Към МАРТ обърнали главите, броиме ние дните!

  • 9 678
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 492
 Embarassed

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 13:03 от mila_pa

# 256
Момичета , снощи в Добричката болница са се родили четиризначета на по шестстотин грама.Всички доктори са били ангажирани да се родят живи и здрави - много сладко нали  bouquetСамо да не си на мястото на майката дето ще ги гледа. #Crazy

# 257
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
viki1984_ На опътването пише възможно най-дълбоко и ти препоръчвам вечер, преди да си легнеш. Сложи си и ежедневна превръзка, че тя глобулата се разтваря и излиза.Е , поне при мен е така  Embarassed

# 258
  • Мнения: 781
Вики, споко с Гино дектарина, аз миналата седмица го ползвах. Няма опасност, обаче и ефекта при мен не беше особено голям и сега съм на Клотримазол/ама аз съм особен случай/. Слагаш ги нормално/ако не си ползвала-колкото се може по-навътре/-голямо обяснение, няма що Embarassed
Мила, да не те отчайвам, ама и на мен доки ми беше казал, че няма да откарам до термин, ама така като гледам няма да познае  Laughing
На мамите секцио утре -УСПЕХ  bouquet

# 259
  • Мнения: 11
Благодаря за бързите отговори.

# 260
  • Мнения: 93
Ехо и аз съм все още на линия и като ме е обхванал един мързел днес май няма да раждам скоро. Другите мами чистят , перат гладят ,мият прозорци , а аз  ooooh! Naughty

Стискам палци на всички , които влизат в болница , за да се срещнат с малките си съкровища  Praynig

И честито на мама Бопси за малкия юнак.

Мляскунче добре дошла отново !!! Hug Ама не разбрах ти като си била без болки на консултация ли видяха , че си с разкритие и то толкова голямо ?

Това е засега от мен Hug Hug Hug Heart Eyes

# 261
  • Мнения: X
Добро утро. Честито на мамите да им са живи и здрави дечицата и много да ги радват. Искам да попитам дали някой е ползвал Гино-Дактарин? Само три глобули са. И не ви ли е страх да си ги слагате

Вики, слагах 2 пъти по 3 глобули в края на 8 месец /ама не се престаравах с "дълбокото пъхане" все пак  Wink/. Ефектът е нулев, също както от 3-те курса Гино-певарил преди това  Mr. Green Според лекарката в лабораторията, организмът ми развивал "алергична реакция" срещу бременността /и чуждото ДНК/.
Имам най-лесната за лечение кандида албиканс, но положението е без промяна вече 9-ти месец...

Добре дошла, любима Муцунке  Heart Eyes Не забелязах да си "произвела" грозен син, по-скоро има данни да стане манекен с тези дълги крака- да ти в жив и здрав, да те слушат много с Големия Муцун, да спинкат и папкат  Wink

Честит левент на Фейс и татко Щъркел! Прекрасни мигове да ги очакват заедно, бързо възстановяване на мамчето!

Freia, стискам палци да извадиш късмет с акушерки и съквартирантки в болницата, да останеш само колкото е нужно да си прибереш подаръка и щастлива да си го занесеш у вас!

arabela82, marissha- леко и безпроблемно раждане и незабравима първа среща с малките сладурчета!

Помпа купих на Авент без да знам изобщо ще имам ли мляко и как ще я карам с кърменето...

И сигурно много ще ви стане смешно, но от месец насам се чувствам изключително странно- гледам си корема, пиша тук, радвам се за "нашите" бебчета, но така и не мога да осъзная каква връзка има това с мен  Shocked Какво бебе, как така ще се появи моето бебе, какви са тези памперси и каква връзка има всичкото това с МОЯ СИ ЖИВОТ  Embarassed
Някой друг с подобни "отклонения"?

Целувам ви всички, и аз като Дени искам да напиша, че ви обичам и сте ми голяма опора!

# 262
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...
И сигурно много ще ви стане смешно, но от месец насам се чувствам изключително странно- гледам си корема, пиша тук, радвам се за "нашите" бебчета, но така и не мога да осъзная каква връзка има това с мен  Shocked Какво бебе, как така ще се появи моето бебе, какви са тези памперси и каква връзка има всичкото това с МОЯ СИ ЖИВОТ  Embarassed
Някой друг с подобни "отклонения"?
...

 bowuu Същата работа съм и мисля не сме единствени. В момента сто пъти повече се вълнувам от предстоящото утре секцио на моята приятелка и от това, че на 20 март си идва мама, отколкото от това че някъде между тези събития е и раждането на моето човече. Ама аз ли ще го раждам, щърк ли ще го донесе или докторите в болницата ги разиграват на лотария и ги вадят от шапки... Макар че коремът ми шава и стаята ми е затрупана от корита, памперси, шишета и дрехи изгладени и чакащи да се перат и гладят  Mr. Green сякаш раждането на наследника няма нищо общо с мен  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 1 232
Добро утро. Честито на мамите да им са живи и здрави дечицата и много да ги радват. Искам да попитам дали някой е ползвал Гино-Дактарин? Само три глобули са. И не ви ли е страх да си ги слагате
само 3 са да ,аз си ги слагах  през ден,но ефекта беше само няколко дни  Embarassed,не мее страх щом доки ми ги е предписал

# 264
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз малко се почудвам, как човечето ще излезе от мен, ама ще я видим ний тази работа.

Ех, тва стоене вкъщи днес е свързано с постоянно хапване, но малко остана.  Laughing

# 265
  • Мнения: 1 232
майчетааааааа, и моето време удари Grinning-тръгвам към болницата.утре е секициото и срещата с беболинка Praynig
стискам ви палци и много целувки по коремчетата...ще докладвам след като се върнем у дома.
до скоро и дано като се върна има още много хубави и здрави бебчета.... Heart Eyes
сладурче чакаме хубави новини от теб,да мине леко и бързо,гуш Hug
Цитат
Аз на обяд съм на консултация. Сигурно ще ми е последна... Тази сутрин ми се стори, че коремът ми се е смъкнал...   Утре, живот и здраве, пак съм на преглед за разкритие и ще стане ясно какво ще се прави вече. Като се завърна ще докладвам.

Чао за сега!
 
 
 
Ани ще чакам да разкажеш за консултацията,за утре кога ти е часа,аз съм в 4 Embarassed
Цитат
сигурно много ще ви стане смешно, но от месец насам се чувствам изключително странно- гледам си корема, пиша тук, радвам се за "нашите" бебчета, но така и не мога да осъзная каква връзка има това с мен   Какво бебе, как така ще се появи моето бебе, какви са тези памперси и каква връзка има всичкото това с МОЯ СИ ЖИВОТ 
Някой друг с подобни "отклонения"?
не се тревожи нормално е,аз имам моменти в които се чудя кога минаха 33 години,това дете верно ли е мое,от къде се появи hahaha

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 13:21 от bimba

# 266
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И сигурно много ще ви стане смешно, но от месец насам се чувствам изключително странно- гледам си корема, пиша тук, радвам се за "нашите" бебчета, но така и не мога да осъзная каква връзка има това с мен  Shocked Какво бебе, как така ще се появи моето бебе, какви са тези памперси и каква връзка има всичкото това с МОЯ СИ ЖИВОТ  Embarassed
Някой друг с подобни "отклонения"?

Чакай да видиш като го родиш Пришълеца hahaha Joy... Ще го гледаш и ще се чудиш "това дете мое ли е... и наистина ли от мен излезе...?!"
Аз всеки ден си повтарям, че съм майка и имам бебе и все още седя и го гледам с часове и не ми се вярва, че е лично мое си творение Crazy

Хъни, не на консултация ми видяха разкритието, а в болницата, след като бяха тръгнали да ми изтичат водите Mr. Green. Контракции си имах, апарата ги отчиташе, но организма ми не отчете болка Joy. Виж, напъните бяха друго нещо, ама кой да ми каже, че и такова имало #Crazy

# 267
  • Мнения: 299
Ето ме и мен, огромно киндерсюрпризче Embarassed
На отчет съм и днес - 2в1 ooooh!
Фрея много силни палци стискам  Hug
Арабела, Мариша - късмет момичета. Чакаме новини утре! Hug
Честит син на Бопси!!!  bouquet

# 268
  • Мнения: 164
Честито на всички новоизпюлилите се мами и татковци. Да са ви живи и здрави бебоците и моного да ги слушате и обичате!
Много ми разсмя разказа на Муцуна/Млускуна за раждането на Безценния newsm10 Прочетох го и на мъжа ми
На мен ми остават 4 дни до термина, но бебка няма никакво намерение да излиза.

# 269
  • Мнения: 1 004
Какво става с Фема? Гледам че тя и Неопитна са имали секцио за онзи ден  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт