Die Jеcken sind los и в ГЕРМАНИЯ се маскираме- 14

  • 14 387
  • 267
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 423
Е да де, да де! Нашите деца нали пътешестват...Те и децата на братчедите на Убавеца пътуват. Предимно по карнавалските ширини. Където има хора, има и манджа. А германиците едни завеяни. Как да не им претъраши млада Хубавица джобовете!
 Ами хорицата и децата от Угърчин нямат паспорти. Че свят не са виждали. И няма тенденция това да се промени.

ебен

# 181
  • Мнения: 1 610
Шапчице, нещо за кафенцето утре сутрин от сайта на "Шоуто на Слави":

Не мога да не ви разкажа и приказката за арменската Червена Шапчица, известна като Червенян Шапчицян. Тръгнала Червенян Шапчицян в араратската тъмна гора, срещнала вълка, разговорила се с него и в накрая стигнала до къщата на баба си, да я наречем Бабаян. Влязла червената щапчица и видяла, че изпод юргана наднича зловещо лице и я гледало мрачно. - Бабо, защо са ти толкова големи ушите? - плахо попитала Червенян Шапчицян. - За да те чувам по-добре, детето ми - казала Бабата. - А защо са ти толкова големи очите? - За да те виждам по-добре детето ми! - А защо ти е толкова голяма устата? В този миг бабата отметнала одеялото, скочила в леглото и изкрещяла: - Защото съм Маги Халваджиян, а ти си жертва на "Сладко отмъщение"!!!!

Лека от мен

# 182
  • Мнения: 3 423
не разбрах вица

# 183
  • Мнения: 1 610
Жирафке, вицът е плитък, но нали е за червената шапчица!  Joy  Joy
 

# 184
  • Мнения: 260
Абе купих си една машинка, ама сега не zнам дали да я регистрирам?
Кой ще ми помогне? Може би Синята Каска ?
Я погледнета тук, ако не ви zатруднявам много.
http://www.frigger.de/index.php?/dasa.htm
Ако някой иска да помогне, нека попълни картата и ми я иzпрати.
Много благодаря на отzовалите се другарчета, обещавам да си играя само с тях.   bouquet

# 185
  • Мнения: 3 521
Абе купих си една машинка, ама сега не zнам дали да я регистрирам?
....

муахахахаха hahaha...хареса ми отговора "In Polen ", много по_истинско от Афганистан. Шнепхен майна Mr. Green.

И при нас, както при Агента, вчера мина карнавала. Баварска работа_най_масовият костЮм беше дирндл, 2 кльос и 6 биир Rolling Eyes Mr. Green. в 17ч. народа беше пиян zалян, в 19 вече нямаше неодрайфано кЮше Mr. Green.

Чудя се как имате нерви да се zанимавате с вичките папири при регистрацията на детето в БГ...явно на мен още ми държи от сватбарството и мръсни думи като община, акт zа раждане и бивша сл. Есграун не искам да чувам преz следващите 5 години(минимум Crossing Arms)....Все пак на печелившите честито  bouquet Mr. Green

Снощи сте били много спокойни_очаквах днес да сме с нова тема. Уауууу Rolling Eyes.

# 186
  • Мнения: 1 242
Добр`утро мадамами Grinning

Татянче, те  една баЗа данни не могат да направят и примерно среЩу едно и съЩо ЕГН само една помоЩ да се получава, та ти пиШат по оригиналните документи, а ти очакваШ да тръгнат да преследват къде си отглеждам детето. А и детето по три месеца е било в годината в Бг. Да посмеят само Mr. Green

# 187
  • Мнения: 2 292
отмаряте ли?????

# 188
  • Мнения: 3 521

Да бе, да...бъхтя някакъв кеzекухен. Confused

# 189
  • Мнения: 1 610
aaa miss undercover, не е 4естно да сменяме костюмите! Хептен ще заблудим народа!

# 190
  • Мнения: 241
Mooрген!  morning

Ние таз сутрин се събудихме болни. Дребното с 39,5°, a аз дишам като последния астматик. yu5 Май трябваше да се маскирам като Дарт Вейдър  Simple Smile
Щерката и тя има паспорт от 6 месечна. И виза има. Със снимката беше голям цирк. Едните искат снимката по ЕУ стандарт, другите обикновена. А мойто шило тогава не можеше и да седи самостоятелно. Та фотографа беше леко поизнервен, докато свърши сеанса  hahaha Сега пак ще вадим визи, този път за Русия. Пак снимки и простотии.  Tired Добре, че извадихме документ за пътуване без бащата, че и там е кървава и мътна.
Помощта от 200лв. си я взех само с молба. Никакви декларации не съм попълвала. Ние им казахме, че изобщо не живеем в БГ, а те "Да не мислите, че някой ще проверява".
Сега искахме да подадем тук за детски. Казаха няма проблем, но искат документ, че в БГ не получаваме детски. Някой да се е сблъсквал с подобни искания?

# 191
  • Мнения: 3 423
Алиса, не гледай така тъжно, бре, душата, ще се оправи човечето. Сложи свещичка в дупето, а на крачетата чорапки с разреден оцет. И давай да пие вода, много вода му е майката.

Помощта от 200лв. си я взех само с молба. Никакви декларации не съм попълвала. Ние им казахме, че изобщо не живеем в БГ, а те "Да не мислите, че някой ще проверява".
Сега искахме да подадем тук за детски. Казаха няма проблем, но искат документ, че в БГ не получаваме детски. Някой да се е сблъсквал с подобни искания?

Казвам ви аз, че тая шия не е от туршия, вие не ми вярвате. Много бързо забравихте откъде идвате, а! Laughing

Детски тук ни дадоха без проблем. Не са ни искали документи, дали получаваме от други места. Но една моя приятелка полякиня я караха да представя такъв документ. Караха я обаче само веднъж. След няколко дни отиде при друг служител. Той не й искаше вече този документ. Цаката му е да се пробва човек, все някъде ще мине. Немската машина и тя издиша понякога.

А къде се затри неземният хубавец. Беше гладен, предполагам, че е вечерял с вундеркнабето Грамчо, а сега се излежават, мъркайки. Ето, това е отговорът на снощното затишие.

# 192
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Хай,

Добре сте ми дошли на карнавала - дето толкова се чудехте къде да е тази прословута среща, можеше един карнавал да направим, че и Лиска да дойде  Whistling- маскирана разбира се - няма да си изменя на стила да е потайна Wink

Много хубаво беше - бутаница, колкото искате, викове, крясъци...абе знаете как е.

Кой се е маскирал с този мазен аватар  - ми съобразявайте се де тука има бременни, повдига им се лесно hahaha hahaha

  bouquet

# 193
  • Мнения: 3 521
Сега искахме да подадем тук за детски. Казаха няма проблем, но искат документ, че в БГ не получаваме детски. Някой да се е сблъсквал с подобни искания?

Единствено ни караха с баща и да подпишем в документа zа детските, че не получаваме такива в България...други неща не са ни искали Embarassed.

007, Ще, Ще...народа да се оправя сам Mr. Green...това в кръга на майтапа, сървъра на готината ми снимка от шльоса нещо май падна и ту я криеше, ту я покаzваше. Вzе да става много мистериоzно и zа това съм Undercover днес bowuu . Год сейф дъ куйн Peace.

Щтрумфетка, прибра ли се вече или още обикаляш по Балканския полуостров?

Мисис Симпсонс, питай каквото има не се притеснявай  bouquet.

# 194
  • Мнения: 6 390
Давайте снимки 
Аз си сложих една в аватара 

Общи условия

Активация на акаунт