№1 при бабините деветини или суеверията......

  • 37 608
  • 498
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 408
Тая простотия я има само и единствено в България. Нямам думи  newsm11

# 496
  • Мнения: 2 746
....... и финала наистина беше новост за мен-като ги сложела нейните деца да лежат и имала толкова много кърма,че така хубаво ги обливала с кърма  Shocked да се калявали .........

Е това направо трябва да влезе в класацията! Всякакви щуротии съм чувала, ама това не бях. Laughing
За къпане в мляко всички сме чували /Клеопатра/, но за къпане с кърма  #Crazy

# 497
  • Мнения: 6 442
Направо немам нерви да ги чета всичките глупости и се надявам да не се повторя.
Какво ще кажете за простотията ,че ако кръстиш първото си дете на починал човек ,едва ли не ще почине и то?  newsm78 newsm78 newsm78
Чувал ли е някой тази "древна истина"?
Ами всички сме хора и все някога ще починем.Няма логика според мен  Peace

# 498
  • Попово
  • Мнения: 687
И аз да допълня от простотиите на моята кандидат-свекърва....освен всички споменати осолявания,видиш ли нейните синове какви момци са станали като им е приложила всичките си техники,мина през съвети за повиване като "салам" до минимум 6мес,че да не вземе да стане кривокрако внучето й,продължи с мазането само  с мас,вместо "тия сегашни измислени мазила" и финала наистина беше новост за мен-като ги сложела нейните деца да лежат и имала толкова много кърма,че така хубаво ги обливала с кърма  Shocked да се калявали и.......... не запомних всичките ефекти на това занимание ,после ги повивала хибаво да си постоят така поне 1 час!!!Като времето за осоляване и повиване след това пак беше заданено като "така към 1 час да си постои да се затопли хууубаво" Joy
След като и се ухилих ехидно с "това няма как да стане" ми отвърна "ти само да ми станеш една снаха,ще те изгоня да ходиш да си пиеш кафе с дружките,а аз така хубвао ще си го омажа,че няма и да разбереш"!!!  Joy Ей на тая простотия к'во да й отвърна?!!  Освен,че освен детето ми в болница трябва и нея в лудница да пратя след това! #2gunfire

и после бебчо в тавата и БУМмммм във фурната до розова коричка Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт