За новите дрехи на вашите мaлчугани

  • 2 765
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Пера и тези на децата,и нашите.Не се знае тези платове къде да се търкаляли и кой ги е пипал. Crazy

# 91
  • Мнения: 210
Имам дъщеря на 3 месеца и пера всички нови дрехи преди да и ги облека.Не се знае кой ги е пипал при шиенето,както и в самите складове и магазини.

# 92
  • София
  • Мнения: 6 011
Всичко ново се пере и глади задължително!На бебето и на нас също.От 10 години съм в текстилната промишленост,като знам през какво преминават платовете-тъкане,багрене,кроене и шиене,и през това време колко се подмятат и прах събират-май по-добре по два пъти да ги пера!

# 93
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Пера ги задължително, дори и моите дрехи, особено бельото.

# 94
  • Мнения: 1 701
Задължително!  Naughty

# 95
  • Мнения: 5 103
Пера ги задължително.

# 96
  • Мнения: 483
задължително  Naughty

# 97
  • Мнения: 2 567
Да, разбира се!
Не само на дъщеря ми, но и мойте  Peace

# 98
  • Мнения: 8 917
Пера ги, разбира се. ooooh!

# 99
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз не обличам нова дреха без да я пусна 1 път в пералнята.
Остава на детето си дрехите направо от магазина да му ги обличам.  Crazy
Като си представя как са разнасяни по складове и на всякъде има прах и мръсотии ми става лошо  Sick

# 100
  • София
  • Мнения: 622
Пера естествено и на бебо и нашите и честно казано за пръв път чувам някой да не пере, макар че като си помисля има жени които купуват гащи от сергия и си ги намъкват  Sick

# 101
  • Мнения: 1 432
За мен е направо ненормално да не се изпере нова дреха  преди да се обле4е,а да не гожорим за бебета и деца  ooooh!........

# 102
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Пера и нашите и на бебето  Wink

# 103
  • Варна
  • Мнения: 134
Била съм 2 седмици на практика в шивашки цех - според мен е истинско безумие да не си изпереш новите дрехи още повече пък бебешките!!!

# 104
  • Мнения: 3 718
Работя във фирма, произвеждаща бебешки дрехи и тъй като съм присъствала на процеса на производството мога само да кажа ПЕРЕТЕ СИ НОВИТЕ ДРЕШКИ има защо  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт