Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 391
  • 267
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 242
Иль ете т ън пътит оммъ, пиуетъ какауетъ, иль ете т ън пътит оммъ...
ки аве т юн дроль дьо мезон, ки аве т юн дроль дьо мезон...
В тоз мезон торба с бонбони, пиуетъ какауетъ, в тоз мезон торба с бонбони
и хубавец по гръб легнал, и хубавец по гръб легнал.
Припев:
Ниикой не моуже да гаали косите тий, кактоу ааз, кактоу аз,
никой не моуже да гледа в очите тий, кактоу ааз, запоумний...


Буахахахахах Joy
Е, сега вече ако не си легнете, не знам кога ще е Joy

# 166
  • Мнения: 2 292
те са си легнали, сега отмарят, пак легнали и после пак ще се активират (може би пак легнали , но може и да сменят позите и да проявят въображение)

# 167
  • Мнения: 1 610
Правилно, тесличке.При нас и половинката се подписа. Що за безумие чужденец да се подписва на непреведен документ. Ама нейсе! После ми оспориха Великата еднократна  помощ, но не ми дадоха акта веднага. Тоест беше се зациклил случая като позицията Убавец- Жирафка. Тогаз и аз, тесличке,  умрях от срам, че като Родата на Убавеца хутрувам. Ама срам не срам, оспорих! И бях възнаградена за дерзанието!

# 168
  • Мнения: 7 605
Хубаво де, хитруШки, ами какво Ще правите като раzберат 4е детето по4ти не пребибава в БГ? (става много лесно)  Thinking

# 169
  • Мнения: 1 584
Джери, ти хубаво сиренце ще си купиш с 100 евро, ами я кажи въведе ли го сиренцето ?

Брей брей брей, какъв агент си ти като не си открил още отговора. Айде от мен да мине - сега ще дам джокер - докато си взема помощта ще съм го въвела сиренцето, че може и до пържолките да сме стигнали hahaha

Хей, принцеске, ще наклаветим на хубавия принц на бял кон какви ги знаеш ти. Я кажи отде се образова - да не би в замъка да имаш интернет  hahaha

Моят информатор само каза, че имам право. По таз причина не си получих и оригинала на акта за раждане. Чакал ме заедно с помощта newsm78 Повече подробности нИ знам и нИ споря  Peace

# 170
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Еййййййййййй....нещо дане ви кажа..... и  ме нашляпахте с бъз и коприва.   #Cussing out
Отивам да си измия дупето и да намажа с кремче " Пенатен"   Joy

Щях да пиша за още нещо ,но както сте подпалили , ще излезе и госпожа Тесларова, а с нея работа не искам да имам.

Ма взехте кинтите , налиииииииии!  hahaha

# 171
  • Мнения: 1 610
Аз , Джери, отговора го знам, но те изпитвам  Laughing
Татянче, нали това казвам.В закона няма дефиниция на понятието "детето се отглежда в бг", нито периода, за който се отглежда детето. В момента на подаване на декларацията детето сме го отглеждали там, после божа работа, сменили сме си решението и  сме се пренесли в немско. Къде в закона пише, че родители, които не отглеждат детето си в БГ,  2 месеца след получаване на помощта например, са длъжни да я върнат?  Sunglasses
Еее, не е лесно агент да си! Акъл все трябва да даваш как се прецаква системата!

# 172
  • Мнения: 3 423
Хубаво де, хитруШки, ами какво Ще правите като раzберат 4е детето по4ти не пребибава в БГ? (става много лесно)  Thinking

Така си мислиш ти. Кой и как ще разбере къде пребивава детето? Пощите са мудни, телефоните - скъпи, компютрите - едва седнало е Джоре ДОС поддържат, не бой се, регистрираш ли си чавето на твоя си адрес, няма страшно. И аз съм в Крюгер Парк регистрирана, но всъщност черпя топлина изпод юргана на неземния хубавец. Да не съм луда да ме снимат заблудени туристи и да ми залязва бързо слънцето. Не. Сгушвам се на топло при хубавеца, обгърне ме, доверя му се и изцвиля. Пък от Крюгер Парк вземам комисионна за златните рандове с моя облик. Ех, живот.

# 173
  • Мнения: 7 605
Софи  Joy

Не бе, сериоzно. Всяко влиzане и иzлиzане в страната се регистрира на границата. Пък и при съмнение могат да поискат да видят паспорта на детето.

# 174
  • Мнения: 3 423
Софи  Joy

Не бе, сериоzно. Всяко влиzане и иzлиzане в страната се регистрира на границата. Пък и при съмнение могат да поискат да видят паспорта на детето.

Доколкото знам, българските деца проимват паспорт едва на 16.
Или лична карта. Преди това нямат нищо.
Не вярвам някой в България да следи стриктно всичко това.
Служителите ги интересува много повече, дали е излязъл новият
брой на "Грация", примерно и могат ли да пекат чушки без чушкопек.

# 175
  • Мнения: 7 605
Софи  Joy

Не бе, сериоzно. Всяко влиzане и иzлиzане в страната се регистрира на границата. Пък и при съмнение могат да поискат да видят паспорта на детето.

Доколкото знам, българските деца проимват паспорт едва на 16.
Или лична карта. Преди това нямат нищо.
Ами, не е вярно. Задграни4ен паспорт имат.

# 176
  • Мнения: 1 610
ААА Софи, излагаш се! Имат бебетата паспорт ,даже със снимка имат. На 3 дена да е , пак искат паспорт. И пак със снимка. И без да се виждат ръце на фона. Фантазия! Бузанка даже виза има за Германия!
Чушко без чушкопек са открили как се пекат- това от много чудене сигурно-  с горелката дето пърлят прасето!

# 177
  • Мнения: 3 423
Софи  Joy

Не бе, сериоzно. Всяко влиzане и иzлиzане в страната се регистрира на границата. Пък и при съмнение могат да поискат да видят паспорта на детето.

Доколкото знам, българските деца проимват паспорт едва на 16.
Или лична карта. Преди това нямат нищо.
Ами, не е вярно. Задграни4ен паспорт имат.

Не е задължителен обаче. Само ако пътуват.
ААА Софи, излагаш се! Имат бебетата паспорт ,даже със снимка имат. На 3 дена да е , пак искат паспорт. И пак със снимка. И без да се виждат ръце на фона. Фантазия! Бузанка даже виза има за Германия!

Това е нещо ново. По мое време паспорт се вадеше само ако децата пътуват.
За алъш-вериша в България не трябваше паспорт. Не мисля, че всяко българско
дете има паспорт. Трябва да питам хубавеца, дали братчедите му имат. Не вярвам.
Виж, ако им се приходи на карнавал в Кьолето, тогава трябва паспорт.

# 178
  • Мнения: 7 605
Софи  Joy

Не бе, сериоzно. Всяко влиzане и иzлиzане в страната се регистрира на границата. Пък и при съмнение могат да поискат да видят паспорта на детето.

Доколкото знам, българските деца проимват паспорт едва на 16.
Или лична карта. Преди това нямат нищо.
Ами, не е вярно. Задграни4ен паспорт имат.

Не е задължителен обаче. Само ако пътуват.

Ми като не пътуват, не иzлиzат и от страната и имат право на таzи премия от 200лв  hahaha

# 179
  • Мнения: 1 610
Е да де, да де! Нашите деца нали пътешестват...Те и децата на братчедите на Убавеца пътуват. Предимно по карнавалските ширини. Където има хора, има и манджа. А германиците едни завеяни. Как да не им претъраши млада Хубавица джобовете!
 Ами хорицата и децата от Угърчин нямат паспорти. Че свят не са виждали. И няма тенденция това да се промени.
Ето ние докато броим печатите по паспортите как са се ориентирали в съседната тема с рекордна посещаемост. Сложили са на тоалетната брояч и касичка. И не се намаля нивото на опашките. http://images13.snimka.bg/002228422.jpg

p.s. ето го нашия селски карнавал, но не са много добри снимките ще ме прощавате
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=106869

Общи условия

Активация на акаунт