кърмене навън???

  • 2 877
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 743
Кърмим се където ни свари глада,не се притеснявам,защото ако съм с подходящи дрехи нищо не се забелязва!Успех! Peace

# 76
  • Мнения: 339
А в каква поза кърмите навън? Как придържате бебетата? Аз още не съм си открила удобен за мен начин...Може би трябва да си взема слинг  Sunglasses

# 77
  • Мнения: 1 267
 аз кърмя в класическата поза, просто покривам беб с пелена. мисля, че слинга е напълно излишен. отстрани изглежда, сякаш съм го гушнала, а пък и като кърмеща да изглеждах, все ми е тая.

# 78
  • Мнения: 4 915
А в каква поза кърмите навън? Как придържате бебетата? Аз още не съм си открила удобен за мен начин...Може би трябва да си взема слинг  Sunglasses

Кърмя седнала. Гушкам бебето, повдигам блузата откъм долния край, давам на бебето да суче. Главата му закрива гърдата.

Ако съм с рокля или дреха, която не мога да запретна нагоре  Laughing, оголвам гърдата откъм деколтето. За целта първо пак си гушкам детето, намятам лека и тънка пелена над главата му и рамото си, давам гърдата. Така хем закривам всичко, хем му пази сянка в слънчево време. И при по-големи дечица, които се разсейват и зяпат на всички страни, също помага.

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 09:14 от Free Soul

# 79
  • Мнения: 1 353
Аз съм кърмила на вън миналото лято и ми се струва, че и сега ще трябва да го правя. Но иначе позата е седнала и се наместваш така че да е удобно и на теб и на бебето.

# 80
  • Мнения: 4 242
А в каква поза кърмите навън? Как придържате бебетата? Аз още не съм си открила удобен за мен начин...Може би трябва да си взема слинг  Sunglasses

Аз седнала а Ива права между краката ми, аз уж я гушкам (поне за околните така изглежда) а всъщност като козленце си е навряла муцунката и суче  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 277
и аз кърмя навън... разреве ли се вадя цица... със времето толкова се осъвършенствах, че дори и някой да има наглостта да гледа нищо няма да види... пък и на мен не ми пука, това е още един начин да популяризирам кърменето и да заявя гордо "да, още се кърмим и дълго още ще е така"... въобще не се притеснявай и не лишавай бебо нито от разходките, нито от кърменето!

Общи условия

Активация на акаунт