Хотел ол инклузив

  • 23 907
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 155
Току що се обадих в МАГНОЛИЯ и за лятото не приемат никакви резервации от български туристи  Confused.  Сключили са договори само с руски , немски и полски туристически агенции и ако евентуално останело нещо свободно - тогава . Но рискът е голям защото , ако разчиташ на хотела могат в началото на юли , да ти кажат за 10 юли примерно има ли места или не ... жалко  Sad
А за цени за лято 2007 година казаха ли нещо?

# 16
  • Мнения: 4 668
Ами ... аз се ядосах и не питах . Просто ми дойде в повече информацията " Работим само с руски , немски и полски туроператори ... " и не питах за цена  Confused
Все пак не отричам , че бяха много любезни и ми казаха през май да се обадя пак ...

# 17
  • Мнения: 1 417
Ами ... аз се ядосах и не питах . Просто ми дойде в повече информацията " Работим само с руски , немски и полски туроператори ... " и не питах за цена  Confused
Все пак не отричам , че бяха много любезни и ми казаха през май да се обадя пак ...
В тази връзка може да питате в някоя от турагенциите, които представляват ТУИ. В момента вече има оферти за бг. черноморие и са на доста добри цени /поне така ми се стори, аз нямам идея какви са цените в бг. през сезона/ Simple Smile

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
mi6i, хотел Магнолия не се обслужва от TUI, а от IT'S : http://www.magnoliabg.com/gfx/mag1_photos/12.jpg

И това, което ти предлагаш, го пробвахме м.г. Не е удачно и излиза малко по-скъпо отколкото, ако си резервираш от Бг.
наистина е гадно, че те моткат и ти казват около 14-16 дни преди събитието, че ще имат места, но чакането си заслужава  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 722
Ще зацапам белия списък на ол-инклузив с едно място където не трябва да ходите ако сте с малко дете - комплекс Арапя - 4 звезди на южното черноморие. Обявения детски кът липсва, на всичко отгоре няма 2 метра равна площ където да тича детето а има много стръмни циментови места. Обявяват аниматори за децата, но до средата на юли такъв не се появи а и къде ще забавлява децата - по нанадолнището или вътре посред лято #2gunfire

# 20
  • Мнения: 13 191
Преди седмица бяхме в "Азалия". Най-хубавото е, че е на самия плаж и е нов. Но обслужването е ужасно. Без да искаме присъствахме на коментари за клиентите, които според мен не трябва да се водят на всеослушание.
Бяхме с две деца, на които се скараха да пазят тишина на втората минута /децата още не си бяха отворили устата и си гледаха морето, но забележката ги сепна доста и искаха да си ходим/. Водата в басейна е студена и  неподходяща за деца. Мястото за паркиране не стига за всички коли. Храната не беше достатъчна /шведска маса/, а ние не ядем много, но ни казаха, че има футболен отбор от чужбина и трябва да има за момчетата newsm78
Лятото може би е невероятно - има водна пързалка и детски басейн на плажа. И зимата не е лошо, ако се абстрахираш от персонала, ама все пак сме отишли там да релаксираме... #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 404
И аз се влюбих в Магнолия,дано да има места за лятото.Цената също е супер,а щом Шани е останала доволна(като си спомня как избира),остава само да се моля за късмет Praynig

# 22
  • Мнения: 4 668
Аз се отказвам от Магнолия  Confused След три седмици отиваме за 4 дни в Океания клуб ***** ол инклузив . Това е в Халкидики , на брега на морето .... Много ми го похвалиха , като се върна ще пусна снимки и ще разказвам ...
Съответно , ако отговаря на разказаното и видяното в сайта и лятото сме там  Wink

# 23
  • Мнения: 1 404
Pipinka,с нетърпение ще чакам да разкажеш Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 180
Аз се отказвам от Магнолия  Confused След три седмици отиваме за 4 дни в Океания клуб ***** ол инклузив . Това е в Халкидики , на брега на морето .... Много ми го похвалиха , като се върна ще пусна снимки и ще разказвам ...
Съответно , ако отговаря на разказаното и видяното в сайта и лятото сме там  Wink

Би ли разказала повечко - агенция, цени, условия... И аз съм се замислила за нещо такова, но началото на април...

# 25
  • Мнения: 1 417
И аз, и аз Simple Smile Вчера даже си говорихме с педиатърката,  тя няколко пъти ходи там и в Океания и в Сани,  мениджъра и е пациент и е много доволна. Аз още се чудя за края на април, малкия има р.д тогава. Ама ще изчакам снимки и отзиви. Приятна почивка!

# 26
  • Мнения: 4 668
Момичета , ето ви линкче - http://www.tourist-service.com/?language=bg&page=package-tou … -tours&id=141   bouquet

Аз смятам чрез тази агенция да действам , ще си ходим с колата обаче !
Хората , които ми препоръчаха мястото са доста критични и след като им харесва на тях , сигурно си заслужава ...

Ще пиша и аз впечатления и ще пусна снимки , живот и здраве ... Laughing

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 21:06 от Pipinka

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пипинка и на нас ни допадна.  Peace
Чакам час по-скоро отзивите ти.

Приятна почивка.  Grinning

П.П: би ли споделила, как се уговаряш с агенцията да си пътуваш със собствен транспорт и това влияе ли на цената?

# 28
  • Мнения: 4 668
Шани ... аз не се изразих правилно ... всъщност дори не знам предлагат ли транспорт  Rolling Eyes
Цената е тази , но включва нощувките и ол - инклузива , както и басейн , сауна и др. от спа центъра ... За организирано пътуване от тяхна страна не е ставало дума .
А понеже нашите познати също бяха с кола ...
Ще разпитам подробно в агенцията и за транспорт и за други подробности и ще докладвам  Wink

# 29
  • Мнения: 7 474
Офертата звучи добре и цената  е добра , ще чакам отзиви .

Общи условия

Активация на акаунт