как се появи или ще се появи вашето съкровище?

  • 4 373
  • 144
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 368
Планувано!Не очаквх,че ще стане веднага.Уговарях таткото да започнем с опитите пък когато стане,не очаквах да стане от раз.И ето го сладкото малко ангелче на мама в подписа!

# 106
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Обмисляхме да си правим бебе и взе че стана работата Joy.След 2 месеца вече видях двете чертички EFP

# 107
  • Мнения: 1 503
Планувано!

# 108
  • Мнения: 4 784
Планувано. Работихме по въпроса около месец-два и резултаът е на лице  Simple Smile

# 109
  • Мнения: 4 784
Всъщност с първия ми съпруг пробвахме повечко - около 9 месеца, ама резултат нямаше

# 110
  • Мнения: 999
И първият и вторият път беше планувано.

# 111
  • Мнения: 1 174
A при нас беше изненада по време на план  Laughing
Вечеряхме с любимия ми и отворихме тема за това кога ще си правим бебе и надълго и нашироко говорехме за бъдещето ни, като се впускахме в подробности и мислехме евентуалното име...Когато той ме пита:''Аа на теб този месец кога трябваше да ти идва?'', отговорих, че сме пропуснали момента, защото чакам в близките дни и ще отложим за по-нататък. Confused

Само че и след две седмици не ми дойде- бях бременна Grinning

# 112
  • Мнения: 469
Много исках бебе.Вече бяхме шест години заедно и това беше естествено продължение на нашата връзка и така една вечер го попитах на кого ли ще прилича детето ни,и той каза ами сега ще пробваме и ще видим.Така се случи първия път.Втория просто му казах ,че искам още едно дете пробвахме и на следващия месец бях бременна.

# 113
  • София
  • Мнения: 981
И двата пъти - най-хубавата изненада.

# 114
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Моят син го планувахме с приятеля ми(нямаме брак) и в момента, в който го запланувахме и той  бе факт.
Нямаме материални проблеми от страна на жилище(имам собствена къща,двор и тн.), а приятеля ми страхотна работа.Та само бебчо ни липсваше за щастлива добавка:о)

# 115
  • София
  • Мнения: 242
Съвсем планирано  Peace

# 116
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Ние също го бяхме планували, но аз исках да мине сватбата и тогава.Не ми се щеше да съм бременна на този ден, нооооооо както по-късно се разбра съм била, но още не съм знаела Laughing

# 117
  • Мнения: 1 925
При нас си беше запланувано и след 9 месеца опити, се показаха 2-те черти и сега всеки момент чакаме резултата Mr. Green  Heart Eyes

# 118
  • София
  • Мнения: 2 967
Един път пробвахме за бебе, защото същия ден ми казаха, че съм в овулация  и то стана. Не вярвах, че ще стане от раз, защото ми бяха говорили, че много сме се били пазели и няма да стане толкова лесно, обаче стана, за наша най-голяма радост:) Simple Smile Simple Smile

# 119
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И двечките са си планувани, но ми се ще една изненада май  Joy

Общи условия

Активация на акаунт