Отговори
# 105
  • Мнения: 4 371
Еми и Джулианна снимаха Crazy

# 106
  • София
  • Мнения: 900
Аааа,
и Борко, и Борко  Mr. Green

# 107
  • София
  • Мнения: 819
А какво значи "Факъбъл" /лична титла/  Mr. Green
Бе ти какво си се захванал с мен днес, бре? Немаш ли си нещо по-интересно да правиш? Mr. Green

Ти да не си помисли, че те свалям ?
О, да, естествено, аз по цял ден само за това си мисля - кой ме сваля и кой не, ти пък, майтап да става Laughing Рядко мисля, не обичам да си причинявам болка Mr. Green

# 108
  • Sf
  • Мнения: 808
Петиdeja pere просто се опитваше да бъде любезен, какъвто винаги е бил и после се шегуваше Simple Smile Не се засягай  Peace Това бяха виртуални реплики, зад които не се крие никакъв двойнствен или отрицателен смисъл Simple Smile

Хубава вечер!!!

# 109
  • София
  • Мнения: 819
Петиdeja pere просто се опитваше да бъде любезен, какъвто винаги е бил и после се шегуваше Simple Smile Не се засягай  Peace Това бяха виртуални реплики, зад които не се крие никакъв двойнствен или отрицателен смисъл Simple Smile

Хубава вечер!!!
Защо пък да се засягам, аз разбирам от шега, няма проблем Peace Хубава вечер и на теб, както и на всички останали  bouquet

А по въпроса за личната титла: мъжа ми така казва за мен, също казва и че съм fuckface, това е от "Американски пай".

# 110
  • Мнения: 1 047
Срещата беше качествена, bowuu

Хот Ели верно си е хот  Mr. Green
Да вярно е.
А Мina е огинъ,,,,
А ти защо не дойде? newsm78


Аааа,
и Борко, и Борко  Mr. Green
Нали не искахте да се снимате, бре? newsm78
А и бях предупреден да внимавам със снимковия матриал,за да не ме модерират. Sad

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 3 037
Нали не искахте да се снимате, бре? newsm78
А и бях предупреден да внимавам със снимковия матриал,за да не ме модерират. Sad
Ти пък и слушаш даже Simple Smile
А с модериране не си бил заплашван, ама хич! Заплахата бе от конкретна въоръжена потребителка Simple Smile но това са си лични отношения  Wink

# 112
  • Мнения: 3 861
ЕЕеее, най-накрая компютър и интернет!!!

А здравейте на всички!

Аз дойдох порядъчно късно в "Славяни"и за там почти нищо не мога да кажа, видях се с много народ и ми беше гот. В караокето за първи път нещо  не ми беше като друг път. Абе пак беше готино, но нещо не стана купона както трябва...а борбата за микрофоните с другата компания беше разбиваща ooooh!

Едно разбрах...повече на форумски купон с кола - НЕ!!! Това да не смея да изпия едно малко и да се притеснявам...не може така!

Мацката с която бях, Тони, много ви хареса и каза, че иска пак да дойде  Mr. Green

Благодаря на Джулиана, Пети, Мина за дуетчетата  Hug, а на Дамаянти специално за това, че ни завеща няколко песни, които изпяхме с голям кеф!!! Иве, следващия път си поръчай двойно повече Grinning
Зори, идея си нямаш как ще те изцедя следващия път, като лимонче!
Много се зарадвах на Мамма и Татти!!!

Вероятно пропускам  и хора и събития, но съм гроги и мозъкът ми е изветрял...Айде утре на свежа глава може да допълвам...

аааа....искам още снимки да гледам....Борко, не се скътавай, Еми и ти...

# 113
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Можеш да сложиш албума на Виви в първия си пост Wink http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106218&view=1&photo=1
Аз си копирам мнението от другата тема:
Леле, Виви, снимката, която си ми направила е страхотна Hug Благодаря ти! Ще си я извадя на хартия.

Изкарах си супер снощи. В Славяни не се бях веселила така от не знам кога, последните пъти все имах някакви проблеми, но снощи беше просто жестоко Hug
Със сестра ми ходихме да слушаме група "Те" в Сунгинг хол. Събитието започна в 12, а беше обявен час 11. Няма да ви казвам какво ми беше и как ме е теглило към караокето този един час. Обаче....като започнаха младежите да пеят - забравих за вас Twisted Evil Този Любо какъв глас има, не е истина просто. Ми другите от групата - и те бяха номер 1. И направиха купон. Имаше младоженци в заведението - качиха се на сцената, Любо им пя, публиката им викахме "Горчиво" и ей такива ми ти работи. Имах възможността да говоря с Любо от групата и му казах, че съм там, благодарение на сестра ми, но вече и аз съм им фен Mr. Green
С няколко думи - снощи имах страхотна вечер dance


Големи сте сладури всички. И изгеждате толкоооооооова щастливи  Peace
Благородно ви завиждам  Embarassed

# 114
  • Мнения: 1 427


А на Силвето мАжо и
направо мА разстрои
и разби моралните ми устои  Embarassed




JoyМинеее, като го прочете туй мАжото се изчерви кат лимон! LaughingКаза,че пак ще дойде, особено ако присъстваш ти!
Инак много добре си изкарахме, Фареса ми! Hug PeaceДругият път пак!

# 115
  • Мнения: 1 427
Бореееее, дека са ти снимкитеее!?? Laughing

# 116
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, честита годишнина!
Още много, много по толкова Hug Heart Eyes
БЛАГОДАРЯ  Hug за пожеланията.
Лили, само 2 песни си поръчах и едната я пуснаха преди да си тръгна  newsm78 , та не знам кой е бил  Thinking
Наистина слабо ни беше участието  Laughing А къде отива жирафче, да се местим с него  Joy

# 117
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Срещата беше хубава.
  Имах честта  да седя до Мина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green,хубавичко се посмях Joy Joy Joy
  Ма да и кажа да не ми закача мъЖо,че ... Twisted EvilЗнае си тя по нашия край какви сме.

# 118
  • Мнения: 1 047
..........Ти пък и слушаш даже Simple Smile
А с модериране не си бил заплашван, ама хич! Заплахата бе от конкретна въоръжена потребителка Simple Smile но това са си лични отношения  Wink
Ми ако искам да ставам модератор,требе поведение да прая,че в архива сичко си пише....... Laughing bowuu
 ShockedНе знаех,че Mamma беше въоръжена. Shocked Защо претърсват само мъжете на входа? newsm78

Бореееее, дека са ти снимкитеее!?? Laughing
ShockedНе съм ли ги качил още??? Сори,ето:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106584

.......Знае си тя по нашия край какви сме.
За македонска тройка ли става въпрос?

# 119
  • София
  • Мнения: 900
За македонска тройка ли става въпрос?

В тълковните речници требе да се добави
"Що е аПсурТ"
"тройки с македонки"
 smile3532 smile3532

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт