Мартенички най-засмени за СЕПТЕМВРИЙЧЕТАТА бели и червени!

  • 9 087
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 352
Честит осми март!

# 241
  • Мнения: 823
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ МИЛИ МАМИ!


# 242
  • Мнения: 1 820
   Честит празник, мили приятелки! Бъдете винаги обичани майки, желани жени и добри приятелки и дъщери!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
  Миличка, миличка Иви пропуснала съм ти рождения ден Embarassed Бъди много здрава и щастлива!Нека те радва сладката палавница и вече 2-мата мъже в живота ти!  bouquet
  А ако Никито не е познал пола на бебчо, за да не му разваляте имиджа на пророк след известно време се пробвайте пак за госпожица Laughing

# 243
  • Мнения: 2 171
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ НА ВСИЧКИ МИЛИ ДАМИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ, ОБИЧАНИ И УВАЖАВАНИ! 
 bouquet  bouquet  bouquet

# 244
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Честит Осми март мили Дами!
Желая да сте обичани винаги от половинките си и винаги  обградени от любовта и признателността на децата си!Майчинството да Ви носи само радост и много гордост! Flowers Bouquet


mama rosi Много неприятно, сега сте добре нали?Прегръдки!

Чак сега защото съм малко тъжна днес Confused
Бях се подготвила да заведа детенце на ясла, да го облека в ризка, да занеса красивите букети/саксии/ , да отида на фризьор, и накрая да взема от яслите ней-прекрасния мъж на света и да отидем да се почерпим, а всъщност в 4ч. вдигна температура, повръща, не иска да папка цял ден, пъшка, охка, продължава да не спинка, казва, че го боли коремче, чакане на лекарско посещение и т.н.
Съпругът ми се обади от странско, поплаках си, погушках си синчето, че и той миля като видя, че плачкам хукна да ме гали и гушка Cry

Извинявам се ако съм нарушила веселото настроение.

Хубава и романтична вечер желая на всички Ви!

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 4 430
Роси, много съжалявам, че сте били в болница  Cry Дано всичко е наред сега  Praynig
Аз карам Габи всеки ден за инжекция в Разлог и той се раплаква още на портала на болницата. Сега повръща  Crazy Дано минава вече тази болест  Praynig
Момичета, аз си подарих за 8-ми март нова прическа  bowuu Никога през живота си не съм била с ТОЛКОВА къса коса  ooooh! Има един велик коафьор в Благоевград, на който казах, че съм "дърта и консервативна", а той каза, че ще ме направи "млада и модерна". Е, направи ме нещо...каквото и да е то

# 246
  • Мнения: 137
Rosi   много жалко .че в болница сте били.Дано сега всичко е  наред  Praynig

Съни и вие да оздравявате.Жалко,че точно на празника се случи... Дано бързо да се оправи Калоянчо...  Praynig

А ние се опитахме да ходим на китайски с кумовете.Не бяхме ходили доста отдавна...е след чакане 1ч . да ни донесат поръчката...Боби се разплака...накрая си взехме за вкъщи храната и пак си празнувахме у дома  Hug

Явно има още доста време докато започнем да ходим заедно на ресторант...  Simple Smile

Лека вечер и весело празнуване

# 247
 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525Честит празник мили момичета.
                   Бъдете обичани и щастливи!

 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 248
  • Мнения: 823
Много болни дечица отново  Confused

Ани, дай да те видим с новата прическа  Hug

# 249
  • Sofia
  • Мнения: 4 430
s_sunny, снощи съм пропуснала поста ти  Crazy И вие ли сте болнички  Cry Ужас вече!!! Габи току-що повърна малко слуз, защото цял ден нищо не е ял. Дадох му Деган, защото пък е и леко разстроен и не мога да му слагам свещички  Crazy Абе... вече нямам думи  #Cussing out В неделя искам да пътуваме за София, дано дотогава ми се закрепи, че от разкарването и смяната на климата хептен ще оплескаме работата  Sad
Аз се разсъних и нещо не мога да заспя.
Пепа, утре ще се снимам и ще пусна снимки. Сега съм изсушена и съм малко като Надежда Михайлова (като камбана). Искам да видя след измиване каква ще бъде моята прическа - натурална  Laughing Лелеееее, отдавна не съм правила такава промяна  ooooh! Все още се стряскам като застана пред огледалото  Laughing

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 4 430
Еййййййййй, аман от мен  Mr. Green

НОВАТА МИ ПРИЧЕСКА

# 251
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Съни, съжалявам за болният бебчо, дано да е нещо набързо! Hug

Роси, добре дошли у дома, дано не се налага друг път в болница да влизате!

Ани, изглеждаш много свежо, само много отслабнала ми се виждаш....то как няма, с тези болести на Габчо, дано вече се оправи детенце!  Praynig

Ние вече свършихме половината задачи и се чудя накъде да хващаме, че навън не е най- прекрасното време ....  newsm78

# 252
  • Мнения: 5 393
Добро утро  food010  food010
АниК-много ти е готина прическата Peace SunglassesОтива ти.Стискам палци  fingerscrossedГабчо да се оправи, ужас е с тия болести.  Sad

При нас във входа някакъв екшън станал.На първия етаж нещо са клали един човек, полиция, линейка-жив е човека, ама бая окървавен го изкараха.Сума ти полицаи-и цивилни и униформени-дойдоха, сега ме разпитаха на вратата ама пък не питах какво е станало.Ужас. ooooh!
Роси-съжалявам да чуя, че и до болница сте стигнали-много неприятно, дано това е последното боледуване на Ронката Hug Praynig
Съни- HugКак е Калоян?Ох, нещо пак върлува вирус ми се струва #Cussing out #Cussing out
Всички болни дечица да оздравяват и никакви болести повече Naughty Praynig Praynig
Аз днес не съм на работа, ще мързелувам вкъщи с малкия. Wink Mr. Green Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 6 472
Леле какви са тези неща, дето ги чета тази сутрин Sad

Роси, съжалявам че се е стигнало чак до болница Sad

Съни, бързо оправяне на мъника   bouquet Горе главата! Знам, че ти е трудно самичка точно в момента, но дребчо ще усеща, че се чувстваш зле и му е още по- трудно!

Ани, много фенска прическа Mr. Green

Аз пък вчера си самоподарих две блузки Mr. Green

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Много болнички дечица Sad бързо да оздравяват!
Ани, много ти е готина прическата  Peace
Ние вчера се почерпихме с приятели на ресторант. Рали преспа при майка ми. Не е лошо така от време на време  Party     и ми е едно странно като я няма сутрин...  Thinking ще кажеш , че винаги сме си били тримата...

Общи условия

Активация на акаунт