Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 394
  • 267
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 521
Буууууу, Mr. Green.

Едно добрутро от моя мрачен шльос...Беz бой приzнавам един от гостите съм аz bowuu.

# 106
  • Мнения: 1 610
Сладурана...от романтика на мрачен шльос!  Laughing
Жирафке, не спя , ами използвам телепатичните си способности да ги изведа от неведение тези гости и да се покажат в целия им блясък. Или мрачне вид  Grinning. Друго не мога да направя, ограничили са ме модераторите до толкова. И какви подаръци? No martini, no party! Нали така , няма да се излагаме, я?
И на мен ми харесва на принцесата аватара- много свежо!
Шапчице, верно, че боли като те цапне бонбонката по тиквоча...Ама какво да се прави, ще се жертваме!
Абе, мацки, като се бъркате толкова кой кой е, свиркайте да ви просветля как се разкриват костюмирани особи във форума...Мен ни шапка червена, ни жираф могат да ме заблудят!
И да не забравим грами- Да знаеш,че и в Мюнхен имаш двойник! Но не се казва грами, ами Младен!И не е в Мюнхен през цялотот време, а си ходи до БГ.

# 107
  • Мнения: 3 423
Агенте, ти може да си агент, ама аз имам дълга чевръста шия. Като я опъна, виждам и аз кой кой е. Всичките ги знам. Но съм пич и няма да ви ги издам. Ти с твоя двоен стандарт пари множиш, може да си позволиш да подшушнеш самоличността на тук присъстващите.
Веси, какво се е оклюмал носът ти, къде ти са розовите очила, бре, налей малко оптимизъм, защо така посърна, че и за сериозни неща искаш да си говорим. Мани го тоя Черноризец Храбър, изпял си е песента, като му е било до пеене, нойе менер браухт дас ланд, пролет иде.

# 108
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Кво става от тас кебап без ориз ли? Гулаш. Гарнитура залц картофелн и задушени моркови.
Салата " Снежанка"= Тцацики , Кебабчета=Чевабчици....да им го......на дойчовците!

Кажете ми на мен непросветения повода за карнавала.
В Венеция възниква по повод отвличането на една девойка от" простолюдието" и спасяването й   обединява кастите в един ден на годината.

А тук, защо? Мъжа ми нали е Оси и не можа да ми обясни.

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 12:21 от Тас

# 109
  • Мнения: 2 292
аz доколкото мога да преценя , карнавала тук е нещо , като нашите Заговеzни и кукери по това време, движи се май спрямо Великден. Мисля, че е нещо, като начало на псотите при нас. Ако твърде мног осъм объркала нещата , иzвинявайте.
ще наминем и към шапчицата, но сега трябва да боядисваме старот ожилище. голяма гадост е това боядисване, при това имаме от една жълта и една zелена стя да направим бели  ooooh! ooooh! ooooh!  голяма работа ще падне. Пък и трябва да се чисти. Гадост.
Аz пък да се оплача от ТВ то. Покаzаха една рецепта zа пресни скумрийки печени във фурната върху алуфолио с лимон и масло и картофи с кройтер фрисшкеzе и те в алуфолио във фурната ... каzаха zа 20 мин. са готови на 200 градуса. Глупости на търкалета. Картофките си няха съвсем твърди след 20 мин. или моята фурничка е zле  newsm78 newsm78 newsm78

# 110
  • Мнения: 3 521
Тас, аz zатова харесвам италианците_отиваш в ресторанта викаш "Пържолааааа" и ти носят пържола Laughing... а иначе чебапче и чифте присъстват в почти всички менЮта иz Банските кръчми...но това zа Снежанката ми е най_драzнещо_с ръка на сърцето си го приzнавам...

Като се zаговорихме zа карнавали някой бил ли е на карнавалите във Венеция и Рио? Да раzкаже как е Party.

Мамунке, най_искренни съболеzнования. Голямо гуш и от мен Hug.

# 111
  • Germany
  • Мнения: 1 262
2 дена не съм влизала, и вие взехте, че се маскирахте и сега само Лиска и Риен разпознавам Rolling Eyes Rolling Eyes Човек малко да ви изпусне от поглед и веднага сте измислили нещо значи Laughing Laughing

# 112
  • Мнения: 3 423
2 дена не съм влизала, и вие взехте, че се маскирахте и сега само Лиска и Риен разпознавам Rolling Eyes Rolling Eyes Човек малко да ви изпусне от поглед и веднага сте измислили нещо значи Laughing Laughing

До сряда с маскарада.
После като както си се знаем.

# 113
  • Мнения: 3 521

До сряда с маскарада.
После като както си се знаем.

що бре, аz тъкмо zапочнах да си харесвам тъмнта половина Crossing Arms...пасва ми на времето, пфуууй Whistling.

# 114
  • Мнения: 2 907
Добър ден от мрачен Берлин, младежо и женоря.
И ние в събота събирахме бонбони,
Кво да се прави, умцугът ни препречи пътя.
Гледам, много атрактивни сте станали всички,
Но на мен очето ми хвана Грамчо.
И той хубавец като мен.


# 115
  • Мнения: 1 636
За карнавалът не съм се zамисляла zаЩо,кога и как.Като се прибере половинката Ще го раzпитам.
Принzесата не я раzпоzнавах,но сега,като е писала zа гоzби ми се струва,че вече zнам коя е  Laughing
Грами и на мен ми иzглежда поzнат.Както и на 6о6и мъжът,но не zнам от къде.Ако 6о6и се е маскирала тук пи6и моля те,дали е от БГ или е германеz и дали е живял и работел иz Мунхен.Аz не съм фиzиономист,но или има двойник,или го поzнавам.

# 116
  • Мнения: 1 768
Някой от вас пости ли от днес? Peace

# 117
  • Мнения: 2 907
Гирафе, шъ знайш, че ако ми пуснеш
Ще ти импонирам и ще те препоръчам
При приятелите в Пайнер.
Ама само ако свирнеш с мен.
Да не стане някое недоразумение.
И големи цици ще ти платя, липосукция,
Ботокс инжекцийка тук и ботокс ампулка там,
Ша стане певица от теб, чувствам го.

# 118
  • Мнения: 1 584
Хайде барабар Джери с мъжете, опс с котките Mr. Green

Къде се е чуло и видяло принцеса да готви Crazy Ама принцесите не боядисват стари къщи, така че Принцеске стягай придворните Simple Smile

# 119
  • Мнения: 3 521
неземен хубавец , а бе ти първо тия червени домати, после тоя Убавелник иzпляска...докато се усетиш ще метнеш черния молив в коша и ще тръгнеш с червило Кристал Бейби на ЕЛ Mr. Green.

Айдеееееееее....и урисаното писмо ни настигна...добре, че съм дегеzиран дzвер, че да не ме лови магията ooooh!

Весси, аz постя по принцип всяка година zа Коледа и Великден. Не zащото съм набожна, а zаради естетическия ефект Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт