

# 187
  • Мнения: 2 292
отмаряте ли?????

# 188
  • Мнения: 3 521

Да бе, да...бъхтя някакъв кеzекухен. Confused

# 189
  • Мнения: 1 610
aaa miss undercover, не е 4естно да сменяме костюмите! Хептен ще заблудим народа!

# 190
  • Мнения: 241
Mooрген!  morning

Ние таз сутрин се събудихме болни. Дребното с 39,5°, a аз дишам като последния астматик. yu5 Май трябваше да се маскирам като Дарт Вейдър  Simple Smile
Щерката и тя има паспорт от 6 месечна. И виза има. Със снимката беше голям цирк. Едните искат снимката по ЕУ стандарт, другите обикновена. А мойто шило тогава не можеше и да седи самостоятелно. Та фотографа беше леко поизнервен, докато свърши сеанса  hahaha Сега пак ще вадим визи, този път за Русия. Пак снимки и простотии.  Tired Добре, че извадихме документ за пътуване без бащата, че и там е кървава и мътна.
Помощта от 200лв. си я взех само с молба. Никакви декларации не съм попълвала. Ние им казахме, че изобщо не живеем в БГ, а те "Да не мислите, че някой ще проверява".
Сега искахме да подадем тук за детски. Казаха няма проблем, но искат документ, че в БГ не получаваме детски. Някой да се е сблъсквал с подобни искания?

# 191
  • Мнения: 3 423
Алиса, не гледай така тъжно, бре, душата, ще се оправи човечето. Сложи свещичка в дупето, а на крачетата чорапки с разреден оцет. И давай да пие вода, много вода му е майката.

Помощта от 200лв. си я взех само с молба. Никакви декларации не съм попълвала. Ние им казахме, че изобщо не живеем в БГ, а те "Да не мислите, че някой ще проверява".
Сега искахме да подадем тук за детски. Казаха няма проблем, но искат документ, че в БГ не получаваме детски. Някой да се е сблъсквал с подобни искания?

Казвам ви аз, че тая шия не е от туршия, вие не ми вярвате. Много бързо забравихте откъде идвате, а! Laughing

Детски тук ни дадоха без проблем. Не са ни искали документи, дали получаваме от други места. Но една моя приятелка полякиня я караха да представя такъв документ. Караха я обаче само веднъж. След няколко дни отиде при друг служител. Той не й искаше вече този документ. Цаката му е да се пробва човек, все някъде ще мине. Немската машина и тя издиша понякога.

А къде се затри неземният хубавец. Беше гладен, предполагам, че е вечерял с вундеркнабето Грамчо, а сега се излежават, мъркайки. Ето, това е отговорът на снощното затишие.

# 192
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Хай,

Добре сте ми дошли на карнавала - дето толкова се чудехте къде да е тази прословута среща, можеше един карнавал да направим, че и Лиска да дойде  Whistling- маскирана разбира се - няма да си изменя на стила да е потайна Wink

Много хубаво беше - бутаница, колкото искате, викове, крясъци...абе знаете как е.

Кой се е маскирал с този мазен аватар  - ми съобразявайте се де тука има бременни, повдига им се лесно hahaha hahaha

  bouquet

# 193
  • Мнения: 3 521
Сега искахме да подадем тук за детски. Казаха няма проблем, но искат документ, че в БГ не получаваме детски. Някой да се е сблъсквал с подобни искания?

Единствено ни караха с баща и да подпишем в документа zа детските, че не получаваме такива в България...други неща не са ни искали Embarassed.

007, Ще, Ще...народа да се оправя сам Mr. Green...това в кръга на майтапа, сървъра на готината ми снимка от шльоса нещо май падна и ту я криеше, ту я покаzваше. Вzе да става много мистериоzно и zа това съм Undercover днес bowuu . Год сейф дъ куйн Peace.

Щтрумфетка, прибра ли се вече или още обикаляш по Балканския полуостров?

Мисис Симпсонс, питай каквото има не се притеснявай  bouquet.

# 194
  • Мнения: 6 390
Давайте снимки 
Аз си сложих една в аватара 

# 195
  • Мнения: 3 423
Другарки, неземни хубавецо, на другаря Грами жена му и тя е сред нас. На лични давам повече информация.

# 196
  • Мнения: 1 610
Много вижда тази жирафка, бре!Благодарско, че задоволяваш любопитството ни.
Да знаете нашия петел се включва късно вечер жена му като освободи компа Laughing! Или си чатят за по-интересно!
Кой се е маскирал на Анакин Скайуо'кър и чете. Да дойде да му откъсна билетчето, ако не е от наш'те  Sunglasses

# 197
  • Мнения: 1 178
карнавалното ми настроение отиде на кино. моя мъж zа трети път от коледа на сам го оперират (една гадна и упорита киста), сега седя и чакам и няма да ви каzвам какви мисли ми се гонят иz главата  Tired

# 198
  • Мнения: 3 423
Мардж, дръж се, ти си мъжко момиче. Всичко ще е наред. И мисли позитивно.

# 199
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Сакрококцигиална пилонидална киста ли?

# 200
  • Мнения: 1 610
Сакрококцигиална пилонидална киста ли?
#Crazy
Меги, стискаме палци всичко да е наред. И бързо възстановяване!

# 201
  • Мнения: 3 521
Меги, силно гуш. Стискам палци всичко да е наред и това да ви е последната подобна процедура...много силно ги стискам. Късмет, момиче.

# 202
  • Мнения: 1 178
Мерси момичета, установих контакт, иzлеzнал е от упойка (тоzи път пълна, след две спинални) и се чувства добре. Уф, олекна ми. Много е кофти да чакаш вкъщи и да раzчиташ само на телефоните.

Сакрококцигиална пилонидална киста ли?
неzнам точно каква е, но се намира на седалището.

# 203
  • Мнения: 2 292
марги, не си сама. с теб сме и стискаме палци  Hug всичко ще наред  Wink

# 204
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Същата.Нарича се още киста дермоидалис.
Щом сега са го работили с пълна анестезия , значи чистенето на фасцията е пълно и няма да има рецидив.

Маги , желая ти това притеснение да ти е последно! Бързо въстановяване на Мистър Симпс желая и много поздрави от йекените!

# 205
  • Мнения: 3 423
Сакрококцигиална пилонидална киста ли?

А как е тас-кебап на латински, а?

# 206
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Ай де ся!
И тва име ви дразни....Нямам представа, трябва да направя справка.
Нещо от рода..Тас миозитис кум... / не зная как е ориз на латински/

# 207
  • Мнения: 11 316
Попиках се от смях  Joy Joy Joy
Не мога да спра.
А мъжа ми не спира да ме пита що се хиля
Ми как да ми обясня, че с къвто се събереш, такъв ставаш.
Скрихме им шапката на целия форум.
Даже коледния карнавал в Клюкарника не беше толкова четен и оригинален.
Жирафчето zнае zа какво говоря.

Маската, не стига, че си ни на гости, ами и снимки искаш. Компромати да правиш после . Тц, твърдо НЕ. Naughty

007, мамин, не се опитвай да продаваш краставици на краставичар.  Stop
Де що има виц zа мен, всичките ги наzнайвам.
Първата ми роля беше таzи на професионална сцена. Смятай Mr. Green

Мардж, дано да е zа последно това полягване на ОПмасата. Гадно си е.
Имаш един гуш от мен.

# 208
  • Мнения: 7 605
Меги  Hug   Hug   Hug

Баси карнавала. Нямам търпение да свърШи. СноЩи не само, 4е Милена спа ужасно и се будеШе буквално преz 4ас, ами в 4.45 имаШе Шум на вън от който се събудихме, и дори zвъняха на вратата ти, гадове с гадове  #Cussing out  Та днес ходих да се раzправям със съседите, но те са от партията "не 4ух, не видях"  #2gunfire  2 не виждам, Милена zаспа 4ак 4ас и полувина след това и новия ни режим пак е на път към киното....

И аz zнам коя е жената на грами  Mr. Green 

# 209
  • Мнения: 3 521
Я ударете едно рамо на момичето
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167010.new#new

# 210
  • Мнения: 1 584
А как е тас-кебап на латински, а?

Таскебапус оризикус Mr. Green
Или това не беше на латински newsm78

Мегстар,  Hug Стискам палци всичко да е наред!

При нас карнавала върви доста тихо. Днес целия център е затворен, тъкмо мисля да храня малката мишка и да ходим навън да видим как са се маскирали и другите Simple Smile

# 211
  • Мнения: 3 423
Нещо от рода..Тас миозитис кум... / не зная как е ориз на латински/

Ми ако ти докарат в три без двайсе през нощта някоя тетка, задавила се с ориз, щото, докато предъвквала, говорела, ти кво ще я правиш, а? Не зная как е ориз на латински. Ми лелята не говори хохбулгариш. Ти пък не говориш немски. Тас миозитис кум. После кой кум, кой сват, ще те погнат роднините. Не може така. Оризът е важно понятие. Той всъщност тепърва ще важнее, като гледам как прииждат братята китайци. Няма да се усетиш. Ей-така, усмихвайки се, ще ни превземат. И не само вурстовете ще ни заседнат на гърлото, ами и с ориз ще се задавим.

# 212
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Жирафке, много ме разсмя!
Предлагам ти следния казус.
На пациент през 3 часа през ноща му е паднал комютъра на главата и е причинил разкъсно контузна рана на главата. Това на латински е вулнус лацеро контузум капитис.
И питаш...ами компютъра де е в диагнозата? Ти знаеш че латинския е мъртъв език вече.
Тия неща се дописват на съответния език : бг , ДЕ ,  и т.н.
А задавянето с чуждо тяло е корпус алиенум....ориза се дописва...
А за китайците си права мамка му!
Джогодина искам да водя моето шатце в Китай на олимпиадата...а той реве в къщи , че искам да го изтезавам/ нали ориз не яде /горкия и трябва да е на диетаХА!!ХА!!!

# 213
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Хванаха ме бесовете!
Ей....Модераторите..не спете ами изчистете малко от глупостите в форума!!! Сървара е претоварен от тъпите теми в Клюкарника..

Уф...хубаво че й помагаш...жената яко го е закъсала...

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 16:09 от Тас

# 214
  • Мнения: 11 316
Хванаха ме бесовете!
Ей....Модераторите..не спете ами изчистете малко от глупостите в форума!!!

Уф...хубаво че й помагаш...жената яко го е закъсала...

Що бе темата си ни е такава.
Раzрешени са глупости само до утре. Включително.
Като поиzтреzнеем, в четвъртък с нова тема напред и по сериоzно Wink

# 215
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Шапчице не става въпрос за нашата тема!
Изглежда сървара е претоварен, по половин час ми отваря страница..
Пиша , пиша...накрая го уж го изтри а после го побликува два пъти....

Трябва малко профилактика .....

# 216
  • Мнения: 3 423
Тасик-бомбастик, пий по едно кафе тасимо и не се коркай.
И бъди нежна с модераторите, те са тайфуни с нежни имена.
Някои не са стоици, кибици и изобщо непукисти като мене,
ще вземат да се засегнат от тона ти, а няма нищо по-злоядо
от засегнат модератор. Питай Шапчицата, ще го потвърди.
Или Красавеца неземен, ако се появи изобщо, щото май го е
закъсал снощи. За кръста си мислех, че го стяга, но пръстите
му чак да са се схванали и да не драсне и ред, това е вече много.
А в Клюкарника и там се забелязва стагнация. Повсеместно
явление е. Ще трябва да се задоволим с Барбара Салеш.
Или с копи преди пейст.

# 217
  • Мнения: 260
Другарки, неземни хубавецо, на другаря Грами жена му и тя е сред нас. На лични давам повече информация.
Може ли малко информация и на мен ?

# 218
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Изпих едно кафе!
Проведох лекция на щерката на патагонски език за  " вредното влияние на Тв то върху подрастващите " и се намествам удобно да прочета пикантните истории.

Госпожо Шапчице, какво означава " дълбоко замразен акаунт" ?

Госпожо графиньо, опаааа..Жирафке, вместо да хващаш тендовагинит на ръцете от чатъркане по клавиатурата и пращане на ЛС на всички присъстващи , моля да ни бъде посочено коя е госпожа Грами! Я , гледай колко маймуни сме на клона/ не визирам само Мунка/. Колко ли ЛС трябва да пратиш?

Неземния красавец да не се " секнал " в кръста от нощни тренировки?  hahaha
Ако е така ще пратим подгряващата  група за лечение и физиотерапия.

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 17:24 от Тас

# 219
  • Мнения: 6 390
Маската, не стига, че си ни на гости, ами и снимки искаш. Компромати да правиш после . Тц, твърдо НЕ. Naughty
Е споко, в клюкарника няма да пускам тема - елате и ГИ вижте - най -много в Дира, че спокойно да ви издирят  Mr. Green

Мардж
дръж се, Холмър е силен мъж!

# 220
  • Мнения: 3 423
Другарки, неземни хубавецо, на другаря Грами жена му и тя е сред нас. На лични давам повече информация.
Може ли малко информация и на мен ?

джъмп араунд дъ уорлд

Не може така, вундеркнабе, ти тук да мамиш горката женица с неземния хубавец, докато тя сменя памперси и подгрява пюрета. Ти да не мислиш, че Солидарност е само полско понятие. Ние тук за какво сме, ако не се поддържаме. Нали така, бре, кукуригу-кудкудяк.

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 17:40 от Giraffe Sophie

# 221
  • Мнения: 260
Не бе , помислих си, че и бившата ми жена( с която сме в Rosenkrieg) е тук, и гледа какво въоръжение искам да регистрирам.  Rolling Eyes

# 222
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Бе хора как го научихте този немски Sad Cry Cry аз цял ден думи пиша и уча и пак нищо не ми влиза в капацуната Tired Tired

# 223
  • Мнения: 1 178
За кръста си мислех, че го стяга, но пръстите
му чак да са се схванали и да не драсне и ред, това е вече много.

Подоzирам, че е бил отвлечен и групаво насилен.
Главният ми zаподоzрян беше Грами, но мадам Жираф го иzвади от прикритие.

ето моля фото от нашия carnavalverein

# 224
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Радио Тас пита:
Сега когато страната ни е членка на ЕС , ще трябва ли пак Апостил на официалните документи?



госпожо Симпс и господин 007 , снимките от карнавала са чудесни!

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 20:21 от Тас

# 225
  • Мнения: 2 292
ооооооооооооооох , ще се напикая от смях  Joy
Хубавеца намери Солидарност в Полша баш (нали ги знаете полякините не отказват , като нашите Жирафки) , стана почетен член . Поляците решиха, че далеч ще стгне в мъжкия свят и го записаха да изкара едно образованийце в Папския в Краков. Сега хубавеца се е наметал с пурпурна мантия и листи с нежни пръсти разни мъдри книги и хич не му е ни до африкански хубавици, ни до горски шапчици  Joy Joy Joy
който се оплака от немския, да знае , че и аз не мога да науча граматиката. Тя е за математици. Аз с-м много зле в тази дисиплина  Sick

# 226
  • Мнения: 3 423
Радио Тас пита:
Сега когато страната ни е членка на ЕС , ще трябва ли пак Апостил на официалните документи?

Тоз въпрос и аз го изпуснах преди време, но никой не откликна с информация.
Заканих се да звънна в съответните служби, но любовта ме разсея и забравих.
http://www.mfa.government.bg/index.php?item_id=16677
http://www.mfa.government.bg/index.php?tid=3&item_id=109
http://www.mfa.government.bg/index.php?tid=3&item_id=108

http://botschaft-bulgarien.de/BB/htmls/konsular/docs/RajdaneBRD.htm

Много мързеливи се извъдихте вие, журналистите от радио Тас, а?

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 22:06 от Giraffe Sophie

# 227
  • Мнения: 2 907
Малей, девойки и младенец Грамко,
Сакън да не си почине човек малко и
Фенклубът закипява от вълнение, възбуда
И любовен трепет.
Знаех си, че голата ми снимка ще остави
Отпечатък в съзнанията ви. Ще ви подгони
Бурно в сънищата и ще подмокри ежедневието ви.
Знаех си, че ще ме пожелаете тъй както Лиска
Никога не е желала и най-пресния СуперДикманс.
Охаа, много ми се ослаждат тез Дикманс. Едни
Таквиз мазни, разтапят се на езика, започвам да
Композирам като ги вкуся.
А като пийна и малко бозица към тях,
Започвам да пея като славей.
Много обичам да пея боза. Упс, да пия бе.
Но заради тези ми забранени страсти,
Се боря с линията, килцата се трупат по плешките,
Де да се трупаха другаде, па една пластична ОП
Да си бях спестил, майка му стара.
Ма не - такава е съдбата на гения.

# 228
  • Мнения: 1 242
Здравейте Тас-Прес, Жирафф дьо Фигарó, Прнúцес-Нюз, Гаргамелсцайтунг, грами-правда и всички останали таблоиди! Черпя ви с по един "Роткепхен" Mr. Green Bond, разбира се, изчаква първо вие да отпиете. Нееема да те отровим, не бой се! Mr. Green

Днес само аз съм нагласена, по скоро ме нагласиха карнавално.
В тъмносиньо ме оцветиха.
Наложи се да ми цоцнат малко  от кръвчицата. Практикантката взе, че мина просто за по-напряко през цялата вена. Имах чувството, че ми я продупчи и от двете страни.
От друга страна, мисля позитивно: добре, че беше девойчето. Кой го знае докторът от кога не е извършвал подобна манипулация Mr. Green

Мардж, всичко ще е ОК! Нали знаеш, че във вълшебните приказки с добър край всичко става на третия път! Wink



Ооо, хелоу, неповторими хубавецо!

# 229
  • Мнения: 1 610

Знаех си, че голата ми снимка ще остави
Отпечатък в съзнанията ви. Ще ви подгони
Бурно в сънищата

Има си тас, пардон хас, да не се запомни това туловище!Чак се стряскам като си помисля!

На теслата дръжката, консистенцията на туй питие ми е малко съмнителна, предпочитам бира. Запечатана. Благодаря!
Гаргамеле , не измъчвайте с немския език плешивата главица, че ще получите някое мозично възпаление сиреч Гехирнентцюндунг, и ще трябва да викаме оня, дето се подвизава в Тасманийската гора да изрежда една след друга дълги непонятни думи и да гледа с интерес как ни падат ченетата. Гехирн възпалениус фром немскиус езикус!

Мардж, барт и бебе симпсън са чудни.

# 230
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Еййййййййййййй....голяма , още по голяма да порастнеш госпожо Жирафке!
Преди прословутата 2007 , минах по тази процедура , но сега съм пресаташе на мама Веси.

Голямо данке!   bouquet
Аз два дни вече се пеня.. за този апостил...а  не проверих сам, заслужих си критиката!  #Crazy

Госпожо Трескодялкова , що черпиш? Къв е повода? Може ли аз на мавруд да мина, че от зекта ме боли тиквата.

Малииииииии..много съм разсеян..трябва да се сменим с Червената шапчица!
Къде ти  е шапката ма...Тоя виц знаете ли го?

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 23:07 от Тас

# 231
  • Мнения: 1 242
Пер авион! Луфтпост! Въздушна поща! Ако обича, раздавачът да потича!

ЛИЧНО!!! До НЕЗАБРАВИМИЯ!

О, пей ми славею, чудесен!
 
Настръхвам само при мисълта за теб.
Потрепервам. Подмокрям се от този коктейл со чувства.
Знам, че ще обичаш Лиска ти до гроб, но нека ти призная и моята любов.
Още като чух, че си роден в Сливенския женски затвор доброто ми сърце се размаза от умиление.

Роден в затвора от баща неизвестен, но свестен и от майка известна, но не свестна.
Отрасъл без любов и ласка, но затова пък сега двойно повече късаш от тъз душа-камбана!

Ненагледен мой, страст несподелена, обич моя, ти обречена! Ша ти скъсам гъ.з.ъ!

Прости ми откровението, но ако и аз не мога да те задоволя ще сложа край на моето жалко съществувание! Но преди това ще попаря Лиска с чай и ще ú оскубя всички рижи перушинки!

Вечно твоя: На Теслата Дръжката

# 232
  • Мнения: 1 610
Евала, како Муно! Joy  Joy

Ааа, Тас недей пожелава на ма'ам Жираф да расте, щото освен на гъз и на цици, незнам накъде ще расте? newsm78   А тя нали пости и хапва от най-крехките листенца само и само да намалее!
А за цицолинда и цицоманда търси подходящи операционни средства!

И да запитам  каква ти  е таксата за глашатайството пред нас плебеите в името на прицеса Веса? А тя къде се затри? Тук ми намирисва на дразнение карнавалисимус??

# 233
  • Мнения: 3 423
Ммммммм, негеркюсхен, мммммм...
Пусто таз директност ще ме погуби.

Тая мама Веси откога разхищава държавни пари за пресаташе, а?
Знаем я ние нея, гледа да спести някое и друго часче, та да може
през това време да забърка пак някоя гозба. И да ни дразни после.
Кажи й да се обади на Рюкерщрасе, на либезните тунтета, пардоне
моа, тантета, сичко ша й кажат, кака, нема да я лъжат. Ей го на и
адрезът: http://www.berlin.de/standesamt1/beglaubigung/beglaubigung_berliner_urkunden.html

Дръжчице, да не са се заформили малки тресчици от тебе, мари?
Надявам се, уцелих палатализацията, или трескици, а? Тресчици.

# 234
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Кво прави ли?

Мама Веси не спи кат вас ей....
Няма събота , няма неделя...Цуни гуни прави!

Госпожо Тесларкова свалям ти шапка!
А колета от другия континент пристигна ли?  newsm78

# 235
  • Мнения: 1 242
Черпя, че ми поспаднаха подутите лимфни възли.
Ша ма бъди!
 Mr. Green

Лека, отивам да целувам снимката на незабравимия, неизтриващия се от мисълта ми, въжделението и тревогата ми.

Ех, лека и романтична!

# 236
  • Мнения: 1 242

Дръжчице, да не са се заформили малки тресчици от тебе, мари?
Надявам се, уцелих палатализацията, или трескици, а? Тресчици.

Де късмет, ако пък и бяха от любимия ...ама нейсе!
Ще си ýмра с любовта несподелена!

лека и несподелена!

# 237
  • Мнения: 3 423
Алоу, дръвцето, намали поркането малко и не се дърви толкова на Лиската, че ще й кажа, а утре, като се върне, ще ти цъфне дръжката, ей. ПОЗЬОРКА НЕОШЛАЙФАНА! Чвор в световния мир! Да ти блокира форумът, да ти блокира, да ти клемне клавиатурата на ентъра, да ти клемне. Разгонено алкохолно петно ти. Да беше мъж, да ти простя, а то дръжка. Нищо и никаква дръжка. Не си достойна ти да носиш званието Чомак. Ох, спирам. Добре, че пощальонът е мой човек, ще му предам да не звъни два пъти, а само веднъж да свирне. Ама когато красавецът е със слушалки на ушите и репетира нова серенада. Не забравяй, че пощальонът обича негеркюсхен, за осем от малките е готов на всичко. На всичко, разбираш ли. И фактура да ти напише. Щото е и фактьор. Ясна ли бях?!

# 238
  • Мнения: 3 423
Оу, Весито, какво ново на Източния фронт?
Има ли тулумбички? А сосът към тях не се ли пресече?
И кво ся, защо ни пита за постите? Да ни дразниш ли?

# 239
  • Мнения: 1 768
Мама Веси не спи кат вас ей....
Няма събота , няма неделя...Цуни гуни прави!
Blush

# 240
  • Мнения: 1 610
Нали съм агент , да ви кажа! Отварям темата на испанките да видя какво правят, че и те фиеста-сиеста обявили и гледам изпъчили вица на грами за испанците  Laughing Mr. Green
Та станахме известни в чужбината  Sunglasses И пише" веселят се немкините" А после нямали сме чувство за хумор в Германия  Party

Дайте предложение за наименование на следваща тема, че тази привършва??

 Mr. Green В Германия ядохме и пихме, до вчера карнавал беше тук, а днес остана само Махмурлук  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 1 768
Оу, Весито, какво ново на Източния фронт?
Има ли тулумбички? А сосът към тях не се ли пресече?
И кво ся, защо ни пита за постите? Да ни дразниш ли?
Абе,кви тулумби4ки... WhistlingОт в4ера съм на пост и молитва.. Simple Smile
Само zа ядене не ми прикаЗвайте,4е ми куркат 4аръвцата... Sad

# 242
  • Мнения: 1 242
Шшш, алоу, мадам Жираф дьо ла Горгонзол,
къде отиде изтънчеността ти! Що четеш ти чужди писма, ма!? А!?

Госпожо Тесларкова свалям ти шапка!
А колета от другия континент пристигна ли?  newsm78

Колета от Хамерика... мда, дойде! Ще му станат парцалките на разбойника тъкмо като отиде войник Mr. Green
Утре ще ви пусна снимки от днешния му карнавал в градината Laughing

Лека, че иначе при мен ще стане зомблива Mr. Green

# 243
  • Мнения: 1 610
Веселинда, какво са ти се зачервили бузите? Да не си грабнала на Ронито последния дъх и сега да си го оставила да диша като пощальон-фактьор след доставка на писмо до Убавеца!
Как така пост бе? Че то има една приказка в българския фолклор/ аз от архивите знам/ .Там поуката е: Веси гладно не остава!
Туй диетата не е като половин кило фолиенкартофелн с извара. И три кила заек със сливи...

# 244
  • Мнения: 1 768
Веселинда, какво са ти се зачервили бузите? Да не си грабнала на Ронито последния дъх и сега да си го оставила да диша като пощальон-фактьор след доставка на писмо до Убавеца!
Как така пост бе? Че то има една приказка в българския фолклор/ аз от архивите знам/ .Там поуката е: Веси гладно не остава!
Туй диетата не е като половин кило фолиенкартофелн с извара. И три кила заек със сливи...
Crossing Arms
Не готвя ве4е... ConfusedВе4е 6е отслабвам...И ям плодове и zелен4уци..никакви zайци пове4е,нито кухени...поне до Велик Ден. Naughty

# 245
  • Мнения: 1 242
ПОЗЬОРКА НЕОШЛАЙФАНА! Чвор в световния мир! Да ти блокира форумът, да ти блокира, да ти клемне клавиатурата на ентъра, да ти клемне.

Както се казва в бразилските сапунки:
Ти пък щото си много ОШЛАЙФАНА! И ако искаш да знаеш съм чвор в твоя заден двор! И който копае гроб другиму, слепи ги ражда! Ъ!

Весе, уснихни се! Животът е весел и ще става още по-хубав.

Лека мадамамииииии!

# 246
  • Мнения: 3 423
Абе аз като ви казвам, че това не е никакво Веси, вие не ми вярвате.
Алоооу, Весито, къде си виждала веси с къркорещи черва, ма, алооу?
Веситата гньетат като за последно, виж, оситата ходят до Берлин за
банани по Коледа. Айде, оправи си комуникацията, не на нас тия.
Осито му с Оси.

# 247
  • Мнения: 3 423
И който копае гроб другиму, слепи ги ражда! Ъ!

... но и планина повдига все пак. Че и най-добре се смее.
Айде, нали щеше да си лягаш, кво се кокориш, от мечти
спомени няма. Красавецът сега гърчи Грами, в неделя и
на Оскара ще му свие сармите. А ние ще си останем с по
едно посерко в ръка, докато не почнем да се уважаваме.

# 248
  • Мнения: 1 768
Абе аз като ви казвам, че това не е никакво Веси, вие не ми вярвате.
Алоооу, Весито, къде си виждала веси с къркорещи черва, ма, алооу?
Веситата гньетат като за последно, виж, оситата ходят до Берлин за
банани по Коледа. Айде, оправи си комуникацията, не на нас тия.
Осито му с Оси.
Joy
Ей,,,,сега да вляzа zа пове4е във форума и все аz съм ви в устата..стига ве4е де...
баси.....то гладно не се zаспива.. Sadни оранже ме zаси6а,ни томате.. Sad
Ама трай бабо zа хубост...идва все пак пролет..трябва да се вталяваме.. Flutter
и ги махайте ве4е тея смотани никове..обърках се така.. Naughty

# 249
  • Мнения: 3 423
Веси, сериозно. Ако кърмиш, диетите не са най-доброто решение.
Яж си нормално, да не изнервиш и себе си, и бебето. Има време за
диети и други самонаказания. По-добре увеличи гимнастиката.

# 250
  • Мнения: 1 768
Веси, сериозно. Ако кърмиш, диетите не са най-доброто решение.
Яж си нормално, да не изнервиш и себе си, и бебето. Има време за
диети и други самонаказания. По-добре увеличи гимнастиката.
Ами аЗ си хапвам и лебеце де.. Crazy салатки и други..и постни4ко...ама,само не гимнастика.. Sad
последно 6е се сбираме ли на осми март????Ако да колко места да zапаzвам??

# 251
  • Мнения: 1 610
ААА карнавала е още тука, никовете са супер, нали те светнах как да ни разпознаваш, бе , Весе!
туй агентът не издава всекиму тайната!
Други се пулят още...
Сега се чудя дали да не ти пиша ежедневно по една рецепта за торта, да видя , аджеба имаш ли воля или нямаш..  Laughing

# 252
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Къде отиде красавеца с коламаска на задника? Да не го е гепил Китаеца?

Агенте престани , защото голям памперс нямам. Ще си счупя и красивите зъбки от смях.Охххххх.....отиди ми чейнето!!  Mr. Green #Cussing out

# 253
  • Мнения: 1 768
Олеееееееее,агентке...Ти сестра,ти майка... Praynigмоля те никакво ядене.. Praynigсамоzа торти не ми прикаzвай Rolling Eyes
Абе Тасиоооооооо..Кво прави6 тук по това време?? Sunglasses
О6е ли не сте zама4кали 4ар6афите с твоя?? ThinkingМислех,4е ве4е кексите... Crossing Arms

# 254
  • Мнения: 3 423
Къде отиде красавица с коламаска на задника?

Не се обръщай, наслади се на изненадата...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167102.0

Удоволствието винаги дебне в гръб

# 255
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
  Joy hahaha


Веси , утре ще правим цуни гуни.
Сега всеки си чатърка по компютърчето. Моя поне работи.Кво му се вика на тва дето попълваш декларация за миналата година и после ти връщат кинти?

# 256
  • Мнения: 3 423
Веси, тирамисуто торта ли е?
Щото аз днес направих една тава.
Лекаа, пръстите да си оближе човек.
И на оситата би им харесало даже.
Мързеливо тирамису. Без маскарпоне.
Щото гайц ист гайль. С нескафе, ликьор,
кола, бишкоти, шлагзаане, какао.

# 257
  • Мнения: 1 768
Веси, тирамисуто торта ли е?
Щото аз днес направих една тава.
Лекаа, пръстите да си оближе човек.
И на оситата би им харесало даже.
Мързеливо тирамису. Без маскарпоне.
Щото гайц ист гайль. С нескафе, ликьор,
кола, бишкоти, шлагзаане, какао.

  Partyлекккккккк мих ам аааааааааррррррррррррррр666666666666666....ама не ми пукаааааа....6е се вталяваааааааааааам...........6е стана финно маце..........секси мама...и zатова красотата иска жертви........... Naughty

# 258
  • Мнения: 1 768
  Joy hahaha


Веси , утре ще правим цуни гуни.
Сега всеки си чатърка по компютърчето. Моя поне работи.Кво му се вика на тва дето попълваш декларация за миналата година и после ти връщат кинти?
SteuererklärungSteuererklärung

# 259
  • Мнения: 1 610
ВЕсе, готова съм да се обзаложа, че след седмица, ще откажеш диетата, но няма с кога.Щото никой не ти вярва, че ще издържиш  Laughing  Laughing
Тас, данъчна декларация на български му се вика  Joy

# 260
  • Мнения: 3 423
Е, ся, лек мих, то не може така, аз да не съм Лиска, та езикът ми да е раздвоен, не мога аз да се разпилявам на триста посоки. Обичам да свиря първа цигулка. Питай красавеца неземен. Ако той усети, че езикът ми кривне в твойта посока, ще ни изненада и двете в гръб. И после ти отиде и диетата, и гимнастиката, и апостилът. А на мен ще ми се слеят петната от зор. Не мога да си го причиня. Пък и не искам Грами да тържествува. Да не сме в патриархални времена, а.

Тас, понякога ти трябва да връщаш. Внимавай в картинката.

# 261
  • Мнения: 1 768
Адиииииииии лекаааааааааааа... Hug

# 262
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Стига спами ми отивай да лягаш!
Как ша заспиш от глад ...???  newsm78


Ще ни връщат Жирафке, ще ни връщат!
Мъжа ми нали е смесено българско немче.То тарикатлъка си е заложен генно!

# 263
  • Мнения: 1 610
До кога се подават декларациите?
Аз пари не изкарвам и не се кахъря.

# 264
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
До 31 май.
Ми тъкмо...ще ви връщат....  hahaha

# 265
  • Мнения: 2 907
Много съм развълнуван от сърцераздерателната
Поезия, с която моите фенове тук ми галят ушите.
Такава истинска любов не заслужавам.
Ама като ми я подарявате, мисля да я взема  Grinning
В чест на признание ще споделя с вас още няколко
Снимки от частния ми архив.
За теб дръжке, ето тази секси снимка,
Направена ми от професионален фотограф:


А тук ви подарявам от сърце интимни мои снимки, за които всеки
Журналист или светски хроникьор мечтае:

На тази песен жените не издържат и започват да
Летят сутиени във въздуха:

Моите фенове са горещи. Кръвта им кипи,
Циците и те. Забележете хубавецът на снимката,
познайте какво стана след концерта  Rolling Eyes :

Ето я и моята единствена по рода си публика:

# 266
  • Мнения: 1 610
Аз пък искам на Шапката червена да й поднеса извинения за вчерашния плитък виц с един анимиран анекдот:

# 267

Общи условия

Активация на акаунт