Юксел Кадриев е гей?

  • 10 852
  • 136
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 533
Простете,но къде е въпроса в заглавието-"Юксел Кадриев е гей?"

В препинателния знак, произнася се с възходяща интонация, загатва, че въпросната констатация трябва да се докаже. Други въпроси? Grinning

# 106
  • Мнения: 677
"Юксел Къдриев-гей?",Калин@..И не се хващай за препинанията,знам че се сещаш за кво иде реч,все пак  Laughing

# 107
  • Мнения: 449
Не си падам по клюките, написах я тая тема само с надежда че някой като теб ще напише нещо подобно и ще ме разубеди.
Благодаря ти. Heart Eyes
Моля Heart Eyes Много се радвам, че мога по някакъв начин да изкажа отношението си към тази "отдавна известна" гадост. Няма да продължавам темата, само ще ви попитам, всички вас, дето твърдите с такава сигурност, че Юксел Е гей и това е отдавана известно: откъде сте толкова сигурни? Ами ако не е вярно? Ако това е поредната гадна клюка и измислица? Как бихте се чувствали на негово място, ако слушате отвсякъде такива истории за себе си? Щяхте да подавате всеки ден искове срещу Дим Дуков, Е.Минчев и всякакви други там мазни червеи, които се хранят с такива гадости, защото те поддържат техния имидж и ги държат в пространството?
Аз не съм някаква публична личност, но както вече загатнах в постинга си, всички от онази компания успяхме да се реализираме по някакъв начин/друг известен е Митака от 10те Най на БТВ/. Нищо чудно ако той утре стане толкова известен, колкото Юки-то веднага да стане гей/за което лично мога да гарантирам, че не е Laughing/. Та мисълта ми е...и аз всеки ден чувам глупости за себе си и ако се вярва на всичко това съм преспала с всички таксиджии от Кулата до София, примерно ама дали е така...В един момент просто престава да ти пука Tired

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Олеееее гледам "Горещо" в момента , на гости е красавеца, Дим Дуков.
Седи и разправя как спал с Юксел и как го е подарил на Евгений Минчев.
Божееееееее умрях не мога да повярвам че Юксел Кадриев е гей.
олееее въй, въй стига бе  Shocked
малиииии умрях ти казвам

# 109
  • Мнения: 877
Почна се с.....ей, това много хора пред компютри с право на мнение, лоша работа.
Разбира се, че ще имаме против готин пич да е гей и както става ясно може би по стечение на обстоятелствата. Това все едно на мъжете да им кажат, че най-яката мацка всъщност е мъж. Кофти малко..За Митко Павлов нямам против, ако иска да става. Бях на момента на игряването му, треперила съм на всяко предаване, свеж е, но не е като Юксел, никой няма да го иска за гей...гаранция (нищо лично , просто мнение).
 Stop

# 110
  • Мнения: 8 769
Дали е гей, мей...ми е все тая. Не съм от върлите фенки на Юксел, но и не ми пречи. Считам, че добре си върши работата и ако всички гейове са като него...ехее.... Grinning
Нямам нищо против гейовете, дотолкова, доколкото не се държат подобно на Евгени Минчев, тогава вече ставам зла! Twisted Evil Мразя напъните им да се изкарат жертви на това онова, дискриминирани и прочие.

# 111
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Ноздрите му не са симетрични.  Mr. Green



Киса, не е задължително да си 100% симетричен, за да изглеждаш много добре, секси... чаровно и тн  Crossing Arms

# 112
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз това го разбрах като ...... той е толкова съвършен ......кусур- кусур  newsm78....  аааа, да-  ноздрите са му несъразмерни

# 113
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и на мен не ми пречи, че е гей (ако е)...
Пък и както казва мъжО, нямам против гейовете.... тъкмо има повече свободни гаджета...  Whistling

# 114
  • Мнения: 528
Познава Дим Дуков добре.Бил е квартирант в моя апартамент2 години и като съм идвала да си взимам наема съм виждала женаму-Красимир и го познавам.ДАже и Юкселчо беше една вечер тук на гости и от съседа ми разбрах ще е преспал.ТА не се учудвам.ЖЕната и детто са за параван че не е гей.Както на времето КАмен Воденичаров беше с ЕЛена Кишишева.

# 115
  • Мнения: 1 312
Че то това се знае от 100  години.  Rolling Eyes

 Peace
Голяма работа-пак ми харесва LaughingВъобще не можа да ми промени мнението за него тази новина Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 2 270
Че то това се знае от 100  години.  Rolling Eyes

 Peace
Голяма работа-пак ми харесва LaughingВъобще не можа да ми промени мнението за него тази новина Heart Eyes

Наистина се знае от много време, но на мен също ми харесва

# 117
  • Мнения: 126
Че то вече останаха ли свестни....нормални мъже???????? Hug Hug
Че то това се знае от 100  години.  Rolling Eyes

 Peace
Голяма работа-пак ми харесва LaughingВъобще не можа да ми промени мнението за него тази новина Heart Eyes
..То вече май е модерно мъжете да са обратни а жените да са курви?!?!?!?! newsm78 newsm78 newsm78 Thinking

# 118
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ей, като кажете - знаеше се отдавна! от къде се знаеше? от жълтурковските страници?
или някоя му се е предлагала и той отказал с оправданието, че е гей.
и аз не вярвам, макар да ми е все тая какъв е.
добре седи човека на екран, чете си новините и ми е приятен гласът му.
мисля си, че женя едно време си го е харесал, обещал му бляскава кариера, дори е възможно да са били в една компания по едно време, но в леглото му....там само те си знаят истината, аз поне се съмнявам в думите на Е.М
вероятно ватманчето, който междувпрочем е много остроумен и ми харесва да го слушам е разочарована, затуй решил да плюе.
а за Юксел си мисля, че много правилно не се занимава с пошлости, който иска да вярва, аз докато не го видя не вярвам.

# 119
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хайде дее, не му викайте Женя... И без това никак не си харесвам името, остава само да наричате нещо подобно на Минчев с него и...

Общи условия

Активация на акаунт