Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 387
  • 267
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 335
Мата Космата За малко да те объркам с matakosmata , която също живее в Мюнхен  newsm78

Ти верно ли? Чакай сега ще разгледам дали има някой друг с такъв профил в Мюнхен. Ако има ще измисля друг.

# 76
  • Мнения: 3 423
1.Жирафката искам да я питам дали не сме били заедно в университета, така или иначе се оказа че имаме общи познати. Но не вярвам да ми отговори. Пък знае ли човек Rolling Eyes.
2.Аз за скорпионите мога да напиша малка книжка. Докато ги разбереш е зор голям, после някак си става по рутинно, но винаги изненадата е част от играта.

С тебе може да съм учила.
Но кажи ми, къде е Несито?

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 23:27 от Giraffe Sophie

# 77
  • Мнения: 1 610
Ей, тутуруткено изделие  Heart Eyes , не е кон, ами Zug, сиреч "влак". Ходихме да гледаме Faschingzug  в съседния град Laughing  Laughing
Майтапа настрана, шествието беше много забавно, обаче много нагли хора има. И ме хвана яд, че нямам чадър.  Laughing  Laughing Но като порасне малката съм измислила стратегия за прецакване на другите. Таткото застава отпред, аз до него с чадъра, а малкото да обира падналите бонбони, да няма хлабаво. Те хубаво бонбоните за децата, а пиячка за възрастните, но ние бяхме отпред с количката , а ни избутаха една група възрастни с едно дете. И грабиха ли, грабиха бонбони. И по няколко торби с бонбони отнесоха , а като се наведа да взема един бонбон ме гледат на кръв. Е, събрах един -два джоба де. Но това понеже малкото маха на всяко "Хелау!". Само един пич от групата наглеци-пришълци ми предложи бакарди, понеже аз вече жално се разквичах. Бузанка много хареса шествието. Веселба!Веселба!
А тия германци пият като невидяли. Купи си едно шише и пий вкъщи, к'во беше това шнапс, вино, ликьор, оооо йегемайстер, ром, бира. Да коцне човек от омешавицата!
Айде лека и ползотворна!

# 78
  • Мнения: 1 242
Ей, тутуруткено изделие  Heart Eyes , не е кон, ами Zug, сиреч "влак". Ходихме да гледаме Faschingzug  в съседния град Laughing  Laughing

Хем съм тесла под прикритие и пак ме позна пустият му Агент 007, че съм тутуруткено изчадие Mr. Green

Дават те по Кабел 1, Агенте 007, Голдфингер и те играе моят Шон Конъри (на младини), а не жирафовският Шон Пен.
Мога да си позволя да ти го рекна този факт, нали Жирафке, така или иначе точно днес ми е простено всичко казано и неказано досега Laughing

# 79
  • Мнения: 464
Днес бяхме на Fasching parade във Вюртзбург и беше много забавно. Миналата година му се наслаждавах от заведение, защото беше много студено. Малката също много се радва, особено когато минаващите викат Хелоу. Събрахме доста бонбонки и тем подобни. във вторник ще има и в нашия град- Швайнфурт- нямам търпение. Дано времето се задържи все така слънчево и приятно.
Лека седмичка желая на всички

# 80
  • Мнения: 464
А да, забравих да отбележа как доста се бутаха тези местните и бяха натаралянкани всичките от ранно утро хехе

# 81
  • Мнения: 1 636
Веси,я да видим до къде си с раzконспирирането  Laughing
Аz да помогна тукЧ
Червената 6апцица не е вече патка zагубена,zаЩото ходи по ве4ерни доби,да я не види вълчо.
Джеймс Бонд иzдирва6е лекър,който иzписва и антибиотиzи,та чак в болниzа го търси,ама и намери.Дано да е помогнал,че ниЩо се не чете по случаят.
Лиска установи,че умряла да виси по вратовете на суетни жени не е куул и стана сама една граzиоzна.
За синята каска си мислех,че се обzаведе с каска,zаzтото от 2 страни я нападаха и от прикаzка стана на война (но неЩо не съм сигурна дали е тя)
Мамунката хвана една тесла и дяла неЩо zа нейните zомбита.
Таz като гледам как посъсква има неЩо мистично в него.
Другите оЩе не съм ги раzпоzнала,но и нямам време да помисля,че магийки ме чакат оттатъка.
Грами,от тия ли zадни мисли ги има6 4 съкровиЩа  smile3508 smile3534 smile3533


# 82
  • Мнения: 260
Грами,от тия ли zадни мисли ги има6 4 съкровиЩа  smile3508 smile3534 smile3533



То ако ставало само с мисли ........... айде да не каzвам  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 636
Само не,но беz тях може прикаzки да си четете и zа ръчички да се раzхождате.

# 84
  • Мнения: 230
Веси,я да видим до къде си с раzконспирирането  Laughing
Аz да помогна тукЧ
Червената 6апцица не е вече патка zагубена,zаЩото ходи по ве4ерни доби,да я не види вълчо.
Джеймс Бонд иzдирва6е лекър,който иzписва и антибиотиzи,та чак в болниzа го търси,ама и намери.Дано да е помогнал,че ниЩо се не чете по случаят.
Лиска установи,че умряла да виси по вратовете на суетни жени не е куул и стана сама една граzиоzна.
За синята каска си мислех,че се обzаведе с каска,zаzтото от 2 страни я нападаха и от прикаzка
Не, синята каска ПРИЯТЕЛСКИ гальовно говореше за скорпиончетата, пардон, СКОРПИОНИТЕ, но добре, че беше с Каска, щото попадна под кръстосан огън  Laughing

# 85
  • Мнения: 1 242
Мразя го това чувство, че земята под краката ми потъва. Не обичам да се срещам със смъртта. Не я разбирам и ме е страх от нея. Не от моята собствена, а от тази, на хората които обичам... Мислех си, че е останала в старата и в по-старата година, но ето…няма стара, няма нова. Нейният календар тече против нас. Идва и ми прибира сигурността, която ми дава семейството. Топлината. Чувството на принадлежност.
Знам, че някога пак ще се видим. Не съм дорасла обаче да го почувствам. Егоист съм, защото искам  когато се прибера да заваря цялото си семейство, така както го оставих, всички приятели, такива, каквито бяха…но няма! Тя идва и ги прибира…каквото е останало там за прибиране. По един или друг начин…

Простете ми, че развалям карнавалното настроение! Исках само да ви кажа, да се радваме наистина на всеки Божи ден. Утре може да е различно.
Лека и одухотворена!

# 86
  • Мнения: 241
Хубав маскарад. Вече съвсем се омотах кой кой е Crazy Добре, че хексето вкара малко светлина...
Грами, как само ми дрогира градинката.  Mr. Green Това ме подсети за една история, дето разправяше прабаба ми.
Събирали се те, моми и момци край селото, палели огън. В него фъчкали и троскута и .... И после се смеели, смеели ....

Хора, престанете да ме шашкате с тия скорпи истории. Отглеждам си една такава в къщи.
И всички скорпионки, които познавам са все едни такива характери и все командват парада.
Като ви слушам, май трябва да си пратя нервите до Кремиковци за закалка, че как се възпитава такъв характер   Mr. Green
За ОП на циците съм с 2 ръце за, не трябва да изчакам следващито бозайниче.
Тесла, що така мрачно? Да не се е случило нещо?




# 87
  • Мнения: 1 636
Алиса,теб неЩо не мога да те раzпоzная.
Виж,zа синята каска точно това бе6е другото предположение,но не zнаех кое Ще е от двете.
Тесличке,да не би аz неЩо да ти скапах настроението???  newsm78

# 88
  • Мнения: 1 242
Тесличке,да не би аz неЩо да ти скапах настроението???  newsm78
Не, как можа да си го помислиш Confused Ти си лъчезарен човек Grinning
Някой от семейството ми го няма между нас вече. Това е.
Лека! Не искам и вас да натъжавам. Утре ще е един по-хубав ден! Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 242
Ако искате да си оправите настроението, дето ви го размътих с мрачни мисли, посетете албумчето ни.
Грами си е изложил съкровищата на показ.
Голе-е-еми сладурани!
Пу-пу да ги акат кокошките!

Общи условия

Активация на акаунт