Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 387
  • 267
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 907
А не тъй, Хуйчо Буйчо,
Не ме базикай. Аз домати не ям.
Щото хващам запек от тях. И не само.
Хихик.

# 121
  • Мнения: 2 292
хубавеzо, моля те не я публикувай повече снимката на таzи гадория , че ми е повръща като я гледам. много ми е неприятен тоzи гнусник.
а zамисли ли се , че ако жирафата е така добра да ти пусне , ще трябва да викаш пожарникарите или да купуваш прескъпа висока стълба????
Hui Buh , аz си мисли, че ти си Весито???????????????????????

# 122
  • Мнения: 1 636
хубавеzо, моля те не я публикувай повече снимката на таzи гадория , че ми е повръща като я гледам. много ми е неприятен тоzи гнусник.
а zамисли ли се , че ако жирафата е така добра да ти пусне , ще трябва да викаш пожарникарите или да купуваш прескъпа висока стълба????
Hui Buh , аz си мисли, че ти си Весито???????????????????????
И на мен ...
Е,съвсем ви обърках.Аz си мислех,че ти си Весито  newsm78
Всички с червени 6апчиzи и агентите да идват на помоЩ zа раzконспериране.

# 123
  • Мнения: 3 521
Hui Buh , аz си мисли, че ти си Весито???????????????????????

топло, топло, ама студено Mr. Green. Не губи кураж идва нов тираж. За мен остава удоволствието, че поне един човек успях да иzмамя...хихи Flutter


Ноуууу комент Joy

# 124
  • Мнения: 2 292
По повод омлетите и иzварата ще ви кажа една мног оготина рецепта , zа мен поне.
Значи яйцата се раzбъркват с мляко и се пържи омлет, като палачинка (беz брашно раzбира се) . Иzварата се раzбърква с наряzан наситноп пресен лук, магданоz и черен пипер .  Омлета се навива като палачинка с плънка приготвената иzвара.
Още една страхотна салаат от фенхел . Настъргва се фенхела, подправя се със zехтин и сол, добавят се zелени маслинки и се раzбърква с кисело мляко. Става невероятно свежа салатка  Hug

и аz успях да иzмамя поне мамунката  Joy

# 125
  • Мнения: 2 907
Госпожо Принцесори, как гадория,
Как не понасяш. Не обиждай проминентите
Бе принци.
Цял свят ме иска. Мъжете преждевременно
Еяку-свирят, жените - мед им капе от устите.
А ти, гадории.
Аз съм ви шансът да ви вкарам в
Шоубизнеса.
Не ми се подигравайте. Аз поне не се
Срамувам да си покажа целулита.
Той Грамко знае, че ша го схрускам
Ако ми дойде.
Вий, женорята не разбирате.

# 126
  • Мнения: 2 292
уф , май ще търпя до края на карнавала да гледам маzното туловище   Confused Confused Confused

# 127
  • Мнения: 3 521
не маzно_мускулесто newsm53 newsm03

# 128
  • Мнения: 2 907
Ми ето - хуито гледа ясно и
С устрем в бъдещето.
С елан. Такива хора ни трябват във фирмата.
Таквиз, дето зад туловището
Виждат моето жадно за любоф сърце.
Хуе Буе, още малко подмазване и
Сме те направили и теб фолкзвезда.
А Грамко къде изчезна, защо не ми пишеш,
Грамко???
Аз зарад твойта сластна аура си показах
Истинската същност.

# 129
  • Мнения: 6 390
Лелелелеее какво става тука бе  #Crazy #Crazy #Crazy
Луда ме направихте с тези маскировки  Crazy Mr. Green
Почвам от начало темата, че съм пълен шах  в това заварено положение Mr. Green

# 130
  • Мнения: 3 521
още малко подмазване и
Сме те направили и теб фолкзвезда.

ОбещаАш ли? Ааа?

# 131
  • Мнения: 3 423
Някой от вас пости ли от днес? Peace

Веси, аз постя от вчера, не го ли проумя.
Не хапвам нищичко. Даже и от тас-кебапа съм се отказала.
За да ми се заглади и заелеганти шията, да стане въртелива,
еластична, да може не само осморки да правя с нея, ами да я
завия като ахтаабаан, та като се пусне по нея човек, да му се
завие и свят, и природа, та и свитки да му излезнат даже.
Постенето не е на хубаво. Защото задълбава бръчките.

Гирафе, шъ знайш, че ако ми пуснеш
Ще ти импонирам и ще те препоръчам

Оуу, хубавецо неземен, Адонисе мой ненагледен, погледни какво вратле изопнах,
белким те съзра на хоризонта, пък ти за бонбони си бил. За афтър ейт. Когато ще
ти се отдам всецяло. За да имаме време до зори. Когато Пайнърите отварят тезгяха.
Грамито някак ще го пренасочим на друг коловоз, евентуално при Хуйчи Буйчи, та
да не ни разсейва, надявам се, че и двете страни ще ни целуват ръка. Ако не и крака.
Как да не ти посвиря. Може даже и да ти попея. Високите тонове ги вземам с изпънат врат.
Кой се притесни, че няма да се разберем. Алооооу, аз тази шия да не я отглеждам залудо, бе,
алооооу, така се извивам, че мога от позиция мост да си целуна носа, за разлика от вас,
дето само напред се навеждате, и то за без пари. Аз откакто не ям тас-кебап, мога всякакви
гънки да правя, даже наляво и надясно. Този договор с Пайнър не е случаен. Друга жирафа
в Пайнър няма. Няма и да има. А ти, принцесо, си лек стриптийз васер, ако ме разбираш. Нито
вкусът ти вкус, нито аватарът ти джазов. Другите просто ти се мазнят. Докато ти си мислиш, че
цялото мазно се е концентрирало в хубавеца неземен. Не позна. Друго си е да се отъркаш от мазно, но няма и как да го разбереш, защото освен грами само аз имам паролата за това под белите мустачки. Айде, спирам, та да имате време да осмислите написаното, после пак.

# 132
  • Мнения: 2 292
сега пък ни чете някаква си майка???????????????????????
жирафке сори, посипана ми е главата с пепел, горко съжалявам, не ми прещй жирафско проклятие, че ако ми се схване врата няма как да целуна жабока си  ooooh! ooooh! ooooh!
а с хубавеца ще си паснете и още как. вече ви виждам във символа на хармонията (ин и ян) ... той до колкото zнаем има голям ... , пък ти имаш дълъг и красив гъвкав врат  Joy Joy Joy но той и беz това zа дълъг и гъвкав мечтае (дано не му иzлеzне преz носа чак  #Crazy #Crazy #Crazy гледайте да не прекалите с натискането)   а и ти си вzеми една кислородна маска  Hug Hug Hug

# 133
  • Мнения: 3 423
Айдеееееееее....и урисаното писмо ни настигна...добре, че съм дегеzиран дzвер, че да не ме лови магията ooooh!

Благодаря ти, Джейми Бондич, че заличи урисаното писмо. Не можах да преглътна правописните грешки. Орисано, бе, алоооу, писма седнали да ми пишат, без да са научили българския език. Поне пишете на езици, дето знаете, бе, алооооу. Това дори и една такава добродушна жирафа като мен не прощава току-така. Колкото и да е загладила косъм от предлюбовна игра с постпилингирани жребци с побелели от мерак мустаки. Орисия, не урисия. Това с урисията е като на просеко посерко да кажеш. Боли, нали?!

# 134

Общи условия

Активация на акаунт