Мартенички най-засмени за СЕПТЕМВРИЙЧЕТАТА бели и червени!

  • 9 092
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 171
Здравейте и от мен Hug
Роси, много неприятно че сте били в болница Sad. Ние с Алекс сме лежали за един ден само в болница, правиха му изследване (мериха му очните дъна под упойка, защото е с огромни очи и се съмняваха за глаукома) и спомените ми са просто ужасни Cry. Да не му се налага на човек да влиза в болница! Надявам се вече да сте добре! Пиши как е Веронка сега Peace.
Аник, много ти е хубава прическата и много ти отива Peace. Дано и Габчо вече да се оправя  Praynig. Много ми става тъжно като чета за болни дечица. Представям си колко се е наплашил вече от тези инжекции. Стискам ви палци да оздравявате много бързо.
Съни, жалко че си изкарала празника самичка с болно детенце. И на вас ви пожелавам много бързо оздравяване и по-ведро настроение Hug.
Тайги, Лулу, страхотни снимки. Нагледах се на красоти Laughing
Пипи, Тея е бонбонче, както и кака й Елена (това не знам за кой път ти го казвам Joy)
Ние ходихме снощи на пицария. Или по-точно направихме опит, защото бяхме с Алекс. Резултатът беше плачевен. Повече с дете на заведение НЕ! Аз си развалих диетата, но от днес пак дъвча яйца Sick.
Да ви се оплача и аз ConfusedДнес ходих до детската, в която подадох молба на Алекс за ясла от септември и много се притесних. Той е 28 номер и аз си мислех, че 90% е приет, защото приемат 30 деца. Директорката обаче ми каза, че има много малка вероятност да влезе и ако не го приемат просто не знам какво ще правим ooooh!. Списъците ще ги направят чак през май, а аз дотогава ще умра от притеснение.
Уо, какво стана с интервюто, намери ли на кого да оставиш Денис?
Дългичко стана, ще ме извините Laughing Лек ден и всички болни да оздравяват Hug

# 256
  • Мнения: 47
Да ви се оплача и аз ConfusedДнес ходих до детската, в която подадох молба на Алекс за ясла от септември и много се притесних. Той е 28 номер и аз си мислех, че 90% е приет, защото приемат 30 деца. Директорката обаче ми каза, че има много малка вероятност да влезе и ако не го приемат просто не знам какво ще правим ooooh!. Списъците ще ги направят чак през май, а аз дотогава ще умра от притеснение.


Нати, дано те успокои факта, че ние сме под номер 192 за ясла също през септември Mr. Green
имам големи надежди, а защо незнам Mr. Green

# 257
  • Мнения: 528
Здравейте днес не съм в настроение да слагам емотикони.Дано да ви познаете постинга Laughing
Много е гадно ама ужасно да си в болница с детенце.Не го пожелавам и на най лошия си враг.
На всички честити празници нека да са живи и здрави.
ОТ четвъртак имахме сухакашлица,която малко по затихна в петък преди женската родителска среща и по едно време мъжа ми се обади да влизам на пръсти защото ВЕронка повърнала и спяла в люлката си.ДОбре че Румката си тръгна и бързо ме метна до нас.
МЕрси Лулу    bouquet
От събота следобяд решихме да легнеме дружно да спиме и ВЕронка започна едва едва да диша.АЗ рева крокодилски сълзи и се обличам и мъжа ми също ,но той се държа не се разплака и виждам как слънчицето ми едва едва диша,даше и при отворена уста.Обадихме се на лекарката и ни насочи към една клиника на Красно село.
ОТ там ни биха нещо мусколно и написаха една страшна диагноза-Астматичен пристъп.Леле вярвайте ми че за отрицателно време ми се разтрепериха краката ,а да не говориме че сигурно и косата ми побеля.ОТ там ни пратиха за постъпване в АЛександровска-детското отделение,те ни прегледаха и ни казаха че имаме нещо което не могат да установат на гърлото и ни пратиха при Др.Попов в ИСул.Той ни преслуша и ме прати при една колежка нервологията да я чуе за съвет и от там ни върнаха към александровса за постъпване с диагноза Ларингит.Казах на мъжа ми да минеме поне през вкъщи да стегнеме един пагаж и да я облека че два часа я разкарвахме с колата по пижама,увита само с една пелена,а тя продължаваже да диша тежко.Приеха ни.Аз даже се обадих на ДАни спорт,та добре че беше тя и че се сетих че аз като запаметявам телефони ги запаметявам в самия телефон,защото не си бях взела моя,та на мъжо го имаше ,защото е със моя стария.
Дани    bouquet  bouquet  bouquet.Благодаряти тогава малко ме поуспокой.
Правеха ни инхалаций и ни биха нещо венозно та й спукаха две венички на крачетата.Поне от цялия престой ми казаха за крачетата,та ги мажа с реванол и като попорасне някъде докъм 2 годинки-3 да отидеме на хирург.Всеки ден приемаха нови и нови деца.В последствие се оказа че е някакъв гаден вирус.Даже и като попитах преди да тръгна някой мами-Даниспорт,Пипи67,и Вещичка[/b] забелязах че Приси има такива симптоми й преписали някакъв сироп.Благодаря ви момичета за бързия отговор  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet.Симптомите са суха кашрица,за червено кърло и сополки като вода,така един два дена и на третия се влошихме.За това внимавайте момичета.
Като видях какво е в блоницата се изплаши.Даже онзи ден преди да си тръгна приемаха момченце с пронхоплевмония на 2 месеца.Направо настръхнах.ИЗписаха ни с Бронхиолит.Нещо като начална фаза на плевмония.Даже от това лежане и боледуване  сме отслабнали с Ронката.Е тя малко,но мама поне 2кг,ако не и повече.Тук е момента да ви спомена че ще я сменям лекарката.Може ли като отидохме в петък при нея да я преслуша да видя зачервено гърло,кашлица като на магаре и ни предписа 5 мл-Вентолин.Като казах на лекарите в МЕдицинска академия колко ми е предписала,само дето не набиха мене вместо нея.Тя била предписала двойна доза и за малко да си отровя детето.Леле като разбрах идешеми да й се обадя и да я навра да не казвам  #Cussing out #Cussing out
Днес имаме редки гости -Растройство и малко температура и е леко унесена и тъжна,добре че видя снимките на Тея,Габчо,както и на всички който имат детенцата си на аватарите или в подписите,та викаше бебе и им правеше боц с прасче та малко се засмя.АЗ зад нея си по плаках,и тя взе една кърпичка и започна да ми бърше зълзите и да се гуши в мене.На мене още по тъжно ми стана.Много дълго стан,ама поне ми олекна малко.А да ви се оплача още че от нея и аз съм болна,но само носа и кашлица.
Иначе МАрис ако сме добре ще дойдеме,ако не сори.Ще ви оставям че иска само да се гушкаме

# 258
  • Мнения: 1 052
Раси, много съжелявам, отдавна не съм чела и съм пропуснала. Бързо да се оправяте  bouquet
На останалите един позакъснял честит 8 март и до нови срещи  bouquet

# 259
  • Мнения: 5 393
Оххх Роси-ужасно преживяване е това-дано никога повече не се налага Praynig Praynig PraynigМного прегръдки за всички ви, особено на Ронката Hug Hug HugЮначе Heart Eyes
Фрида-къде се изгуби?
Аз цял ден нещо чистя, подреждам вкъщи, след обяд изведох Иво на разходка, напазарувах, поигра си той с едно съседско дете.Сега пък се е заиграл сам с играчките си и ми е много смешен-толкова е съсредоточен и сериозен Joy Laughing Sunglasses

# 260
  • Мнения: 919
Роси, кофти работа звучи. Дано бързо забравите  Hug
Аник, прическата на мен ми харесва, но да отбележа, че не изглеждаш много променена от последния път, когато съм те видяла. А че си отслабнала много е самата истина. Хапвай повече  Hug
taigi имаш ли координати на хотела в Халкидики? Много ми хареса  Hug
Аз да се похваля, че си изпрах мобилния телефон (май няма два месеца). Голяма съм патка. Мъжът ми вика, че нещо тропа в пералнята, а аз го убеждавам, че са копчета. Глупачка. И като се усетих го извадих, ама дали ще оживее ще видим.

Празника си изкарах прекрасно. Заспах в 21.30.  Подаръци си правя всеки ден, така че няма с какво да се похваля специално.

Вчера пък някакво момченце се опитало да набие Вероника на пясъчника. Било по-малко от нея, но явно много бойно. Има като охлузвания по бузката. Малко чудовище  Mr. Green  (не Вероника  Mr. Green )

Чао от мен, че Они ме вика  Hug

Всички да оздравяват  Heart Eyes

# 261
  • Sofia
  • Мнения: 4 450
Роси, какъв ужас сте преживели  ooooh! Искрено ви съчувствам   bouquet  Днес се наложи да пуснат система на Габи. От вчера не е ял нищо и сутринта вече не можеше да си вдигне главичката от възглавницата. По-отпуснат никога не съм го виждала. Метнах го в колата и в болницата в Разлог (там му бият антибиотика). Лекарката ми е близка и веднага се съгласи на система, та прекарахме 2 часа в стая, пълна с болни дечица и техните майки или баби (повечето от малцинствата), на Габи му спукаха още 2 венички...веселба  Cry Вече се научи и се разплаква още от портала на болницата. Спа цял следобяд, като се събуди пак беше отпуснат и отказваше всякаква храна, но сега вечерта малко живна и хапно това-онова. Моля се да зпочва да се подобрява  Praynig Имам страшно важна среща в неделя сутринта, иначе досега да си бяхме вече в къщи в Сф.
Явно има вирус с точно тези симптоми - водни сополи и зачервено гърло, висока Т и след това повръщане и разстройство  Sad
Sunny, вие как сте?
Поли, Пипи, абе и аз като се погледнах на тази снимка, много окльощавяла се видях. Никога не съм си мислила, че някога ще си налагам да ям повече, за да понапълнея  ooooh! Иначе на живо косата ми е маааалко по-добре. Фотографът ми хич не е добър (един приятел Simple Smile ).
Поли, като ти знам телефона...мъка ми е !!! Дано го спасят!!! Praynig Да нацелуваш сладката Вероника и пусни снимки, моля!!!!!

# 262
  • Мнения: 823
АниК, много добре изглеждаш!  Hug Прическата ти ми харесва и ще ти кажа, че е като моята почти, само дето аз съм с бретон  Grinning Много жалко, че Габи все още е болничък. Вие май доста се поизмъчихте тази зима  Confused Олеле, Ани, точно пуснах постинга си и видях, че и вие сте били в болница  Sad Дано бързо да се възстанови Габче.  Praynig

Роси, с пожелания да оздравявате бързо  Hug Днес с мъжа ми точно си говорихме, че няма по-лошо от това детенцето да е болно  Confused

Уооооо, кажи какво се случва с вас? ходи ли на интервюто?

 Поли, дано ти проработи телефона! И да допълня, че и на мен ми се иска да погледам снимки на Они сладка  Heart Eyes

За празника вчера и аз си подарих парцалка и вечерта и мъжо ми донесе за подарък блузка. После ходихме на испански ресторант. Нищо специално, но беше приятно  Heart Eyes

Да се похваля, че започвам временно работа другата седмица. Ще се позанимавам с проучвания, свързани с фирмите в БГ  Mr. Green Да видим дали ще се справя. Нервничко ми е много, тъй че стискайте палци да не се излагам  Praynig

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 21:26 от Пепа

# 263
  • Мнения: 47
Лелеее, момичета какво преживявате само.....Господ сили да ви дава, а на мъничетата здраве. Praynig Praynig Praynig
Аз тук от два дни правя документите на каката.Ще я пращам идващата седмица в Германия за наколко месеца при едно приятелско семейство.Трябва малко да поохлади страстите, че ги върши еднииии....не е за разправяне #CrazyРешихме с баща и у-ще да завърши като частна ученичка, така че няма да и се размине #Cussing out
Приятна вечер от мен Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 467
Момичета:-(( Много ми е мъчно като чета за болни дечица:-((Дано всички оздравяват по-скоро!

Честит ви женски празник на патеричка! Да сте щастливи и обичани винаги!

Вижте на какво попаднах случайно и се пощурих от притеснение:-((
http://www.prodavalnik.com/forum/index.php?topic=1452.msg15227;boardseen#new
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171053.0

ВНИМАВАЙТЕ!!!!!

# 265
  • Мнения: 823
Winny, направо е ужасяващо това, което прочетох. Мен определено ме подгони параноята! Дано не се случва никому НИКОГА Praynig

# 266
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Уини, направо страхотии чета!!!! Ще тургам пищака в чантата няма как! #2gunfire

Ето един поздрав за мамите на момченца!




Ха добър апетит!  Joy Joy Joy

# 267
  • Мнения: 823
Како Пипи, искрено ме развесели с това фото  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Мнооооого сладко  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 4 450
Пипи, много сладко  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Абе аз си се радвам, че си имам момченце  Laughing Като се сетя какъв рев ревах в 16г.с., като на 3D-то се видя момче... Е, уж не беше сигурно де Wink

Добор утро от мен   bouquet Ние спахме добре, но аз по навик ставам в 6ч. Само в неделя не си навивам часовник  Mr. Green
Моля се днес моя тапишон да е по-добре, да започне да яде, да може да си стои вече на крачетата  Praynig Той и без това ми е мъничък, пък сега хептен се стопи Sad

# 269
  • Мнения: 1 599
Добро утро и от нас
Много съжалявам за болните дечица. Роси, сигурно е бил малък ужас за вас...  Hug
АниК, на душа ти си се стопила. Що и аз не мога така  Hug
Уини, а това е някакъв ужас и като си представя, че и на мен ми се е случвало да го оставя пред някой магазин, уж за 1 минута... ooooh!
Пипи, много яка снимка  Joy



АЗ ВИ ЧЕРПЯ, ЧЕ МОЯ УБАВЕЦ ДНЕС СТАВА НА ГОДИНКА И ПОЛОВИНКА ДНЕС
Да са живи и здрави и наборите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт