Една ужасно неприлична тема!!!

  • 3 442
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Анкета що няма?
И как така да не гълта?!Научни лица няма ли да се изкажат в темата?
Всъщност аз бях научно,мдаа..
Мисля да си гълташ,Монче,няма да се пуашиш..
Тва с калориите е измислено от ветромразки и семезлоядки..
Успех  Hug

# 16
  • Мнения: 3 423
Пък аз за домати отговорих.
Явно съм отучено лице и не
мога адекватно да се изразявам.

# 17
  • Мнения: 747
Ахххх, тази метафора ме разби Mr. Green
И на мен ми е било странно; срещала съм че калориите са колкото от една овца. Макар сравнението с овен да е по-удачно. И не цял, ами само главата му Joy
Обаче, душо, не бой се! Аз на ветровит баир живея, ама съм гърчава.

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
нищо не мога за кажа за калориите.  Thinking
обаче се сещам, че в училище даскалката по биология ни обясняваще, че било страшно полезно за женската кожа. тя познавала някаква жена с лице като порцелан, на 50 години и онази й казала на какво се дължи Mr. Green това е е дно от малкото неща, които се сещам отбиологията... Laughing

# 19
  • Мнения: 27 524
Да, калорично е и не става за диетици!

# 20
  • Мнения: 803
Не се притеснявай - поглъщаш
най-полезния белтък в природата
и не само, че няма да си развалиш
диетата ами и е полезен за коса,
нокти и кожа  Hug
Нека някой ме поправи ако греша  Hug

Това ми напомня на една позната, която ..хм...събираше семената на кокичето (което гаджето й подаряваше редовно) в едно бурканче, държеше си ги в хладилника и твърдеше, че това била страхотна маска за лице. Crazy Blush

# 21
  • Мнения: 677
в едно бурканче, държеше си ги в хладилника и твърдеше, че това била страхотна маска за лице. Crazy Blush
Никога не приемай поканата и за палачинки у тях,никога!

# 22
  • Мнения: 2 891
нищо не мога за кажа за калориите.  Thinking
обаче се сещам, че в училище даскалката по биология ни обясняваще, че било страшно полезно за женската кожа. тя познавала някаква жена с лице като порцелан, на 50 години и онази й казала на какво се дължи Mr. Green това е е дно от малкото неща, които се сещам отбиологията... Laughing
Ето какъв ще ми е бизнеса. Ще продавам бурканчета със специални етикети, указващи породата на източника. Моята емулсия за лице ще навре "Лептен" в миша дупка!!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 803
в едно бурканче, държеше си ги в хладилника и твърдеше, че това била страхотна маска за лице. Crazy Blush
Никога не приемай поканата и за палачинки у тях,никога!

Този принцип е по-важен дори от "Никога не яж жълт сняг" Sunglasses

# 24
  • Мнения: 1 520
Ооо, не е истина, тая тема ме уби. Много свежо. Зацепих сега, че е петък.  hahaha hahaha hahaha
По съществео - незнам, не употребявам.

Ооо, не, не, мъжа ми не чете тук, но това ще му го покажа да види какви специалистки сме.

Леле, тема номер 1 напоследък. Кефят ме и на Джулиана доводите, вероятно съвсем правилни. Незнам, не съм се интересувала.

Поздравления за попадението, страшна тема. Другите петъчни пасти да ядат.
Просто как завоалиранко питаш.  hahaha hahaha

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 12:19 от SmaRt

# 25
  • София
  • Мнения: 2 161
Ооо, не е истина, тая тема ме уби. Много свежо. Зацепих сега, че е петък.  hahaha hahaha hahaha
По съществео - незнам, не употребявам.

Ооо, не, не, мъжа ми не чете тук, но това ще му го покажа да види какви специалистки сме.

Леле, тема номер 1 напоследък. Кефят ме и на Дулиана доводите, вероятно съвсем правилни. Незнам, не съм се интересувала.

Поздравления за попадението, стршна тема. Другите петъчни пасти да ядат.
Просто как завоалиранко пита.  hahaha hahaha


Ами  tooth...на едно мнение сме smile3521

# 26
  • Мнения: X
Ей ,ся вече разбрах ,защо не мога да отслабна.Ма нЕма дЪ спрЪ да гълтам, щот моя и тъй си мА  аресва.Пък и зарад него съм на туй дередже Crossing Arms

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Това е една чудесна вечеря за спазващите Високо-протеинова ниско-въглехидратна диета Wink
Останалите предпочитаме пържолка с картофки Mr. Green

# 28
  • Мнения: 287
ха, да ви кажа аз пък какво знам!!!! Naughty че в изисканите френски червила се слага изключително ценната субстанция от расов кон!!! а са да видим кой ще ни целува?!?!?! Joy Joy Joy

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това е една чудесна вечеря за спазващите Високо-протеинова ниско-въглехидратна диета Wink
Peace
Ако всеки ден това ти е вечерята, ти гарантирам, че няма да имаш проблеми с килограмите. Даже може да приемаш и по няколко порции Wink
Пък аз си карам на въглехидратна диета и ще си стоя дебела.

Общи условия

Активация на акаунт