Хотел ол инклузив

  • 23 904
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 101
Моля, споделете с мен идеи за хубав хотел на морето, по възможност да е ол инклузив, без значение къде. Някъде, където сте били и сте останали наистина доволни  Grinning

Благодаря Ви предварително за отговорите  Hug

# 1
  • Мнения: 674
Хотел Азалия в варненския курортен комплекс "Св.Константин".
Страхотно красив подреден луксозен хотел на що годе добри цени.
На брега на морето е с СПА комплекс а външната му архитектура е просто уникална!!  bouquet bowuu

# 2
  • Мнения: 4 668
От сайта на Азалия се разбира , че не е ол - инклузив , а закуска и вечеря или само закуска  Rolling Eyes
Може аз да не съм разбрала нещо ...

Аз като почитател на Албена  Peace мога да препоръчам два хотела - " Албена Бийч клуб " **** - хотелът е на брега на морето , страхотна храна , просто без забележки , всякакви екстри - риби , скариди , плодове и сладолед и изобщо каквото се сетиш .
Хотелът не е суперлукс , но за мен е страхотен .

Другият ми любим в Албена е хотел Калиакра - същите условия , да не се повтарям .
Разгледай ги  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 9 979
Ифа Несебър Бийч Ризорт - между Несебър и Равда.

# 4
  • Мнения: 4 668
Ифа Несебър Бийч Ризорт - между Несебър и Равда.

А , този е много готин наистина  Peace
Само че там почти няма плаж ... в смисъл много е тясна плажната ивица .

# 5
  • Мнения: 1 937
Много ми похвалиха един от трите - Несебър бей, Несебър Маре и Несебър палас, но не помня кой точно. Confused
Моля, ако някой е бил там, нека сподели впечатления!

# 6
  • София
  • Мнения: 9 979
Ифа Несебър Бийч Ризорт - между Несебър и Равда.

А , този е много готин наистина  Peace
Само че там почти няма плаж ... в смисъл много е тясна плажната ивица .

Така е, за съжаление Sad

Много ми похвалиха един от трите - Несебър бей, Несебър Маре и Несебър палас, но не помня кой точно. Confused
Моля, ако някой е бил там, нека сподели впечатления!

Ние бяхме в Бей, аз лично съм много доволна, стаята ни беше много голяма и хубава, храната беше много вкусна. "Маре" ми се стори малко "зацапан"  сигурно защото е първият от трите и е ползван повече. Палас това лято му беше първи сезон, малко кичозно около рецепцията, но имаха хубав бар Simple Smile, предполагам че стаите са по-луксозни, иначе едва ли има някаква разлика с останалите два.

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
А помните ли какви бяха цените на ден за ол – инклузив?
И за активния сезон ли говорим или извън него?

# 8
  • Мнения: 1 417
А помните ли какви бяха цените на ден за ол – инклузив?
И за активния сезон ли говорим или извън него?

И аз се интересувам за какви цени става въпрос долу горе. А някой да има впечатления от Хелена бийч, Сандс?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://www.magnoliabg.com/bg/start.htm
Бяхме там м.г. Препоръчвам го с 1000 ръце. Ол-инклузив има дори на плажа, позлваш 2 басейна с 2 ресторанта с 2 барпуул-а, с 2 лоби бара и т.н. Има и СПА в хотела. На 5мин. си от плажа, зелено, чисто и мнооооооооого тихо.
Само на 1-2 спирки си от Златните и на 1 от Дружба.
Абе невероятна работа  Peace
Мисля че беше по 65лв./ден на човек. 2-ма възрастни с 1 дете до 12г. -->плащат само големите. Детето е безплатно. 2-ро дете под 12г.= 1/2 цена на възрастен.

Дерзайте   bouquet

# 10
  • Мнения: 4 668
Шани , ами то излиза х 130 лв. на ден , много добре , ако е така и то с ол инклузив  Peace. На Албена си е 200 - 220 лв.
А има ли разлика между Магнолия 1 и 2 ?
Видях , че има много тревни площи - детето ще има да тича ...
Храната хубава ли е ?

А , още нещо искам да питам , което много ме вълнува - шумно ли е ? Защото на повечето такива места вечер организират разни дискотеки  по басейните до никое време , а през деня крещят аниматори  Rolling Eyes
И ако да , къде точно да си вземем стая , за да не се чува  newsm78

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 11:03 от Pipinka

# 11
  • Мнения: 4 668
Току що се обадих в МАГНОЛИЯ и за лятото не приемат никакви резервации от български туристи  Confused.  Сключили са договори само с руски , немски и полски туристически агенции и ако евентуално останело нещо свободно - тогава . Но рискът е голям защото , ако разчиташ на хотела могат в началото на юли , да ти кажат за 10 юли примерно има ли места или не ... жалко  Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 1 457
За съжаление в Албена е такава политиката, тъй като имат договори с големите туроператори, първо те си пълнят контингента и като се види колко стаи остават - тогава се пускат свободно настаняване. Понеже съм поработила 6г там , та затова се намесвам:) Около месец-два по-рано е реално да ти направят резервация. Иначе хотелите са хубави, дори и тези на 2 линия - там е далеч по - спокойно, освен Магнолия и Вита Парк е хубав ( има много готини къщички за семейства), и Ралица ... В сайта можеш да ги разгледаш: www.albena.bg.

ooo, изтъпяла съм тотално, сега видях, че говорите за други магнолии, просто и в Албена има хотел Магнолия, и в Приморско също, и аз реших, че говорите за тях. Време ми е за отпуска..... Shocked

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Току що се обадих в МАГНОЛИЯ и за лятото не приемат никакви резервации от български туристи  Confused.  Сключили са договори само с руски , немски и полски туристически агенции и ако евентуално останело нещо свободно - тогава . Но рискът е голям защото , ако разчиташ на хотела могат в началото на юли , да ти кажат за 10 юли примерно има ли места или не ... жалко  Sad

Пипинка, абсолютно си е така. 2006г. също си беше терзаене, дали ще ни приемат... ето Темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=111365.20

Но все таки всички, дето искахме да сме там, бяхме.

Сега на останалите ти въпроси.
Много е чисто и тихо. По-тихо е в М1, определено. Гледката от терасите на М2 (висок етаж) била невероятна. Понеже там е вечерната забава (в М2), не е препоръчително да сте на нисък етаж. Чувало се... Но на 4-5-ти етаж било супер.
Ние бяхме в М1. Адска тишина, спокойствие и чистота.
Понеже бяхме края на август и началото на септември плащахме по 2 вида цени. Та май от септември беше по 55лв. на ден на човек... нещо такова беше...
Храната е супер. Алкохолът - тоже.
Ол-инклузив има и на плажа (пици, риба, картофи, салати, бира и безалкохолно, мин. вода, плодове, сладолед и дребни сладки, както и пастички и тортички), както казах. А там ти се полага безплатно чадър и мини шезлонг. Плажа е много голям и не видях никаква гъчканица да има. Има мрежа за плажен волейбол, както и врати за мини-плажен мач. Между 2-та хотела има и тенискорт(ове  newsm78). Водата в басейна на М1 е минерална.

Уф, не знам още какво да похваля... там е раят.  Hug

# 14
  • Мнения: 4 668
Шани , благодаря  Hug
Ще се пробвам за там , казаха ми ако се обадя през май , че можело нещо да направят  Rolling Eyes

Ако дотогава не съм решила на 100 % да си ходя пак на Албена , там поне си знам , че за мен винаги ще има стая в хотела  Laughing
Но много ми се искаше да сменим обстановката ...

# 15
  • Мнения: 155
Току що се обадих в МАГНОЛИЯ и за лятото не приемат никакви резервации от български туристи  Confused.  Сключили са договори само с руски , немски и полски туристически агенции и ако евентуално останело нещо свободно - тогава . Но рискът е голям защото , ако разчиташ на хотела могат в началото на юли , да ти кажат за 10 юли примерно има ли места или не ... жалко  Sad
А за цени за лято 2007 година казаха ли нещо?

# 16
  • Мнения: 4 668
Ами ... аз се ядосах и не питах . Просто ми дойде в повече информацията " Работим само с руски , немски и полски туроператори ... " и не питах за цена  Confused
Все пак не отричам , че бяха много любезни и ми казаха през май да се обадя пак ...

# 17
  • Мнения: 1 417
Ами ... аз се ядосах и не питах . Просто ми дойде в повече информацията " Работим само с руски , немски и полски туроператори ... " и не питах за цена  Confused
Все пак не отричам , че бяха много любезни и ми казаха през май да се обадя пак ...
В тази връзка може да питате в някоя от турагенциите, които представляват ТУИ. В момента вече има оферти за бг. черноморие и са на доста добри цени /поне така ми се стори, аз нямам идея какви са цените в бг. през сезона/ Simple Smile

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
mi6i, хотел Магнолия не се обслужва от TUI, а от IT'S : http://www.magnoliabg.com/gfx/mag1_photos/12.jpg

И това, което ти предлагаш, го пробвахме м.г. Не е удачно и излиза малко по-скъпо отколкото, ако си резервираш от Бг.
наистина е гадно, че те моткат и ти казват около 14-16 дни преди събитието, че ще имат места, но чакането си заслужава  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 722
Ще зацапам белия списък на ол-инклузив с едно място където не трябва да ходите ако сте с малко дете - комплекс Арапя - 4 звезди на южното черноморие. Обявения детски кът липсва, на всичко отгоре няма 2 метра равна площ където да тича детето а има много стръмни циментови места. Обявяват аниматори за децата, но до средата на юли такъв не се появи а и къде ще забавлява децата - по нанадолнището или вътре посред лято #2gunfire

# 20
  • Мнения: 13 191
Преди седмица бяхме в "Азалия". Най-хубавото е, че е на самия плаж и е нов. Но обслужването е ужасно. Без да искаме присъствахме на коментари за клиентите, които според мен не трябва да се водят на всеослушание.
Бяхме с две деца, на които се скараха да пазят тишина на втората минута /децата още не си бяха отворили устата и си гледаха морето, но забележката ги сепна доста и искаха да си ходим/. Водата в басейна е студена и  неподходяща за деца. Мястото за паркиране не стига за всички коли. Храната не беше достатъчна /шведска маса/, а ние не ядем много, но ни казаха, че има футболен отбор от чужбина и трябва да има за момчетата newsm78
Лятото може би е невероятно - има водна пързалка и детски басейн на плажа. И зимата не е лошо, ако се абстрахираш от персонала, ама все пак сме отишли там да релаксираме... #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 404
И аз се влюбих в Магнолия,дано да има места за лятото.Цената също е супер,а щом Шани е останала доволна(като си спомня как избира),остава само да се моля за късмет Praynig

# 22
  • Мнения: 4 668
Аз се отказвам от Магнолия  Confused След три седмици отиваме за 4 дни в Океания клуб ***** ол инклузив . Това е в Халкидики , на брега на морето .... Много ми го похвалиха , като се върна ще пусна снимки и ще разказвам ...
Съответно , ако отговаря на разказаното и видяното в сайта и лятото сме там  Wink

# 23
  • Мнения: 1 404
Pipinka,с нетърпение ще чакам да разкажеш Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 180
Аз се отказвам от Магнолия  Confused След три седмици отиваме за 4 дни в Океания клуб ***** ол инклузив . Това е в Халкидики , на брега на морето .... Много ми го похвалиха , като се върна ще пусна снимки и ще разказвам ...
Съответно , ако отговаря на разказаното и видяното в сайта и лятото сме там  Wink

Би ли разказала повечко - агенция, цени, условия... И аз съм се замислила за нещо такова, но началото на април...

# 25
  • Мнения: 1 417
И аз, и аз Simple Smile Вчера даже си говорихме с педиатърката,  тя няколко пъти ходи там и в Океания и в Сани,  мениджъра и е пациент и е много доволна. Аз още се чудя за края на април, малкия има р.д тогава. Ама ще изчакам снимки и отзиви. Приятна почивка!

# 26
  • Мнения: 4 668
Момичета , ето ви линкче - http://www.tourist-service.com/?language=bg&page=package-tou … -tours&id=141   bouquet

Аз смятам чрез тази агенция да действам , ще си ходим с колата обаче !
Хората , които ми препоръчаха мястото са доста критични и след като им харесва на тях , сигурно си заслужава ...

Ще пиша и аз впечатления и ще пусна снимки , живот и здраве ... Laughing

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 21:06 от Pipinka

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пипинка и на нас ни допадна.  Peace
Чакам час по-скоро отзивите ти.

Приятна почивка.  Grinning

П.П: би ли споделила, как се уговаряш с агенцията да си пътуваш със собствен транспорт и това влияе ли на цената?

# 28
  • Мнения: 4 668
Шани ... аз не се изразих правилно ... всъщност дори не знам предлагат ли транспорт  Rolling Eyes
Цената е тази , но включва нощувките и ол - инклузива , както и басейн , сауна и др. от спа центъра ... За организирано пътуване от тяхна страна не е ставало дума .
А понеже нашите познати също бяха с кола ...
Ще разпитам подробно в агенцията и за транспорт и за други подробности и ще докладвам  Wink

# 29
  • Мнения: 7 474
Офертата звучи добре и цената  е добра , ще чакам отзиви .

# 30
  • София
  • Мнения: 6 561
http://www.magnoliabg.com/bg/start.htm
Бяхме там м.г. Препоръчвам го с 1000 ръце. Ол-инклузив има дори на плажа, позлваш 2 басейна с 2 ресторанта с 2 барпуул-а, с 2 лоби бара и т.н. Има и СПА в хотела. На 5мин. си от плажа, зелено, чисто и мнооооооооого тихо.
Само на 1-2 спирки си от Златните и на 1 от Дружба.
Абе невероятна работа  Peace
Мисля че беше по 65лв./ден на човек. 2-ма възрастни с 1 дете до 12г. -->плащат само големите. Детето е безплатно. 2-ро дете под 12г.= 1/2 цена на възрастен.

Дерзайте   bouquet
[/quotе]

Каке, фамилни стаи имат ли, че ние нали сме много кеч.  Crazy Crazy Crazyи как става резервирането и респективно плащането

# 31
  • Мнения: 1 417
Пипинка и на нас ни допадна.  Peace
Чакам час по-скоро отзивите ти.

Приятна почивка.  Grinning

П.П: би ли споделила, как се уговаряш с агенцията да си пътуваш със собствен транспорт и това влияе ли на цената?
Цената не включва транспорт. Всеки сам си осигурява такъв. А ако не сте видели темата за  Сани ризорт - към него спада и Океания клуб и офертите, разнищихме го ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162322.0 Wink

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Каке, фамилни стаи имат ли, че ние нали сме много кеч.  Crazy Crazy Crazyи как става резервирането и респективно плащането

bibi - може би е добре да прочетеш темата от м.г. В настоящата съм дала линк.
Магнолия работи с немска тур-агенция. Ако останат свободни стаи, се предлагат на нашенци. В тази връзка, ако е останала свободна  (не заета от чужденците) фамилна стая (2 стаи, свързани помежду си) могат да ти я предложат на теб.
Но нищо сигурно няма. Одобряват те 2 седмици преди заявената от теб дата за почивка.

mi6i - на колко км. отстои въпросния х-л от София, ако имаш това инфо?
мерси  Grinning

# 33
  • Мнения: 1 417
mi6i - на колко км. отстои въпросния х-л от София, ако имаш това инфо?
мерси  Grinning
Сигурно си видяла и в другата тема ~ 380 км, близо е.
След границата до Солун е магистрала, само от там до Сани не знам как е.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 457
От Солун до Сани пътя също е хубав, и се стига много бързо, около 60км са! Ние също ще ходим в Океания, в последната седмица на Април! Хотела изглежда страхотно, а и е най-новия на Касандра, така че не очаквам неприятни изненади. Миналата година с подобна оферта ( 250 лв на човек) бяхме 5 дни в Сани през май, и беше страхотно!

# 35
  • Мнения: 1 101
Pipinka какви са цените в Албена Бийч клуб  newsm78
Доколкото видях на сайта им имаше информация само за Великденските празници.

# 36
  • Мнения: 43
Illit  а как беше температурата през май, за плаж ставаше ли?

# 37
  • Мнения: 4 668
Pipinka какви са цените в Албена Бийч клуб  newsm78
Доколкото видях на сайта им имаше информация само за Великденските празници.
Миналата година бяха 200-220лв. за двойна стая , а извън активния сезон е 180 лв. много малка е разликата ...
За това лято не знам  Rolling Eyes Дано да няма изненади ...

# 38
  • Мнения: 1 101
Pipinka какви са цените в Албена Бийч клуб  newsm78
Доколкото видях на сайта им имаше информация само за Великденските празници.
Миналата година бяха 200-220лв. за двойна стая , а извън активния сезон е 180 лв. много малка е разликата ...
За това лято не знам  Rolling Eyes Дано да няма изненади ...
Hug

# 39
  • Мнения: 4 668
Само да ви кажа , че в Океания клуб , вече не могат м за март месец да се намерят места  Sad
Единствените възможности са за 02-06. април , но това си е през седмицата ( някой работим все пак  Confused) И евентуално 13 - 19.04. - сега чакам да ми потвърдят резервацията ...

Така че , ако има желащи - да побързат  Hug

След това вече са други цените !!!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 457
Illit  а как беше температурата през май, за плаж ставаше ли?

Да, ставаше за плаж, но водата в морето не беше много топла , въпреки че плувахме. Не знам колко градуса е било, но се върнахме почернели. Ние бяхме от 20 до 25 май, доколкото помня.  Peace

# 41
  • Мнения: 155
Pipinka, потвърдиха ли ти резервацията за Океания?

# 42
  • Мнения: 2 768
Ще се възползвам от темата да попитам има ли доволни от чужди хотели на AI, освен в Турция и въпросните на Сани?

# 43
  • Мнения: 4 668
Pipinka, потвърдиха ли ти резервацията за Океания?

Не  Sad
Утре ще се обадя пак в агенцията , да го питам този момък , защо поне не благоволи да ми се обади ...

# 44
  • София
  • Мнения: 6 561
Pipinka какви са цените в Албена Бийч клуб  newsm78
Доколкото видях на сайта им имаше информация само за Великденските празници.
Миналата година бяха 200-220лв. за двойна стая , а извън активния сезон е 180 лв. много малка е разликата ...
За това лято не знам  Rolling Eyes Дано да няма изненади ...
250-232 лв

# 45
  • София
  • Мнения: 6 561
Някой да има отзиви за Приморско - Перла Бийч 1, 2 и 3 и Перла Плаза ?
Бая приемливи оферти имат... Rolling Eyes

# 46
Някой да има отзиви за Приморско - Перла Бийч 1, 2 и 3 и Перла Плаза ?
Бая приемливи оферти имат... Rolling Eyes

Биби ние бяхме в Перла Бийч 3 миналата година  на мен лично не ми хареса.

Някой ходил ли е в Марина Роял Палас??? 

# 47
  • София
  • Мнения: 6 561
Биби ние бяхме в Перла Бийч 3 миналата година  на мен лично не ми хареса.
дай повечко инфо моля  Praynig

# 48
Бяхме две семейства. Нашите приятели имаха дете на 2годинки и . Всички от персонала се караха на детето  не пипай не прави това не прави онова. Хотела е мръсен "меко казано''.Прерсонала се държеше с нас като с някакви кучета абе ужас направо.....         

# 49
  • София
  • Мнения: 6 561
Бяхме две семейства. Нашите приятели имаха дете на 2годинки и . Всички от персонала се караха на детето  не пипай не прави това не прави онова. Хотела е мръсен "меко казано''.Прерсонала се държеше с нас като с някакви кучета абе ужас направо.....         
бляк  Sick Sick Sick моите талибанки тогава ще са на 2 г и 7-8 мес. прадставям си ...

# 50
  • Мнения: 537
И аз съм била в Перла Бийч, в началото на септември. Само нощувка със закуска. Хотелът беше меко казано отврат, може би защото беше в края на сезона, но стените се люпеха и всичко беше подгизнало. Не бих отишла пак дори и да е в сезона. Басейна им е малък.

# 51
  • Мнения: 4 668
На мен ми потвърдиха за Океания клуб - от 13.04. до 16.04. ... голям зор беше ....
Имат още много малко варианти и след това хотелът бил напълно продаден до декември  Shocked и няма да правят никакви резервации ...
Който иска - сега е моментът , до края на април , а и още е на тези цени .
Ние взехме апартамент и не е много по - скъпо  Peace

# 52
Ние бяхме в Бей, аз лично съм много доволна, стаята ни беше много голяма и хубава, храната беше много вкусна. "Маре" ми се стори малко "зацапан"  сигурно защото е първият от трите и е ползван повече. Палас това лято му беше първи сезон, малко кичозно около рецепцията, но имаха хубав бар , предполагам че стаите са по-луксозни, иначе едва ли има някаква разлика с останалите два.


Ами Лана не си права newsm 78 ! Първо Бей е най - стария от трите хотели, второ мисля че Маре е доста по добър като обслужване ,а и честно казано като цяло.А за Палас не мисля ,че е кичозен , а специално стайте са почти едни и същи като на другите два хотела. Но както и да е всеки си има мнение Simple Smile    Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт