Болезнена менструация - преди и след раждането?

  • 2 550
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 368
Беше ми доста болезнена преди да забременея. После, след като родих за няколко месеца въобще не усещах нищо. Сега пак си ме боли и то зверски. Май при всеки е различно.

# 46
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
лелеее, този въпрос ме вълнува откакто имам менструация. всеки месец съм #Shocked newsm45
сега още не съм имала и не знам засега. но ще следя темата.
И аз искрено се надявам да е по-лек,все още не знам

# 47
  • Мнения: 1 264
След раждането пак ме боли, но леко. А преди съм вземала лекарства, защото първият ден изобщо не можех да се изправя. то май и затова като тръгнах да раждам контакциите не ми се видяха чак толкова болезнени, горе-долу като първи ден от цикъл, само че на почивки  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 256
и преди и сега все си ме боли самоче сега е различно не мога да пия хапчета защото кърмя ooooh!

# 49
  • Мнения: 14 133
И преди и след раждането болките са ужасни.
И аз съм така. Добре, че има спазмолитици.

# 50
  • Мнения: 2 891
Боли ме избирателно, през месец!

# 51
  • Мнения: 574
Ами при мен определено е по-безболезнен и не толкова обилен!
И при мен така Peace

# 52
  • Мнения: 503
преди да родя изпивах няколко блистера с обезболяващи ,а сега дори и не разбирам кога ми идва Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 1 086
При мен ситуацията си е същата както и преди да родя-болезнен мензис!А така се надявах,че болките ще приключат,така бях чувала,ама...

# 54
  • Мнения: 52
Преди да родя /преди около 11 г. /бях с много болезнена М на обезболяващи стигала съм до инжекции алкузин болките траяха около 2-3дни ,а цикъла обилен и 7-8 дни ,след раждането вече стана 4-5 дни не е обилен и ме боли доста по слабо и то само 2-3 часа след като ми дойде

# 55
  • Мнения: 386
Много по-малко. Надявам се след второто раждане да стане още по-добре.

# 56
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И мен преди да родя ме болеше малко корема като ми идваше, а сега е ужас-нищо не усещам и си представете какво става... Crazy

# 57
  • Мнения: 1 559
Преди бременността имах много болезнен цикъл и ужасен ПМС.
След раждането цикълът ми не е болезнен и почти не усещам ПМС (случвало се е да ме боли глава, но е тъпа и съвсем поносима болка, няма нищо общо с главоболието преди). Обаче тази промяна е много вероятно да се дължи на хомеопатичното лечение, което провеждах (и провеждам) и може да няма нищо общо с раждането, може да е съвпадение. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 47 981
преди да родя изпивах няколко блистера с обезболяващи ,а сега дори и не разбирам кога ми идва Wink
Peaceи аз

# 59
  • Мнения: 750
Определено ми стана по безболезнена, преди да родя едвам се мъкнех на работа в тези дни с една шепа лекарства, а като ученичка не ходех и на училище даже, освен това и дните ми намаляха, преди 1 седмица си беше най-малко сега 4-5 дни.

Общи условия

Активация на акаунт