Пак за чаршафите: гладите ли ги?

  • 9 190
  • 196
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 2 968
Всичко се глади - в това число чаршафите, пуловерите, бельото /без дантелите/... Никакви компромиси по въпроса.  Naughty

Да, гладя всичко, случва се да направя изключение, но правилото е да ги гладя  Peace


Добре, де , кажете ми кога намирате време да гладите всичко?! Наистина ми е много интересно.

# 166
  • София
  • Мнения: 6 999
GERBER, жената, която чисти у дома - глади  Embarassed Embarassed Embarassed

Не винаги обаче е било така - преди сядах в неделя към 6 следобед пред ТВ и до към 12, а понякога и по-късно всичко беше изгладено и подредено по гардеробите. И определено по-добре гладех, сгъвах и подреждах от жената, но ...

# 167
  • Мнения: 277
Добре, де , кажете ми кога намирате време да гладите всичко?! Наистина ми е много интересно.
Отговарям за себе си  Simple Smile В последно време гладя най-вече докато малкият заспива - стоя при него, гладя си, говорим си и хем той заспива, хем аз съм свършила нещо полезно. Една пералня я гладя за около час (зависи пак какво съм пускала, но приблизително). Толкова време обикновено намирам. А за изключенията вече писах  Peace

# 168
  • София
  • Мнения: 2 968
GERBER, жената, която чисти у дома - глади  Embarassed Embarassed Embarassed

Не винаги обаче е било така - преди сядах в неделя към 6 следобед пред ТВ и до към 12, а понякога и по-късно всичко беше изгладено и подредено по гардеробите. И определено по-добре гладех, сгъвах и подреждах от жената, но ...


Това си помислих и аз Simple Smile  Няма как някой да ме убеди, че намира време  и желание за тези упражнения. Не, че не гладя, но гладя само когато се налага. С дете, работа, къщна работа, Унверситет... как да намери човек време за гладене.

# 169
  • София
  • Мнения: 6 999
GERBER, аз написах, че не винаги е било така...  Peace

# 170
  • Мнения: 6 958
Гладим гладим, к'де ша идем иначе  bowuu На огладени чаршафи, гладко ти му вършене на ''работата''  Joy hahaha Joy

# 171
  • БГ
  • Мнения: 355
Не ги гладя, не го обичам това упражнение ,а и нямам сили и за него.Но майка ми на 66 год продължава да го прави и аз гладя когато ми идват на гости за да си спестя мърморенето на баща ми Embarassed

# 172
  • Мнения: 3 423
не
и дом.помощницата не карам да глади
за мен е излишно

# 173
  • Мнения: 576
Аз гладя само чаршафите на беба! 1ironing Нашите - категорично НЕ! newsm10

# 174
  • София
  • Мнения: 5 303
Добре, де , кажете ми кога намирате време да гладите всичко?! Наистина ми е много интересно.

Ами вечер - както казах и преди, гладя само "на филм", с добра дъска и юрия с пара. Една пералня е горе-долу час, ако има и чаршафи или повече ризи - "един филм време" (час и половина). И вместо да лежа, докато зяпам ТВ-то, си гладя  Embarassed Хем, казват, повече калории се горяли  Joy

# 175
  • Мнения: 4 916
...

Добре, де , кажете ми кога намирате време да гладите всичко?! Наистина ми е много интересно.

Е, не е чак толкова трудно - аз гладя, говоря, гледам телевизия по едно и също време  Joy

# 176
  • Мнения: 393
В нас домакинската работа е разделена между мен и майка ми .
Като за мен се пада много малка част .
Гладенето слава богу   е в списъка на мама .  Laughing

# 177
  • Мнения: 367
гладя,ако не ме домързи Embarassed

# 178
  • Мнения: 2 961
Само чаршафчетата на детето.Нашите-не.

# 179
  • Мнения: 4 678
Гладим,нали убиваме микроби #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт