Хотел ол инклузив

  • 23 901
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 561
Някой да има отзиви за Приморско - Перла Бийч 1, 2 и 3 и Перла Плаза ?
Бая приемливи оферти имат... Rolling Eyes

# 46
Някой да има отзиви за Приморско - Перла Бийч 1, 2 и 3 и Перла Плаза ?
Бая приемливи оферти имат... Rolling Eyes

Биби ние бяхме в Перла Бийч 3 миналата година  на мен лично не ми хареса.

Някой ходил ли е в Марина Роял Палас??? 

# 47
  • София
  • Мнения: 6 561
Биби ние бяхме в Перла Бийч 3 миналата година  на мен лично не ми хареса.
дай повечко инфо моля  Praynig

# 48
Бяхме две семейства. Нашите приятели имаха дете на 2годинки и . Всички от персонала се караха на детето  не пипай не прави това не прави онова. Хотела е мръсен "меко казано''.Прерсонала се държеше с нас като с някакви кучета абе ужас направо.....         

# 49
  • София
  • Мнения: 6 561
Бяхме две семейства. Нашите приятели имаха дете на 2годинки и . Всички от персонала се караха на детето  не пипай не прави това не прави онова. Хотела е мръсен "меко казано''.Прерсонала се държеше с нас като с някакви кучета абе ужас направо.....         
бляк  Sick Sick Sick моите талибанки тогава ще са на 2 г и 7-8 мес. прадставям си ...

# 50
  • Мнения: 537
И аз съм била в Перла Бийч, в началото на септември. Само нощувка със закуска. Хотелът беше меко казано отврат, може би защото беше в края на сезона, но стените се люпеха и всичко беше подгизнало. Не бих отишла пак дори и да е в сезона. Басейна им е малък.

# 51
  • Мнения: 4 668
На мен ми потвърдиха за Океания клуб - от 13.04. до 16.04. ... голям зор беше ....
Имат още много малко варианти и след това хотелът бил напълно продаден до декември  Shocked и няма да правят никакви резервации ...
Който иска - сега е моментът , до края на април , а и още е на тези цени .
Ние взехме апартамент и не е много по - скъпо  Peace

# 52
Ние бяхме в Бей, аз лично съм много доволна, стаята ни беше много голяма и хубава, храната беше много вкусна. "Маре" ми се стори малко "зацапан"  сигурно защото е първият от трите и е ползван повече. Палас това лято му беше първи сезон, малко кичозно около рецепцията, но имаха хубав бар , предполагам че стаите са по-луксозни, иначе едва ли има някаква разлика с останалите два.


Ами Лана не си права newsm 78 ! Първо Бей е най - стария от трите хотели, второ мисля че Маре е доста по добър като обслужване ,а и честно казано като цяло.А за Палас не мисля ,че е кичозен , а специално стайте са почти едни и същи като на другите два хотела. Но както и да е всеки си има мнение Simple Smile    Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт