Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 376
  • 267
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 423
Гледам, Осито си бута Трабито накъмто Кудамм.
Алоу, Оси, не бързай толкова, Тобенс има и в Митте.
Нема нужда да биеш път до Центрум.

# 61
  • Мнения: 1 242
Гледам, Осито си бута Трабито накъмто Кудамм.
Алоу, Оси, не бързай толкова, Тобенс има и в Митте.
Нема нужда да биеш път до Центрум.

Хо хо
Присмял се хърбел на щърбел Mr. Green
Черно на бяло само за живея у центъро  Mr. Green
Спорът ви става безсмилен поради което Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 768
Боже,какво става тук? SadКой кой е сега? Sad
Уффффффф...много ми е тъпо,като не zнам кой е тоя жираф,тас,6ап4ица и така...
Само маймунка раЗпоzнах... Flutter

# 63
  • Мнения: 3 423

гузен негонен бяга  Joy


оси, ти не се ли разпозна, бре?

# 64
  • Мнения: 1 768

гузен негонен бяга  Joy

Лисо,6о ме наре4е ОСИ???? Close

оси, ти не се ли разпозна, бре?

# 65
  • Мнения: 1 242

Да, ама сговорна дружина - слепи ги ражда Mr. Green

Ех, Веси... не се ядосвай, това ти е замаскировката до Ашермиттвох Mr. Green На мскарад като на маскарад, нали така!? Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 768
НЕ СъМ ОСИ,А ВЕСССССССССССИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ Naughty Naughty Naughty

# 67
  • Мнения: 3 423
НЕ СъМ ОСИ,А ВЕСССССССССССИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ Naughty Naughty Naughty

После иди, че ми разправяй колко много си обичала карнавала, че и бонбони събираш. Не си глаубвюрдих, не си, вече се убеждавам, че си Веси. Ако беше едно истинско Оси, щеше да се плеснеш по челото, да си обръснеш косата над ушите, да наежиш бретона и да си кажеш едно "ват, бегай, ку-даме". А ти. Не, никакъв карнавал не ти е на тебе в кръвта, никакъв. Погледни как даже Тас-кебапът е пуснал локер въздух между ориза, а ти си се спекла. Весито му с веси. Не си човек ти.

# 68
  • Мнения: 1 768
Ами,аЗ го пропуснах таЗи година карнавала..Мислихме да ходим,ама се объркаха плановете,Лис.Затова тая година съм пас,а и не ми е до карнавал сега.. SadОт в4ера ми се скапа настроението.. Tired

# 69
  • Мнения: 3 423
Ами,аЗ го пропуснах таЗи година карнавала..Мислихме да ходим,ама се объркаха плановете,Лис.Затова тая година съм пас,а и не ми е до карнавал сега.. SadОт в4ера ми се скапа настроението.. Tired

Защо ти се скапа? Да не би да си звъняла 758 пъти на ДСДС за Присила, пък те да я изхвърлят така безцеремонно. Не не терзай, тя няма да остане гладна. Вече съм я контактувала, учи усилено български, набляга на страдателния залог, за да може да разбере рецептите, които даваш във форума. Ще започне с компир по самоковски, ще мине през македонска наденица, тип юнашка, и свърши с карловска луканка и мискет, също карловски. Грами ще й дообясни как става тая работа с мискета. Ако няма мискет, мускат. И мусака за разреждане.
Айде, горе главата, и оситата, и те са хора, не се сърди. Зависи как ги погледнеш. Понякога са весита. Понякога зюдита. Не страдай.

# 70
  • Мнения: 1 610
Ами,аЗ го пропуснах таЗи година карнавала..Мислихме да ходим,ама се объркаха плановете,Лис.Затова тая година съм пас,а и не ми е до карнавал сега.. SadОт в4ера ми се скапа настроението.. Tired
а аз от карнавал се връщам и гледам тук неделна веселба!
 Така ви искам!
хексе, щом ти отнема много време да се провериш , има нещо гнило в магията?все още изпитвам трудности да те чета,да знаеш.
Миленка22, ти намери ли си поздравителната тема?как върви при теб?

# 71
  • Мнения: 1 334
Ето, така ми харесвате!
Големи сте скици,нямате умора. За размери на сутиени гледам се говори...винаги съм се чудела хората които искат да си увеличват бюста. Кажете каква козметика за бюст използвате. Нещо по натурално ако може.

Ей, грами, ти направо ни разби по бройка. Браво, дерзай нататък.

Жирафката искам да я питам дали не сме били заедно в университета, така или иначе се оказа че имаме общи познати. Но не вярвам да ми отговори. Пък знае ли човек Rolling Eyes.

Аз за скорпионите мога да напиша малка книжка. Докато ги разбереш е зор голям, после някак си става по рутинно, но винаги изненадата е част от играта.

# 72
  • Мнения: 1 242
Бонд, Джеймс Бонд, скочи ли от коня...или на коня беше?  Grinning

Аз съм пропуснала какво е станало с Миленка22. Но явно е нещо радостно, та ха, честито, тогава!

Момичета, грами е най-напред с материала от всички нас! Изоставаме! На това му викам аз расов мъж Mr. Green На всичкото отгоре има и двойник (в профил) в Берлин. Mr. Green

Каске, аз ще си нося диктофона като се видим, за да ми продиктуваш набързо хороскопа. Така няма да губим много време и ще се отдадем на сладка раздумка Laughing После ще си го транскрибирам и ще разсъждавам дълго отгоре му! 

Мадам Жирафф, малкото чомаче откога и къде ще го пускаш  да се социализира?

Днес изкарахме у дома, както виждате. Вчера бяхме на джумбаре в едно музикално студио и явно на малкия нещо му продухаха ушите, та сега ми кашля и се сополиви. Стискайте палци утре да не ми се обадят да си го прибера от яслата. Друга причина би била и разтройство - толкова много царевица изяде преди малко.... Mr. Green

# 73
  • Мнения: 11 319
Добре, че съм ви zапомнила регистрациите.
Голям купон.
Аz съм в траур, че ми иzгоря копчето на компа и сега пиша от компа на мъжа ми.
За циците да кажа. Аz имам нужда от оперативно намаляване след две бременности, раждания и кърмения. ooooh!
Ако някой zане свястна клиника, моля да препоръча. Praynig

Грами, мамин zа гледането на кафе ще трябва да мръднеш до гората при баба, че да ти похортувам. Само лично на място дет се каzва.

Тас, проверката правопис я пуснаха пак, щото успяха да докарат архива в ред и сега сървъра бачка беz проблем. Ако и търсачката проработи ще бъде супер.

# 74
  • Мнения: 260
Мата Космата За малко да те объркам с matakosmata , която също живее в Мюнхен  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт