Някой скоро поръчвал ли е кухня във Варна? Къде?

  • 9 566
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да и на нас ни бяха казали,че могат да ни я направят и за 1500лв.Друг е въпроса как ще изглежда и от какъв материал ще е.Искам пак да ви напомня,че има различни видове ПДЧ и МДФ и от там идва и разликата в цената.Първата ми кухня за три години я изхвърлих.Още на първата година имаше опадали кантове,на места се беше издула от водата.Така ,че питайте точно от какъв материал ви я правят и от къде идват разликите в цените.Успех с нелеката задача Simple Smile

# 31
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Оф, не знам. Ще отидем до Русе да видим все пак какво предлагат.
Ето снимките на съфорумката, кухнята е правена в същата фирма:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=105687&photo=1

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 571
chockolina, "да засече плоскостта" предполагам означава, като се реже и да тръгне леко накриво или да се отцепи парченце. Понякога ръбовете не стават съвсем прави а едни такива назъбени. Това и след като се кантира си личи. Ако е от вътрешната страна, може и така да го оставят, няма да се вижда, но ще те дразни.
Щом ви се разхожда идете до Русе, може пък и да си заслужава.
Наистина цената зависи много от вида на плоскостите. Българските и полските не били много за препоръчване, гледай да са немски, поне така подразбрах от този форум
Уффф, не знам какво да ти кажа. И при нас дойде ред на кухнята, но още не съм тръгнала по фирмите. Само като чета тук, за каква цифромания става въпрос и ме хваща страх Tired Имам един познат, който прави мебели, ако искаш ще му издиря телефона. На нас ни прави спалнята, доволна съм, но и той взема скъпичко.
Хайде успех и да разкажеш после за фирмата в Русе Peace

# 33
  • Мнения: 12
Аз поръчах преди 3 години в мебелна къща "Тема" по време на изложението "Дом, офис, вила" и ползвах 5% отстъпка от цената.Излезе ми около 2500 лв.,но аз исках много щуротии- барплот с извито стъкло на шкафчето,а то се правило само на едно място в града и ми покачи цената,стъклен барплот,метални рамки на шкафовете с релефно стъкло,по скъпи дръжки и т.н.Материялът беже от пдч.Ако бя поръчала нещо класическо щеше да ми излезе по-евтино.Там най-ме устройваше цената.Отваряй си очите,защото аз си бях начертала размерите, нарисувала модела на кухнята и обиколих половиния град с колата само да ми кажат цена.В някои фирми за едно и също нещо ми искаха с 4000лв. повече.Успех!

# 34
  • Мнения: 424
И моят ред дойде да се включа тук. Четох , четох, но време то ми тече и трябва да събирам оферти.  Насочила съм се към:
Паприкови
Бурлекс
Бит бг  / русенската/
Булдекор
Днес бях на изложението и най- много ми хареса тази на Паприкови, а и мои познати са си правили там.
Знам, че са по-скъпи, но не четох отзиви тук за тях  Laughing.
Днес видях още едни на изложението , но ми се сториха малко измилсени  Д& С...
Това ще е втората ми кухня и определно искам проект и фирма. Първата я правих с майстор - хубава е харесвам си я, но и липса заършеност. Сега искам нещо по- различно.

# 35
  • Мнения: 934
 За да не отварям нова тема имам въпрос към варненските майки за МЕБЕЛИ ДИКТАТОР. Имат офис и в Сф, така че поръчката не е проблем. ПИТАНЕТО МИ Е: ако някой е поръчвал..доволен ли е от качеството, как са цените, коректни ли са в обслужването, имат ли добри дизайнери?

Общи условия

Активация на акаунт