Към МАРТ обърнали главите, броиме ние дните!

  • 9 686
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
freia и от мен имаш едни стинати палци. Дано те настанят в подобаваща стая и да ти е по-лек и кратък престоя в болницата. И да родиш едно прекрасно здраво бебче!

Честит син на мама Бопси. Да расте здрав и умен и много, много да ги радва.

# 241
  • Мнения: 11
Добро утро. Честито на мамите да им са живи и здрави дечицата и много да ги радват. Искам да попитам дали някой е ползвал Гино-Дактарин? Само три глобули са. И не ви ли е страх да си ги слагате

# 242
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
viki1984   , аз ползвах в 8-ми месец Гино -Певарил, което пак си е за гъбички. Сложих 10 глобули по предписание на гиниколога. Не ме беше страх ,тъй като той ми ги изписа, пък и съм чувала, че гъбичките правили по- нееластични родовите пътища и затруднявали раждането.  newsm78

# 243
  • Мнения: 492
Добро утро и от нас,
то почти си е обед вече, ама аз ходих да свършиме оная работа със секрета най-после. И аз като Зайо мисля, че докато това, което ни остава започва с 2 ни е рано, но доки днес ми каза, че така като ме гледа няма да изкарам до термин. Иначе преглед за разкритие не ми направи и въобще не ми е правила, но може да е за добро. Защото може да ускори нещата, а аз не искам това. А и нали казвате, че 18 е добра дата  Wink 
Айде хубав ден
Целувки и  Hug


Честито на Бопси за мъжлето !!!    bouquet

# 244
  • Мнения: 376
Днес отчитам слаба активност ,къде сте бе момичета да не раждате ???

# 245
  • Мнения: 7
Добро утро!!! Започвам по ред на номерата...

Добре дошла мила ни Мляскунче!!! Добре дошъл и на малкия дзвер!!! Ама много е готин!!!  newsm51

Дай Боже всички ни такова леко раждане като твоето!!!  newsm17

Честито бебче на мама Фейс и на тати Щъркел!!! Много да слушка и да ви носи само радости!!!  newsm51

Ей, ама изпусна кафенцето тази сутрин...  Mr. Green

Честито Боренце на мама Бобси!!!

Днес ако не се лъжа чакаме Мини... Би трябвало днес да им е изписването.

На Фрея да пожелая лек престой в болницата. Бързо да минава и скоро да се гушкате вкъщи тримата!!

За помпите за кърма: аз не съм взимала нищо свързано с тая работа, защото много се съмнявам, че ще имам кърма... Ако е генетично обусловено, би трябвало да нямам, защото майка ми и при мен и при сестра ми не е имала нито капчица... Освен това за цялата си бременност нито веднъж не съм забелязала нещо да изтича от тия мои гърди. Та затова реших да не бързам да инвестирам в такава покупка.

Аз на обяд съм на консултация. Сигурно ще ми е последна... Тази сутрин ми се стори, че коремът ми се е смъкнал...  newsm78 Утре, живот и здраве, пак съм на преглед за разкритие и ще стане ясно какво ще се прави вече. Като се завърна ще докладвам.

Чао за сега!

# 246
  • Мнения: 907
Днес отчитам слаба активност ,къде сте бе момичета да не раждате ???
Ами, раждаме, рано ни е още Wink Ама задачки-закачки за изпълнение има, чак сега успях да стигна до форума.

Да е жив и здрав на face off юнака и дано голямо щастие го чака!

Честито синче и на Бопси! Да е много здравичък и послушничък!

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 11:46 от gertrudka

# 247
  • Мнения: 10
майчетааааааа, и моето време удари Grinning-тръгвам към болницата.утре е секициото и срещата с беболинка Praynig
стискам ви палци и много целувки по коремчетата...ще докладвам след като се върнем у дома.
до скоро и дано като се върна има още много хубави и здрави бебчета.... Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 907
............... И аз като Зайо мисля, че докато това, което ни остава започва с 2 ни е рано, но доки днес ми каза, че така като ме гледа няма да изкарам до термин. .............................

Значи аз след 3 дни да се считам вече за "заподозряна", така ли Mr. Green Абе и на мен ми се ще да изчака някъде докъм 10-15-19 март нашата неродена мома, ама повече от това няма да я чакам Naughty Joy Сега е момента да разбера колко послушна ще бъде hahaha

Аз днес ще ходя да ме тестват за алергии. Ева, нали в същия ден получаваш резултата? Че до края на седмицата имам други планове, не свързани с посещение в болницата Simple Smile

Арабела82, стискаме палциии! И скоро да получим вести от теб Hug

# 249
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
  Арабела 82 - Laughing  - стискам палци и чакаме новини!!!

# 250
  • Мнения: 907
marissha също има насрочено за утре секцио, стискам палци и за теб, мила Hug

# 251
  • Мнения: 11
deni_k  а колко на вътре да ги пъхам. Колкото се може по навътре или не

# 252
  • Мнения: 750
Arabela82, Маrissha  стискам палци !

Мама Миши,  в бойна готовност съм да посрещна новината  Hug!

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 11:59 от Deina

# 253
  • Мнения: 492
arabela82, marissha, и аз ви стискам палци и дано всичко мине гладко  Praynig

# 254
  • Мнения: 376
Гери веднага ти дават резултата , изчакваш и ти дават един лист със становище.
arabela82, marissha стискам ви палци всичко да бъде наред и скоро да се похвалите с чудни бебоци !!!
Я като ви направих забележка как се разписахте на бързо.

Общи условия

Активация на акаунт