Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 427
  • 267
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 423
Таz като гледам как посъсква има неЩо мистично в него.

Хексе-мексе, слаби са ти картите, бледи са ти бенките, абе, дето се вика, разсейваш се.
Този озъбен тас-кебап няма нищо общо с мистичното, като изключим любовта неземна.
Недей да дезинформираш стройните редици, че няма нужда да се изпъвам, за да прозра
подривната ти дейност. Добре, че е Синята Каска, та да наблюдава безпристрастно и да
регулира с подходящи подръчни или подкрачни средства всяка стъпка встрани. Мерси.

Тесларова, това животът в крайна сметка се оказва голяма тесла, нито ни пита кога да се
родим, нито ни пита кога му омръзваме. Важното е да не сме пропуснали да оставим нещо
след себе си и духът ни да намери спокойствие някой ден. Съжалявам!

# 91
  • Мнения: 1 636
Ups...  ooooh!
Ами или съм се раzсеяла,или Ще пробвам с оправданието,че съм отскоро във ва6ите редиzи,или е комплимент,че такава хубава маскировка е направена  smile3501
Я да ви раzведря настроението с тоzи адрес,ако имате време http://www.frauenfeindlichesarschloch.de/
Лека от мен

# 92
  • Мнения: 260
Ако искате да си оправите настроението, дето ви го размътих с мрачни мисли, посетете албумчето ни.
Грами си е изложил съкровищата на показ.
Голе-е-еми сладурани!
Пу-пу да ги акат кокошките!
Ама аz току що zапочнах, още не съм свършил.

# 93
  • Мнения: 3 423
Грамчо, дай малко ноухау, как ги правиш ти тези работи,
явно само с подсъзнание не става. На нас ни се паднаха в
питата по Коледа близнаци, та се питам, дали да вярвам и да
се впускаме в това опасно начинание. Твоят опит какво учи?

# 94
  • Мнения: 1 178
Спрингфилд 00:11
15 карамелки, 1 пикник на лайбниц и 1 свирка, можеше и повече, но добрия чичко, който с охота ни даваше бонбоните си се метна на една карнавална кола, от която вместо лакомства раzдаваха шнапс... догодина повече, въпреки че се съмнявам шефа на моя жълтурко пак да ни покани, от година на година zакъсняваме в прогресия, не можем да прихванем от таzи немска точност и това е.
Всъщност аz бях много органиzирана, децата ме промениха, кърменето също, а дали не е от рибешкия ми характер.
Каске, като се zавърнеш от мисия, моля да попиташ zвеzдите zа мен  Praynig

Няма нищо мистично в таzманийския дявол, но коя е таzи Селеzньова  Thinking
Грами си е грами и е истински богат, като си zатърсиш zетьове насам моля  Wink

# 95
  • Мнения: 260
Грамчо, дай малко ноухау, как ги правиш ти тези работи,
явно само с подсъзнание не става. На нас ни се паднаха в
питата по Коледа близнаци, та се питам, дали да вярвам и да
се впускаме в това опасно начинание. Твоят опит какво учи?
Мерака е най важното, пък ако е само едно, няма рекламация . Joy

# 96
  • Мнения: 1 768
Гледам,гледам вие сте наистина много карнавално настроени..Та се питам може ли преЗ таЗи седмица да се обсъждат ванжи не6а или само 6е го даваме на zабавления по карнавалски? newsm78

# 97
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Ваше Височество Жирафке,
не разбирам..На тас кебап ли искаш да те накълцам или да пратя днес Тасманийка у вас да сготви тас кебап. И моля те , манииииииии  го тоя ориз от гарнитурата че ние ориз не папкаме.
И по повод близнаците, недей рискува щото преди година на мен се падна късмета с бебето и ей...сега.Една малка Тасманийка ми бърбори и диктува кво да пиша.

Хексе мексе , идвам да помагам!
Ти обичаш да миеш бебешки шишета от една известна марка и обичаш песента : Чикооооооо от Портооооо Рикооооооооооо..
Госпожа Алиса обича аромата на ябълки но обича да си хапва специален сорт: Синя превъзходна.

Сега скивах ,че чете някакъв Даниел.. А сега де?

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 10:00 от Тас

# 98
  • Мнения: 2 292
zдравейте веселяци  Wink
Мистик, можеш ли да ми кажеш , моля те, къде се намира таzи zоологическа градина, zа която писа в предната тема? Благодаря.
Мамунке тъжна, много е лошо да ти липсва някой и да zнаеш, че не можеш повече да го намериш там, където преди си можела  Sad моят дядо почина преди 3 години и всеки път , като се прибера в България и не го видя в кухнята или на дивана да гледа футбол, или да си чете нещо на кревата и чак тогава осъzнавам, че в същност никога повече той няма да е там. Като пътувам със самолета все си мисля, че ще zаваря нещата така, както са в най хубавите ми спомени  Sad На мъжа ми също му е мног омъчно zа неговия дядо , но той каzва, че е сигурен, че те ни гледат от някъде и ни се радват и много ни обичат (не е набожен, просто е много мил)  Wink та ако ще ти помогне, мисли си и ти така  Hug мисли си, че може би ти не виждаш някого, когото обичаш, но той може да те гледа и се радва и на теб и на децата ти и не иска да те вижда тъжна  Hug

# 99
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Опаааааааааа!
Госпожа Алиса не е госпожа Ябълкова , а госпожа Лох нес папка ябълки.Грешка!
Тя ходи само с една обувчица , защото другата притиска до сърцето си нейния принц.

Червена шапчице , станахме три госпожи за корекции , но трябва да изчакаме госпожа Алиса.
Пък и аз се разсеях...Тая година не пуснахме късметче с бебе в коледната баница , но догодина зная на кого ще се падне тоз прослувут късмет. Та ще  и мен трябва  да изчакате.

# 100
  • Мнения: 2 292
Няма нищо мистично в таzманийския дявол, но коя е таzи Селеzньова  Thinking


до сега стана ясно, че има дъщеря скорпионка  Hug

# 101
  • Мнения: 1 610
алиса е гуинни!- каза агентът
всички сте ми ясни!
къде са мистик и дезита питам аз , обаче..
И, Трабл мейкърче, как така Швайнфурт бе!Ми то ти си на един хвърлей/ 20 км/ Айде дано се оправи малката и ще дойдем и на тоз парад!
С ВЛАКА!
Grami, страхотни са...Близначета, но толкова различни . И темпераментни. Майка им , ако не се е побъркала, ще да е героиня. Все едно аз със 2 Бузанки  #Crazy . Голям купон ще да е!
мАМУНКЕ, СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ  bouquet

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 11:09 от Агент ОО7

# 102
  • Мнения: 3 423
Та се питам може ли преЗ таЗи седмица да се обсъждат ванжи не6а

Да, Веси, може.

не разбирам..На тас кебап ли искаш да те накълцам или да пратя днес Тасманийка у вас да сготви тас кебап. И моля те , манииииииии  го тоя ориз от гарнитурата че ние ориз не папкаме.

Обясни, моля те, на тас-кебапа за ориза. Какъв тас-кебап е без ориз! А?

Сега скивах ,че чете някакъв Даниел.. А сега де?

Или например кой е този Даниел? Синя каска в подкрепа на Грами? Чужд петел наежен? Френско гадже от островите? И кой е Шнайдер? И има ли връзка с Шиндлер?

# 103
  • Мнения: 3 423
На хоризонта има четирима гости.
Кой ги е поканил и носят ли подаръци?
Агеннт ОО7, що спиш?!

# 104
  • Мнения: 11 329
Тас, виж zа корекциите сега. Ако питаш мъжа ми направо се е раzвел, ако си направя корекция. Щото качих 3 номера чашки #Crazy. Едри, яки и бесни. Ама на мен ми тежат вече. КО да прайш, старост нерадост Joy

Мацки, вие що се бъркате бе? Аz ви хванах още от началото коя кой е. Имате си стил на писане. Виж жирафчето се опита да си го смени, ама  от хапливия еzик не можа да иzбяга.
Синята каска бие по точки, води дипломатически мисии, горката.
Сори, нямам тире Confused
Принцеса, по ме кефиш в тоя вид. Може би zаради палмичката Wink
Да ти кажа zа другата тема. Ако искате като се постопли, наминете към нас, хем ще видите на място zа какво иде реч, хем ще грилнем някоя пържолка.

Мардж, тебе не те ли уцели някоя карамелка по главата? Мен всяка година ме уцелват. А как болииии Crazy Ние ще ходим на лов zа карамелки следобяд. Нашия цуг почва в 13 ч.

Мамунке, голям гуш от мен.  Hug Много са неприятни такива новини. Важното е ние да се радваме на живота и да го оценяме.

Общи условия

Активация на акаунт